صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: طراحی سایت و تکنیک های سئو در محتوا  (دفعات بازدید: 307 بار)
sitecode
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 0
آنلاین آنلاین

تعداد ارسال: 59


ديدن مشخصات
« : 23 خرداد 1396,ساعت 08:13:21 »

طراحی سایت وتکنیک های سئو در محتوا
 
طراحی سایت و تکنیک های سئو در محتوا :محتوا یکی از المان های غیر قابل حذف در سئو سایت می باشد. محتوایی که در طراحی وب سایت خود  می گذارید می بایست با اصول سئو سایت هماهنگ گردد تا بتواند ترافیک را به سمت طراحی سایت شما هدایت نماید. پس در واقع در زمان تولید محتواا علاوه بر کاربران ، موتورهای جستجو را نیز مورد هدف قرار دهید. در ادامه به بیان تکنیک های سئو که می توانید در محتوا به انجام رسانید تا رنکینگگ خوبی را بدست آورید را بیان می نماییم.
 
تیتر در محتوای طراحی وب سایت
 انتخاب تیتر در طراحی سایت  اولین موضوعی است که می بایست پیش از تولید محتوا بدان توجه نماییم. محتوا و تیتر محتوای شما می  بایست در حول کلمه کلیدی سایت شما تنظیم گردد زیرا که در اینصورت می تواند ترافیکی از کاربران که نیازمند اطلاعات در حوزه شما هستند را به سمت سایتت هدایت می نمایید. تیتری از موضوعات که مرتبط به حوزه کاری شما هستند و بیشتر توسط کاربران جستجو می شوند را تعیین و مشخص نمایید و در این زمینه به تولید محتوا بپردازید.
 
هدینگ ها در محتوای طراحی سایت
 هدینگ ها یا همان تیتر اصلی و تیتر فرعی از موضوعات مهمی در طراحی سایت هستند که در محتوا می بایست بدان پرداخته شود. تیترها موجب می گردد که کاربر دریافت بهتری از مقصود و موضوعاتی که در مطلب بدان پرداخته شده است بگیرد و نیز اینکه تیترها در تگ  h قرار می گیرند و این امر درر سئو محتوا به شما کمک می نماید.
 
چگالی کلمه کلیدی در محتوا طراحی سایت
 چگالی کلمه کلیدی موضوعی است که در محتوا می بایست بدان توجه خاص شود. چگالی کلمه کلیدی را در محتوای خود در نظر بگیرد. زمانی که شما در محتواهای خود کلمات کلیدی خود را تکرار می نمایید در واقع کمک می نمایید که محوریت سایت خود را به گوگل بشناسانید.
   
طراحی وب سایت رستوران و کاراکتر های موثر در آن : کلیه افرادی که در صنعت رستوران در حال فعالیت می باشند این موضوع را می دانند که برای فروش یک غذا به صورت آنلاین ابتدا می بایست آن  غذا در دیدگاه مشتری به فروش برسد . به بیان دیگر در وهله ی اول تصویر و شکل ظاهری یک غذا برای جذب کاربران دارای اهمیت می باشد . نا گفته نماند امروزه وب سایت های بسیاری وجود دارند که در حوزه ی رستوران مشغول به فعالیت می باشند اما توجه چندانی به این مسئله ندارند . در این مبحث قصد داریم شما کاربران عزیز را با کاراکتر هایی آشنا نماییم که در موفقیت یک طراحی سایت رستوران تاثیرگذار می باشند .

طراحی سایت و تصاویر مناسب :
ممکن است در رستوران تان از شگفت انگیز ترین و بهترین غذاها و منوها بر خوردار باشید ، اما فقط و فقط با عکس هایی با کیفیت و مناسب از آن غذا ها قادر خواهید بود توجه و نظر مخاطبین و کاربران را به آن ها جلب کنید . در واقع به کمک تصاویری با وضوح فوق العاده و حیرت انگیز می توانید قانون " فروش به چشم " را در طراحی سایت تان رعایت فرمایید .
 
طراحی سایت و منو های جذاب :
برای رسیدن به موفقیت نمی توانید تنها به استفاده از متن در منو های سایت بسنده کنید . در اصل می بایست به نحوی خوشمزه بودن غذاها را به کاربران نشان دهید . برای انجام این امر نیاز به استفاده از تصاویر در کنار متن در منوی وب سایت می باشد ، با انجام این کار جذابیت غذا ها را نشان داده و توجه کاربران را جلب خواهید نمود .

رنگ مناسب در طراحی سایت :
برای جلب توجه کاربران و مخاطبین می بایست در وب سایت تان از یک تایپوگرافی واضح و جذاب استفاده نمایید . در راستای جلب توجه بیشتر کاربران بهتر است از رنگ های نارنجی و قرمز ( و زیر مجموعه های آن ها ) در طراحی سایت تان استفاده نمایید زیرا موجب به وجود آمدن حس گرسنگی در کابران خواهد شد و آن ها را به خرید از وب سایت شما ترغیب می نماید .
« آخرين ويرايش: 01 آذر 1396,ساعت 17:26:12 توسط كیانی » خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :