صفحه: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10
 1 
 : 25 مهر 1398,ساعت 20:07:32 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
طراحی سایت  بیمه مسافرتی
بیمه ی مسافرتی گروهی از بیمه است که برای مسافرانی که به خارج از کشور سفر می کنند کاربرد دارد در این نوع بیمه بیمه گذاران تحت پوشش هزینه های بیمارستانی و درمانی تحت شرایطی که پذیرفته اند قرار می گیرند و فرانشیز بخشی از هزینه هاست که برعهده ی خود فرد است به جرات می توان گفت هیچ کدام از روش های بازاریابی مانند طراحی سایت تا این حد موثر نیست نکته مهم دیگر این است که شما بدون پرداخت هزینه ی بالا در زمینه ی سئو می توانید این کار را انجام دهید هم چنین طراحی وب سایت این مزیت را دارد که بازگشت سرمایه ی بالایی خواهید داشت و به توسعه کسب و کار شما نیز کمک خواهد کرد
طراحی سایت بیمه تکمیلی

طراحی سایت بیمه
این روزها همه ما آنلاین به سراغ شرکت های بیمه ای می رویم مطالب و قوانین بیمه ای را در سایت ها می بینیم و به می شنویم که خرید به بیمه به صورت آنلاین چه قدر همه گیر شده است حقیقت این است که طرای سایت بیمه به نماینگی بیمه ها و شرکت های بیمه کمک زیادی می کند تا با مشتریان خود در ارتباط باشند و خدمات مورد نیاز آنان را ارائه دهند از طرف دیگر کاربران نیز با کمک طراحی سایت بیمه کاربران می توانند بسیاری از خدمات بیمه ای را با پرداخت آنلاین هزینه دریافت و حتی تمدید کنند
مهم ترین امکانات طراحی سایت بیمه مسافرتی به شرح زیر می باشد:
مهمترین مزیت های طراحی سایت تهران برای بیمه ی مسافرتی کدام است ؟
پرداخت هزینه های پزشکی و بیمارستانی در خارج از کشور پرداخت هزینه های فوریت های دندان پزشکی بازگرداندن جسد متوفی جا به جایی یا بازگرداندن بیمه شده در صورت حادثه مساعدت حقوقی خدمات مربوط به بازگرداندن چمدان ها

طراحی سایت فروش بیمه چه اهمیتی دارد ؟
طراحی سایت در واقع دروازه ی ورود شما به فضای مجازی است طراحی سایت در واقع نمایی کامل از دفتر کار شماست که در دید کاربران قرار می گیرد برند های معتبر بیمه ای که مشهورند و فروش بالایی دارند معمولا با بازاریابی اینترنتی به جلب مشتری می پردازند.

پس از طراحی سایت بیمه چگونه مشتری جذب کنیم ؟
طبق آمار بیش از 80 درصد از بازدید های انجام شده از اینترنت از طریق موتورهای جستجو گر مانند اینترنت انجام می شود مهم ترین وظیفه ی بهینه سازی سایت نیز هدایت هدفمند بازدید کننده به سایت شماست با استفاده از تکنیک های مجاز سئو می توانید افرادی که به دنبال جذب کالا و یا خدمات شما هستند جذب نمایید و آنها را به مشتری تبدیل کنید.

 2 
 : 06 مهر 1398,ساعت 22:50:01 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
بهترین استراتژی های بازاریابی در طراحی سایتکاربران شما آنلاین نیستند بلکه موبایل هستند هر روز جستجوهای بیشتری از دستگاه های تلفن همراه انجام می شود و تلفن های ما امروز می توانند کارهایی را انجام دهند که تصور نمی کردیم آنها بتوانند از چند سال پیش در طراحی سایت  انجام دهند. بنابراین ، انتخاب بهترین استراتژی بازاریابی برای برنامه تلفن همراه شما به طور قطع شانس موفقیت محصول طراحی سایت شما را افزایش می دهد. اما چگونه می توانید در صورت امکان دسترسی بیشتر کاربران است.
از برنامه موبایل خود ، درآمد پایدار و پایدار ایجاد کنید آخرین پیش بینی به ما می گوید که هزینه تبلیغات در موبایل از همه رسانه های سنتی تلفیق شده تا سال پیشی خواهد گرفت. بنابراین منطقی است که با گذشت زمان ، تبلیغات درون برنامه ای در طراحی سایت فقط بزرگتر شوند. هزینه تبلیغات موبایل در حال حاضر از تلویزیون بزرگتر است. میلیون برنامه در فروشگاه گوگل پلی و میلیون برنامه برای انتخاب از فروشگاه اپ وجود داشته است. با چنین نوع رقابت ، در طراحی سایت جلب توجه ساده نیست.

نقش برنامه ها در طراحی سایت
بیشتر برنامه هایی که در فروشگاه برنامه پیدا خواهید کرد ، از برخی اهداف استفاده می کنند یا مشکل را حل می کنند. اما با وجود بسیاری از برنامه ها ، برخی از آنها وجود دارد که کاملاً بی فایده هستند یا به سادگی در طراحی سایت قابل مقیاس نیستند. در واقع ، در فروشگاه گوگل پلی ، می توانید برنامه هایی مانند هیچ چیز پیدا کنید که به معنای واقعی کلمه هیچ کاری انجام ندهد یا بازی وجود ندارد ، فقط از نوار بارگیری در طراحی سایت تشکیل شده است.
با فرض اینکه شما یک برنامه ایجاد کرده اید که به هدف مهمی در زندگی کاربر خدمت می کند ، می خواهید پیام مناسب و نام را برای برنامه در طراحی سایت انتخاب کنید. این اولین مواردی است که در مورد برنامه متوجه خواهید شد و اگر تازه برنامه خود را راه اندازی کرده اید ، مهم است که آن را از ابتدا در طراحی سایت دریافت کنید. بهینه سازی طراحی سایت بهینه سازی فروشگاه اپ قطعه ای مهم از تلاش های بازاریابی شما است.
انتخاب بهترین نام تجاری در طراحی سایت
برندها مانند مردم هستند؛ هر کدام داستان منحصر به فرد خود را دارند این که آیا این داستان ها خلاقانه یا معمولی هستند ، هیجان انگیز یا خسته کننده ، الهام بخش یا بی معنی هستند ، اغلب بستگی به نحوه گفتن آنها دارد. راه های زیادی برای گفتن داستان برند در طراحی سایت شما وجود دارد ، اما دعوت از مشتریان برای تجربه تجاری با داستان آن باعث می شود تا از جمعیت متمایز شود. این روند آزمایشی و خطا است اپ بر بهینه سازی لیست برنامه در فروشگاه گوگل پلی است.
یا فروشگاه برنامه در طراحی وب سایت تمرکز دارد اولین قدم برای بهینه سازی فروشگاه اپ انجام تحقیقات بازار هدف برای به دست آوردن ایده در مورد مخاطب هدف ، نیازها و رفتار آنها می باشد. پس از تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی خود ، یکی از مهمترین مواردی که باید در مورد آن تصمیم بگیرید نام است. سعی کنید کلمات کلیدی را به نام برنامه نیز در طراحی سایت درج کنید. هر عنصر لیست برنامه در فروشگاه اپ روی بارگیری شما ، اعم از این فیلم ها است.
استراتژی طراحی سایت
در استراتژی های بازاریابی امروزی که پیوندهای عاطفی با مشتریان با ارزش تر می شوند و جائیکه بازخورد مشتری می تواند فوراً از طریق رسانه های اجتماعی صورت گیرد ، روند یک داستان تجاری می تواند به سرعت در طراحی سایت تغییر کند. بنابراین ، در عصر بازاریابی دیجیتال ، داستان برند و تجربه برند در کل غیر قابل تفکیک شکل گرفته است. از امروز صبح به این فکر کنید که چند نفر و چند مارک با آنها تعامل دارید. شما یک فنجان قهوه دریافت کردید.
به سرعت حساب های رسانه های اجتماعی خود را در طراحی سایت تهران بررسی کردید ، و با مراجعه به مغازه ها و عبور از اتومبیل های منتظر چراغ ها ، به مواردی که در معرض نمایش بود نگاه می کرد. قهوه خود را دوست داشتید ، یکی از برنامه های گوشی خود را حذف کردید ، جفت مشکی کفش موجود در فروشگاه توجه شما را به خود جلب کرد و از ماشین قابل تبدیل شگفت زده شدید. فقط در نیم ساعت ، آن مارک ها داستان های خود را ادامه دادند.
خدمات پرداخت در طراحی سایت
کسب کاربر فرایند دستیابی به کاربران جدید برای یک برنامه ، بازی ، طراحی سایت یا خدمات است. و کسب کاربر مخاطبان شما را از طریق فعالیتهای بازاریابی محور می سازد. این یک سفر بی پایان است زیرا همیشه کاربرانی وجود خواهند داشت که برنامه شما را بدون استفاده از آن بارگیری کنند و یا اینکه آنها بعد از مدتی استفاده از آن را متوقف کرده و آن را حذف کردند. بنابراین برای زنده نگه داشتن برنامه خود ، باید یک جریان دائمی از کاربران جدید و تازه در طراحی سایت داشته باشید.
و در تقابل با طراحی سایت شما بودند تصاویر و یا توضیحات برنامه تأثیر می گذارد با این حال ، به داده ها اعتماد کنید. با اجرای یک پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه تلفن همراه با کاربران خود در طراحی سایت آشنا شوید. تست ها را انجام داده و مجدداً تنظیم کنید زیرا می فهمید بهترین برنامه برای برنامه ، بازی یا مخاطبان برای طراحی سایت و بهینه سازی سایت شما مناسب است. امروز ، داستان نام تجاری داستانی نیست که در گذشته های دور گفته می شود.
استفاده از تجربیات مشتریان در طراحی سایت
همیشه داستانی بین مارک ها و مشتریان وجود دارد این انتخاب مارک ها است که به عنوان داستان های خود نوشته می شوند و یا تبدیل به یک داستان نویس خوب می شوند. تجربه کاربر به صورت خودجوش اتفاق می افتد و موفقیت برند در داستان پردازی ، تجزیه و تحلیل دقیق این تجربیات ، مدیریت آنها و بهبود هر چه بهتر در طراحی سایت آنهاست. طراحی تجربه کاربر دقیقاً همین کار را انجام می دهد. در حالی که بازاریابی بر بهبود بازاریابی محصولات یا خدمات متمرکز است.
طراحی تجربه به چگونگی استفاده بهتر از محصولات و خدمات می دهد بنابراین ، محصولات و خدمات با تجربه کاربری خوب ، بازاریابی خود را در تبلیغات اینترنتی طراحی سایت انجام می دهند. هنگام طرح تجربه ، کاربر ، محصول ، مارک و تعامل آنها باید به طور عمیق مورد تجزیه و تحلیل در طراحی سایت قرار گیرد. آن را بصورت زنده و به صورت نمایش یک قسمت پخش می شود. ارائه این نمایش به روشی جذاب و جذاب برای مخاطب فعلی و کلیه مشتریان بالقوه است.
توسعه طراحی سایت
مهمترین قاعده داستان نویسی خوب زنده نگه داشتن توجه شنونده است. اطمینان حاصل کنید که تجربه طراحی سایت شما قادر به انجام چنین کاری است و به همین روش ادامه می یابد. اطمینان حاصل کنید که به روزرسانی های مربوط به محصول و خدمات شما مبتنی بر بازخورد کاربران شما است. باید در اولویت استراتژی بازاریابی برند در طراحی سایت قرار گیرد. در غیر این صورت ، از دست دادن بینندگان می تواند برگشت ناپذیر باشد.
تعداد نصب های پرداخت شده همچنان با رشد سریع تر از تعداد نصب ها ادامه خواهد یافت. نصب برنامه های غیر ارگانیک با نصب های نسبت داده شده ، سریعترین دسته در حال رشد است. کاهش اینستال نصب های ارگانیک در طراحی سایت ثابت بوده است و دستیابی به کاربر ارگانیک در مقیاس هرگز دشوار نبوده است. این فقط به ما نشان می دهد که خرید کاربر پرداخت شده چقدر مهم خواهد بود زیرا کشف برنامه شما به صورت ارگانیک در گوگل پلی است.
طراحی سایت بیمه تامین اجتماعی
استراتژی بازاریابی طراحی سایت
با نصب های ارگانیکطراحی سایت بیمه در حال کاهش مداوم ، بخش مهمی از استراتژی بازاریابی برنامه تلفن همراه شما در سال به خرید کاربر پرداخت می شود. اما قبل از شروع به دست آوردن کاربران از طریق تبلیغات پولی ، مراحلی وجود دارد که باید در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن طی کنید. ابتدا در مورد پیام برنامه خود تصمیم بگیرید. اگر پیام شما مشخص باشد ، مخاطبان ایده بهتری درباره برنامه شما درمورد این موضوع خواهند داشت. تحقیق و تهیه بخش اساسی هر استراتژی بازاریابی موبایل است.
از مخاطبان مورد نظر خود تحقیق کنید تا تصور کنید که کاربر ایده آل در طراحی سایت شما کیست ، چرا او از این برنامه استفاده می کند و کجا آن را کشف کرد یا فروشگاه اپ در طراحی سایت بسیار دشوار است. این بدان معنی نیست که شما مجبورید هر درخواست کاربران خود را بدون قید و شرط پیاده سازی کنید. اما قطعاً به نظر ایده خوبی نمی رسد تغییری را ایجاد کنید که مورد تأیید اکثر مخاطبان طراحی سایت شما نباشد. با روند ، محتوا و طراحی بصری به روز باشید.
نتیجه گیری
به یاد داشته باشید ، هیچ پایان خوشی برای داستان برند شما وجود ندارد. مهمترین چیز این است که داستان را تا حد ممکن در طراحی سایت ادامه دهیم. ارسال برنامه در اپ استور را در طراحی سایت بهینه سازی کنید ، و برنامه را از نظر ارگانیکی آسان تر کنید. و نکته آخر اینکه از رسانه های اجتماعی استفاده کنید ، در شبکه های رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید و کاربران خود را هر روز به روز کنید. استفاده از رسانه های اجتماعی راهی آزاد برای نمایش کار طراحی سایت شما برای مخاطبان گسترده است.

 3 
 : 02 مهر 1398,ساعت 21:18:30 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
سئو و اهمیت آن پس از طراحی سایت

سئو چیست ؟ سئو به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر است و به منظور بهبود عملکرد سایت انجام می گیرد و تلاش می شود با تطبیق فاکتورهای مورد نیاز با استاندارد های موتورهای جستجو، ترافیک سایت بیشتر شود سئو مجموعه فعالیت هایی ست که در طراحی سایت ، تولید محتوا و تعیین استراتژی های محتوایی انجام می دهیم تا رتبه ی طراحی وب سایت را بهبود بخشیم.

پیاده سازی سئو در
طراحی سایت
تغییرات مربوط به عکس ها
عکس ها جزئ جدانشدنی از طراحی سایت تهران ها هستند و طراحی سایت ها در کنار محتوای مناسب، عکس های جذاب و دیدنی به کار می برند و آن را با محتوای خود مرتبط می کنند در ادامه با چند ویژگی که باید برای سئوی عکس ها رعایت شود آشنا می شویم
1. استفاده از اندازه ی واقعی عکس ها : بعضی افراد تلاش می کنند با استفاده از کد های اچ تی ام ال به اندازه ی عکس ها دست ببرند توصیه می کنیم برای اینکه این کار تاثیر منفی بر سئوی شما نگذارد عکس ها را در اندازه واقعی خود به کار ببرید
2. یکی کردن عکس های کوچک و کم حجم : با این کار درخواست هایی که به سمت سرور می رود کاهش پیدا می کند و سرعت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن زیاد می شود شما با استفاده از کد های سی اس اس به راحتی می توانید این عکس ها را برش بزنید
3. بهینه سازی حجم عکس ها : گاهی عکس ها به دلیل حجم بالایی که دارند سرعت بارگذاری سایت تان را کاهش می دهند و این مساله روی سئوی طراحی سایت تاثیرمنفی می گذارد شما می توانید با کم کردن حجم عکس ها فضای کمتری اشغال کنید
استفاده از پارامترAlt چه اهمیتی بر سئوی سایت خواهد داشت ؟
برخی عکس ها به خوبی توسط موتورهای جستجوگر به نمایش در نمی آید به همین دلیل ممکن است کاربر تنها یک قسمت خالی را در طراحی سایت مشاهده کند هم برای بهبود سئو و هم برای مطلع کردن کاربر از محتوای قسمت خالی از تگ Alt و تایتل استفاده کنید.
حذف کلمات توقف چه اثری برای سئو سایت دارند ؟
کلمات توقف شامل کلماتی مانند ( از ) و (و) و (یا) هستند که این کلمات را از آدرس طراحی سایت خود حذف کنید تا به حالت ساده تبدیل شود البته اگر با آدرس قبلی خود لینک دریافت کرده اید بهتر است با استفاده از ریدایرکت این لینک ها را به آدرس اصلی طراحی سایت خود انتقال دهید.
تبادل لینک با سایت های دیگر چه اثری در سئوی طراحی سایت دارد ؟
تبادل لینک با سایت های دیگر یکی از مواردی ست که می تواند تاثیر زیادی در سئو داشته باشد و هنگام پیاده سازی سئو باید به آن توجه کرد البته باید با سایت هایی تبادل لینک کنید که در گوگل رتبه ی بهتری از طراحی سایت شما داشته باشند.

 4 
 : 29 شهريور 1398,ساعت 19:16:32 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
استفاده از رنگ سال در طراحی سایت


استفاده از رنگ های متنوع و زیبا در بسیاری از جوامع عمومیت دارد و همین طور بسیاری از افراد نیز که به مد علاقه مندند از این رنگ ها در زندگی خود استفاده می کنند در این مقاله می خواهیم در مورد استفاده از رنگ مد سال 2019 در طراحی سایت استفاده کنیم از سال 2000 به بعد موسسه پیتون رنگی را با توجه به سلیقه و علاقه ی مردم به عنوان رنگ سال معرفی می کند این عمل به طراحی سایت نیز کمک می کند تا با توجه به خواسته ی مردم به طراحی سایت بپردازند این موسسه رنگ مرجانی را به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب کرده است رنگ مرجانی طیف رنگی صورتی، نارنجی و بی میزان کم طلایی را شامل می شود.

استفاده از رنگ مرجانی در طراحی سایت
استفاده از رنگ مد سال، بخش اساسی طراحی سایت می باشد در این مقاله بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد که چگونه این رنگ را در
طراحی سایت  خود به کار بریم باید بگوییم که این رنگ کمی تم دخترانه داشته و نماد شادی و خوشحالی و نشانه ی گرما و صمیمیت است استفاده از این رنگ در طراحی سایت و مخصوصا طرح پس زمینه زیبایی خارق العاده ای را به سایت می دهد رنگ ها به دو صورت می توانند در طراحی وب سایت شما اثر گذار باشند اثر روانی رنگ ها ترکیب رنگ های متضاد با یک دیگر به دو روش بالا می توانید طراحی سایت خود را خارق العاده کنید این کار باعث می شود بازدید سایت شما بالا برود و با جذب کاربر باعث افزایش فروش بشود.
تاثیر رنگ مرجانی در طراحی سایت
طبق تحقیقات انجام گرفته رنگ مرجانی تاثیر بسزایی در ایجاد ارامش روحی و روانی دارد این رنگ باعث ایجاد شادی می شود و سطح انرژی بدن را افزایش می دهد پس استفاده از این رنگ نشان دهنده سایتی زیبا و مدرن است این رنگ با اقتباس از مرجان های کف دریا که از گروه بی مهرگان هستند گرفته شده و دلیل ان اهمیت دادن به محیط زیست پیرامون انسان هاست همچنین ترکیب ان با ابی اسمانی باعث ایجاد یک هارمونی رنگی ناب در طراحی سایت تهران می شود.
از رنگ های قدیمی در طراحی سایت استفاده نکنید
ایا به رنگ های مورد استفاده در طراحی سایت خود فکر کرده اید سعی کنید از رنگ های قدیمی در طراحی سایت استفاده نکنید همیشه سایت خود را بروز نگه دارید و از رنگ های جذاب برای کاربر استفاده کنید در عین حال به کم و زیاد بودن تن انها و عدم خستگی چشمان کاربر توجه کنید.


 5 
 : 14 شهريور 1398,ساعت 19:10:56 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
فاکتورهای اساسی در انتخاب رنگ برای طراحی سایت
انتخاب رنگ در طراحی سایت به همان اندازه که انتخاب محتوا و گرافیک مهم است، اهمیت دارد رنگ ها اثر زیادی بر مردم می گذارد و باعث عکس العمل های عاطفی انان می شود به همین علت می تواند تاثیر بسزایی بر روی برند شما داشته باشد

انتخاب رنگ در طراحی سایت
انسان ها رنگ ها را به عواطف گوناگون در خود نسبت می دهند رنگ ها می توانند انسان ها را ناراحت، غمگین، خوشحال یا حتی عصبانی کنند همچنین رنگ ها از نظر روانشناسی بر طراحی سایت اثر می گذارند به طور کلی رنگ ها به سه بخش طبیعی، سرد و گرم دسته بندی می شوند رنگ های طبیعی شامل سفید، سیاه، خاکستری و قهوه ای هستند رنگ های گرم شامل قرمز، زرد، نارنجی و صورتی و رنگ های سرد شامل ابی و سبز و ارغوانی است
چهارچوب کلی رنگ ها برای استفاده در طراحی سایت
مواردی که در زیر پیشنهاد می کنیم چهارچوبی ست که باید در طراحی وب سایت مورد توجه قرار گیرد تا متن برای همه افراد خوانا باشد
•    رنگ متن را به گونه ای تنظیم کنید که برای همه خوانا باشد برای مثال رنگ متن سیاه روی پس زمینه ی سفید به صورت پیش فرض انتخاب می شود ولی استفاده از رنگ زرد و سبز و خاکستری روی زمینه ی سفید خیلی مناسب نمی باشد
•    از رنگ هایی استفاده کنید که تصویری که می خواهید به کاربر بدهد
•    رنگ های جذاب و مطلوب را برای طراحی سایت انتخاب کنید
•    برای پیش زمینه از تصاویر با شدت رنگ معمولی استفاده نکنید و تصاویر را با ویژگی واترماک استفاده کنید
•    رنگ های متحدی را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید تا در تصویر سازی برند شما موثر باشد
•    قبل از طراحی سایت تم رنگی انتخاب کنید ظاهر کلی سایت حس بازدید کنندگان را مشخص می کند و می تواند باید موفقیت طراحی سایت تهران شما شود
انواع طرح های رنگ در طراحی سایت
طرح های رنگ می تواند ترکیبی از رنگ های متضاد مکمل و حتی یک رنگ در تن های متفاوت باشد طرح های تک رنگ از چندین سایه ی مختلف با شدت های متفاوت و معمولا بر روی پیش زمینه ی سیاه یا سفید است رنگ های مکمل دو یا چند رنگ متفاوت اند که در کنار هم ترکیب رنگ مطبوعی را به وجود می اورند رنگ های متضاد هم از دو یا تعدادی رنگ غالب استفاده می کنند تا یک اثر چشمگیر ایجاد کنند هنگام استفاده از رنگ های متضاد در طراحی سایت لازم است به ترکیب رنگ ها دقت شود زیرا بعضی رنگ ها اثر ارتعاشی ایجاد می کنند که به چشم افراد صدمه می زند و ترکیب مطلوبی ایجاد نمی کند. فاکتورهای کلیدی موفقیت طراحی سایت که جدید ترین مقاله وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.


 6 
 : 09 شهريور 1398,ساعت 21:31:52 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
نکات مهم نوشتن پست مهمان در طراحی سایت
در مقاله های گذشته گفتیم که بعضی طراحی سایت ها به گونه ایست امکان قرار دادن پست بر روی انها وجود دارد حال می خواهیم این نکته را بررسی کنیم که شرایط قرار دادن پست مهمان در روی صفحات وب چگونه است باید به این نکته توجه داشته باشید که پست مهمان را روی
طراحی سایت  هایی منتشر کنید که بازدیدشان از سایت شما بیشتر است نکته مهم دیگر این است که داشتن تعداد زیاد بک لینک در طراحی سایت نه تنها موجب کسب رتبه ی بهتر نمی شود بلکه ممکن است توسط گوگل جریمه شوید به نکات زیر در این زمینه توجه کنید.

تولید محتوای ارزشمند برای طراحی سایت
این که خیلی ها می گویند محتوا در طراحی سایت حکم پادشاه را دارد کاملا صادق است محتوای بی ارزش در طراحی سایت باعث گرفتن بک لینک نمی شود همچنین محتوای شما باید در راستای فعالیت سایتی باشد که در ان پست منتشر می کنید و تگ هایی که برای ان در طراحی سایت استفاده می کنید متناسب باشد همچنین محتوای طراحی سایتی که از ان بک لینک گرفته اید باید با فعالیت سایت شما در یک راستا باشد فکر می کنید لینکی که از طراحی وب سایت فروش گل و گیاه به سایت

فروش لوازم ورزشی زده می شود معتبر است ؟
نکته مهم دیگر این است که اگر پستی را طراحی سایت خود استفاده کرده اید و به عنوان پست مهمان نیز منتشر کرده اید، مجددا از ان استفاده نکنید زیرا گوگل این محتوا را کپی تشخیص می دهد و لینک موجود در ان را بی ارزش تلقی می کند همیشه در بحث طراحی سایت محتوای دسته اول را به عنوان پست مهمان نشر دهید .

کسب اعتبار برای از طریق پست مهمان
اگر می خواهید از طریق استراتژی پست مهمان طراحی سایت تهران خود را بهینه کنید باید ان قدر محتوای جدید تولید کنید تا همه شما را بشناسند و در این زمان است که می توانید در هر سایتی پست قرار دهید و کاربران نیز شما را می شناسند و بیشتر شما را دنبال خواهند کرد.
استفاده از انکرتکست غیر مشابه در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ممکن است اولین هدف شما پس از طراحی سایت این باشد که کلمه ی کلیدی زود تر به بالا ترین سطح نتایج برسد اما به کار بردن همیشگی انها در انکرتکست توصیه نمی شود بهتر است از انکر تکست های متفاوت استفاده کنید تنوع باعث می شودگوگل کمتر به شیوه ی پست گذاری شما شک کند. تعرفه بازاریابی در طراحی سایت که از مقالات جدید وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 7 
 : 04 شهريور 1398,ساعت 20:03:13 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
آشنایی با نحوه کدنویسی طراحی سایت
صعود به بالای اس ای آر پی گوگل غالباً قبر مقدس بازاریابی محسوب می شود. به همین دلیل ، نوشتن آنچه را که موتور جستجوی گوگل به دنبال آن است ، وسوسه انگیز است و نه آنچه مشتریان احتمالی شما ممکن است بخوانند چون طراحی سایت شما کپی می کند. با این حال ، این فقط تا کنون شما را جلب خواهد کرد. به عنوان مثال ، شما ممکن است هر روز تعداد زیادی از افراد به طراحی سایت شما بیایند. با این حال ، نرخ گزاف گویی شما نجومی است.
زیرا نسخه طراحی سایت شما پس از رسیدن به آنجا ، هیچ یک از انتظارات یا الزامات آنها را برآورده نمی کند. نکته اصلی کپی عالی طراحی سایت این است که به یاد داشته باشید که شما برای مخاطبان هدف با مشکلات خاص می نویسید ، و اینکه آنها در تلاش برای یافتن پاسخی برای مشکلات خود ، خود را در سایت شما پیدا کرده اند. اگر نتوانید نسخه ای تولید کنید که آنها را متقاعد کند راه حلی دارید ، علاقه خود را طی چند ثانیه از دست خواهید داد.

برنامه ریزی در طراحی سایت
قبل از شروع نوشتن چندین مسئله در طراحی سایت وجود دارد. شما باید بدانید که می خواهید به چه هدفی برسید ، مخاطب هدف شما چه کسی است ، نقاط درد آنها چیست ، پیام برند طراحی سایت شما چیست و از کجا می خواهید افراد را به سمت هدایت کنید یک محصول آزمایشی رایگان بارگیری ثبت نام در یک خبرنامه و غیره بنابراین ، برای موفقیت در کپی کردن طراحی سایت خود ، باید مشکلات مخاطبان مورد نظر خود را از طریق قصه گویی روشن ، مختصر و فریبنده حل کنید.
ایجاد پرسوناس در طراحی وب سایت شما باید درک کاملی از مخاطبان خود و نقاط درد آنها داشته باشید. اگر تیم شما از قبل موجود نیست ، اسناد شخصیتی ایجاد کنید که تصویر واضح تر و مشخص تری از اینکه برای چه کسی می نویسید در طراحی سایت ارائه کند. جزئیات بیشتر برای تمرکز شامل جمعیتی ، پیشینه حرفه ای ، آموزش ، نقاط درد فشار در محل کار ، نقاط مقاومت و نوع راه حل مورد نظر در طراحی سایت خود است.
تحقیق رقبا را در طراحی سایت انجام دهید
هرگز مشخص نمی شود به طراحی سایت های دیگر مراجعه کنید تا بهترین روش را تعیین کنید و ببینید شرکت های موفق در صنعت شما با مشتریان خود چگونه ارتباط برقرار می کنند. فقط وقتی این مناطق برنامه ریزی شده اید می توانید نوشتن را در طراحی سایت شروع کنید هدف اصلی در طراحی سایت بسیاری از بازاریابان در نوشتن درباره خود مهارت دارند ، اما هنگام نوشتن برای مشتریان خود تلاش می کنند. شرکت شما ممکن است.
محصولی با هزاران ویژگی زمینی داشته باشد و کاملاً قابل درک است که دوست دارید همه آنها را در طراحی سایت خود امتحان کنید و از آنها یاد کنید. با این حال ، مخاطبان شما فقط علاقه مند هستند که چگونه آنها را حل کنید. شما باید از این به عنوان نقطه شروع در طراحی سایت خود استفاده کنید. پیام رسانی در طراحی سایت تهران شما باید از بازدید کنندگان طراحی سایت خود انتظار داشته باشید که از فاصله کوتاهی برخوردار باشند.
اسکنرهای کوچک در طراحی سایت
افراد تمایل دارند خیلی سریع صفحه وب را اسکن کنند. این بدان معناست که شما باید اطمینان حاصل کنید که نکات مهم شما در صفحه مشخص است و یعنی مواردی که مشکلات آنها را در بهینه سازی سایت حل می کند. بهترین کار این است که پیام های کلیدی را در عنوان ها ، نقاط گلوله یا به صورت پررنگ وارد کنید. همچنین ، درک این نکته مهم است که افراد از چند مکان ، نه تنها صفحه اصلی ، به طراحی سایت شما وارد شوند.
بنابراین ، هر صفحه باید طوری نوشته شود که گویی این یک فرصت برای جلب توجه آنهاست. اگر آنها آنچه را که می خواهند نبینند ، به سایت دیگری منتقل می شوند. بیشتر اوقات مردم تصمیم خود را در مورد اینکه آیا طراحی سایت مربوط به آنچه در جستجوی آن هستند مرتبط می داند ، به خصوص اگر از صفحه نتایج موتور جستجو وارد شده باشند ، تصمیم گیری می کند. بنابراین مهمترین پیام های خود را به اولین مواردی که می بینید ، تبدیل کنید.
چگونه یک مشکل را در طراحی سایت حل کنیم
شما فقط نمی توانید روش های بهتر بودن محصول شما را نسبت به رقبای خود ذکر کنید همچنین نمی توانید ویژگی های محصولات و خدمات خود را به سادگی در طراحی سایت لیست کنید. آنچه شما باید انجام دهید تفاوت های ظریف تر است. شما باید یک داستان بگویید البته یک داستان کوتاه در چند سطر از نسخه طراحی سایت می باشد. مراحل داستان گویی در طراحی سایت مشتری شما نقش شخصیت اصلی را در طراحی سایت بر عهده می گیرد.
مشکلات تجاری آنها چالش هایی است که قهرمان باید بر آن غلبه کند راه حل شما و محصولات شما ویژگی ها و مزایا خدمات و کارمندان شخصیت های پشتیبانی کننده ای هستند که به شخصیت اصلی کمک می کند تا در طراحی سای موفق شود. داستان این است که چگونه مشتری شما می تواند با کمک شرکت شما مشکل خود را حل کند. کپی در تبلیغات اینترنتی طراحی سایت شما باید به دو دلیل نوشتار خود را تا حد امکان مختصر و آسان بخوانید.
طراحی سایت هوشمندانه
ابتدا باید توجه خواننده را فوراً دستگیر کنید. نیازی نیست بیش از حد هوشمندانه یا خلاق باشید. دوم ، خوانایی برای سئو در طراحی سایت مهم است. به کلمات ساده و جملات کوتاه فکر کنید. درمان سئو به عنوان یک تمرین باکسینگ می تواند وسوسه انگیز باشد. اما به یاد داشته باشید که برای مردم می نویسید در طراحی سایت نه ربات ها و حداقل در زمان نوشتن این واقعیت دارد.
یک رویکرد بهتر رویکرد سئو جامع به سئو است که توسط متخصصان یوست مطرح شده است. گوگل برای همیشه با الگوریتم های خود سر و کار دارد تنها راه برای مرتب کردن رتبه خوب ، در طراحی سایت انجام کارهای مناسب به دلایل مناسب است. محتوای قابل خواندن و عملی که مشکلات بازدید کننده شما را حل می کند به شما در انجام این کار در طراحی سایت کمک می کند.
CTA در طراحی سایت
هر داستان پایان دارد. وقتی نوبت به کپی طراحی سایت می رسد این به معنای یک تماس خوب برای اقدام است. اجازه ندهید مردم حدس بزنند که قرار است چه کاری انجام دهند. شما باید آنها را به یک آزمایش رایگان ، نسخه ی نمایشی ، لیست پستی و غیره هدایت کنید. دلیل نوشتن مطالب شما به هر دلیل که باشد ، می خواهید سی تی ای خود را بسازید. به یاد داشته باشید داستان گویی در بازاریابی همه چیز در مورد سفر خواننده است. به این فکر کنید که کجا هستند.
با چه مشکلی در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن روبرو هستند و می خواهید که در محصولات یا خدمات شرکت خود سرمایه گذاری کنید. اگر بتوانید جریان اولی را وارد جریان دوم کنید ، می توانید با مخاطبان خود درگیر شوید و امیدوارم آنها را نیز در طراحی سایت ترغیب کنید. نکات اصلی وبلاگ نویسی در طراحی سایت نکته اصلی که باید هنگام وبلاگ نویسی مهمان در ذهن داشته باشید ، ماهیت پیوندهایی است که در متن خود وارد می کنید. وقتی پیوندهایی را در محتوای خود گنجانید.
اهمیت وبلاگ نویسی مهمان در طراحی سایت
در چند سال گذشته در مورد کاهش وبلاگ مهمان به عنوان یک استراتژی جستجوگرها اعتیاد به مواد مخدره در طراحی سایت وجود دارد. هنگامی که وبلاگ نویسی مهمان برای اولین بار شروع شد ، دریافت پست در سایت دیگری نشانه موفقیت بود. موتورهای جستجو براساس آن رتبه بندی شده اند و بک لینک ها سیگنال در طراحی سایت کیفیت می شوند. کلمات واقعی لینک شده به متن در طراحی سایت متصل می شوند. وقتی یک آدرس اینترنتی را پیوند می دهید.
باید مطمئن شوید که حاوی کلماتی است که مفید هستند کدام کلمات مفید هستند گوگل از متون لنگر برای ارزیابی ارتباط یک صفحه استفاده می کند ، بنابراین کلمات کلیدی را در متون لنگرهایی که به آن پیوند دارید ، در طراحی سایت گنجانید. فقط مطمئن شوید که بیش از حد از آن استفاده نکنید ، زیرا گوگل همچنین برای پیوندهای هرزنامه مجازات می کند. مانند اکثر استراتژی های سئو ، مهمترین کاری که باید انجام دهید انجام همه کارهایی است.
وبلاگ نویسی طراحی سایت
از آنجا که وبلاگ نویسی مهمان تبدیل به روشی ثابت و شناخته شده برای تقویت سئو شد وبلاگ نویسان جعلی برای به دست آوردن بک لینک شروع به چیرگی اسپم کردند. بنابراین بک لینک ها به خودی خود در هنگام رده بندی کمتر در ترکیب برجسته می شوند. اما این بدان معنا نیست که وبلاگ نویسی مهمان در طراحی سایت رو به زوال است. هنگامی که مت کاتس گوگل از استفاده از بلاگ مهمان برای افزایش رتبه بندی هشدار داد ، منظور وی این بود که از وبلاگ نویسی مهمان نباید در طراحی سایت سوء استفاده شود. که به صورت ارگانیک انجام می دهید و در طراحی سایت اگر این امر منطقی باشد. طراحی سایت شرکت های خدماتی که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 8 
 : 10 مرداد 1398,ساعت 14:09:28 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode

طراحی سایت  و نقش رتبه ی الکسا
یکی از اصلی ترین مسائل پس از طراحی سایت، بررسی عملکرد و رتبه ی ان است الکسا سایتی ست که به گرداوری اطلاعات ترافیکی طراحی سایت می پردازد و آنها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد به وسیله ی همین الکسا می توان تعداد بازدید های یک سایت را بررسی کرد در شرایطی که کاربران از طریق الکسا وارد طراحی سایت شده باشند می توان تعداد انها در مدت 6 ماه اخیر محاسبه کرد الکسا همچنین به خاطر نرم افزار های رایگانی که ارایه می کند نقش بهینه سازی نیز دارد زیرا این نرم افزار ها باعث می شود رتبه ی طراحی سایت وطراحی اپلیکیشن بهبود یابد.

تاریخچه الکسا در طراحی سایت
همانطور که می دانید الکسا طراحی سایت ست که اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می هد انتخاب نام الکسا از روی کتابخانه ای در کشور مصر است که کتاب های معتبر جهانی در ان نگه داری می شود الکسا با تول بار نصب شده بر روی مرور گرها میزان ورودی طراحی سایت های مختلف را بررسی می کند در حقیقت این تول بار اطلاعات بازدید از هر طراحی سایت را به سرور مرکزی منتقل می کند و در نهایت رتبه ی سایت اعلام می شود الکسا در بهینه سازی سایت ها تاثیر دارد ولی نمی تواند براورد های خود را بر نتیجه نهایی رتبه بندی گوگل اعمال کند تنها با ثبت نام در الکسا وبا کسب مجوز های لازم می توان اطلاعات مربوط به بهینه سازی سایت را مشاهده کرد.
برخی از این اطلاعات به شرح زیر است :
•   رتبه ی الکسای طراحی سایت در بین بقیه سایت های موجود
•   رتبه ی طراحی سایت در کشوری که بیشترین بازدید کننده در انجا بوده است
•   میانگین زمان حضور هر کاربر
•   موقعیت مکانی بازدید کنندگان
•   تعداد صفحات بازدید شده
•   لیست پنج سایتی که به شما لینک زده اند
طراحی سایت و بررسی رنکیگ در الکسا
بررسی رنکینگ طراحی سایت در گوگل یکی از بهتررین راه ها برای بررسی وضعیت سایت محسوب می شود رتبه بندی در گوگل از عدد یک آغاز می شود و تا 100 و بالاتر هم ادامه می یابد و هرچه این عدد به یک نزدیک تر باشد رتبه ی طراحی وب سایت بهتر است برای مثال سایتی که رتبه 9 دارد از سایتی که رتبه 80 را دارد، وضعیت بهتری دارد. کدام زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت مناسب است از جمله کاربردی ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
چگونه پس از طراحی سایت رتبه ی خود را در الکسا افزایش دهیم
•   مطالب جدیدی بنویسید که به درد اکثر کاربران اینترنتی می خورد.
•   الکسا تول بار را روی مرورگر خود نصب کنید تا باعث بهبود رتبه ی خود شوید.
•   اسکریپ ویجت را بر روی طراحی سایت تهران خود نصب کنید برای این منظور باید کدی را از سایت الکسا دریافت کنید و بر روی س طراحی سایت خود قرار دهید تا الکسا میزان پیشرفت سایت شما را مورد ارزیابی قرار دهد.

 9 
 : 09 مرداد 1398,ساعت 15:44:14 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
برنامه ریزی روزانه برای طراحی سایت
اما در مورد کار روزمره طراحی وب سایت خود به عنوان یک مترجم آزاد اهداف روزانه شما و شرکت شما را سازماندهی و افزایش بهره وری را حفظ خواهد کرد نگه داشتن زبانه ها در اهداف خود می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر شما یک تیم را مدیریت کنید. خوشبختانه، یک تون از ابزارهای مدیریت طراحی سایت پروژه و ردیابی زمان وجود دارد که به شما کمک می کند تا پیشرفت را ثبت کنید، صفحه های حسابداری صادراتی را وارد کنید و زمان خود را به تیم خود برگردانید. البته، اهداف طراحی سایت شما به کسب و کار آزاد در حال حاضر وب سایت محدود نیست چه آرمان های شخصی شما دارید یک لیست ایجاد کنید شاید میخواهید یک مهارت جدید ایجاد کنید یا راهی برای درآمد بیشتری کسب کنید پر از بودن رئیس خود شما این است که شما می توانید استانداردها را برای طراحی سایت تنظیم کنید و کمی بالاتر برسید.
دانشجویان طراحی سایت تخفیف در سایت CMS را برای سال دریافت می کنند از آنجا که ما به قدرت آموزش طراحی سایت اعتقاد داریم. تخفیف خود را دریافت کنید نام بازی را بازی کنید با کسب و کار شما، اهداف و پیشنهادات در محل، وقت آن است که کسب و کارتان را نام ببرید. تأثیر نام خود را نفی نکنید. این اولین چیزی است که مشتریان شما درباره آن یاد می گیرند شما، با دقت طراحی سایت انتخاب کنید.

انتخاب نام تجاری مناسب برای طراحی وب سایت
برخی از مترجمان آزاد از نام خود به عنوان یک نام تجاری طراحی سایت استفاده می کنند. از آنجا که نام و شهرت شما در خط هستند، این پیامی ارسال می کند که مشتریان می توانند به شما برای ایجاد بهترین کار شما برسند. این همچنین به مشتریان کمک می کند احساس کنند که آنها شخصا طراحی سایت شما را می شناسند و پیوندی قوی برقرار می کنند. اما وقتی شروع می کنید، با استفاده از نام خود می توانید آن را برای ایجاد آنچه که انجام می دهید، پیچیده کنید. در هر صورت، یک نام جامد به کسب و کار آزاد شما کمک خواهد کرد گام به سمت راست برود. نام تجاری طراحی سایت شما باید به مردم بگوید چه کاری انجام می دهید یا چه چیزی را انجام می دهید، اما همچنین باید جذاب و قابل توجه باشد. دریغ نکنید که زمانی که شما به طغیان می روید، بازی کنید علیرغم سوال مشهور شکسپیر، نام یک کل است.
یک نمونه خوب از یک نام تجاری طراحی سایت خلاق یک شرکت است که به تیم ها کمک می کند تا محتوای وب سایت را سازماندهی و تولید کنند. این به راحتی تلفظ، بی نظیر به یاد ماندنی و مهمتر از همه، به مشتریان ایده بسیار خوبی را که شرکت می دهد، می دهد به یاد داشته باشید مسائل بازار داشتن بازار هدف در ذهن برای راه اندازی موفقیت آمیز طراحی سایت بسیار مهم است. از خودتان بپرسید که آیا محصول یا مهارت های شما نیاز دارد یا خیر. یک استراتژی بازاریابی را آماده کنید که مشتریان را در آن بازار طراحی سایت جذب کند.
مشخص کردن بازار هدف در طراحی سایت
اول، شما باید وارد درون روان بازار هدف خود شوید. چه چیزی برای آنها جذاب است چه چیزی باعث می شود آنها محصولات را خریداری کنند شما می توانید این کار را از طریق تحقیقات گسترده ای انجام دهید، مخصوصا با کسب و کارهای دیگر مشابه با شما مشتریان هدف را چند راه برای شناختن شما و نام تجاری خود قرار دهید. یک وب سایت را ایجاد کنید ایجاد و نگهداری حساب های رسانه های اجتماعی. از سایت و رسانه های اجتماعی خود برای معرفی خود استفاده کنید. نمایش آنچه را که با نمونه کارها یا گالری محصولات خود ارائه می دهید. توجه به طرح و طراحی وب سایت شما اطمینان حاصل کنید که حرکت آسان و لذت زیباییشناسی آسان است. مقالات مربوط به مهارت یا محصولات خود را بنویسید یا به اشتراک بگذارید.
حساب های رسانه های اجتماعی طراحی سایت می توانند تصویری را که می خواهید نام تجاری خود را برای پروژه نمایش دهد، نمایش می دهد. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و سریع به نظرات و پیام ها پاسخ دهید. این به مشتریان می گوید که آنها یک اولویت هستند. از راه اخبار به سرعت در رسانه های اجتماعی استفاده کنید و از حساب های خود برای استفاده از شبکه و به دست آوردن مشتریان طراحی سایت استفاده کنید.
تعیین هزینه های جانبی طراحی سایت
هزینه های خود را تحت کنترل طراحی سایت نگه دارید هنگامی که شما شروع به کسب و کار آزاد، یکی از اولین چیزهایی که باید در نظر بگیرید، پتانسیل درآمد شماست. اجتناب از عیب شدن با اعداد و تعیین هدف درآمد ماهانه. هدف شما باید واقع بینانه و قابل دسترس باشد. پیگیری امور مالی طراحی سایت خود را با جزئیات بسیار دقیق دنبال کنید یک بودجه داشته باشید. روش ایده آل برای نگه داشتن مالیات خودتان، این است که سهم درآمدتان را سه برابر کنید شخصی، کسب و کار و اوراق قرضه اضطراری. شما حتی ممکن است بخواهید سه حساب جداگانه بانک ایجاد کنید، یکی برای هر صندوق طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که شما به بودجه اختصاص داده شده برای هر یک از این صندوق ها بستگی دارد. در مورد تقسیم صندوق های شخصی و کسب و کار طراحی سایت خود را سخت، به عنوان این باعث می شود.
کسر مالیات طراحی سایت خود را بسیار آسان تر برای پیگیری یک صندوق اضطراری ممکن است مهم نباشد. اما به یاد داشته باشید که آزادسازی، راهکارهای را برای پرداخت حقوق ثابت طراحی سایت فراهم نمی کند. ممکن است زمانی وجود داشته باشد که کسب و کار آهسته باشد برای ناکامی آماده باشید. نرم افزار می تواند به خصوص برای مدیریت امور مالی مفید باشد، بنابراین از بخش بهترین ابزار مالی و مالیاتی مقاله ما ابزار و برنامه های کاربردی برای طراحان طراحی سایت آزاد برای توصیه ها استفاده کنید.
در طراحی سایت ریسک کنید
ریسک طراحی سایت خود را کاهش دهید با برنامه ریزی کسب و کار خود را آزادانه قبل از اینکه شما را به جهش شروع کار با یک تجارت آزاد، قطعا خطرناک است و زمان و تلاش را خواهد برد. اما هنگامی که شما در حال رفتن هستید، هیچ چیز بیشتر از انجام دادن کار سخت خود طراحی سایت راضی نخواهد شد اگر سؤال یا راهنمایی بیشتری برای مترجمان آینده دارید، افکار خود را به اشتراک بگذارید و نظر خود را در زیر بنویسید در کار با لورن از قبیله طراحی سایت بدانید چه لورن می بایست در مورد ارزش طراحی، چگونگی مجدد پیام های تلفن همراه و اینکه چرا ساخت یک سایت نمونه کارها می تواند اتلاف وقت باشد، می گویند. ما را برای کمک به طراحان ایده های خود را به زندگی در قالب طرح های زیبا طراحی شده با کد تولید آماده ساخته ایم. بنابراین طبیعی است که طراحی سایت توسط مردم پشت طرح طراحی شده است.
با توجه به این موضوع، طراحی سایت من از هر طرف با لورن دسریری، طراح بنیانگذار تیم در قبیله یک برنامه و که آنها را پیکر بندی شده نامیدند، نشستم در اینجا چیزی است که او در مورد ارزش طراحی، فرایندش و نحوه ساختن طراحی سایت نمونه کارهاش می تواند اتلاف وقت باشد درباره لورا لوران دسوری طراح تیم تاسیس در قبیله ظاهرا کمی عجیب و غریب در اطراف دوربین ها شما یک قوس حرفه ای بسیار جالب دارید. شما چگونه از کارآفرین وبلاگ نویس هنری به تکنسین طراحی سایت یاری رسانید.
آشنایی با نسخه های قدیمی طراحی سایت
این همه با نسخه بسیار قدیمی طراحی سایت آغاز شد من حتی به یاد نمی آورد که من آن را داشته، اما من شروع به یادگیری نحوه استفاده از آن را از کنجکاوی من حدس می زنم این که من شروع به طراحی، بدون توجه هنگامی که من ساله بودم، من شروع به ساختن طراحی سایت های کسب و کار کوچک در وردپرس و ویکس کردم تا پولی به دست بیاورم. در آن زمان، من نیز یک مدرسه کسب و کار در پاریس، آغاز کردم. به عنوان بخشی از مطالعات من، زمانی که من ساله بودم، مجبور بودم یک کارآموزی در خارج از کشور پیدا کنم. من تصمیم گرفتم طراحی سایت بروم و در یک گالری هنری خیابانی در بروکلین کار کنم. سپس من به پاریس برگشتم تا را در شرکت مالی به پایان برسانم.
من شروع به گرفتن پروژه های متنوعی طراحی سایت کردم. در انتهای من، برخی از سرمایه گذاران می خواستند در یکی از پروژه های جانبی که ساخته شد آن را یکسال بعد تعطیل کنیم. این زمانی بود که من آزاد شدم من کمی بیشتر از یک سال به صورت رایگان طراحی سایت بودم این زمانی است که من نشت و هر دو ساخته شده با راه اندازی شد. سپس سیریل را دیدم و به تیم طراحی سایت پیوستم تا قبیله را بسازم.
توسعه محصولات در طراحی سایت
شما خود را به عنوان طراحی سایت توصیف می کنید آیا شما در توسعه محصول نیز نقش داشته اید مطمئن. من واقعا نمی دانم چطور می توانم آنچه را که انجام می دهم تعریف کنم. طراحی سایت یک روش بسیار کاربردی برای تعریف یک محصول است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی نیست. حتی کلمات هم نیست این چیزی است که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. چیزی که من دوست دارم، ساختن محصولاتی است که مردم دوست دارند، مگر اینکه سرگرم کننده یا جدی تر باشند. من همیشه نوعی صاحب محصول بوده ام، زیرا ساده ترین راه برای اطمینان از این است که محصول متناسب با طراحی سایت است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی سایت حتی کلمات هم نیست.
این چیزی است طراحی سایت که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. شما خود را به عنوان طراح دیجیتال محصول ساختن برنامه ها و طراحی سایت های ساده و عاطفی توصیف می کنید. چرا در هنگام توصیف برنامه ها و وبسایت هایی که ساخته اید، به ساده و عاطفی تأکید می کنید این چطور من محصولات را دوست دارم به هر شخصی خود، درست است. از جدید ترین مقالات وب سایت سایتکد پیروی از قوانین در طراحی سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.


 10 
 : 09 مرداد 1398,ساعت 15:29:05 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
چگونه در ۱۵ دقیقه یک سایت واکنشگرا طراحی کنیم

آموزش طراحی سایت

در این آموزش CSS و HTML5 سریع نحوه ایجاد وب سایت پاسخگو باشید. هر دو نسخه ویدئویی و متن در دسترس هستند.
جعبه ابزار طراح شما
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی

ما وعده داده بودیم که فقط 15 دقیقه طول بکشد تا یک وبسایت پاسخگو ایجاد کنیم و ما به کلمه ی ما احتیاج داریم. ما با ایجاد یک وب سایت ساده یک صفحه شروع خواهیم کرد.
طراحی وب پاسخگو چیست؟

اگر به این اصطلاح نسبتا جدید هستید، ما مواد خواندن کامل برای شما داریم!
هدف ما

در پایان این آموزش CSS پاسخگو شما با چیزی شبیه به صفحه بالا خواهید شد. این یک طراحی بسیار ساده است، اما در حال حاضر این فریب را انجام می دهد. این تصویر نسبتا آسان است، همانطور که در بالا دیده شد، اما هدف اصلی این است که آن را پاسخگو باشیم. برای ایجاد وب سایت پاسخ بر اساس اندازه اندازه صفحه دستگاه شما.

سعی کنید نسخه ی نمایشی را بر روی گوشی هوشمند خود باز کنید و این را ببینید:

iphone-screenshot-responsive

این همان چیزی است که بنیاد میتواند همراه با چندین چارچوب دیگر که بر روی ایجاد وبسایتهای پاسخگو برای دستگاههای تلفن همراه تمرکز دارد، انجام شود.

شما تمام فایل ها، از جمله تصاویر، را در لینک دانلود زیر پیدا خواهید کرد.

قبل از رفتن، بستر Web Framework را دانلود کنید و آن را به یک پوشه ای که تمامی فایل های خود را برای این آموزش در آن قرار دارید را بردارید. این باید مانند این باشد:با استفاده از ویرایشگر متن مورد علاقه خود، یک فایل با نام index.html ایجاد کنید و سپس در ابتدای فایل زیر را اضافه کنید:

به بنیاد خوش آمدید

کد بالا این است که در آن ما مقابله با بد اینترنت اکسپلورر. همچنین جایی است که ما به شیوه های مختلفی نیاز داریم که لازم است همه چیز را پاسخگو و در دستگاه های تلفن همراه اجرا کنیم. با بنیاد می آید سپس کد زیر را تایپ کنید:

ما قبلا توضیح دادیم که این "ردیفها" و "دوازده ستون" بالا هستند.

نکته: اگر برای شما روشن نیست که چرا باید نوار کناری و بدن را با "12 ستون" بسته کنیم، می توانید آن را پاک کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد!

ما هنوز سبک های سبک را اضافه نکرده ایم، اما شما می توانید ببینید که چگونه با هدف ما در ارتباط است. من خیلی از طراح نیستم، اما ما بهترین ها را برای ایجاد این نگاه شگفت آور خواهیم کرد.
صبر کن صبر کن صبر کن! این نوار ناوبری چیست؟ بپرسید؟ همانطور که قبلا ذکر شد، این یکی از زیبایی های بنیاد است. این مستندات گسترده ای است که به شما نحوه استفاده درست از فرم ها، ناوبری، دکمه ها، شبکه ها، CSS و سایر عناصر تحت پوشش بنیاد را آموزش خواهد داد.

همه چیز اساسا در حال حاضر انجام می شود، همه ما باید انجام دهیم اضافه کردن برخی از تصاویر و پاراگراف و طراحی کل چیز. اگر شما این آموزش را دنبال کرده اید، اکنون شما در حال حاضر اولین صفحه پاسخگو خود را ایجاد کرده اید!
مرحله 3: افزودن محتوا به وب سایت

این مرحله لازم است تا ببینید که چگونه صفحه وب در شکوه کامل آن ظاهر خواهد شد. کپی برخی از Lorem Ipsum و آن را بر روی دیسک "body" خود قرار دهید و سپس تصاویر را با استفاده از برچسب وارد کنید، سپس شما در راه تبدیل شدن به یک ستاره فوقالعاده هستید!
اگر شما به عقب برگردید و نسخه آزمایشی را بررسی کنید، ممکن است متوجه شوید که پس زمینه دقیقا سفید نیست، اما با یک الگوی ظریف یکی را انتخاب کنید در SubtlePatterns و برای خودتان که بهترین کار را انجام دهید، را انتخاب کنید.
مرحله 4: مرحله 4 وجود ندارد

خوب، در واقع یک مرحله 4 وجود دارد. چیز بعدی که شما باید انجام دهید این است که فایل هایی را که دانلود کرده اید مطالعه کنید و از ایجاد صفحه وب پاسخگو خود را از ابتدا .

بسیاری از ابزارهای دیگر شما می توانید از بنیاد استفاده کنید، اما این ایده اساسا یکسان است. فراموش نکنید که مستندات را بررسی کنید!
چگونه یک وب سایت پاسخگو ویدئویی ایجاد کنید

در حال حاضر اگر شما به دنبال یک ویدیو هستید و شما آماده ساخت یک طراحی وب پاسخگو با HTML5 و CSS3 هستید، شما در جای مناسب قرار می گیرید. فقط فایلهای منبع را دانلود کنید، نسخه ی نمایشی را مشاهده کنید و روی ویدیوی بازی کلیک کنید - اجازه دهید یک وبسایت پاسخگو ایجاد کنیم!

صفحه: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10