دیدن ارسال ها
صفحه: [1] 2 3
1  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / علت حذف طراحی سایت از نتایج گوگل : 29 اسفند 1396,ساعت 22:08:20
علت حذف طراحی سایت از نتایج گوگل
طراحی سایت قنادی


علت حذف طراحی سایت  از نتایج گوگل
طراحی سایت  طراحی وب سایت جریمه طراحی سایت زمانی اتفاق می افتد که قصد بهبود رتبه ی سئو سایت خود را توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بدون دانش و اطلاعات کافی داشته باشید. در ابتدا باید نسبت به این موضوع اطلاعات کسب کنیم که چرا موتورهای جستجو اقدام به جریمه طراحی سایت کرده و این جریمه چه اثراتی را در رشد سئو سایت خواهند داشت.

از آنجایی که موتورهای جستجوی مختلف هر کدام اصول و الگوریتم خاص خود را دارند و تلاش آن ها این است که بهترین و مفید ترین وب سایت را در نتیجه های جستجوی خود ارائه دهند به همین دلیل موتورهای جستجو هم از دیدگاه خود و هم از دیدگاه کاربران وب سایت را آنالیز می کنند.
موتورهای جستجو و بخصوص گوگل به سه مورد همیشه و بدن هیچ تغییری توجه دارند و اگر خلاف این سه موضوع با مسئله ای برخورد کنند به سرعت دست به کار شده و باعث حذف شما در نتایج جستجو می شود و یا ممکن است شما را به صفحه های خیلی پایین منتقل کند، این معلق شدن یا به عبارت دیگر بلاک شدن وب سایت شما ممکن است از چند ساعت تا چند ماه طول بکشد.

اولین و مهم ترین موضوع مورد بحث جذب بک لینک های اضافی و بیش از حد از وبلاگ و وب سایت های غیر مرتبط می باشد، این مورد از مهم ترین تخلفلات در بین وب سایت ها می باشد که آن ها بدون تجربه و دانش کافی قصد دارند تا با افزایش خیلی زیاد بک لینک ها سئو سایت را بهبود بخشند، علاوه بر اینکه باعث بهبود سئو سایت نشده باعث جریمه از سوی موتورهای جستجو خواهد شد.

دومین موضوع مهم کلیک های بی رویه ای است که توسط مدیر وب سایت ها و برای افزایش بازدید کننده های فیک به وب سایت داده می شود، این موضوع به راحتی برای موتورهای جستجو قابل درک خواهد بود و اقدام به جریمه می کنند. در بعضی موارد مدیر وب سایت ها با آی پی های متفاوت اقدام به این کار می کنند تا بتوانند موتورهای جستجو را منحرف کنند، اما این امر کاملا بیهوده می باشد.

سومین و آخرین موضوع افزایش ماندگاری کاربران در وب سایت می باشد، هر کاربر ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت در وب سایت شما بمانند و از وب سایت شما استفاده کنند، اما ماندگاری بیش از حد در طراحی سایت تخلف در نظر گرفته می شود و باعث تعلیق وب سایت شما می شود.
در نهایت توجه داشته باشید که حتی اگر وب سایت شما برای مدت زمان کوتاهی جریمه شود آسیب های جبران ناپذیری را برای آن به همراه خواهد داشت.شاخص های بهترین شرکت طراحی سایت
 

 

ممکن است که برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به دنبال راه اندازی سایتی جدید یا تغییر سایت خود باشید و یا به دنبال افراد یا شرکتهایی که در این زمینه فعال هستند بروید و بر این اساس جستجوی خود را برای پیدا کردن بهترین شرکت های طراحی سایت شروع کرده باشید تا بتوانید به خواسته خود برسید.

 

 

 ضرورت استفاده از بهترین شرکت های طراحی سایت
 

 

با توجه به  گسترش نفوذ اینترنت در کشور و افزایش استفاده از این تکنولوژی در بین مردم، ضرورت استفاده از سایت های اینترنتی به میان می آید، که در این بین نقش بهترین شرکت هایطراحی وب سایت به خوبی مشخص شده و واضح است. حال برای رفع نیاز خود باید به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایتی ، که بتوانند پاسخگوی چنین فضای مهمی باشند رفت.

 

 

خدمات بهترین شرکت های طراحی سایت


 

حال سوال این است که بهترین شرکت های طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مورد پارامتر هایی وجود دارد که به چند مورد مهم اشاره می کنیم ...

 مهم ترین پارامتر، سئو سایت است که باید به آن توجه ویژه ای داشت تا به سایتی پر بازدید و با ارزش تبدیل شود .

ظاهر ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن مولفه دیگر هست. بهترین شرکت های طراحی سایت کار های خود را طوری طراحی میکنند که قابلیت بازید سایت در هر دستگاهی وجود داشته باشد. با توجه به رشد و استفاده بیشتر مردم از گوشی های هوشمند و تبلت ها این موضوع باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.

علاوه بر این دو مؤلفه مهم باید طراحی سایت زیبا در کوتاه ترین زمان را نیز مد نظر قرار داد.

 

 

بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران


 

حال این سوال پیش می آید که بهترین شرکت های طراحی سایت  ایران کدام شرکت ها هستند؟

با توجه به گفته های بالا باید بیان کرد که اگر شرکتی در طراحی سایت، مزایای فوق را به طور ویژه ای داشته باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که موفقیت این شرکتها در صورت رضایت مشتری و جلب اعتماد است که آن را شاخص کرده است.

 

شرکت طراحی سایت نونگار افتخار این را دارد تا به شما نوید دهد که این اعتماد را جلب نموده و به پاسخگویی بی بدیل تبدیل شده. وبا تجربه ی بی نظیری که در این زمینه دارد قادر است زیباترین و پربازدید ترین سایت را به شما ارائه دهد .

2  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / پنل ارسال پیامک : 10 اسفند 1396,ساعت 22:01:06
پنل ارسال پیامک

طراحی سایت طراحی سایت امروزه یکی از موثرترین کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی برای محصولات و خدمات ارسال پیامک های تبلیغاتی می باشد. با خرید پنل کاربری پیامک خود قادر خواهید بود متناسب با نیاز خود برای شرکت، مدارس، مراکز و... به معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع رسانی بپردازید. همچنین در صورت داشتن طراحی سایت برای حرفه خود می‌توانید پنل پیامکی خود را به طراحی سایت خود متصل کنید
معمولا برخی از امکانات ویژه و ویژگی های مهمی که برای سامانه پیامک تبلیغاتی می توان در نظر گرفت عبارتند از:
• امکان تخمین هزینه ارسال قبل از ارسال نهایی در پنل پیامکی قابل مشاهده می باشد.
• امکان استفاده از پیام های آماده برای ارسال پیامک در پنل پیامکی وجود دارد.
• امکان ثبت کردن اطلاعات به طور کامل و گروه بندی کردن مخاطبان در دفتر تلفن سامانه در پنل پیامکی به راحتی امکان پذیر می باشد.
• جلوگیری از عدم ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به شماره‌های تکراری در گروه ها به وسیله ی پنل پیامکی امکان پذیر می باشد.
• امکان استفاده از برچسب (Tag) برای پیام های ارسالی، دریافتی، دفتر تلفن و ...در پنل تبلیغاتی گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.
• امکان دریافت پیامک و پاسخگویی خودکار به پیام های دریافتی از طرف مشتریان از طریق پنل پیامکی به راحتی قابل اجرا می باشد.
• امکان دسترسی سریع به ماژول های سامانه از طریق پنل تبلیغاتی به راحتی امکان پذیر می باشد.
• امکان پاسخگویی هوشمند و پارامتریک به پیامک های دریافت شده از طرف مشتری ها به کمک پنل پیامکی امکان پذیر می باشد. (سیستم پاسخ گویی خودکار و آنلاین)
• دلیوری بیس بودن ماژول در پنل پیامکی امری ضروری می باشد.
• گزینه ی ثبت سفارش ارسال به مخاطبین شبکه های اجتماعی از طریق پنل پیامکی باید فعال باشد.
• امکان ارسال از دکل BTS به مشترکین ایرانسل باید امکان پذیر باشد.
• نسخه iOS نرم افزار ارسال پیامک تبلیغاتی در پنل پیامکی باید فعال باشد.

طراحی سایت  : برای اینکه یک سایت عالی داشته باشید باید نکاتی را رعایت کنید بدون شک شما نیز مانند اکثر مراجعه کنندگان ما علاقه ای به داشتن یک وب سایت معمولی نداشته و سعی دارید مدیر یک وب سایت عالی باشید . برای اینکار پیشنهاد ما به شما این است که تمامی مراحل طراحی و تولید محتوا برای سایت تان را با دقت و بررسی بسیار زیاد به خوبی اجرا نمایید. در ادامه به معرفی مراحل و گام هایی می پردازیم که برای داشتن یک وب سایت عالی باید داشته باشید.
 
 
طراحی سایت  : برنامه ریزی: نخستین گام برای اینکار یک برنامه ریزی درست برای دستیابی به اهداف مورد نظرتان است. یک برنامه ریزی درست در مراحل بعدی کار بسیار هدایتگر شما خواهد بود و باعث سهولت در گام های بعدی برای سایت تان خواهد شد . استراتژی های سازمان شما برای مشتریان و چگونگی تشخیص مخاطبانتان همگی در این بخش قرار دارند . بنابراین بسیار نکته بین و با دقت برای تبیین خواسته های مورد نظرتان عمل کنید .
 
 طراحی: داشتن زیبایی و یک طراحی مناسب برای سایت تان خوب است اما اگر این طراحی نتواند برای سایت تان مفید بوده و باعث کسب درامد نشود بدون شک هیچ ارزشی نیز نخواهد داشت. بنابراین یک طراحی زیبا باید بتواند همسو و هم جهت با اهداف تان بوده و باعث فرصت های بیشتری برای کسب و کار و فعالیت های شما شود.
 
سئو: در این بازار پر رقابت و گسترده موضوعی که بسیار دارای اهمیت خواهد بود بهینه ساز بودن سایت شما است . بنابراین سایت شما باید بتواند در کلمات کلیدی مورد نظرش جایگاه خوبی در جستجوهای موتورهای جستجوگر بیابد تا بتواند موفقیت شما را رقم بزند.
 
سرعت بارگزاری: از جمله موضوعاتی که بسیار در مورد سایت ها مطرح میشود سرعت بارگزاری صفحات است که باید بسیار کوتاه باشد . زیرا هرچه این سرعت لود شدن طولانی تر باشد بدون شک مشتریان سایت شما در این فرصت به سایت های دیگر مراجعه کرده و در نتیجه شما با از دست دادن مشتریان تان مواجه خواهید شد .
 
سهولت در کاربری: استفاده از سایت تان باید برای کاربر بسیار راحت باشد . بدون شک مخاطبان با مشاهده ی پیچیدگی ها سردرگم شده و به سرعت از سایت شما خارج خواهد شد . بنابراین گزینه ها و اطلاعاتی که قرار از مورد بازدید مخاطب قرار بگیرد باید به سهولت در دسترس مخاطب تان باشد.
 
محتوا: از جمله موضوعاتی که بسیار در جذب مخاطبان تاثیر گذار است موضوع محتوا و مطالبی است که برای بازدید کنندگان سایت تان تدارک دیده اید. بدون شک بازدید کنندگان برای همین مطالب به سایت شما مراجعه نموده اند بنابراین از کپی کردن مطالب سایر سایت ها به شدت دوری کنید و سعی کنید در این زمینه بسیار خاص و منحصربه فرد عمل کنید تا مخاطبانتان با هربار مراجعه به سایت تان با مطالب جدیدی مواجه شوند.
 
تبدیل: موضوعی که باید در نهایت به ان توجه کنید تبدیل کردن بازدید کننده به مشتری است  و این محارتی است که شما باید با تلاش و با ارائه ی صادقانه‌ی مطالب و ایجاد حس اعتماد بین خود و مشتری به ان دست یابید.


3  عمومی / اخبار فناوری اطلاعات / افزایش سرعت طراحی سایت در 5 قدم : 25 دي 1396,ساعت 00:54:37
افزایش سرعت طراحی سایت در 5 قدم

طراحی سایت با اینکه همیشه گفته میشود که صبر داشتن بسیار کار خوب و نیکی است اما در این مقاله بیان میکنیم که صبر زیاد هم خوب نیست و این مسئله همه جا صدق نمیکند، بخصوص در طراحی یک صفحه در طراحی سایت.

از طریق وب سایتی که طراحی میکنید با مشتریان خود در ارتباط هستید. که اگر در این میان مشکلی به وجود آید که می توان به سرعت بارگذاری و بارگیری در طراحی سایت اشاره کرد ممکن است شما مشتریان خود را از دست بدهید.

هم چنین در بحث موتورهای جستجو و سئو نیز این نکته بسیار با اهمیت است که سرعت بارگذاری سایت چگونه است و در صورتی که سایت شما سرعت بالایی داشته باشد در اولویت نتایج جستجو قرار خواهد گرفت. و برعکس درصورتی که سایت شما سرعت بارگذاری پایینی داشته باشد، ممکن است در نتایج جستجو از دید عموم پنهان بماند و این مسئله به این معناست که ممکن است تجارت شما کم کم نادیده گرفته شود و از یادها برود.

حال اگر از سیستم مدیریت محتوای وب سایت استفاده می کنید که معروف ترین آن ها وردپرس و دروپال هستند، سایت شما بهینه سازی بالایی دارد و از همه مهم تر پر سرعت است.

رعایت موارد زیر باعث افزایش سرعت طراحی سایت شما میشود:

مشخص کردن کم یا زیاد بودن سرعت یک طراحی وب سایت
شرکت گوگل ابزار های بسیاری را برای تعیین سرعت بارگذاری صفحات ارائه داده است که از جمله مهمترین آن می توان بهGOOGLE WEBMASTER TOOL اشاره کرد.
اگر وب سایت شما در بیشتر از 75% از بررسی های گوگل به عنوان یک سایت پر سرعت شناخته بشود این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
حذف یا کاهش تصاویر بزرگ در طراحی وب سایت
تا به حال دقت کرده ایدکه چقدر طول می کشد تا یک تصویر در ایمیل آپلود شود؟ و مطمئنا سرعت هر وب سایت را برای بارگیری تصاویر بزرگ و یا تصاویر متعدد در یک صفحه را درک کرده اید.

کاهش تعداد پلاگین ها و جاوا اسکریپت ها در طراحی سایت
وب سایت شما ممکن است در کنار نمایش متن و تصویر دارای موارد دیگری باشد که شامل پلاگین و جاوا اسکریپت می شود. که فرم های موجود در وب سایت، دکمه ها، فیدهای تویتر، نظرات، به شما میگویند که چه کسانی سایت شما را بازدید می کنند و این تعداد بازدید در کجا بیشتر انجام می پذیرد و تعداد دفعات بازدید ها به چه اندازه است.

کاهش انیمیشن های فلشی در طراحی سایت
معمولا در وب سایت ها نرم افزارهای فلشی متناسب نیستند و ممکن است این انیمیشن ها سرعت سایت را کاهش دهند و مطمئنا این موارد از دید مشتریان وب سایت هم خیلی جالب به نظر نمی آید. این موضوع را به یاد داشته باشید که مخاطبان سایت شما زمان زیادی ندارند تا منتظر بارگیری سایت تان بمانند و هنگامی که با وب سایت کم سرعت رو به رو شوند، به سرعت آن جا را ترک می کنند.

Cache کردن طراحی سایت.
طراحی سایت شما شامل موارد بسیاری زیادی میشود که در سرورهای مختلفی قرار گرفته اند. مرورگرهای وب سایت باید تمامی این موارد را از سرورهای مختلف جمع آوری کنند تا سایت را بارگیری کنند. که همین امر باعث افزایش زمان بارگیری سایت خواهد شد.

4  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت قرعه کشی : 26 آبان 1396,ساعت 23:31:21
طراحی سایت  قرعه کشی

طراحی سایت  قرعه کشی برای افراد و نیز موسساتی که قرعه کشی را به انجام می رسانند برای مثال لاتاری آمریکا ، بستری مانند طراحی سایت را به منظور انجام پروسه قرغه کشی مورد استفاده قرار می گیرد. درج اطلاعات افرادی که در قرعه کشی برنده شدند می تواند به راحتی در بستر طراحی سایت قرعه کشی درج گردد.
شرکت طراحی وب سایت قرعه کشی قابلیت هایی چون امکان برگزاری پروسه قرعه کشی می باشد . قرعه کشی می تواند به صورت دستی و یا به صورت اینترنتی انجام گیرد. در واقع می توانید به صورت کدهای برنامه نویسی پروسه قرعه کشی را به انجام برسانید و این امر می تواند رضایتمندی بیشتر کاربران در خصوص انجام درست و بدون هیچ قصدی را فراهم نماید. به واسط زبان برنامه نویسی می توانید این قرعه کشی را به انجام برسانید.

طراحی سایت قرعه کشی چه قابلیت هایی خواهد داشت؟
طراحی سایت قرعه کشی مواردی همچون برنامه ای برای اجرای قرعه کشی ، درج برندگان قرعه کشی ، شرایط ثبت نام در قرعه کشی ، درج توضیحاتی در خصوص پروسه قرعه کشی که می تواند اطمینان افراد را به خود جذب نماید. در واقع اگر کارایی طراحی سایت قرعه کشی را افزایش دهیم می توانیم ترافیک بالایی از کاربران را به منظور ثبت نام و حضور در قرعه کشی فراهم نماییم
طراحی سایت قرعه کشی در میان افرادی که ثبت نام نموده اند فرد و یا افرادی را انتخاب می نمایند و می تواند سودآوری را برای مالکان سایت و نیز همچنین برای افراد نیز سرویس خاص  ویا جایزه مالی را منجر گردد. طراحی سایت قرعه کشی می تواند پروسه قرعه کشی را به واسط برنامه ریزی و برنامه نویسی قابل پیاده سازی خواهد بود.

طراحی وب سایت قرعه کشی می تواند به درج اطلاعات در خصوص نتیجه قرعه کشی اقدام نماید که از این رو می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود جذب نماید. در صفحات داخلی می توانید توضیحی در خصوص نحوه قرعه کشی و نیز دیگر اطلاعاتی در خصوص افراد برنده شده در قرعه کشی را می توانید درج نمایید.


طراحی سایت قرعه کشی چه امکاناتی دارد؟
طراحی سایت قرعه کشی می تواند برنامه هایی که در خصوص قرعه کشی موجود می باشد را درج نماید. قرعه کشی های بعدی و نیز همچنین تعداد افرادی که در قرعه کشی شرکت نموده اند تماما در بستر طراحی سایت قرعه کشی قابل درج خواهد بود. از این رو در گذر می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خدو جذب نماید و این خود می تواند دلیلی برای قدرت بیشتر طراحی سایت قرعه کشی خواهد بود.
5  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت فروش ماشین : 30 شهريور 1396,ساعت 22:34:35
طراحی سایت فروش ماشین می تواند طراحی سایت آگهی در زمینه خودرو و ماشین باشد که به کاربران و اعضای خود امکان درج آگهی برای فروش خودرو های خود را می دهد. طراحی سایت فروش ماشین به راحتی لیستی از خودروها را در اختیار کاربران سایت قرا می دهد و از این رو افراد می توانند به واسط جستجو و دسته بندی هایی که در طراحی سایت ایجاد شده است ماشین و خودرو مورد نظر خود را بیابند.

طراحی وب سایت فروش ماشین دسته بندی از انواع خودروها وماشین ها را فراهم می آورد. افراد پس از عضویت در سایت می توانند در خصوص درج آگهی خودرو خود اقدام نمایند. طراحی سایت فروش ماشین برندهای مختلف خودرو و ماشین را می تواند ایجاد نماید و کاربران به توجه به مدل ماشین خدو می تاونند نسبت به فروش و یا نیز خرید خودرو اقدام نمایند. متمایزترین ویژگی در طراحی سایت فروش ماشین وجود قابلیت جستجو می باشد که این فرصت را به کاربر می دهد که متناسب با نوع مدل ماشین ، سال ساخت، قیمت ماشین، رنگ داشتن ماشین ، رنگ ماشین و دیگر فاکتورها جستجو نمایند.
طراحی سایت فروش ماشین چه قابلیت هایی دارد؟
طراحی سایت فروش ماشین امکاناتی همچون قابلیت جستجو ، امکان درج آگهی توسط کاربران ، امکان عضویت ، امکان ثبت نام توسط کاربران ، دسته بندی انواع آگهی ، امکان مشخص نمودن دسته آگهی ، امکان جستجو براساس متریک ها و فاکتورهای فروش مختلف تمامی اقداماتی می باشد که در طراحی سایت فروش ماشین انجام می گیرد. طراحی سایت فروش ماشین اغلب سایت های پرترافیکی خواهند بود که تعداد زیادی از افراد را به منظور فروش خودرو و ماشین در بستر سایت ایجاد می نماید.

 
سایت فروش ماشین امکان درج آگهی ماشین و نیز همچنین مشاهده آگهی های فروش ماشین را فراهم می آورد. ترافیک بالایی از کاربران به منظور خرید ماشین و نیز فروش ماشین و یا کسب اطلاع از قیمت ماشین در سایت موجود می باشند. اطلاعات تماس فروشنده خودرو و ماشین و یا ویژگی خودرو تماما در بستر سایت فروش ماشین درج گردیده است. امکان پروفایل سازی توسط کاربران و نیز ثبت نام موجب می گردد که افراد بتوانند به راحتی آگهی خود را درج نمایند.
 

وب سایت فروش ماشین دسته بندی از انواع ماشین را فراهم می آورد که این قابلیت موجب می گردد که کاربران به راحتی براساس فاکتورها و ویژگی هایی که مد نظر دارند آگهی های ماشین را مشاهده نمایند. طراحی سایت فروش ماشین دسته بندی و آیتم هایی که برای خرید خودرو و ماشین فراهم می نماید می تواند در جهت سهولت و نیز کاربرپسند بودن هر چه بیشتر طراحی سایت شما باشد. طراحی سایت فروش ماشین می تواند درآمدزایی بالایی را برای مالک طراحی سایت داشته باشد و با درج آگهی در خصوص فروش ماشین بتواند درامدزایی خود را کسب نماید.
 
 طراحی سایت فروش ماشین چه قابلیت هایی دارد؟
 سایت فروش ماشین امکان جستجو ، امکان دسته بندی خودرو براساس فاکتورها و ویژگی های مختلف و نیز دیگر ایتم ها که در جهت سهولت و راحتی بیشتر کاربران می باشد را در بستر طراحی سایت فروش ماشین فراهم می اورد. طراحی سایت فروش ماشین به راحتی خرید و فروش ماشین را میسر می نماید و در این صورت می تواند کاربران بسیاری را بدین منظور جمع نماید.
 
6  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت حرفه ای با وردپرس : 08 شهريور 1396,ساعت 00:17:17
طراحی سایت حرفه ای با وردپرس که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که قابلیت ها و امکانات بسیاری را در بستر طراحی سایت برای شما ایجاد می نماید و می توانید بسته به نوع طراحی سایتی که مد نظر دارید طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت درج آگهی و دیگر انواع طراحی سایت را ایجاد نمایید.

طراحی وب سایت وردپرس حرفه ای می تواند با اجرا نمودن گرافیک حرفه ای که در آن تصاویر زیبا درج شده است همراه گردد و نیز همچنین با افزودن قابلیت ها و امکانات متعدد می توانید بر حرفه ای بودن طراحی سایت خود بیفزایید. در طراحی سایت وردپرس می توانید افزونه ها و پلاگین های متعددی را به راحتی در طراحی سایت خود نصب نمایید. اینکه می خواهید طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت گالری و دیگر انواع طراحی سایت را داشته باشید تماما به نیازهایی که شما از طراحی سایت خود تعریف نموده اید وابسته می باشد.

چرا طراحی سایت وردپرس؟
سیستم مدیریت محتوای وردپرس اغلب مورد پسند کاربران قرار می گیرد و می توانند به راحتی صفحات جدید ، برگه ها و نیز منوها را در بستر طراحی سایت ایجاد نمایند در واقع با دانش اندکی از کامپیوتر نیز می تواند با مدیریت وردپرس کار نمود و در مقابل دیگر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا راحتی کاربر بیشتری را دارا می باشد. همچنینی این موضوع که طراحی سایت با وردپرس بسیاری از المان های اولیه سئو سایت را در خود گنجانده است و همین امر موجب می گردد که بتوانید ترافیک بیشتری را از سمت موتورهای جستجو بتوانید دریافت نمایید.

طراحی سایت خبرگزاری امروزه از جمله سایت های پرترافیک می باشد که درآمدزایی بالایی را برای سایت های خبری به دنبال دارد. طراحی وب سایت خبرگزاری انتشار خبر را به صورت روزانه و در حجم بالا خواهد داشت و همین امر می تواند عاملی در جذب ترافیک بالا به سمت سایت شما باشد. طراحی سایت خبرگزاری به واسط سیستم های مدیریت محتوای وردپرس ، جوملا و یا سیستم مدیریت محتوای اختصاصی می تواند طراحی گردد. طراحی سایت خبرگزاری حرفه ای می تواند عاملی در قدرتمندی بیشتر طراحی سایت خبری شما گردد.

طراحی وب سایت خبرگزاری
طراحی وب سایت خبرگزاری خبرهای خود را می تواند در فرمت متن ، تصویر ، فایل مولتی مدیا داشته باشد که خود می تواند عاملی در جذب ترافیک بیشتر باشد زیرا که تصاویر و یا فایل ویدیویی می تواند خود بیان کننده ای از خبر شما باشد. درج خبرهای ویدیویی امروزه با استقبال توسط کاربران سایت های خبری رو به رو می شود و ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود جلب می نماید. طراحی وب سایت خبرگزاری می تواند سیستم ار اس اس را نیز در خود گنجانده باشد که خود می تواند موجب انتشار خودکار خبر در دیگر طراحی سایت  های خبری که فید خبری و ار اس اس را می خوانند منجر گردد.


امکانات در طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری امکاناتی همچون اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، وجود سیستم ار اس اس ، امکان درج بنرهای تبلیغاتی و فضای مناسب برای درج بنر ، امکان درج فایل های مولتی مدیا ، امکان ارسال فایل ها در فرمت ورد ، تصویر ، ویدیو و غیره توسط کاربران مواردی می باشند که می تواند طراحی سایت خبرگزاری شما را حرفه ای نماید.
7  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت دانشگاه : 03 شهريور 1396,ساعت 17:54:50

طراحی سایت  دانشگاه و نیز موسسات آموزشی امروزه به عنوان آیتمی ضروری در سیستم آموزشی تعریف شده است بگونه ای که تمامی دانشگاه ها و نهادهای آموزشی طراحی سایت را مورد اجرا درآورده اند. اطلاع رسانی در خصوص کلاس ها ، زمان ثبت نام و دگیر اطلاعات که مورد نیاز دانشجویان است تماما در بستر طراحی سایت دانشگاه به موقع می تواند در اختیار و در دسترس دانشجویان قرار گیرد.


طراحی وب سایت دانشگاه در منو و صفحات خود می تواند دسته بندی از رشته های تحصیلی مختلف داشته باشد و در این گروه بندی تمامی اطلاعات و اطلاع رسانی ها که مورد نیاز دانشجویان قرار می گیرد را می توانید درج نمایید. طراحی سایت دانشگاه برای تمامی دانشجویان می تواند پروفایلی ایجاد نماید تا تمامی اطلاعات آنها مانند تعداد واحدهای اخذ شده ، تعداد واحدهایی که مانده است و نیز همچنین اطلاعاتی در خصوص استادای که درس های ارائه می نمایند و نیز روزهایی که برای دروس کلاس گذاشته می و ساعت آنها تمامی می تواند در پروفایل دانشجویان درج گردد.

امکانات در طراحی سایت  دانشگاه
ایجاد پروفایل شخصی برای کاربران ویژه ای خاصی می باشد که در طراحی وب سایت  دانشگاه می بایست درج گردد تا افراد اطلاعات جامعی در خصوص واحدهای آموزشی که پیش رو دارند و نیز واحدهایی که گذرانده اند داشته باشند. معرفی منابع و نیز ارتباط با استادید و نیز همچنین برگزاری کلاس های آنلاین که در بستر طراحی سایت دانشجو ایجاد می گردد از ویژگی های جالبی می باشد که در بستر طراحی سایت ایجاد می گردد و مفهوم آموزش مجازی و دانشگاه مجازی را مطرح نموده است. امروزه دانشگاه های مجازی متعددی موجود می باشد که در سطح آموزشی نیز کیفیت آموزشی بالایی دارند.
 
طراحی سایت با جوملا با نصب هسته جوملا و نیز بارگذاری پوسته جوملا طراحی می گردد و می تواند طراحی سایت فروشگاه ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت نیازمندی و دیگر انواع طراحی سایت را برای شما ایجاد نماید. طراحی سایت جوملا با کاربری آسان به منظور مدیریت وب سایت موجود می گردد و این فرصت را ایجاد می نماید که به راحتی صفحات جدید را ایجاد نمایند و نیز منوهای مورد نظر خود را ایجاد نمایند. جوملا و وردپرس از جمله سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد می باشد و این آیتم به شما شانس را می دهد که مشکلات و باگ هایی که موجود می باشد را به آسانی رفع نمایید.
 

طراحی وب سایت جوملا قالب های متعددی دارند که می توانید بسته به سلیقه خود طراحی قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با نصب افزونه ها و پلاگین های متعدد می توانید طراحی سایت جوملا خود را با قابلیت های متعددی همراه نمایید. به واسط افزونه ها می توانید قابلیت های متعددی را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید که نمایی حرفه ای تر را از طراحی سایت خواهید داشت. طراحی سایت جوملا و نیز افزونه های جوملا متعدد می باشد و می توانید بسیاری از امکانات و قابلیت هایی که در ذهن دارید را در طراحی سایت جوملا خود پیاده سازی نمایید.
 
امکاناتی که در طراحی سایت جوملا پیاده سازی می گردد بسته به قابلیت هایی که مد نظر شما است می باشد. می توانید یک طراحی سایت فروشگاهی ایجاد نمایید و نیز قابلیت های متعدد را به واسط افزونه ها در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید. در کنار قابلیت ها می توانید زیبایی طراحی سایت خود و نیز اصول سئو سایت را نیز مد نظر داشته باشید که موجب هدایت ترافیک به سمت سایت می شود و درآمدزایی را برای سایت شما به دنبال دارد.
 
8  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت بازرگانی : 01 شهريور 1396,ساعت 01:27:35
طراحی سایت  بازرگانی برای شرکت های بازرگانی که می خواهند به گسترش فعالیت خود بپردازند و در سطح بین المللی مشتریان و کسب وکار خود را داشته باشند موضوعیت می یابد. طراحی وب سایت  بازرگانی می تواند معرفی از محصولات و خدمات کسب و کار شما را داشته باشد که می تواند کسب و کار شما را بدون محدودیت زمانی و مکانی ارتقا دهد.

طراحی وب سایت بازرگانی می تواند طراحی سایت  شما را در دیگر زبان ها ایجاد نماید که می تواند زبان مشتریان شما باشد و به جذب مشتری از دیگر زبان ها می پردازد. در طراحی سایت در دیگر زبان ها می توانید به تولید محتوا اقدام نمایید و مشتریان خود را را به واسط خواندن محتوا و جذب ترافیک به سمت سایت خود بکشانید. ایجاد منوها و نیز صفحات در دیگر زبان ها می تواند به گسترش کسب وکار و اهداف بازرگانی شما گردد.

طراحی سایت بازرگانی شما می تواند در زبان های متفاوتی ایجاد گردد و منوهایی در این خصوص داشته باشد. ارتباط و درج اطلاعات تماس از قابلیت ها و ویژگی هایی می باشد که در طراحی سایت بازرگانی می بایست درج گردد. طراحی سایت بازرگانی می تواند فرم تماس را در خود بگنجاند که ارتباط مستقیم میان مشتریان و نیز مدیریت واحدهای بازرگانی ایجاد نماید. در واقع مهم ترین هدف از طراحی سایت بازرگانی فراهم نمودن ارتباط با مشتریان می باشد که می تواند به درج فرم تماس و نیز درج نمودن اطلاعات در خصوص محصولات و نیز سرویس های کسب وکار شما باز می گردد.

طراحی سایت نمایشگاه به منظور اطلاع رسانی در خصوص برگزاری نمایشگاه ، زمان برگزاری نمایشگاه ، زمینه نمایشگاه ، مکان برگزاری نمایشگاه و دیگر اطلاعات را می تواند منظور گرداند. طراحی سایت نمایشگاه می تواند برای کاربران و افراد فرصتی را ایجاد نماید تا به در خصوص گرفتن غرفه و نیز اجاره غرفه اقدام نمایند. همچنین اجاره غرفه به صورت اینترنتی نیز اقدام جالبی خواهد بود که در بستر طراحی سایت نمایشگاه میسر می گردد.

طراحی وب سایت نمایشگاه می تواند فرصتی را ایجاد نماید تا افرادی که می خواهند در نمایشگاه شرکت نمایند به فضا و نیز غرفه هایی که تعیین گردیده است مطلع گردد تا در خصوص اجاره غرفه اقدام نمایند. اطلاع رسانی در خصوص نمایشگاه می تواند بر اثرگذاری نمایشگاه ثرگذار باشد و از این رو طراحی سایت نمایشگاه می تواند گام موثری در جهت تقویت و نیز حرکت در جهت اهدافی که برای برگزاری نمایشگاه تعیین شده است ایجاد گردد.
چرا طراحی سایت نمایشگاه ضروری می گردد؟

طراحی سایت نمایشگاه می تواند هدفمندی و نیز گام برداشتن در جهت اهداف برگزاری نمایشگاه را میسر نماید. امروزه برگزرای نمایشگاه همراه با طراحی سایت نمایشگاه می شود. در طراحی سایت نمایشگاه می توانید بنری که برای نمایشگاه تهیه شده است را درج نمایید تا معرفی از نمایشگاه در ذهن کاربرنا درج گردد. همچنین می تواند لوگویی برای نمایشگاه نیز طراحی گردد تا در طراحی سایت نمایشگاه درج گردد.
9  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت مدرسه : 27 مرداد 1396,ساعت 01:00:53
طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت مدرسه در مدارسی که می خواهند به مفهوم مدیریت الکترونیکی و مدرسه الکترونیکی دست یابند معنا می یابد و می تواند در جهت بهبود اهداف آموزشی اقدام نمایند تا دانش پذیران بدون محدودیت زمانی و مکانی به فایل ها و نیز پروفایل خود دست یابند و در جهت ارتقای سطح آموزشی خود اقدام نمایند.
طراحی وب سایت مدرسه می تواند پروفایلی را برای تمامی دانش جویان ایجاد نماید تا فرمتی شخصی سازی شده را مشاهده نمایند که در آن تکالیف و نیز وظایف دانش آموزان درج شده است. طراحی سایت مدرسه می تواند امکان دانلود و نیز آپلود فایل را برای دانش آموزان فراهم آورد. دانلود فایل های آموزشی که توسط دبیر می تواند در طراحی سایت مدرسه درج گردد تا در اختیار دانش آموزان قرار گیرد و همچنین می تواند امکان اپلود فایل را نیز فراهم نماید تا دانش آموزان فایل های خود که می تواند تکالیف آنها باشد را در بستر طراحی سایت مدرسه آپلود نمایند.

امکانات در طراحی سایت مدرسه
مواردی همچون برنامه تحصیلی ، تکالیف ها ، گزارشات را تماما می توان در بستر طراحی سایت مدرسه بارگذاری نمود تا ارتباط بیشتر و قوی تری میان دبیر و نیز دانش آموزان ایجاد گردد. امروزه طراحی سایت مدرسه موفقی موجود می باشد که توانسته است موجب ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان گردد. در اختیار گذاشتن فایل های آموزشی و منابع بیشتر در بستر طراحی سایت می تواند موفقیت بیشتر دانش آموزان را منجر گردد


راهکار های پیشرفت طراحی سایت دانشگاهی : برای دانشگاه ها در سراسر دنیا راه اندازی و طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . بدون شک یکی از مهم ترین راهکار ها برای موفقیت در این زمینه قرار دادن تجربه کاربری مخاطبین وب سایت در اولویت می باشد . انجام این امر می تواند موجب افزایش نرخ بازگشت سرمایه در دراز مدت گردد .
وجود نام و لوگو دانشگاه در طراحی سایت :
آرم و نام دانشگاه می بایست به خوبی در کلیه بخش های وب سایت ، قابل مشاهده باشد . توجه داشته باشید که تعداد بالایی از مخاطبین وب سایت دانشگاه تان ، به طور مستقیم وارد صفحه ی اصلی طراحی سایت  نخواهند شد . از این رو نیاز است کلیه صفحات وب سایت ، دارای اطلاعات کافی در رابطه با دانشگاه را به مخاطبین انتقال دهند . به طور مثال ممکن است دانشجوی اقتصاد یک دانشگاه ، به خوبی با وب سایت دانشگاه خود آشنایی داشته باشد ، اما لزوما این مساله ، برای تمامی افراد صدق نمی کند . با انجام این کار می توانید اعتبار بیشتری به برند دانشگاهی خود دهید .
صفحه درباره ما طراحی سایت :
این بخش یکی از مهم ترین بخش ها در یک طراحی سایت دانشگاهی می باشد . کاربران می توانند در این قسمت از سایت راجع به دانشکده شما اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند . شمار بالایی از وب سایت های دانشگاهی در این صفحه دارای اشتباهاتی می باشند و از اطلاعاتی استفاده می کنند که حوصله کاربران را سر می برد . بهتر است برای این قسمت از یک بخش با عبارت خلاصه استفاده نمایید تا اطلاعات مهم دانشکده را به صورت کوتاه و مختصر در این بخش قرار دهید . علاوه بر موارد ذکر شده برای افزایش جذابیت این صفحه می توانید از ویدئو های کوچک نیز استفاده نمایید .
10  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت با وردپرس : 23 مرداد 1396,ساعت 15:45:58
طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس با بهره گیری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس wordpress می باشد که بسیاری از امکانات و قابلیت هایی که در طراحی سایت خود مورد نظر دارید را پیاده سازی می نماید و به راحتی قابل پیاده سازی می باشد. طراحی سایت با وردپرس از لحاظ رابط کاربری بسیاری قوی می باشد و کاربران به راحتی خواهند توانست با طراحی سایت وردپرس خود ارتباط برقرار نمایند.

طراحی وب سایت وردپرس می تواند برای شما طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت نیازمندی تمامی مواردی می باشند که به واسط قالب وردپرس و هسته وردپرس قابل پیاده سازی می باشند. از ویژگی هایی که طراحی سایت وردپرس و پوسته وردپرس در خود گنجانده است پیاده سازی اصول سئو سایت می باشد. وردپرس بسیاری از المان ها سئو را در خود رعایت نموده است و این امر می تواند در بهبود و ارتقای وضعیت سئو سایت شما کمک کننده باشد و به واسط اصول سئو ترافیک بالایی را بتوانید برای کسب و کار خود فراهم نمایید و این ترافیک می تواند در معنای کسب سودآوری بیشتر باشد.


طراحی سایت آموزشگاه می توانید در منو و زیر منوهای آن توضیحاتی در خصوص کلاس های آموزشی ، دوره های آموزشی ارائه شده و نیز هزینه کلاس های آموزشی و دیگر اطلاعات که مورد نیاز دانش پذیر قرار می گیرد را می توان درج نمود.
طراحی وب سایت آموزشگاه همچنین می تواند امکان ثبت نام آنلاین را برای کاربران فراهم آورد و نیز قرار دادن درگاه آنلاین می تواند برای کاربران این فرصت را فراهم نماید تا هزینه دوره آموزشی خود را پرداخت نمایند و به راحتی ثبت نام در آموزشگاه را در بستر طراحی سایت انجام دهند. همچنین با در نظر گرفتن اصول سئو سایت می توانید مشتریان را به سمت طراحی وب سایت خود جلب نمایید و درآمدزایی بالایی را برای خود کسب نمایید.

طراحی سایت آموزشگاه به منظور فراهم نمودن بازاریابی اینترنتی برای آموزشگاه ها و موسسات اموزشی طراحی می گردد و می تواند به راحتی پس از ورود دانش پذیر به سایت در جهت ثبت نام اینترنتی دوره های اموزش اقدام نمایند. در طراحی سایت آموزشگاهی می توانید به راحتی توضیحات را در خصوص کلاس های آموزشی وارد نمایید و اطلاع رسانی در خصوص این دوره ها می تواند دانش پذیران بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد.
طراحی وب سایت آموزشگاهی در جهت سهولت پروسه ثبت نام و نیز اطلاع رسانی در خصوص دوره های آموزشی می باشد. به راحتی دانش پذیران خواهند توانست زمان آغاز دوره های آموزشی ، پایان کلاس ها ، هزینه کلاس ها را مشاهده نمایند. امکان دانلود فایل های آموزشی نیز قابلیت جالبی خواهد بود که به دانش پذیران این فرصت را می دهد که فایل های آموزشی را دانلود نمایند. منابع آموزشی و نیز فایل هایی که به عنوان کمکی می باشد می تواند در یادگیری بیشتر افراد کمک کننده باشد.

قابلیت ها در طراحی سایت آموزشگاه
در طراحی سایت آموزشگاهی می توانید امکاناتی همچون قابلیت دانلود فایل ها ، ثبت نام آنلاین ، کسب اطلاع از دوره های آموزشی مواردی می باشند که در بستر طراحی سایت آموزشگاهی موجود می گردد و می تواند موجب بهبود کارایی و کسب درآمدزایی بیشتر برای مالک آموزشگاه گردد.
 امروزه اغلب آموزشگاه ها طراحی سایت آموزشگاهی را طراحی می نمایند تا به واسط آن بازاریابی اینترنتی را بدست آورند و با اقدام در جهت پروسه سئو سایت می توانید مشتریانی را از طریق اینترنت جذب نمایید.
11  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت خیریه : 15 مرداد 1396,ساعت 23:44:12
طراحی سایت  خیریه
طراحی سایت خیریه برای نهادهایی که در امور خیریه فعالیت می نمایند می تواند بستری برای تقویت و بهبود بخشیدن به فعالیت ها باشد. طراحی سایت خیریه می تواند خیرین و نیز مسئولین خیریه را به هم نزدیک تر نماید و به واسط این ارتباط قدرت عملکردی خیریه موثرتر گردد.

طراحی وب سایت خیریه امکاناتی همچون گزارشی از عملکرد خیریه ، تعداد خیریه ، میزان بودجه خیریه ، میزان بودجه ای که ایجاد نمایید که در ارتقا و نیز افزایش کارهای خیر توسط خیریه را منجر می گردد.
طراحی سایت  خیریه می تواند در سطح بین المللی نیز فعالیت نماید و خیرین را در دیگر کشورها نیز اجرا نمایید تا به فعالیت بیشتر منجر گردد.برای امور خیریه صرف شده است را درج نمایید. در طراحی سایت خیریه می توانید در پل ارتباطی میان خیرین با مسئولین خیریه

امکانات در طراحی سایت خیریه
امکان تماس تلفنی ، درج نمودن اطلاعات تماس مواردی هستند که در بستر طراحی وب سایت  خیریه می توانند موجود گردد و مشتریان را به سمت خیریه شما هدایت نمایند. طراحی سایت خیریه می توانند شفافیت ماین امر که پول های جمع شده از خیریه در چه مصارفی هزینه می گردد را بیشتر می نماید و این امر می تواند در ارتقای خیریه و نیز دانستن خیریه که در چه راهی مبلغی که اهدا نموده اند هزینه می گردد را منجر می گردد که تماما کمکی در جهت اهداف خیریه می باشد که در بستر طراحی وب سایت خیریه انجام می گردد. می توانید طراحی سایت خیریه را با رنگی که برای نهاد خیریه خود تعیین گردیده اید هم رنگ نمایید تا نمایی حرفه ای تر از طراحی سایت خیریه خود داشته باشید.

بررسی کاراکتر های یک طراحی سایت : شمار بالایی از طراحان وب سایت با هدف ایجاد وب سایتی کارآمد ، جذاب و با سطح دسترسی آسان می باشند . در واقع هدف از راه اندازی یک سایت متقاعد ساختن کاربران برای انجام یک کار می باشد . برای رسیدن به چنین وب سایتی می بایست یک طراحی گرافیکی مناسب ، ساختار مرسوم و بسیار ساده ، یک قالب کابر پسند و محتوایی کاربردی داشته باشید . در این مقاله به تحلیل کاراکتر های یک طراحی سایت بپردازیم لذا با ما همراه باشید .
محتوای طراحی وب سایت :
اگر می خواهید کاربران فضای مجازی طراحی وب سایت تان را به عنوان یک سایت معتبر بشناسند بهتر است در محتوای سایت تان دقت بسیاری به خرج دهید . وجود اشتباهات دستوری و املایی در متن ها اعتبار وب سایت تان را به سرعت از بین خواهد برد . این موضوع را به خاطر بسپارید که افراد برای رسیدن به اطلاعات از اینترنت استفاده می کنند .
گرافیک طراحی وب سایت :
بر اساس مطالعات انجام شده کاربران فضای مجازی کم حوصله می باشند لذا اگر صفحات یک وب سایت زمانی بیشتر از 5 ثانیه را برای لود یا بارگذاری شدن به خود اختصاص دهند کاربران آن سایت به دیگر طراحی سایت ها مراجعه خواهند نمود . به طور مداوم تمامی عکس ها و فایل های گرافیکی سایت تان را بهینه نمایید و با کم ترین حجم ممکن از آن استفاده کنید . علاوه بر موارد ذکر شده سعی کنید همواره از مشخصات عرض و طول برای عکس های سایت تان استفاده نمایید به صورتی که بقیه صفحه سایت تان بتوانند با دانلود عکس ها ، لود شوند . می توانید از تگ alt نیز در این بخش استفاده کنید تا برخی از کاربرانی که نمایش تصاویر را در مرورگرهایشان خاموش کرده اند ، بتوانند بفهمند تصاویر برای چه مقاصدی استفاده شده است.

 
12  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت نمایشگاهی : 12 مرداد 1396,ساعت 13:57:09
طراحی سایت نمایشگاهی
طراحی سایت طراحی سایت نمایشگاهی به منظور اطلاع رسانی در خصوص برگزاری نمایشگاه طراحی می گردد و به واسط آن اطلاعاتی در خصوص زمان نمایشگاه ، تاریخ نمایشگاه ، موضوع نمایشگاه ، مکان برگزاری نمایشگاه و دیگر اطلاعات که تماما می تواند برای افرادی که می خواهند در نمایشگاه حضور یابند سودمند باشد را مشاهده خواهند نمود.

یکی از اقداماتی که در برگزاری نمایشگاه مورد توجه قرار می گیرد اطلاع رسانی در خصوص برگزاری نمایشگاه می باشد که با حضور افراد بیشتر می توانید نمایشگاه خود را پررنگ تر نمایید. بدین واسط طراحی وب سایت می تواند مبلغی برای برگزاری نمایشگاه شما باشد و کاربران بسیاری را به سمت نمایشگاه جذب می نماید.

چرا طراحی سایت نمایشگاهی ضروری می باشد؟
در طراحی سایت نمایشگاهی می توانید توضیحاتی در خصوص اهداف نمایشگاه ونیز اطلاعاتی در خصوص برگزاری نمایشگاه نمایش دهید که ارائه نمودن این اطلاعات می تواند جذب نظر کاربران بیشتری را فراهم نماید که در نتیجه امر گام گذاشتن در راستای اهداف برگزاری نمایشگاه می باشد. همچنین از مواردی که کاربران طراحی سایت نمایشگاه برایشان مهم می باشد اطلاعات در خصوص رزرو غرفه و فضا در نمایشگاه می باشد. اینکه چه مدارکی برای گرفتن غرفه و نیز هزینه اجاره غرفه چه میزان می باشد و نیز همچنین امکان ارسال انلاین مدارک و گرفتن غرفه از طریق اینترنت می تواند امکانات جالبی باشد که در طراحی سایت نمایشگاه ایجاد گردد. امکان ارسال انلاین فایل ها و نیز همچنین امکان پرداخت و درگاه انلاین به منظور اجاره غرفه نیز امکان جالبی می باشد که رفاه و راحتی بیشتری را برای کاربران به واسط طراحی سایت نمایشگاه ایجاد می نماید.

امروزه برای داشتن یک وب سایت می بایست به شرکت های مشغول به فعالیت در حوزه ی طراحی وب سایت مراجعه نمایید اما آیا می دانید بر چه اساس می توانید بهترین شرکت را انتخاب کنید . در مقاله ی امروز نکاتی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با مطالعه آن ها می توانید بهترین شرکت را برای انجام پروژه طراحی سایت تان انتخاب نمایید لذا تا انتهای این مبحث ما را دنبال کنید .

شرکت های طراحی وب تنها یک مکان اداری یا تجاری نمی باشند که فقط و فقط یک شخص برای پاسخگویی به مشکلات کاربران در آن ها وجود داشته باشد . یک شرکت طراحی وب سایت در واقع چیزی فراتر و پیشرفته تر از آن چه که کارفرما می پندارد می باشد . در ادامه با چند مورد از مهم ترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت مناسب آشنا خواهیم شد .

طراحی سایت و ویژگی های شرکت معتبر :
عموما شرکت های مشغول به فعالیت در حوزه طراحی وب از 3 بخش به نام های استاتیک ، گرافیک و کد نویسی تشکیل شده اند . موارد ذکر شده بخش های به خصوص یک شرکت می باشد . این شرکت ها از قسمت های مرسوم دیگری هم چون امور اداری ، بخش مالی ، بازاریاب و ... نیز تشکیل شده اند .
این شرکت ها می بایست دارای مجوز های مربوطه برای طراحی و انتشار یک وب سایت در حوزه اینترنت باشند .
این شرکت ها می بایست به عنوان عضوی از سازمان نظام صنعتی رایانه ای کشور ایران شناخته شده باشند .
یکی دیگر از مواردی که می بایست این شرکت ها داشته باشند ، مجوز های مورد نیاز برای انتشار و ساخت نرم افزار از سوی شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد .
یک شرکت طراحی سایت مناسب می بایست بتواند یک پروژه طراحی سایت را از صفر تا صد به طور کامل طراحی و پیاده سازی نماید و تمام کد نویسی سایت را انجام دهد .
13  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت کافی شاپ : 08 مرداد 1396,ساعت 18:53:11
طراحی سایت کافی شاپ:

طراحی سایت کافی شاپ به منظور فراهم نمودن بشتری برای بدست آوردن بازاریابی اینترنتی برای کافی شاپ می باشد تا از طریق اینترنت بتوانند به برندسازی کافی شاپ خود و معرفی نام کافی شاپ بپردازند. طراحی سایت کافی شاپ می تواند به واسط جستجو محلی کاربران بالایی را به سمت طراحی سایت کافی شاپ جذب نماید.

طراحی وب سایت کافی شاپ می تواند متناسب با رنگ کافی شاپ و رنگ سازمانی که در کافی شاپ خود استفاده نموده اید طراحی گردد. استفاده از طیف رنگ های قهوه ای که شباهت با رنگ قهوه دارد می تواند توجه بیشتر کاربران سایت را به خود جلب نماید. تصاویری از انواع نوشیدنی ها که در کافی شاپ موجود می باشد و نیز نحوه ایجاد و درست نمودن انواع نوشیدنی ها را می توان در طراحی سایت کافی شاپ درج نمود.

امکانات در طراحی سایت کافی شاپ
در طراحی سایت کافی شاپ می توانید امکانات متعددی همچون توضیحی در خصوص نحوه درست نمودن انواع نوشیدنی ها ، امکان رزرو نمودن آنلاین که کاربران پس از ورود به سایت بتوانند به صورت آنلاین در خصوص رزرو اقدام نمایند و به صفحه پرداخت هدایت گردند تا مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایند.
طراحی سایت  کافی شاپ می تواند در بهبود کسب و کار منجر گردد و بازاریابی اینترنتی را تقویت نماید. نحوه درست نمودن انواع قهوه و نوشیدنی امکان جالبی خواهد بود که در طراحی وب سایت کافی شاپ می تواند درج گردد و ترافیک بالایی را برای کسب واکر شما به وجد آورد.


طراحی سایت کافی شاپ برای محیط های کافی شاپ و رستوران می تواند به عنوان معرفی از خدمات و سرویس های کافی شاپ باشد تا به درج اطلاعاتی در خصوص منو و نیز خدماتی که در کافی شاپ به انجام می رسد بپردازیم. طراحی سایت کافی شاپ می تواند به جذب مشتری از محیط اینترنت و نیز معرفی کافی شاپ منجر گردد.
طراحی سایت  کافی شاپ می تواند در محیط نت به جذب مشتری اقدام نماید و به واسط درج نمودن موقعیت مکانی می توانید افرادی که می خواهند کافی شاپ را در خیابان و یا محله خاص بیاند جذب نمایند.

طراحی وب سایت کافی شاپ امروزه ترافیک بالایی را به خود گرفته است و می تواند در بازاریابی اینترنتی کافی شاپ کمک نماید. در طراحی سایت کافی شاپ در منو خود می توانید اطلاعاتی در خصوص انواع نوشیدنی های سرد و گرم که در طراحی سایت کافی شاپ موجود می باشد را بیان نماییم. در طراحی سایت کافی شاپ می توانید تصاویری از انواع نوشیدنی را درج نمایید و نیز همچنین توضیحی در خصوص نحوه آماده شدن انواع نوشیدنی ها را بیان نماییم


امکانات در طراحی سایت کافی شاپ

در طراحی سایت کافی شاپ می توانید امکان رزرو آنلاین کافی شاپ را فراهم آورید تا افراد بتوانند به صورت آنلاین میز را در ساعت مشخصی رزرو نماید تا بدون حضور فیزیکی بتواند در زمان معین ، میزی را در کافی شاپ رزرو نمایند. طراحی سایت کافی شاپ می تواند قیمت انواع نوشیدنی ها و خدمات را بیان نماید تا کاربران اطلاع کاملی در خصوص خدمات داشته باشند.
14  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / پیامد های طراحی وب سایت ارزان : 04 مرداد 1396,ساعت 22:13:20
پیامد های طراحی وب سایت  ارزان :
اگر در مرورگر خود عبارت طراحی سایت  را جستجو نمایید شمار بالایی از وب سایت ها را مشاهده خواهد نمود که از عبارت طراحی سایت  ارزان استفاده نموده اند . این عبارت برای کاربران فضای مجازی بسیار وسوسه برانگیز می باشد اما اگر بخواهیم به صورت اصولی به این موضوع نگاهی داشته باشیم باید بگوییم در تجارت ، کیفیت محصولاتی که به صورت ارزان ارائه می شوند به مراتب پایین خواهد بود . در مقاله ی امروز می خواهیم به بررسی مزیت ها و عیب های استفاده از طراحی وب سایت  به صورت ارزان بپردازیم لذا تا انتهای این مبحث ما را دنبال کنید .

طراحی سایت به صورت ارزان و مزیت ها :
شرکت های مشغول به فعالیت بسیاری موجود می باشند که در ازاء دریافت مبالغ ناچیز اقدام به انجام پروژه های طراحی وب سایت می نمایند . ابزار هایی نیز موجود می باشند که مخاطب را قادر به ساخت یک وب سایت به شکل رایگان می سازد . این روش می تواند برای کسب و کار هایی که به تازگی وارد بازار شده اند و می خواهند در فضای آنلاین خود را معرفی نمایند گزینه ای مقرون به صرفه و مناسب می باشد .

طراحی سایت ارزان و عیب های آن :
یکی از عیب هایی که این نوع از طراحی وب سایت به همراه دارد این است که قالب وب سایت طبق یک طراحی کلی به وجود آمده است و احتمالا در فضای مجازی این قالب را مشاهده خواهید نمود . یکی دیگر از معایب این روش طراحی سایت این است که شرکت طراحی سایت ارزان قیمت شما ، تبلیغات خود را در پایین صفحات طراحی وب سایت شما قرار خواهد داد . این امر وب سایت شما را کاملا غیر حرفه ای جلوه خواهد داد . به طور کلی اگر انتخاب شما وب سایت های ارزان می باشد به طور قطع علاقه ای به منحصر به فرد بودن در دنیای اینترنت نداشته و قادر به ساخت نام تجاری خود نیستید .

بررسی کاراکتر های یک طراحی سایت :
شمار بالایی از طراحان وب سایت با هدف ایجاد وب سایتی کارآمد ، جذاب و با سطح دسترسی آسان می باشند . در واقع هدف از راه اندازی یک سایت متقاعد ساختن کاربران برای انجام یک کار می باشد . برای رسیدن به چنین وب سایتی می بایست یک طراحی گرافیکی مناسب ، ساختار مرسوم و بسیار ساده ، یک قالب کابر پسند و محتوایی کاربردی داشته باشید . در این مقاله به تحلیل کاراکتر های یک طراحی سایت بپردازیم لذا با ما همراه باشید .

محتوای طراحی وب سایت :
اگر می خواهید کاربران فضای مجازی طراحی وب سایت تان را به عنوان یک سایت معتبر بشناسند بهتر است در محتوای سایت تان دقت بسیاری به خرج دهید . وجود اشتباهات دستوری و املایی در متن ها اعتبار وب سایت تان را به سرعت از بین خواهد برد . این موضوع را به خاطر بسپارید که افراد برای رسیدن به اطلاعات از اینترنت استفاده می کنند .
گرافیک طراحی وب سایت :
بر اساس مطالعات انجام شده کاربران فضای مجازی کم حوصله می باشند لذا اگر صفحات یک وب سایت زمانی بیشتر از 5 ثانیه را برای لود یا بارگذاری شدن به خود اختصاص دهند کاربران آن سایت به دیگر طراحی سایت ها مراجعه خواهند نمود . به طور مداوم تمامی عکس ها و فایل های گرافیکی سایت تان را بهینه نمایید و با کم ترین حجم ممکن از آن استفاده کنید . علاوه بر موارد ذکر شده سعی کنید همواره از مشخصات عرض و طول برای عکس های سایت تان استفاده نمایید به صورتی که بقیه صفحه سایت تان بتوانند با دانلود عکس ها ، لود شوند . می توانید از تگ alt نیز در این بخش استفاده کنید تا برخی از کاربرانی که نمایش تصاویر را در مرورگرهایشان خاموش کرده اند ، بتوانند بفهمند تصاویر برای چه مقاصدی استفاده شده است.
15  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ : 01 مرداد 1396,ساعت 17:08:59
طراحی وب سایت و کارایی بوت استرپ :
برای طراحان وب سایتی که به دنبال بهترین روش ها برای انجام طراحی سایت به صورت ریسپانسیو می باشند استفاده از فریم ورک بوت استرپ را پیشنهاد می کنیم . در مقاله امروز قصد داریم شما عزیزان را با نکاتی مهم و کاربردی در زمینه استفاده از این فریم ورک در یک پروسه طراحی وب سایت آشنا خواهیم نمود .

طراحی سایت برای تلفن های همراه :
با مورد تحلیل و بررسی قرار دادن وب سایت های جدید و سازگار با تلفن های همراه متوجه خواهید شد که شمار بالایی از آن ها با استفاده از بوت استرپ طراحی شده اند . از جمله مواردی که موجب محبوبیت این روش شده اند سهولت در استفاده و انعطاف پذیری بالا آن می باشد .

ماهیت فریم ورک بوت استرپ :
در واقع فریم ورک بوت استرپ ، فریم ورکی توسعه یافته می باشد و از ترکیب کد های زبان های برنامه نویسی CSS ، Javascript و HTML به وجود آمده است . از آن جایی که در این فریم ورک از HTML5 و CSS3 پشتیبانی می شود به استانداردی جهانی برای طراحان وب سایت در حوزه طراحی تبدیل شده است . این فریم ورک در بسیاری از مرورگر ها پشتیبانی می شود و وب سایت را به صورت صحیح نمایش می دهد .

طراحی سایت و خصوصیات بوت استرپ :
اگر از CSS ، Javascript و لایه بندی شبکه این فریم ورک به صورت ترکیبی استفاده شود در هر دستگاه هوشمند با هر رزولوشنی می توان به بهترین صورت پاسخگو بود . با به کار گیری بوت استرپ سرعت فرآیند طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن ها به شدت افزایش خواهد یافت و به دلیل داشتن انعطاف پذیری در بسیاری از موارد یاری رسان طراحان وب سایت خواهد بود . برخی از مهم ترین خصوصیات این فریم ورک عبارت اند از سرعت بالا ، توانایی ایجاد شخصیت ، سهولت در کاربرد ، مستندات کاربردی ، واکنش گرا و سیستم شبکه ای لایه های وب سایت .

طراحی وب سایت و روش های جلب اعتماد مخاطب :

میزان موفقیت یک طراحی سایت نهایتا با میزان تبدیل کاربران به مشتریان وب سایت سنجیده می شود . رسیدن به این نتیجه با فعالیت مثبت در زمینه سئو وب سایت در کنار طراحی سایت به حقیقت خواهد پیوست . طراحی سایت شما می بایست به گونه ای باشد که کاربران را برای استفاده از وب سایت شما متقاعد سازد .
روش های متقاعد سازی :
اولین عناصری که به یک وب سایت اعتبار می بخشند لوگو و نوع طراحی صفحه اصلی آن وب سایت می باشد . هنگامی که یک شخص به وب سایت شما مراجعه می نماید یک ارزیابی ذهنی در وی شکل می گیرد که آیا طراحی سایت تان برای بازدید و دریافت اطلاعات قابل اعتماد می باشد یا خیر . این فرآیند در بدو ورود کاربران به وب سایت و تنها با یک نگاه کوتاه اتفاق می افتد .

در پروسه اعتماد سازی برای یک طراحی وب سایت می بایست خیلی سریع از طریق نمایش تصاویر، لوگو و طراحی حرفه ای وب سایت ، میزان اعتبار نام تجاری تان را به کاربر نشان داده تا در مرحله بعد توسط نوشته ها ، سوابق و ارائه اطلاعات محصولات و خدمات وارد دیالوگ با او شوید .

طراحی سایت و لوگو سایت :
یکی از مهم ترین مسائل در فرآیند طراحی وب سایت طراحی لوگو و روش به نمایش گذاشتن آن در وب سایت می باشد . لوگویی که می خواهید در وب سایت تان استفاده نمایید می بایست با حوزه کسب و کارتان و طرح های گرافیکی موجود در وب سایت تان تناسب داشته باشد . در واقع لوگوی یک وب سایت می بایست به گونه ای طراحی شده باشد که در دیدگاه اول به کاربران و مخاطبین وب سایت احساس اعتبار ببخشد .

          
16  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / روش های برتر طراحی سایت : 24 تير 1396,ساعت 15:41:02
روش های برتر طراحی سایت  : اگر کمی در حوزه طراحی وب سایت  به تحقیق و جستجو پرداخته باشید قطعا متوجه گرایش های موجود در این حوزه شده اید . در مقاله امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با چند مورد از این گرایش ها یا روش های طراحی وب سایت  آشنا نماییم لذا تا انتهای این مبحث ما را دنبال کنید .

طراحی وب سایت به روش Responsive :

در مقالات گذشته به طور مفصل به تحلیل و بررسی این روش طراحی سایت  پرداخته شده است اما اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیحی از آن را برای شما عزیزان داشته باشیم باید بگوییم این روش برای وب سایت هایی مناسب می باشد که می خواهند در صفحات نمایش با انواع اندازه ها به درستی مشاهده شوند . با گذشت زمان این نوع از طراحی وب سایت ها بیشتر و بیشتر مورد توجه کاربران و طراحان وب سایت قرار گرفته است .

طراحی وب سایت به روش تخت :

با روی کار آمدن برخی موارد نظیر ویندوز 8 طراحی سایت به سبک تخت مخاطبین و علاقه مندان بسیاری را پیدا کرد . این علاقه مندی به جایی رسید که بسیاری از کارفرما ها خواهان طراحی سایت به این سبک شدند . در واقع در این نوع از طراحی وب سایت به طراحی تمیز و دوری از تصاویر و منو های سه بعدی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند و نهایتا به خلق صفحات وب پاک تر و چشم گیر تر می پردازد .

طراحی سایت به روش پیمایشی :اگر می خواهید کاربران وب سایت تان را از دست ندهید از تغییر مسیر های خسته کننده و غیر ضروری در وب سایت تان جلوگیری نمایید و راهبری آسانی داشته باشید . این نوع از طراحی برای کاربران بسیار خلاقانه و سرگرم کننده می باشد . کلیه صفحات مورد نیاز یک سایت اینترنتی در یک صفحه و در لایه های زیر هم ایجاد شده است و مخاطب می تواند با پیمایش صفحات به تمامی محتوا موجود در سایت دست پیدا نماید .


فواید طراحی وب سایت شخصی : یک طراحی سایت پرسنلی یا شخصی به وب سایت هایی اتلاق می شود که مطالب موجود در آن ها شامل خصوصیات یک کسب و کار یا یک شخص باشد . هدف از راه اندازی این دسته از وب سایت ها معمولا برای ارائه اطلاعات یا سرگرمی می باشد . البته ناگفته نماند یکی از مهم ترین علل ساخت و طراحی سایت شخصی انتقال و به اشتراک گذاری تجربیات شخص صاحب وب سایت به علاقه مندان و بازدیدکنندگان وب سایت می باشد .

اگر بخواهیم از دیدگاه تکنیکی به این دسته از وب سایت ها نگاهی داشته باشیم باید بگوییم به طور معمول بخش فهرست بندی وب سایت ها به صورت پراکنده و جذاب برای مخاطبین می باشد ، هم چنین فهرست مربوط به محتوای درونی طراحی سایت هم چون اسالت ، رزومه ، بلاگ های خصوصی ، مجلات مجازی ، انواع کلیپ های صوتی ، تصویری و مواردی از این قبیل اشاره نمود . شمار بالایی از طراحی سایت های شخصی تنها از اطلاعاتی برخوردار می باشند که مورد علاقه شخص صاحب وب سایت می باشد اما برخی دیگر از این وب سایت ها از موضوعات مهم تر و با ارزش تری برخوردار می باشند .


طراحی وب سایت و عوامل ایجاد انگیزه :

زمانی که تکنولوژی های کد نویسی همانند HTML کاربرد چندانی نداشتند ایجاد یک حساب شخصی در رسانه های اجتماعی روشی آسان تر و به مراتب سریع تر برای ساخت یک صفحه شخصی به حساب می آمدند . از وب سایت های شخصی می توان برای معرفی یک شخص استفاده نمود ، تا کاربران و علاقه مندان بتوانند به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود درباره وی دسترسی پیدا نمایند . وب سایت های شخصی می توانند چگونه دیده شدن شخص و این که یک شخص دوست دارد در دنیای آنلاین به چه صورت ظاهر شود را کنترل می نمایند . علاوه بر موارد ذکر شده در وب سایت های شخصی مقدار انتقال اطلاعات و آزادی اطلاعات در مقایسه با رسانه های اجتماعی بسیار بیشتر می باشد و می توان چندین پروفایل شخصی در شبکه های اجتماعی را در وب سایت به همدیگر متصل کرد .

17  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی سایت و نقش CDN در آن : 18 تير 1396,ساعت 15:03:14
طراحی سایت و نقش CDN در آن
همان طور که می دانید امروزه کاربران به صورت مستقیم با طراحی سایت  و نقش CDN در آن : یکی از مهم ترین مباحث دنیای طراحی وب سایت ، CDN می باشد لذا مقاله ی امروز وب سایت " سایت کد " را به این موضوع اختصاص داده ایم بر همین اساس تا پایان این مبحث با ما همراه باشید .


معادل فارسی عبارت CDN ، سیستم توزیع گسترده در تعداد مختلفی از دیتاسنتر ها در فضای مجازی یا اینترنت می باشد . از این المان تنها هنگامی در یک پروسه طراحی سایت استفاده خواهد شد که فرد طراح قصد افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت را داشته باشد . در ادامه شما کاربران عزیز را با روش استفاده از CDN در یک طراحی وب سایت  و میزان تاثیر آن در موفقیت یک وب سایت آشنا خواهیم نمود . طراحی سایت


ماهیت CDN :

منظور از CDN یک سیستم کاملا پیوسته از سرور های پنهان است که برای معیار مطالب یک طراحی سایت از نزدیکی جغرافیایی استفاده می نمایند . انجام این کار در یک پروسه طراحی وب سایت  بسیار کارآمد خواهد بود . یکی از نکاتی که CDN همیشه به کاربران خود یادآوری می نماید این است که از دیگر سرویس های ارائه شده نظیر gtmetrix نیز در کنار طراحی سایت استفاده نمایند . طراحی سایت


نقش طراحی سایت ریسپانسیو در سئو :

هدف اصلی استفاده از CDN در طراحی سایت : اگر بخواهیم به این موضوع نگاهی کلی داشته باشیم باید بگوییم اصلی ترین هدف به کار گیری CDN فراهم ساختن محتوا به منظور ارسال انواع فایل ها نظیر تصویری ، صوتی ، دانلودی ( نظیر مدیا ها ) ، برنامه های پخش زنده ، کاربردی و در آخر شبکه های اجتماعی است .


مزیت های وجود CDN در طراحی سایت

داشتن CDN در طراحی سایت مزیت های بسیاری را برای صاحبان وب سایت به همراه دارد . در ادامه با چندین مورد از مهم ترین های آنان آشنا می شویم . 1.   بهبود بخشیدن به جایگاه وب سایت در انواع موتور های جستجو گر . 2.   افزایش یافتن شگفت انگیز سرعت تاثیر گذار در سئو وب سایت . 3.   افزایش امنیت وب سایت . 4.   افزایش تحمل ترافیک . 5.   کاهش مواردی هم چون میزان مصرف پهنای باند و منابع هاست . 6.   افزایش رضایت بازدیدکنندگان از وب سایت .طراحی وب سایت و روش های شخصیت شناسی : موضوعی که در مقاله ی امروز از سری مقالات آموزشی وب سایت آیدیا سافت قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم آشنایی با نکاتی در راستای شناخت شخصیت مخاطبین و کاربران یک طراحی سایت می باشد ، بر همین اساس اگر صاحب یک وب سایت هستید این مقاله را از دست ندهید .
طراحی سایت و یافتن شخصیت :
داشتن یک شناخت کافی از شخصیت کاربران و مخاطبین وب سایت می تواند در انتخاب رابط کاربری مناسب بسیار تاثیر گذار باشد . برای رسیدن به این شناخت می توانید یک نظرسنجی تشکیل دهید و با بررسی نتایج به دست آمده به شخصیت مشتریان و کاربران تان پی ببرید .
طراحی سایت و نوع نگرش اشخاص :
اگر می خواهید در زمینه ی تجارت آنلاین از طریق طراحی سایت به موفقیت دست یابید بهتر است درباره نوع نگرش کاربران تان اطلاعات کسب کنید . به طور مثال آیا آن ها به طراحی وب سایت های ساده علاقه مند می باشند یا وب سایت هایی با رنگ بندی های خشک و کاملا صنعتی . ممکن است برخی از کاربران نیز از نگرش هنری برخوردار باشند و به وب سایت هایی با رنگ های جیغ علاقه مند باشند .

نوع نگارش محتوا در طراحی سایت :

سعی کنید تمامی محتوای موجود در وب سایت تان به صورت کاملا محترمانه باشد . در واقع زمانی که یک مشتری با وب سایتی رو به رو می شود که در آن وب سایت به او احترام گذاشته شده است به شدت جذب آن وب سایت شده و بار ها و بار ها به آن وب سایت مراجعه خواهد کرد .
بخش گرافیکی طراحی وب سایت :
وب سایت هایی که اعتبار و مشتریان خود را جذب نموده اند وب سایت هایی ساده و به دور از طرح های شلوغ گرافیکی هستند . اما به طور کلی یک وب سایت برای شروع کار می بایست دارای ایده ای خاص باشد تا بتواند در جذب کاربران به خوبی عمل کند .
18  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / اهمیت ساخت و طراحی اپلیکیشن : 09 تير 1396,ساعت 22:06:52
اهمیت ساخت و طراحی اپلیکیشن

اهمیت ساخت و طراحی اپلیکیشن : امروزه ساخت و طراحی اپلیکیشن به یکی از نیاز های ضروری برای تمامی کسب و کار ها و شرکت های فعال و معتبر تبدیل شده است . وظیفه ی ساخت و طراحی اپلیکیشن وب سایت تان را به شرکتی معتبر و با تجربه در این زمینه بسپارید تا بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید . به طور کلی طراحی اپلیکیشن ها در دو زمینه ی اندروید و ios انجام می شود زیرا این دو سیستم عامل جزء پرکاربرد ترین سیستم عامل ها در زمینه دستگاه های هوشمند شناخته شده اند.

چرا به طراحی اپلیکیشن نیاز است ؟

در این قسمت از مقاله بخشی از دلایل نیاز ضروری به تولید و طراحی اپلیکیشن را برای شما در نظر گرفته ایم .
1. امکان استفاده از متون به همراه فایل های ویدئویی ، صوتی ، تصویری و انیمیشن آن هم به منظور رساندن قدرت انتقال مفاهیم به حداکثر از طریق اپلیکیشن
2. امکان برقراری ارتباطی دو طرفه و نزدیک با کاربران نرم افزار
3. ایجاد فضایی سرگرم کننده و آموزشی در راستای ترغیب کاربران برای استفاده از اپ
4. تنها با انجام یک طراحی اپلیکیشن می توانید سال ها از آن استفاده نمایید .
5. اپلیکیشن های آموزشی مخصوص تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها هزینه هایی هم چون هزینه رفت و آمد و ... را از بین خواهند برد و کاربران می توانند به صورت 24 ساعته از آن ها استفاده نمایند .
6. یکی از قابلیت های نهفته در اپلیکیشن ها امکان متصل شدن به اینترنت و ارتقای مطالب به صورت هوشمند می باشند .
7. یکی دیگر از مزیت های تولید و طراحی اپلیکیشن این است که به راحتی و با کم ترین هزینه ها می توان اپ را در اختیار افراد بسیاری قرار داد .
8. اگر اپلیکیشن شما به اندازه کافی برای کاربران فضای مجازی جالب و کاربردی باشد توسط آن ها به اشتراک گذاشته خواهد شد .
در کلام آخر باید بیان داشت از آن جایی که امروزه کاربران دستگاه های هوشمند در حال افزایش می باشند مهم ترین ابزار کاربران اپلیکیشن ها می باشند از این رو برای افزایش کاربران و مشتریان کسب و کارتان در حوزه اپلیکیشن ها وارد شوید .


طراحی سایت در حوزه تجارت آنلاین

طراحی سایت طراحی سایت در حوزه تجارت آنلاین : از علاقه انواع کسب و کار ها برای ارائه خدمات و فروش محصولات شان به صورت آنلاین نمی توان چشم پوشی داشت . این علاقه باعث شده است تا این حوزه رونق بسیاری پیدا نماید . لازم به ذکر است بدانید بر اساس آمار های کسب شده می توان گفت نرخ رشد فروش آنلاین سالانه افزایش قابل توجهی دارد .
یکی از عواملی که وجود انواع کسب و کار ها در فضای رقابتی تجارت الکترونیک چندین برابر می نماید ، افزایش کاربران متصل به اینترنت و گسترش دستگاه های هوشمند می باشد .
عوامل موفقیت طراحی وب سایت  تجاری آنلاین :
کاراکتر های مختلفی در طی مسیر موفقیت یک طراحی سایت تجارت آنلاین تاثیرگذار می باشند . از جمله عواملی که موجب سود دهی وب سایت شما می شوند تجربه کاربری موفق و شمار کاربران تبدیل شده به مشتری می باشد . اگر می خواهید در این مسیر به بهترین نحو عمل کنید بهتر است به شرکتی معتبر و با تجربه مراجعه نمایید . اصلی ترین هدف یک طراحی سایت  می بایست افزایش میزان تبدیل مخاطب به خریدار و مشتری باشد . طراحی صفحاتی از وب سایت که مربوط به کالا ها و جزئیات آن ها می باشد می بایست از جذابیت خاصی برخوردار باشد .


تصاویر کالا ها در طراحی سایت :
تصاویری که از کالا های وب سایت تان تهیه می کنید می بایست از وضوح قابل قبولی برخوردار باشند و سرعت بارگذاری آن ها در کم ترین حالت ممکن باشد . اگر کاربران بتوانند به آسانی به منو ها و بخش های گوناگون وب سایت شما دسترسی داشته باشند درصد خرید از سایت تان رو به افزایش خواهد رفت . علاوه بر موارد ذکر شده مراحل مربوط به ثبت خرید های کاربران را تا حد امکان کوتاه نمایید .

سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت :
سیستم مدیریت محتوایی که در وب سایت تان استفاده می نماید بسته به نوع کسب و کار ، وسعت کالا ها و مشتریان هدف شما می تواند متفاوت باشد . در یک طراحی سایت تعداد کالا ها و  طبقه بندی آن ها بسیار حائذ اهمیت می باشد و نقشی به سزا در استراتژی فروش شما خواهد داشت . آشنایی با مشتریان هدف کسب و کار شما و گروه مخاطبین مورد نظر وب سایت شما می تواند در نوع راهبری کاربر و رنگ های سایت تاثیر گذار باشد .
19  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / طراحی اپلیکیشن و تفاوت اپلیکیشن ها : 30 خرداد 1396,ساعت 14:57:46
طراحی اپلیکیشن و تفاوت اپلیکیشن ها :
امروزه طراحی اپلیکیشن یکی از مواردی می باشد که به عنوان کاراکتری مهم در گسترش کسب و  کار ها در حوزه های گوناگون شناخته شده است . در دنیای اپلیکیشن ها ، تفاوت هایی میان برخی از این اپلیکیشن ها وجود دارد از این رو مقاله امروز را به بررسی این تفاوت ها اختصاص داده ایم پس با ما همراه باشید .
در دنیای تلفن های همراه هوشمند ممکن است نامی از اپ های تحت وب یا معمولی و یا اپ های ترکیبی شنیده باشید اما آیا تفاوت این سه نوع را می دانید و یا آیا با ویژگی های آن ها آشنا می باشید ؟ در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت .


طراحی اپلیکیشن های تحت وب :
اپلیکیشن هایی که به صورت تحت وب طراحی می شوند در واقع طراحی سایت هایی می باشند که در اکثر مواقع در دیدگاه کاربران به صورت یک اپلیکیشن به نظر می رسند . این اپلیکیشن ها توسط مرورگر های کاربران به وجود می آیند و با زبان برنامه نویسی HTML5 نوشته می شوند . مخاطبین می توانند با داشتن دسترسی به هر وب سایت ، به این اپ ها نیز دسترسی داشته باشند . برای انجام این امر کاربر می تواند با جستجوی یک یو آرر ال خاص ، با کلید نصب در صفحه ی نخست
طراحی وب سایت مواجه شود .


طراحی اپلیکیشن ترکیبی :

در طراحی اپلیکیشن به صورت ترکیبی از اپلیکیشن های معمولی و تحت وب به طور یک سان و هم زمان استفاده شده است بر همین اساس  بعضی از اشخاص این اپ ها را با اپلیکیشن های تحت وب اشتباه می گیرند . در واقع این اپ ها همانند انواع مختلف دیگر طراحی اپلیکیشن های معمولی ، در APP STORE وجود داشته و ویژگی هایی مشابه ای با آن ها دارند . در اپ های طراحی شده به صورت ترکیبی از زبان برنامه نویسی HTML استفاده شده است به همین دلیل به این وسیله می توانند در مرورگرها نمایش داده شوند . در اغلب کسب و کار ها از اپ های ترکیبی برای پوشش دهی بیشتر صفحات
طراحی وب سایت استفاده می شود

2 نکته جالب در طراحی سایت املاک

 اگر می خواهید در زمینه ی املاک در فضای مجازی به فعالیت بپردازید بهتر است برای شروع اقدام به راه اندازی و طراحی سایت نمایید . در مقاله ی امروز 3 مورد از نکاتی که امروزه در دنیای طراحی سایت بسیار مورد بحث و گفت و گو می باشد را برای شما در نظر گرفته ایم بر همین اساس با ما همراه باشید .

تصاویر تمام صفحه در طراحی سایت :
یکی از مباحثی که امروزه در دنیای طراحی سایت املاک بسیار داغ می باشد مبحث استفاده از ویدئو ها و تصاویر به صورت تمام صفحه در وب سایت می باشد . در واقع وجود یک تصویر یا ویدئو به  صورت تمام صفحه به همراه یک جمله ی کوتاه ، مرتبط و تاثیر گذار می تواند تجربه ی بسیار خوبی را برای بازدیدکنندگان وب سایت املاک شما رقم بزند . کاربران با مشاهده ویدئو های با کیفیت از کسب و کارتان در مورد نام تجاری کسب و کار تان به نحو دیگری فکر خواهند کرد . علاوه بر موارد ذکر شده می توانید با تغییر فصل ها ویدئو های وب سایت تان را نیز تغییر دهید تا حس تازگی به کاربران بدهید .

طراحی سایت به صورت مسطح :
یکی دیگر از مباحث بسیار مهم در حوزه ی طراحی وب ، طراحی سایت به صورت مسطح می باشد و در این نوع از طراحی تسلط طراح وب سایت بر روی عکس ها و مطالب وب سایت می باشد . منظور ما از مطالب ، متن هایی می باشد که در متقاعد سازی کاربران نقش به سزایی را ایفا می کنند . این نوع از طراحی سایت بسیار ساده و در عین حال به روز می باشد و فقط بخش های مهم را در خود جای داده است ، بدون هیچ گونهه توضیحات اضافی . ترکیب رنگی به کار رفته در طراحی های مسطح بسیار ساده می باشد هم چنین فونت های سایت نازک هستند . آیکون هایی نیز که به صورت فلت می باشند نیز از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند و شرکت های بزرگی همچون اپل و مایکروسافت از این آیکون ها استفاده می نمایند .
20  اينترنت و شبكه Network & Internet / طراحی وب سايت / آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم : 29 خرداد 1396,ساعت 22:50:34
آشنایی با روند طراحی وب سایت فیلم :
ممکن است تا کنون با یک تبلیغ ویدئویی مواجه شده باشید و خواسته باشید راجع به آن اطلاعات  بیشتری به دست بیاورید . وب سایت هایی با موضوع فیلم برای کمک رساندن به این دسته از کاربرانن فضای مجازی به وجود آمده است . در این مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را با یک حوزه ی دیگر در دنیای طراحی وب سایت آشنا نماییم لذا این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید .
اطلاعاتی به طور معمول در طراحی سایت فیلم در اختیار کاربران دنیای مجازی قرار می گیرد به شرح زیر می باشد .


اطلاعات موجود در طراحی وب سایت فیلم :

1.    ارائه ی خلاصه ای کلی از داستان فیلم
2.    شرح اطلاعاتی درباره ی عوامل و بازیگران فیلم
3.    جوایز دریافتی فیلم در جشنواره های گوناگون
4.    رنکینگ فیلم در حوزه های مختلف
5.    پوستر های اورجینال از فیلم
6.    ارائه ی تریلر اصلی فیلم
7.    امکان دانلود فیلم با رعایت حق کپی رایت
8.    به فروش گذاشتن فیلم های دارای مجوز
نکته ی مهمی که می بایست در این حوزه از طراحی سایت بدانید این است که محصولاتی که می خواهید برای فروش درر آن قرار دهید می  بایست حتما دارا مجوز نشر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند زیرا در غیر این صورت وبب سایت مورد نظر از سوی این نهاد فیلتر خواهد شد . قوانین و قواعد مربوط به کپی رایت نیز به همین صورت می باشد یعنی اگر یکی از محصولات وب سایت تان قانون کپی رایت را رعایت نکرده باشد به احتمال زیاد وب سایت راهی دادگاه خواهد شد .


عدم استفاده از برخی آثار در طراحی سایت :

توصیه ای که به شما داریم این است که از معرفی کالا هایی که مجوز ندارند و محصولاتی که در کشور اجازه نشر ندارد به شدت بپرهیزید هم چنین از آن جایی که فروش آثار و محصولات کپی شده غیر قانونی می باشد فقط و فقط از آثاری که شرکت های داخلی انتشار داده اند آن هم به صورت اورجینال استفاده نمایید و از قرار دادن آثاری که کپی رایت دارند و یا با قوانین کشور مخالفت دارند برای بخش دانلود و فروش به شدت پرهیز نمایید .

نکاتی در طراحی سایت با .net
 اجازه دهید در ابتدا کار تعریفی کوتاه از asp.net را برای شما کاربران عزیز را در طراحی سایت آیدیا سافت داشته باشیم . این تکنولوژی از سوی شرکت بزرگ مایکروسافت در اختیار کاربران قرار داده شده است . این زبان کد نویسی در طراحی وب سایت به سبک داینامیک مورد استفاده قرار می گیرد . اگر می خواهید این زبان کد نویسی را بیاموزید در ابتدا می بایست تسلط کافی بر زبان هایی هم چون C# و Vb داشته باشید .

طراحی سایت و به روز رسانی زبان های برنامه نویسی :
همانند تمامی عناصر موجود در فضای مجازی ، زبان های برنامه نویسی نیز با به روز شدن امکانات محدود نسخه های قدیمی خود را از بین خواهند برد . بر همین اساس زبان برنامه نویسی Asp.net نیز نسخه ای جدید از زبان برنامه نویسی Asp می باشد . لازم به ذکر است بدانید که Asp.net به عنوان سیستمی جامع برای کد نویسی تحت وب در طراحی سایت شناخته شده است . این زبان برنامه نویسی به صورت run time می باشد و از آن جایی که ساختار آن طبق Framework طراحی شده است کلیه لایه های کد نویسی را در بالای سیستم عامل به خود اختصاص می دهد . در زبان برنامه نویسی .Net تمام فرآیند تخصیص حافظه و سازماندهی فایل ها به عهده ی Net. Framework می باشد .

بر همین اساس برنامه نویس ها قادر خواهند بود برنامه ای را که به سیستم عامل متکی نمی باشد ، بنویسند . اما همان طور که می دانید قلب یک Framework ، CLR است . در واقع این کاراکتر مسئولیت اجرای فایل ها ، فراخوانی آنها به حافظه و کمپایل کردن آنها به زبان MSIL را به عهده دارد . در ادامه ی این فرآیند کدهای IL در زمان اجرا ، توسط برنامه ی کمپایلر به نام " Just-in-time " به زبان ماشین تبدیل خواهد شد .
این بدان معنی است که در زبان .Net دو مرحله برای کمپایل شدن موجود می باشد . اولین مرحله زمانی می باشد که برنامه به IL کمپایل شود که این کد کمپایل شده ، وابسته به سیستم عامل نخواهد بود . و اما دومین مرحله زمان اجرا می باشد که کمپایلر Just-in-hime کد IL را برای اجرا به زبان ماشین ترجمه خواهد کرد .
صفحه: [1] 2 3