صفحه: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10
 1 
 : دیروز - 12:24:50 بعدازظهر 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
در هر سیستم عامل ما از یک user استفاده می کنیم و هر user مفهمومی تحت عنوان پروفایل دارد که در آموزش های بعدی در مورد این موضوع به طور کامل صحبت خواهیم کرد. در اینجا قصد معرفی ابزاری را داریم که در حفظ و نگهداری اطلاعات پروفایل user به ما کمک بسیاری خواهد کرد.

در کامپیوتر ما، یک user به نام hiva لاگین کرده است که اطلاعات این user در درایوی که ویندوز را در آن نصب کرده ایم در بخش Users قرار دارد.

easy-transfer-files-01

وقتی که پوشه مربوط به آن user را باز می کنیم فولدرهایی از قبیل Desktop، Favorites، My Document و … وجود دارند که مختص به همین user هستند. زیرا اگر user دیگری داشته باشیم، محتویات فایل های این دو user با یکدیگر متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر ما در User hiva، عکسی را در Desktop قرار داده باشیم، به این معنا نیست که user hiva1 نیز همان عکس را در Desktop خود داشته باشد.

easy-transfer-files-02
SID

مفهوم پروفایل دارای اهمیت بسیاری می باشد به دلیل وجود مفهومی به نام SID که مشخصه منحصر به فرد هر user می باشد. در آینده مفاهیم کامل تری در مورد SID خواهیم آموخت. با مبحثی آشنا خواهیم شد تحت عنوان EFS (Encrypt File System) که زمانی که فایلی را در سیستم عامل، Encrypt می کنیم، در واقع براساس SID یک user، عمل Encrypt را انجام می دهد و چون آن user فایل را Encrypt کرده است، فایل برای همان user همیشه خوانا خواهد بود و اگر user دیگری قصد باز کردن آن فایل را داشته باشد، جلوگیری خواهد شد.

بنابراین تصور کنید که ویندوز را عوض کرده ایم و یک user با همان نام و مشخصات ساخته ایم، یکسان بودن نام و مشخصات user ها دلیل بر یکسان بودن SID ها نمی تواند باشد در نتیجه ممکن است با مشکل مواجه شویم. اگر تنظیماتی در سیستم ما وجود داشته باشد و یا اگر با نرم افزارهایی کار می کنیم که مبتنی بر SID هستند، اگر ویندوز را عوض کنیم، به مشکل بر خواهیم خورد.

در این مواقع، ویندوز راهکاری تحت عنوان Easy Transfer ارائه کرده است که البته در ویندوز های قبل از Windows 7 مانند Windows XP و Windows Server 2003 با نام File and Sharing Transfer نیز وجود داشته است، این قابلیت امکان تهیه Backup از تنظیمات پروفایلی ویندوز را به ما خواهد. زمانی که سیستم دچار مشکل شد و ناگزیر به تعویض ویندوز شدیم، پس از نصب ویندوز، می توانیم مشخصات پروفایلی را بازگردانیم. در این درس قصد داریم در مورد Easy Transfer و کار با آن صحبت کنیم.

منبع: هیوا شبکه

 2 
 : 26 شهريور 1397,ساعت 08:27:39 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
ارائه خدمات مهم بازاریابی دیجیتالی در طراحی سایت

در مقاله امروز طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد ارائه خدمات مهم بازاریابی دیجیتالی در طراحی سایت برای شما توضیحاتی دهیم . برای کسب و کارها ، استخدام مشاوران بازاریابی دیجیتالی برون سازمانی یک امر عادی است. استفاده از شبکه های مختلف دیجیتالی برای شرکت ها می تواند کاری بسیار سخت و دشوار باشد که همه به درستی نمی توانند انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که نتایج مثبتی خواهد داشت.

به همین دلیل بازاریابی به ویژه بازاریابی دیجیتالی یک امر پیچیده تر از کارهای دیگر است این در حالی ست که بازاریابی سنتی همچنان در دسترس همگان هستند. خدمات بازاریابی دیجیتالی و طراحی وب سایت توسط آژانس های مختلفی به مشتریان ارائه می شود. هر کسب و کاری که می خواهید پیشرفت کند باید دارای یک مجموعه بازاریابی که شامل بازاریابی دیجیتالی است در کنار مجموعه خود داشته باشد.

در ادامه برخی از بازاریابی دجیتالی را به شما پیشنهاد می کنیم که هر کسب و کار باید به صورت اهرمی برای اعتبار نام تجاری خود داشته باشد.

سئو
بهینه سازی در موتورهای جستجوگر یکی از مهمترین سرویس ها در بازاریابی دیجیتالی است که هر آژانسی به مشتریان خود ارائه می دهد که ممکن است این سرویس در طراحی سایت به صورت رایگان و داخلی انجام گردد. برای مشاهده نتایج نیاز به زمان دارید تا نتایج را در موتورهای جستجو نغییر دهید. گوگل اغلب معیارهای دقیقی برای تصمیم گیری در نتایج را دارد که این معیارها می توانند نتایج جستجو را تغییر دهند.

زمانی که بالاترین رتبه را به خود اختصاص دهید در نتیجه ترافیک بیشتری را به سایت هدایت می کند. آژانس ها الگوریتم های گوگل را به خوبی درک می کنند و حتی تغییرات خزنده را می دانند پس به راحتی خود را با آخرین بروزرسانی گوگل همراه می کنند. بهترین شیوه سئو را به مشتریان خود ارائه می دهند مگر این که تخصص کافی نداشته باشند.


پرداخت به ازای هر کلیک
پرداخت به ازای هر کلیک PPC یکی از بازاریابی دیجیتالی است یعنی شما می توانید برای تبلیغات آن را خریداری کنید در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ. به این صورت که کسی روی تبلیغات شما کلیک کند شما باید به ازای آن باید هزینه ای پرداخت کنید. این کار بسیار دشوار و سخت است زیرا تبلیغات باید روی کلمات کلیدی شما صورت گیرد در غیر این صورت برای شما بسیار هزینه بر خواهد بود.

تبلیغات PPC می تواند نتایج سریعی برای شما داشته باشد اما شما باید پول آن را بپردازید. این بازاریابی همانند سئو است اما در سئو به صورت رایگان و زمانبر است و در دیگری پولی و فوری است در هر صورت شما می توانید یکی از استراتژی را براساس نیاز خود انتخاب کنید.

بازاریابی ایمیلی
اگر به درستی انجام شود یکی از بهترین راه برای رسیدن به مشتریان هدف است دوباره تکرار می کنم به درستی انجام شود . ایمیل های ارسالی باید دارای موضوع و محتوای جذاب باشد که مخاطبان را جذب کند این بازاریابی شامل تبلیغات مناسبتی ، فصلی یا تخفیف های خاص است. ایمیل یک راه عالی برای این که مشتریان با نام تجاری شما آشنا شوند.

لازمه ارسال ایمیل های ، ساختن یک لیست ایمیل از مشتریان است . در بسیاری از موارد کسب و کارها در مقابل اطلاعاتی که ارائه می کنند یک آدرس ایمیل از شخص می خواهند. شما می توانید این کار را انحام دهید . یک پایگاه داده ای از اطلاعات را به دست آورید. با ایجاد کمپین ها تبلیغاتی از اطلاعات پایگاه داده استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی
شبکه ها و رسانه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند در بازاریابی دیجیتالی هستند زیرا امکان این را به شما می دهد که مردم را در جهان به صورت آنلاین در کنار خود داشته باشید. هدف مهم این است که کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشد . با محتوای مفیدی که ارائه می کنید می توانید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید.

مشتریان به محلی نیاز دارند که نظرات خود را در ارتباط با کسب و کار شما در میان بگذارند رسانه های اجتماعی این امکان را در اختیار مشتریان شما خواهد گذاشت به راحتی تبادل نظر داشته باشند.
اینها برخی از خدمات بازاریابی دیجیتالی است که می تواند یک تغییر بزرگ در کسب و کار شما داشته باشد.

 3 
 : 14 شهريور 1397,ساعت 07:48:06 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
یکی از عواملی که باعث ارتقای جایگاه بسیاری از کسب و کارها شده است، طراحی سایت اینترنتی بوده است. افرادی که به تازگی وارد شغل یا کسب و کاری می شوند، تمایل دارند هرچه سریع تر، سود خود را افزایش داده و درآمد بیشتری کسب کنند.

شاید از نظر بسیاری افراد این کار کمی دشوار باشد، اما می توان از روش هایی برای پیشبرد این هدف استفاده کرد و کار را چندین مرحله جلو انداخت.

یکی از مؤثرترین این روش ها، استفاده از سایت می باشد. که با صرف هزینه ای معقول می تواند تحول زیادی در کسب و کارها ایجاد کند.

فواید طراحی سایت اینترنتی
در واقع فواید طراحی سایت بسیار زیاد بوده و در یک مقاله نمی گنجد. اما به طور خلاصه چند مورد از آن ها را نام می بریم.

ایجاد وجه و اعتبار برای شرکت یا شخص؛ افرادی که که قصد مراجعه به یک شرکت را دارند و می خواهند در زمینه ای با آن ها همکاری کنند و یا از کالا و خدمات آن ها استفاده کنند، اگر بدانند که این شرکت دارای وب سایت می باشد، راحت تر می توانند به آن ها اعتماد کنند.

همچنین داشتن وب سایت بسیاری از کارها را راحت تر می کند به این دلیل که کالا یا خدمات شرکت را به طور کامل معرفی می کند و کاربر از طریق بازدید از وب سایت می تواند به راحتی با شرکت آشنا شود.

کاهش هزینه های مربوط به تبلیغات؛ شرکت های مختلف برای پیشرفت در کارشان از تبلیغات گسترده ای استفاده می کنند، این تبلیغات ممکن است نیازمند صرف هزینه های سنگینی باشد. اما در صورتی که از طراحی وب سایت استفاده گردد، میزان زیادی از این هزینه ها کاهش می یابد.

همچنین از فواید طراحی سایت می توان به جذب نیروی کار و استخدام اشاره کرد. با قرار دادن یک فرم، افراد می توانند توانایی ها و مهارت های خود را برای شرکت ارسال کرده و در صورت توافق طرفین در شرکت استخدام شوند.


 4 
 : 27 مرداد 1397,ساعت 10:11:39 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
طراحی وب سایت را می توان یکی از علل موفقیت کسب و کارهای بزرگ و پیشرفت کسب و کارهای کوچک دانست. طراحی سایت در تهران اگر کامل و حساب شده باشد، می تواند تغییرات اساسی در روند پیش روی و سود دهی مشاغل داشته باشد.

در ایران کارخانجات زیادی با استخدام نیروی انسانی زیاد، مشغول به کار و تولید هستند و سهم بزرگی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص می دهند.

هر کارخانه اگر بتواند در کار خود پیشرفت کرده و کالای خود را در سطح وسیع تری به فروش برساند، می تواند افراد بیشتری را استخدام کرده و نقش بیشتری در اشتغال زایی داشته باشد.

یکی از راه هایی که یک کارخانه می تواند با استفاده از آن میزان درآمد و فروش خود را بالا ببرد، تبلیغات می باشد. تبلیغات اثر زیادی در دیده شدن یک کالا و بالا رفتن محبوبیت آن بین مردم دارد.
یکی از بهترین راه هایی که برای انجام تبلیغات پیشنهاد می شود، طراحی سایت است. این راه تبلیغات توانسته است بیشترین میزان اثردهی را داشته باشد.

ویژگی های طراحی سایت کارخانه
یکطراحی سایت حرفه ای می تواند به صورت تمام وقت و در سراسر کشور و حتی دنیا تبلیغ محصولات را انجام دهد. این وب سایت باید به صورت اختصاصی طراحی شده و دارای گرافیکی عالی باشد.

ریسپانسیو بودن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل که در حال حاضر تعداد افرادی که برای ورود به وب سایت های مختلف از موبایل استفاده می کنند بسیار زیاد بوده و در حال افزایش نیز می باشند.

سایت باید بتواند رتبه خوبی در گوگل به دست آورد پس سئوی وب سایت نیز بسیار مهم می باشد. اگر شخصی در موتور جستجو نام کالای تولید کارخانه را سرچ کند، در صورتی که وب سایت کارخانه جزء نتایج اولیه نمایش داده شوند، شانس فروش محصول بالا می رود.


 5 
 : 22 مرداد 1397,ساعت 07:51:44 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
مدارس نیز مانند سایر ارگان ها نیاز به یک وب سایت عالی دارند. مدیران مدارس می توانند به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرده و سفارش طراحی سایت خود را بدهند.

قابلیت های طراحی سایت مدارس
وب سایت های مخصوص مدارس دارای و امکانات زیادی هستند، و قابلیت انجام بسیاری کارها را به مدیر مدرسه می دهد.

همان گونه که همه ما در جریان هستیم، پیشرفت تکنولوژی و ورود انسان به دنیای اینترنت بسیار زیاد بوده است. به همین خاطر بهتر است که دانش آموزان نیز با امکانات موجود در وب سایت مدرسه خود آشنا شوند.

در این وب سایت ها می توان توضیحات کاملی راجع به مربیان و کارکنان مدرسه وارد کرده، سابقه علمی و سطح تحصیلات هر یک را عنوان کرد، تا والدین دانش آموزان با کادر مدرسه آشنا شده و آن ها را بشناسند.

از طریق سایت دانش آموزان می توانند در کلاس های فوق برنامه که توسط مدرسه برگزار می شوند، شرکت کنند. همچنین در اردوهایی که از طرف مدرسه راه اندازی می شوند، شرکت کرده و ثبت نام کنند.

دانش آموزان می توانند در وب سایت مدرسه ثبت نام کرده و پیام های اطلاع رسانی که از طرف مدیر مدرسه ارسال می شوند را دریافت نمایند.

مدیر مدرسه می تواند از بخش ها و امکانات مختلف مدرسه تصاویری تهیه کرده و در بخش گالری تصاویر وب سایت قرار دهد. در این صورت والدین می توانند راجع به محل ثبت نام فرزند خود، بهتر تصمیم گیری کنند.

در آخر هر ترم تحصیلی، می توان اسامی و عکس های دانش آموزان ممتاز را در وب سایت قرار داد، تا هم این دانش آموزان تشویق شده و هم سایر دانش آموزان به تلاش بیشتر ترغیب شوند.

مدیر مدرسه می تواند از طریق وب سایت، والدین دانش آموزان را با وضعیت تحصیلی، پیشرفت یا پسرفت او مطلع کنند.

طراحی وب سایت مدارس قابلیت های بیشتری نیز دارد که می توان با مراجعه به شرکت های معتبر طراحی سایت از آن ها مطلع شد.

 6 
 : 21 مرداد 1397,ساعت 08:18:50 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
زمان مناسب برای طراحی مجدد سایت

امروز می خواهیم در مورد زمان مناسب برای طراحی مجدد توضیحاتی برای شما ارائه دهیم . برای ما سخت است که اعتراف کنیم که سایت شما زشت است. اگر شما ساعت های در مورد طراحی سایت خود فکر کردید چند قدم جلو هستید.

نشانه هایی که شما نیاز به یک طراحی مجدد وب سایت دارید:

  • نرخ تبدیل کاربران شما کاهش یافته است.
  • فروش وب سایت کم شده است
  • گرافیک وب سایت شما مورد پند کاربران نیست
  • وب سایت شما ریسپانسیو نباشد
  • وب سایت با برند ونام تجاری شما همخوانی نداشته باشد.
  • وب سایت شما در موتور جستجو رتبه نمی گیرد.
  • مدیریت وب سایت شما بسیار سخت است و محتوا سایت قدیمی است.
  • زمانی زیادی است که وب سایت شما آپدیت نشده است.

شما فرایند ساده ای برای تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت مجدد ندارید. با این حال اگر می خواهید رشد کسب و کار داشته باشید باید برای طراحی مجدد تصمیم بگیرید. حتی ممکن است تعمیرات یا قسمتی از وب سایت شما کافی نباشد. هدف هر وب سایت در دنیای اینترنت مشخص است.

تجربه کاربری ضعیف
اگر کاربران وب سایت را دوست نداشته باشند نمی توانند از آن استفاده کنند. گاهی اوقات ما چیزهایی درک می کنیم که برای اجرای آن کار بزرگی است. اما در هر حال باید نظرات کاربران برای شما مهم باشد ممکن است بی توجهی به نظرات کاربران آنها را از وب سایت دور کند. گاهی اوقات بهترین راه برای شناسایی مشکلات وب سایت همین نظرات کاربران است. شما می توانید اطلاعات کاربران را تجزیه و تحلیل کنید به اطلاعات ارزشمندی دست یابید و همین اطلاعات باعث جذب بیشتر کاربران به وب سایت می شود. با یک طراحی سایت مجدد بسیاری از مشکلات مربوط به فروش حل خواهد شدو ارزش نام تجاری شما بالاتر می رود.

ترافیک وب سایت شما در موبایل خوب است؟
اگر وب سایت شما از تلفن همراه پشتیبانی نمی کند از پتانسیل کاربران بالقوه کاسته می شود. در حال حاضر استفاده کاربران از موبایل  روز به روز بیشتر می شود و صفحات وب بیشتری را در موبایل خود مشاهده می کنند. اگر وب سایت نسخه موبایلی نداشته باشد ممکن است کاربران به خرید نروند. سایت ها در نسخه موبایل نیاز به برنامه نویسی و چارچوب های کدنویسی دارند. بنابراین هنگام طراحی مجدد سایت این موارد را در نظر داشته باشید.

برند شما را تضعیف کند
در دنیای تجارت تنها چیز بد این که نام تجاری شما نامناسب کند وب سایت است که جز جدایی ناپذیر در برند و نام تجاری شما است. طراحی وب سایت به نام تجاری و ماهیت و شخصیت کسب و کار شما را انعکاس می دهد. در عین حال باید رقابت پذیر با سایت های دیگر باشد. به کسب و کار و نام تجاری شما اعتبار بخشد و در جذب کاربران مناسب باشد.

رفع مشکلات فنی وب سایت زمان زیادی می خواهد
یک مشکل عمده ای وجود دارد که به جای حمایت از مشتریان ، وقت را در مورد عیب یابی و پشتیبانی فنی سایت هدر می رود. اگر شما به جای هدر دادن برای عیب یابی مشکلات وب سایت این زمان را برای بهینه سازی وب سایت انجام دهید به نتایج بهتری می رسید. پس برای طراحی مجدد به دنبال گزینه های بهتر میزبانی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا و رابط های گرافیکی و تجربه کاربری بهتر باشید. اگر وب سایت شما توانایی رشد در محتوا و صفحات جدید نداشته باشد به احتمال زیاد طراحی مجدد با شکست مواجه خواهد شد.

گوگل و موتورهای جستجوی دیگر شما پیدا نمی کنند
اگر ربات های خزنده موتورهای جستجو شما را پیدا نمی کنند پس کاربران شما را نمی توانند در نتایج جستجو مشاهده کنند. این سوال را باید از خود بپرسید آیا صفحات شما به خوبی طراحی و بهینه سازی شده است؟ اگر به خوبی بهینه سازی شده باشد کاربران به راحتی می توانند روی سایت کلیک کنند. به یاد داشته باشید محتوای آموزنده و جالب با بهینه سازی در نتایج جستجوی ارگانیک کمک فراوانی می کند. اطمینان حاصل کنید که عکس های خوب، اطلاعات خوب و مصولات با کیفیت در وب سایت قرار دهید. 7 
 : 18 مرداد 1397,ساعت 10:56:46 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
VMware vSphere 6.5 cookbook

VMware vSphere یک مجموعه کامل و قوی مجازی سازی است که به ساده سازی ساختار مراکز داده کمک می کند این کتاب بر روی آخرین نسخه از VMware vSphere تمرکز دارد و مبتنی بر دستورالعمل است و به شما دستورالعمل های لازم برای راه اندازی و مدیریت محیط vSphere را می دهد.

سرفصل ها :

CH 1: Upgrading to vSphere 6.5

CH 2: Greenfield Deployment of vSphere 6.5

CH 3: Using vSphere Host Profiles

CH 4: Using ESXi Image Builder

CH 5: Using vSphere Auto Deploy

CH 6: Using vSphere Standard Switches

CH 7: Using vSphere Distributed Switches

CH 8: Creating and Managing VMFS Datastore

CH 9: Managing Access to the iSCSI and NFS Storage

CH 10: Storage IO Control, Storage DRS, and Profile Driven Storage

CH 11: Creating and Managing Virtual Machines

CH 12: Configuring vSphere 6.5 High Availability

CH 13: Configuring vSphere DRS, DPM, and VMware EVC

CH 14: Upgrading and Patching using vSphere Update Manager

CH 15: Using vSphere Certificate Manager Utility

CH 16: Using vSphere Management Assistant

CH 17: Performance Monitoring in a vSphere Environment

دانلود کتاب:
کد:
http://dl.hiva-network.com/Library/Virtualization/VMware%20vSphere%206.5%20cookbook.rar

منبع: هیوا شبکه

 8 
 : 14 مرداد 1397,ساعت 08:17:30 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
در این مقاله می خواهیم در مورد این که چگونه برای پروژه طراحی سایت بهترین شرکت را انتخاب کنید؟ نکاتی را برای شما شرح دهیم . شما به دنبال استخدام یک شرکت طراحی وب برای ساخت سایت هستید. چه چیزی باعث می شود که یک شرکت بهتر از دیگری باشد؟ اگر شما به نیاز به یک توسعه دهنده وب برای طراحی وب سایت دارید. چگونه می دانید که شرکتی که انتخاب می کنید تخصص کامل را در این مورد داشته باشد. این مقاله به افرادی مانند شما کمک می کند تا بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی را برای ایجاد وب انتخاب کنند به دلیل این که وب سایت شما نام برند و هویت کسب و کار شما را نشان می دهد.


چه چیزهایی باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی وب مورد توجه شما قرار گیرد:

شرکت هایی که تجارب زیادی در طراحی سایت دارند

* نمونه کارهای قوی
* اعضای حرفه ای تیم طراحی
* توانایی بازاریابی و سئو
* تعداد مشتریان و کاربران
* قیمت گذاری در پروژه های وب سایت

انتخاب یک شرکت طراحی وب شباهت به انتخاب یک سازنده خانه دارد . شما می خواهید خانه ای بسازید که سازنده آن قابل اعتماد باشد و خوب به نظر برسد. برای رسیدن به این هدف ، اولین گام یافتن شرکتی است که تجربه های زیادی دارد. اطمینان حاصل کنید که این شرکت در این صنعت بوده است و چند سال تجربه داشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب یک شرکت طراحی وب داشتن تیم توسعه است . یک تیم توسعه دهنده به شما کمک می کند هر زمان که بخواهید وب سایت خود را توسعه و ارتقا دهید. هنگام ایجاد یک وب سایت به یک طراح گرافیک ، یک برنامه نویس و یک مدیر بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر نیاز خواهد بود . داشتن یک وب سایت که چندین نفر بر روی آن کار می کنند می تواند برای داشتن یک وب سایت حرفه ای تضمین دهد.

نمونه کارهای پروژه وب
نمونه کارهای طراحی سایت بهترین روش برای اثبات این است که شرکت مورد نظر به چه میزان وب سایت شما را توسعه می دهد. اگر چه بسیاری از شرکت ها هستند که از وب سایت خود استفاده نمی کنند . باید نمونه کارهایی که فعال هستند را مشاهده کنید. مطمئن شوید شرکتی که شما انتخاب می کنید قبلا وب سایت های تجاری را توسعه داده باشند. با مشاهده نمونه کارها می توانید گذشته شرکت را برای انتخاب طراحی وب تصمیم درست را بگیرید.

خدمات به مشتریان
شرکت با مشتریان خود چگونه رفتار می کند. شرکتی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش به مشتریان داشته باشد و همچنین سیستم مدیریتی شما را به روز نگه دارند. اطمینان حاصل کنید به پیام و تماس شما پاسخ سریع می دهند یا نه. اما به یاد داشته باشید که ممکن است برخی از درخواست زمانبر باشد . این نشانه خوبی است زیرا شرکت مورد نظر زمان زیادی را صرف بررسی جزئیات پروژه شما می کند.

قیمت گذاری در پروژه طراحی سایت
آنچه بیشتر از همه شما می خواهید بدانید این است که چقدر باید برای طراحی وب سایت حرفه ای پرداخت کنید. ما به شما توصیه می کنیم به جای تمرکز برآنچه برای وب سایت جدید می خواهید پرداخت کنید را به چگونگی داشتن یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود اختصاص دهید. پس قیمت یکی از عوامل مهم است اما با داشتن یک تیم حرفه ای برای ایجاد وب خیال شما آسوده خواهد بود.

با بررسی نکاتی که گفته شد مطمئن شوید که با انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بهترین نتایج را داشته باشید. که علاوه برای این که یک وب سایت با گرافیک بالا داشته باشید در کنار آن هم در موتورهای جستجو نیز رتبه خوبی داشته باشید. ما در طراحی سایت اسپیناس وب برای طراحی یک وب سایت زیبا با سئو در موتور جستجو را به شما پیشنهاد می کنیم .

 9 
 : 03 مرداد 1397,ساعت 10:09:32 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
آموزش پارتیشن بندی ، نصب ویندوز و تهیهImage

سلام به شما همراهان همیشگی هیواشبکه

در این درس به مباحث پارتیشن بندی، نصب ویندوز و گرفتن Image خواهیم پرداخت که دو مبحث پارتیشن بندی و گرفتن Image را از طریق WinPE انجام خواهیم داد.

همانطور که می دانیم، قبل از اینکه ویندوزی را روی هارد خام نصب کنیم،نیاز به پارتیشن بندی هارد داریم.این کار را می توانیم در زمان نصب ویندوز و یا بعد از اتمام نصب ویندوز، از طریق Disk Management و یا با استفاده از نرم افزارهای پارتیشن بندی،انجام دهیم.

همانطور که اشاره کردیم،قبل از نصب ویندوز نیز می توانیم هارد را پارتیشن بندی کنیم.در دوره MCITP به دلیل طرح مباحث مربوط به سیستم عامل،کار با این موارد در محیط مجازی و محیط real تفاوت چندانی با هم ندارند.بنابراین اگر شما بتوانید در محیط آزمایشگاهی که در منزل دارید، این مباحث را به طور موفقیت آمیز پیاده سازی کنید و بر سر فصل های آموزشی مسلط باشید، در محیط real با مشکلی روبه رو نخواهید شد.

در درس قبل ابزار WinPE را ساختیم.

01-winpe-image

اکنون قصد داریم از این ابزار برای پارتیشن بندی هارد خام استفاده کنیم.برای این کار از یک هارد مجازی استفاده می کنیم.

1.وارد Virtual Box می شویم بر روی New کلیک کرده و یک هارد جدید به نام hiva می سازیم و ویندوز انتخابی را Windows 7 (64bit) انتخاب می کنیم :

02-create-virtual-box

2.مقدار فضای RAM را برای اینکه سرعت بیشتری داشته باشیم 1024 در نظر می گیریم.

03-create-virtual-box

3.قصد داریم هارد جدید بسازیم بنابراین گزینه Create virtual hard drive now را انتخاب کرده و بر روی Create کلیک می کنیم.

04-create-virtual-box

4.در صفحه Hard drive file type، پسوند VDI را برای هارد جدید در نظر می گیریم.

05-create-virtual-box

5.در صفحه Storage on physical hard drive، گزینه Dynamic allocated را انتخاب می کنیم.

06-create-virtual-box

6.در صفحه File location and Size، مسیر پیش فرض را برای آن در نظر می گیریم و بر روی Create کلیک می کنیم.

07-create-virtual-box

7.مشاهده می کنیم که هارد جدید به نام hiva ساخته شد.

08-create-virtual-box

اکنون هارد ساخته شد، در واقع می توانیم این هارد را همانند یک هارد واقعی در سیستم خود در نظر بگیریم که قصد داریم آن را پارتیشن بندی کرده و سپس بر روی آن ویندوز نصب کنیم.

برای پارتیشن بندی کردن این هارد، کافی است WinPE را بر روی یک دیسک داشته باشیم و با قرار دادن آن در CD-ROM و بوت شدن با WinPE،عمل پارتیشن بندی را انجام دهیم.در اینجا ما از فایل iso شده WinPE در محیط Virtual Box استفاده خواهیم کرد.

منبع: هیوا شبکه

 10 
 : 03 مرداد 1397,ساعت 08:27:11 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
نام دامنه چیست؟ تعریف و انواع نام دامنه

در این مقاله  نام دامنه و انواع آن و همچین ثبت دامنه و چگونگی ثبت دامنه را بررسی میکنیم.

یک نام دامنه وب یک دنباله ای از حروف و / یا اعداد / است که توسط یک یا چند دوره (“.”) جدا شده اند که به عنوان یک نشانگر به یک آدرس عددی منحصر به فرد ip  در یک شبکه کامپیوتری نظیر اینترنت عمل می کنند. این آدرس ممکن است محتوای قابل دسترس (مثلا وب سایت) را در اختیارتان قرار دهد یا ممکن است یک اینترانت خصوصی باشد.

نام دامنه وب همیشه با یک پسوند از 2 یا 3 کاراکتر به پایان می رسد. این کاراکترها میتوانند نشاندهنده کشور آدرس وبسایت یا نوع سازمان باشد؛ اما این همیشه صدق نمیکند.چطور نامهای دامنه کار می کنند؟
آنها تحت سیستم نام دامنه (DNS) عمل می کنند که عمدتا کتاب آدرس اینترنتی است که به بازدیدکنندگان در وب سایت شما کمک می کند تا  نام را به پیوند شماره IP مربوط به آن منبع ذخیره کنند.

انواع مختلف نامهای دامنه چیست؟
اصطلاحات رایج که به صورت دسته جمعی برای دامنه های دوم و سوم استفاده می شود به صورت زیر است.

TLD – دامنه های سطح بالا
این در بالاترین سطح در ساختار DNS اینترنت است. انواع مختلفی از TLD وجود دارد:

ccTLD – دامنه سطح بالا کد کشور
دو حوزه نامه برای مکان های جغرافیایی؛ مثلا؛ .au به معنای استرالیا است ، معمولا تنها ساکنان یک کشور می توانند مستعمره های مربوط به ccTLD خود را ثبت کنند؛ اما در طول سالها، تعداد کمی از کشورها اجازه دادند که احزاب خارج از سواحل خود ثبت نام نام های وب را ثبت کنند.

در مورد نام دامنه .au، قوانین سخت افزاری هنوز در محل هستند (و این یک چیز خوب است). به عنوان مثال، ثبت نام .com.au هنوز باید استرالیایی باشد یا علائق تجاری را در استرالیا ثبت کرده باشند. معیارهای واجد شرایط ثبت نام برای نامهای صحیح به این معنی است که هنوز هم به شدت با استرالیا ارتباط دارد و از اعتماد و اطمینان زیادی در خریداران داخلی و حتی خارج از کشور حمایت کرده است.

gTLD – دامنه سطح بالا عمومی
بهترین TLD های عمومی شناخته شده عبارتند از .com، .net، .biz، .org و .info – این می تواند توسط هر کسی در هر جای دنیا ثبت شود. با این حال، بعضی از جدیدترین gTLD ها محدودیت های مختلفی دارند.

IDN ccTLD – دامنه سطح بالا در سطح کشور بین المللی است
یک نام سطح بالا با یک فرمت خاص کدگذاری شده که اجازه می دهد آن را در یک مجموعه کاراکتر غیر لاتین (یعنی کاراکترهای ویژه) نمایش داده شود.

در پایین TLD، سطوح مختلف دیگری هستند:

سطح دوم
به طور مستقیم زیرسطح یک TLD در سلسله مراتب DNS، به عنوان مثال .com.au

سطح سوم
به طور مستقیم زیر سطح دوم در سلسله مراتب DNS. به عنوان مثال، domainregistration.com.au

تفاوت سطح دوم و سوم می تواند کمی گیج کننده باشد. به عنوان مثال، hotmail.com دامنه سطح دوم محسوب می شود، اما hotmail.com.au به عنوان سطح سوم طبقه بندی می شود.

زیر دامنه
بخشی از نام دامنه رتبه بالاتر در سلسله مراتب DNS؛ به عنوان مثال، example.domainregistration.com.au

بعضی از خدمات ثبت نام “دامنه” را ارائه می دهند – اما این معمولا برای کسب و کار ها ایده آل نیست و باید برای ایجاد یک وب سایت تجاری به عنوان ثبت نام نام سلسله مراتب بالا مورد استفاده قرار گیرد. داشتن نام خودتان نیز می تواند به اعتبار کمک کند.

همانطور که ذکر شد، درک تفاوت های بالا واقعا مهم نیست – اما چیزی که شما باید بدانید این است که چگونه ثبت نام نام دامنه را انجام دهید همچنین پیش از آغاز جستجو و ثبت نام، توصیه ای برای انتخاب دامنه ها وجود دارد.

صفحه: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10