صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: هم اندیشی شماره 2 - بهبود عملکرد مجموعه وب سایت های آیاپیر  (دفعات بازدید: 15731 بار)
حسین جهانبخش
Aiapir Team
*

تشكرها : 47
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 122

دانشجوی فوق لیسانس علوم کامپیوتر

ديدن مشخصات WWW
« : 17 مهر 1391,ساعت 23:50:09 »

سلام به همه

یه مدت خیلی مدیدی نبودم و حالا میبینم که خیلی اینجا سوت و کور شده. گفتم یه هم اندیشی بذارم بلکن مشخص بشه که واقعا چرا. اینجوری شده. واقعا یعنی همه سرشون خیلی شلوغ شده مثل من؟؟؟ چشمک
ببینید مجموعه ی وب سایت های آیاپیر الآن خیلی رشد کرده و از نظر امکانات کمبودی نداره. درسته فرومش خیلی ساده ست ولی این سادگی فروم رو بذارین رو این حساب که قراره فروم فقط یه بخش از فعالیت های ما آیاپیری ها باشه.
الآن یه آپلود سنتر وجود داره که می تونه برای آپلود همه ی فایلهایی که توی مطالبمون بهش رفرنس دادیم از اون استفاده کنیم.

یک فروم داره که میشه به عنوان یه محل پرسش و پاسخ های مرتبط با موضوعاتی که تالار بندی شده ازش استفاده کرد.

یه سایت اصلی داره که میشه مطالب و مقالاتی که مربوط به خود رشته ی کامپیوتر در گرایش های مختلف رو در اون قرار داد.

و یه دانشنامه داره که میشه تو حوزه های مختلف اگر مطالب مدون و علمی داریم توی اون قرار بدیم.

اینچا چی کم داریم؟ اگر گفتید؟ من بهتون میگم: محتوا... محتوای به روز و خوب و در شان آیاپیر که از اولش یه کار آکادمیک بوده و از دانشگاه و از بین یک سری دانشجو بیرون اومده. آیاپیر می خواد مرجع آکادمیک کامپیوتر بشه نه مرجع کامپیوتر. می خواد مرجع رشته های کامپیوتری باشه و نه فقط کامپیوتر به معنای پی س و لپ تاپ و ویندوز و لینوکس و ...

خلاصه میخوام اینجا و در جمع شما آیاپیری ها این سوال رو مطرح کنم که چی کار می تونیم بکنیم که سایت خودمون فعال تر و بهتر عمل کنه؟

منتظر نظراتتون هستم. همینجا توی همین تاپیک
خارج شده است

ahoora94
مدیر آزمایشی

تشكرها : 5
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 27 مهر 1391,ساعت 00:38:29 »

به نظر من آیاپیر سایت کاملی فقط از نظر فعالیت های مدیران بخشهای انجمن کمی مشکل داره چون مدیران بخشها فعالیت زیادی ندارن.
از اینکه سرتو شلوغه که شکی نیست آخه این روزا همه سرشون شلوغه.
ولی یه جمله معروف هست که میگه یا باید یه کاری رو قبول نکنی یا اگه قبول کردی نهایت تلاشت رو برای اون کار انجام بدی.

ولی من اینجا یک تولبار برا سایت و انجمن و بخشهای دیگر سایت کم میبینم که این تولبار رو خودم درست میکنم و به سایت آیاپیر هدیه میکنم.

اینم اون تولباری که قولشو داده بودم.
لطفا نظراتتون رو در مورد تولبار سایت آیاپیر بیان کنید.
اگه جایی از تولبا نیاز به ویرایش یا افزودن امکانات بیشتر داره بگید تا من درستش کنم.

دانلود تولبار سایت آیاپیر

راستی یاگم برای بازدید بیشتر از سایت یه گوگل+ گوشه صفحه اضافه کنید که با این کار سایت تو گوگل امتیاز میگیره و بیشتر محبوب میشه.

جملات بالا فقط برای بهبود بخشیدن به وضعیت سایت بود و قصد هیچ گونه توهین به فردی را نداشتم.
با سپاس فراوان از شما دوستان گرامی.

*_ ادغام فرسته‌های پیاپی
« آخرين ويرايش: 27 مهر 1391,ساعت 16:47:33 توسط كیانی » خارج شده است
Nasa
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 21
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 61

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 28 مهر 1391,ساعت 17:25:20 »

با سلام
بسیار متشکریم بابت نظر شما.
همچنین متشکریم بابت تولباری که ارسال کردید .
به امید پیشرفت هرچه بیشتر آیاپیر
خارج شده است

خدا بزرگتر از توصیف انبیاست .....
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 28 مهر 1391,ساعت 17:25:20 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :