رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد

صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: برترین آنتی ویروس دنیا  (دفعات بازدید: 10940 بار)
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آنلاین آنلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1316

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« : 05 فروردين 1388,ساعت 11:12:48 »

شما در کامپیوتر خود از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟

به نظر شما بهترین آنتی ویروس دنیا کدام است ؟

توضیحات و دلایل شما برای این انتخاب چیست؟
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

منتظر شما در این هم اندیشی هستیم ...
هم اندیشی برای بهبود عملکرد سایت آیاپیر
saeed_mir
کاربر جدید
*

تشكرها : 1
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 12

لوك خوش شانس !

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 07 فروردين 1388,ساعت 18:05:28 »

سلام
به نظر من استفاده از هر آنتي ويروس بستگي به شرايط سخت افزاري و نرم افزاري سيستم داره ، اگه كسي دسترسي به اينترنت داشته باشه انتي ويروس كسپر اسكاي، اگه به اينترنت دسترسي نداشته باشه نورتن
ولي اگه سيستم شما سيستم قديمي باشد از هيچ آنتي ويروسي به دليل كاهش سرعت استفاده نكنيد. (مثل من )متعجب?
خارج شده است

ايذه من M.I.R
p30p30
Aiapir Team
*

تشكرها : 17
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 149

كامپيوتر فقط تجربه است !

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #2 : 08 فروردين 1388,ساعت 06:01:51 »

با سلام و تشکر از ایجاد چنین عنوانی
آنتی ویروس میبایست از چند جهت مورد بررسی قرار گیرد .
1- توسط خود فرد استفاده  شده و با سایر آنتی ویروسها مقایسه شده باشد
2-  در سایتهای معتبر مانند ویروس بولتن امتحان خود را پس داده باشد
3- پشتیبانی و آپدیت آنتی ویروس قوی باشد .
و . . .

من در چندین مجموعه که جمعا حدود 100-200 رایانه داشتند ، پس از تست تعدادی آنتی ویروس مانند کاسپرسکی ، سیمانتک ، دکتر وب ، AVG و Bitdefender به یک آنتی ویروس فوق العاده رسیدم که چندین فاکتور موثر دربر داشت : NOD32
تقریبا بیشتر از 2 سال پیش از این آنتی ویروس استفاده کردم . البته از نظر قدرت ، فراز و نشیبهایی داشته است ولی واقعا از نظر سرعت اسکن ، عدم استفاده از امکانات سیستم و آپدیت ، بهترین آنتی ویروس میباشد .
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 08 فروردين 1388,ساعت 06:01:51 »

شما هم صاحب یک سامانه پیام کوتاه با شماره اختصاصی شوید!
 خارج شده است
امیر خواجوی
کاربر جدید
*

تشكرها : 1
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 14

امیر خواجوی

ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : 20 ارديبهشت 1388,ساعت 23:35:06 »

سلام.
به نظر من هر آنتی ویروسی یکسری خصوصیاتی دارد که باید تمام این خوصیات را که عبارتند از :سرعت اسکن-قابلیت update سریع -پاک نکردن فایل های حیاتی ویندوز وکاربر-شناسایی انواع تروجانها و البته پایین نیوردن سرغت سیستم. من بعد از تحقیقات کاملی راجب این موضوع متوجه دو آنتیویروس خوب و کارآمد شدم .کاسپراسکای و مکافی 8.5  البته کاسپراسکای سرعت به همه فایلها گیر میده که امنیت سیستم رو بالا ببره و update اون هم طول میکشه اما در مورد مکافی 8.5  باید بگم فوق العاده است و تمام خصوصیات یک آنتی ویروس عالی رو داره (که در بالا گفتم) فقط یه خورده سیستم رو کند میکنه که میشه داخل تنظیماتش این قضیه رو حل کرد .من به همه دوستان عزیزم این آنتی ویروس رو توصیه میکن و از طریق لینکی که در زیر براتون میزارم می تونید به راحتی اون رو update  کنید
کد:
ftp://ftp.nai.com/pub/antivirus/datfiles/4.x/
« آخرين ويرايش: 23 شهريور 1388,ساعت 17:44:01 توسط كياني » خارج شده است

wWw.izehstar.blogfa.com
p30p30
Aiapir Team
*

تشكرها : 17
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 149

كامپيوتر فقط تجربه است !

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #4 : 22 ارديبهشت 1388,ساعت 05:34:45 »

با سلام
البته فاكتورهاي زيادي براي محك زدن يك آنتي ويروس استفاده ميشود.
مثلا قابليت شبكه اي بودن NOD را بطور قطع هيچ آنتي ويروسي ندارد . چون از تكنولوژي هاي جديدي استفاده ميكند كه شايد جاي بحثش اينجا نباشد .
ولي مهمترين عامل سرعت NOD در شبكه ، Client base بودن آن است كه تا حدود 100-200 دستگاه بطور يكجا را با كمترين ترافيك شبكه و يا بقول نماينده محترم اين شركت ، با هيچ ترافيكي انجام ميدهد.

مك آفي نيز آنتي ويروس پر قدرتيست ولي معايب بزرگي دارد .
همانطور كه خود شما گفتيد بزرگترين عيب مك آفي سرعت اسكن و استفاده زياد از منابع سيستم است .
ولي درباره كاسپر بايد بگم اين آنتي ويروس علي رغم سرعت اسكن مناسب ، جديدا دچار مشكلات عديده اي از جمله عدم اسكن مناسب فايلها و شناسايي ويروسهاي جديد شده است .

مقايسه آنتي ويروسهاي جهان شايد بدرد شما بخورد
کد:
http://www.virusbtn.com/vb100/archive/results?display=vendors

کد:
http://www.nod32.ir/compare/vbtotal/ 

و براي كسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد به آدرس ذيل مراجعه فرماييد .
کد:
http://www.p30p30.com/home/content/view/117/74/
« آخرين ويرايش: 23 شهريور 1388,ساعت 17:46:58 توسط كياني » خارج شده است

سید مهدی صافی
کاربر فعال

تشكرها : 39
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 132

ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : 09 آذر 1388,ساعت 11:36:36 »

شما در کامپیوتر خود از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟

به نظر شما بهترین آنتی ویروس دنیا کدام است ؟

توضیحات و دلایل شما برای این انتخاب چیست؟

بهترین آنتی به نظر من NOD32
1- آبدیت به راحتی به صورت Online در چند دقیقه صورت می گیره.
2- آبدیت به راحتی به صورت Offline در سایت Softgozar.com موجوده و با حداکثر 25 میگابایت قابل دانلوده خوبی این اینجاست که کاربرانی که اینترنت پر سرعت نداردن از روش 2 برای ابدیت استفاده می کنند
3- هیچ انتی به سبکی انتی مذکور نیست دقیقا با یک نرم افزار ساده از نظر سبک سنگینی تفاوتی ندارد.
4-سرعت اسکن سیستم خیلی سریع انجام می دهد. در مقابل با مکافی اما با کاسپر هم سرعته
5-در اکثر سایت های خاجی معمولا یا نود یا کاسپر همیشه مقام اول آرای دارند.
6- ویروسی که جدید می آید معمولا نود و کاسپر جزء اولین آنتی هایی هستند که دیتا بیس خودشون را ابدیت و یا به اصطلاح عام پاد زهر ویروس بیرون می دهند.
7- نود الانه جزء انتی ویروس های عمومی شده یعنی در اکثر سیستم های ادارات و دانشگاه ها و موسسات و سازمانها به چشم می خوره
8- نود جزء اولین انتی هایی که حفره های حفاظتی بیشتری را پشتیبانی و محافظت می کند.

دسته بندی آنتی وبیروس ها به ترتیب از نظر من

A=Nod 32
B= Kasper
C= Macafee
D=Avira
خارج شده است

مرتضي
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : 03 دي 1388,ساعت 19:50:23 »

سلام
 به نظر من آنتي ويروس avira يكي از بهترين آنهاست.
خارج شده است

السلام عليك يا ابا عبدالله
« پاسخ #6 : 03 دي 1388,ساعت 19:50:23 »

خارج شده است
علی برغمدی
Aiapir Team
*

تشكرها : 20
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 92

برنامه نویس شرکت آرین

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #7 : 04 دي 1388,ساعت 10:33:37 »

من که nod32 رو با هیچ انتی ویروسی قابل قیاس نمی دونم.
خارج شده است

danyal1367
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 14
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 54

---------------------

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #8 : 05 دي 1388,ساعت 16:24:36 »

سلام:
برترين آنتي ويروس دنيا به نظر منMcAfee

است؟

***يا حق***
خارج شده است

---------------------
majid_1459
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات
« پاسخ #9 : 06 بهمن 1388,ساعت 11:43:54 »

سلام
اینجانب مجید هستم 6 سال تجربه استفاده از آنتی ویروس را دارم ای وی جی ونود ۳۲ واواست اصلا بدرد نمی خورند فقط توی آنتی ویروس ها فقط آویرا سیکوریتی سویتس ۹وانتی ویروس کسپراسکای ۲۰۱۰ از همه بهتر هستند آنتی ویروس آویرا به مراتب قویتر دقت تشخیص ان بهتر از ای وی جی است یه چیزی را باید بهتان بگم و آن این است که من از سال ۸۴ تا ۸۷ از نود ۳۲ استفاده کردم و با نسخه ۲٫۵ شروع کردم
آن موقع قوی بود و سبک – ولی پارسال چند بار کامپیوترم سر ویروس داغون شد – با وجود اینکه نود ۳۲ همیشه آپدیت شده بود – تا اینکه بیش از یکسال پیش با اویرا آشنا شدم و نصب کردم و دیدم کلی سرتر هست ولی بازم نسخه پریمیوم اویرا داری ضعف هایی بود – تا حدود ۳ ماه پیش که به کلید های پروفشنال و سکوریتی اویرا دسترسی پیدا کردم همانطور که گفتم من در حال حاضر هم اویرا سکوریتی سوییت دارم و هم کسپر اینترنت ۲۰۱۰وباید بگم باز هم اویرا یک سر و گردن بالاتر هست البته امیدوارم مثل ناد ۳۲ که ۲ سال برترین آنتی ویروس سال بود و بعد ضعیف شد
اویرا به این سرنوشت دچار نشوداما لازم به ذکر هست که اویرا از سال حدود ۱۹۹۸ پا به عرصه کامپیوتر گذاشته و کسپر از حدود سال ۲۰۰۰ومثل نود ۳۲ که از ۲۰۰۶ شناخته شد نیستند که نوپا و ضعیف باشند
در مورد ناد باید بگم هنوز به این دلیل محبوب هست که کار کردن باهاش برای آماتور ها و سطوح اینترمدیت رایانه ساده و در واقع یوزر فرندلی می باشدو همچنین سبک هست و سرعت سیستم را پایین نمی آوردکاسپر به این دلیل قوی هست که دارای اعتبار ۱۰ ساله است اویرا به این دلیل قوی هست که اعتبار ۱۲ ساله دارددر مورد نسخه پروفشنال باید بگم که همانند دو نسخه دیگه هم با سریال هست و هم با کی حقیقتش نسخه پروفشنال رو کمتر از یک هفته با هاش کار کردم ولی نسخه پرفشنال از سکوریتی سوییت ارزان تر هست من بیش از ۶ سال تجربه کار با ویروس و آنتی ویروس ها رودارم و واقعا اویرا یه چیز دیگست آقا مدیر سایت این که می گم وقت ندارم و سرم شلوغه چیز دروغی نیست ولی چه کنم که دلم نمی آد جواب ناقص بدم بگذار یه تجربه مربوط به یک سال پیش رو برات بگم :
حدود خرداد پارسال اویرا پریمیم را نصب کردم که دیتابیسش مربوط به عید بود ( اگه اشتباه نکنم ) و اصلا آپدیت نکردمش که به روز بشود و مربوط به خرداد همان سال شود سپس سیستمم رو فول اسکن کردم که پس از مدتی تروجان خفنی پیدا کرد که این تروجان فایل اجرایی یکی از سخت افزار های کامپیوترم بود که پاکش کرد و باعث شد عملا نتونم از اون سخت افزار استفاده کنم ولی شانسی که آوردم این بود که درایورش رو در سی دی داشتم و دوباره کپی کردم که بازم گیر داد و این شد که عصبیم کرد و پاکش کردم اویرا را و دوباره نود ۳۲ رو اون وقت ریختم و آپدیتش کردم و دیدم گیر نمی ده حدوداد شهریور بود که مکافی رو نصب کردم ویک ماه بعد از نصبم این آنتی ویروسم به درایورم گیر داد که اعصابم رو خرد کرد و پاکش کردم جالب این جا بود که رفتم دوباره سراغ نود ۳۲و تا عید باهاش سر کردم و اوایل فروردین امسال بودکه آپدیت شد و سرچ کردم و دیدم این بار نود ۳۲ هم گیر داد و سخت افزارم رو
از کار انداخت و باز مجبور شدم که آنتی ویروسم رو پاک کنم و این بار برگشتم سراغ کسپر و با اونم تا یک ماه یا دو ماه بعدش کار کردم و نمی دونم دقیق کی بود که اونم گیر دادو این شد که دیدم اویرا عجب انتی ویروسی بود که بیش از یکسال قبل از کسپر تونسته بود این تروجان رو بشناسه
می دونی چرا بقیه آنتی ویروس ها نمی شناختند و اویرا می شناخت ؟
چون اون تروجان اسمش توی جهان مطرح و شناخته شده نبود و اینم نبود که خیلی از کامپیوتر ها توی سراسر دنیا بهش دچار شده باشند
پس به نظر اویرا چه طور شناختش ؟
من بهت می گم بعضی از آنتی ویروس ها مثل اویرا و کسپر و مکافی و نورتون مجهز به هوش مصنوعی هستند و توانایی شناسایی فایل های مشکوک به ویروس رو دارند حالا یه آنتی ویروس به نوعی هوشش قوی تر از یکی دیگست
خارج شده است
ستاره
کاربر جدید
*

تشكرها : 10
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 27

ديدن مشخصات
« پاسخ #10 : 17 بهمن 1388,ساعت 03:50:58 »

سلام
دوستان تقريبا اسم تمام آنتي ويروس هارو ذكر كردن الا يكي دوتا مثل ايمن اسكن (تحت داس سال توليد 1300 محصول ايران ) البته اين رو محض شوخي گفتم.
آقايون معمولان براي حرف خانموما زياد اعتباري قايل نمي شن ولي من مصلمان 6 سال تجربه در زمينه آنتي ويروس ندارم ولي همان تجربه ثابت كرده كه تجربه حرف اول رو در تكنولوژي نميزنه.
خوب با اين مقدمه ميرم سراغ معرفي قوي ترين آنتي ويروس از نظر كمپاني هاي معتبر همچون گوگل - ياهو و بخش هات ميل مايكرو سافت.
آنتي ويروس مورد بحث نورتون آنتي ويروس 2009 و 2010 محصول شركت سيمانتك .
اين آنتي ويروس در دو نسخه گيمرز و استاندارد براي پي سي و يك نسخه سرور براي سرور ها ارايه شد.
در نسخه گيمرز شركت گارانتي كرده كه اين آنتي ويروس بيشتر از 32 مگ از حافظه مموري ( يا همان غلط مصتلح رم ) پي سي رو اشغال نكنه و در هنگام بازي به هيچوجه آلرت نده.
خوب ما هم بر آن شذيم كه اين آنتي ويروس رو تست كنيم و به نتايجي رسيديم كه با گفته شركت كمي متناقض بود چون اين آنتي ويروس هيچگاه بيشتر از 28 مگابايت از رم و 12 در صد از پردازنده رو اشغال نكرد. (نورتون 2009 گيم اديشن)
سپس تست آلرت بود كه ما در بازي نيد فور اسپيد آندر گراند اين آنتي ويروس رو تست كرديم به اين صورت كه ديتيلز بازي روي هاي گداشتيم و در حالي كه يك نفر داشت بازي ميكرد ما از طريق شبكه اقدام به كپي كردن ويروس به كامپيوتر مبدا كرديم كه هر بار با پيام اكسس دينايد و يا رايت پروتكت مواجه مي شديم . ولي همچنان هيچ  آلرتي روي سيستم در حال بازي مشاهده نمي شد. و كوچكترين تغييراتي در روند بازي كه نشون بده سيستم داره يك پروسس عظم انجام ميده مشاهده نمي شد.
و اين براي كساني كه بازي ميكردن رويايي بود.
نكته جالبي كه ما در اون زمان بهش پي برديم اينكه نورتون علاوه بر فايل هاي معمول كه همه آنتي ويروسها اسكن ميكنن اسكن ميكرد بلكه محتواي سورس ها تكست ها (متن ها ) و فايل هاي فشرده ماندد زيپ و RAR و ياير قالب هاي فشرده سازي رو هم اسكن ميكرد .
جالبه بدونين وقتي ما سعي كرديم كه در نوت پد سورس ويروس system32  رو دستكاري كنيم و يه ويروس جديد بسازيم نورتون در كمال قدرت اون رو گرفت و اخطار داد كه اين فايل متني سورس فلان ويروسه.
و نكته بعدي كه جالب بود بدونين وقتي بودكه مموري گوشي N71  به سيستم زديم نورتون آلرت داد كه فلان ويروس سيستم عامل سيمبين سري 6 رو شناخته و حذفش كرد.
اين از آزمايش  ما حالا كسي ميتونه بگه كه آنتي ويروسي كه استفاده ميكنه همچين قابليتي داره.
جالب ميشه و ممنون ميشم اگه آنتي ويروسش رو معرفي كنه.
در ضمن اينكه نسخه جديد نورتون 2011 به تازگي از سوي سيمانتك رونمايي شده و بزودي وارد بازار ميشه.
و اما گوگل همه ما ميدونيم كه سرور هاي گوگل جزو 5 سرور برتر دنيا هستن اما همه ما نميدونيم كه اونا از چه آنتي ويروسي براي حفاظت از اين سرورها استفاده ميكنن  پس جالب بدونين كه كمپاني گوگل ار نورتون براي سرورهاي ويندوزش استفاده ميكنه .
و اما يا هو اگه شما تا حالا به ياهو ميل رفته باشين و بخواين يك اتچمنت (فايل پيوست ايميل ) رو دانلود كنيد اين نورتون آنتي ويروسه كه ايتدا فايل هاي شما رو اسكن ميكنه و سپس اجازه دانلود ميده و همين حالت هم در هات ميل هست.
خوب اين تعريفايي كه كردم دليل بر اين نيست كه تا حالا از هيچ آنتي ويروس ديگه اي استفاده نكردم .
آهان تا يادم نرفته تلفظ درست kaspersky به صورت فار كسپر اسكي هستش نا كاسپر اسكاي چون اين آنتي ويروس روسي هست پس بجاي اسكاي بايد اسكي بگيد.
با تشكر
خارج شده است

خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :