صفحه: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
 11 
 : 09 شهريور 1398,ساعت 21:31:52 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
نکات مهم نوشتن پست مهمان در طراحی سایت
در مقاله های گذشته گفتیم که بعضی طراحی سایت ها به گونه ایست امکان قرار دادن پست بر روی انها وجود دارد حال می خواهیم این نکته را بررسی کنیم که شرایط قرار دادن پست مهمان در روی صفحات وب چگونه است باید به این نکته توجه داشته باشید که پست مهمان را روی
طراحی سایت  هایی منتشر کنید که بازدیدشان از سایت شما بیشتر است نکته مهم دیگر این است که داشتن تعداد زیاد بک لینک در طراحی سایت نه تنها موجب کسب رتبه ی بهتر نمی شود بلکه ممکن است توسط گوگل جریمه شوید به نکات زیر در این زمینه توجه کنید.

تولید محتوای ارزشمند برای طراحی سایت
این که خیلی ها می گویند محتوا در طراحی سایت حکم پادشاه را دارد کاملا صادق است محتوای بی ارزش در طراحی سایت باعث گرفتن بک لینک نمی شود همچنین محتوای شما باید در راستای فعالیت سایتی باشد که در ان پست منتشر می کنید و تگ هایی که برای ان در طراحی سایت استفاده می کنید متناسب باشد همچنین محتوای طراحی سایتی که از ان بک لینک گرفته اید باید با فعالیت سایت شما در یک راستا باشد فکر می کنید لینکی که از طراحی وب سایت فروش گل و گیاه به سایت

فروش لوازم ورزشی زده می شود معتبر است ؟
نکته مهم دیگر این است که اگر پستی را طراحی سایت خود استفاده کرده اید و به عنوان پست مهمان نیز منتشر کرده اید، مجددا از ان استفاده نکنید زیرا گوگل این محتوا را کپی تشخیص می دهد و لینک موجود در ان را بی ارزش تلقی می کند همیشه در بحث طراحی سایت محتوای دسته اول را به عنوان پست مهمان نشر دهید .

کسب اعتبار برای از طریق پست مهمان
اگر می خواهید از طریق استراتژی پست مهمان طراحی سایت تهران خود را بهینه کنید باید ان قدر محتوای جدید تولید کنید تا همه شما را بشناسند و در این زمان است که می توانید در هر سایتی پست قرار دهید و کاربران نیز شما را می شناسند و بیشتر شما را دنبال خواهند کرد.
استفاده از انکرتکست غیر مشابه در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ممکن است اولین هدف شما پس از طراحی سایت این باشد که کلمه ی کلیدی زود تر به بالا ترین سطح نتایج برسد اما به کار بردن همیشگی انها در انکرتکست توصیه نمی شود بهتر است از انکر تکست های متفاوت استفاده کنید تنوع باعث می شودگوگل کمتر به شیوه ی پست گذاری شما شک کند. تعرفه بازاریابی در طراحی سایت که از مقالات جدید وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 12 
 : 04 شهريور 1398,ساعت 20:03:13 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
آشنایی با نحوه کدنویسی طراحی سایت
صعود به بالای اس ای آر پی گوگل غالباً قبر مقدس بازاریابی محسوب می شود. به همین دلیل ، نوشتن آنچه را که موتور جستجوی گوگل به دنبال آن است ، وسوسه انگیز است و نه آنچه مشتریان احتمالی شما ممکن است بخوانند چون طراحی سایت شما کپی می کند. با این حال ، این فقط تا کنون شما را جلب خواهد کرد. به عنوان مثال ، شما ممکن است هر روز تعداد زیادی از افراد به طراحی سایت شما بیایند. با این حال ، نرخ گزاف گویی شما نجومی است.
زیرا نسخه طراحی سایت شما پس از رسیدن به آنجا ، هیچ یک از انتظارات یا الزامات آنها را برآورده نمی کند. نکته اصلی کپی عالی طراحی سایت این است که به یاد داشته باشید که شما برای مخاطبان هدف با مشکلات خاص می نویسید ، و اینکه آنها در تلاش برای یافتن پاسخی برای مشکلات خود ، خود را در سایت شما پیدا کرده اند. اگر نتوانید نسخه ای تولید کنید که آنها را متقاعد کند راه حلی دارید ، علاقه خود را طی چند ثانیه از دست خواهید داد.

برنامه ریزی در طراحی سایت
قبل از شروع نوشتن چندین مسئله در طراحی سایت وجود دارد. شما باید بدانید که می خواهید به چه هدفی برسید ، مخاطب هدف شما چه کسی است ، نقاط درد آنها چیست ، پیام برند طراحی سایت شما چیست و از کجا می خواهید افراد را به سمت هدایت کنید یک محصول آزمایشی رایگان بارگیری ثبت نام در یک خبرنامه و غیره بنابراین ، برای موفقیت در کپی کردن طراحی سایت خود ، باید مشکلات مخاطبان مورد نظر خود را از طریق قصه گویی روشن ، مختصر و فریبنده حل کنید.
ایجاد پرسوناس در طراحی وب سایت شما باید درک کاملی از مخاطبان خود و نقاط درد آنها داشته باشید. اگر تیم شما از قبل موجود نیست ، اسناد شخصیتی ایجاد کنید که تصویر واضح تر و مشخص تری از اینکه برای چه کسی می نویسید در طراحی سایت ارائه کند. جزئیات بیشتر برای تمرکز شامل جمعیتی ، پیشینه حرفه ای ، آموزش ، نقاط درد فشار در محل کار ، نقاط مقاومت و نوع راه حل مورد نظر در طراحی سایت خود است.
تحقیق رقبا را در طراحی سایت انجام دهید
هرگز مشخص نمی شود به طراحی سایت های دیگر مراجعه کنید تا بهترین روش را تعیین کنید و ببینید شرکت های موفق در صنعت شما با مشتریان خود چگونه ارتباط برقرار می کنند. فقط وقتی این مناطق برنامه ریزی شده اید می توانید نوشتن را در طراحی سایت شروع کنید هدف اصلی در طراحی سایت بسیاری از بازاریابان در نوشتن درباره خود مهارت دارند ، اما هنگام نوشتن برای مشتریان خود تلاش می کنند. شرکت شما ممکن است.
محصولی با هزاران ویژگی زمینی داشته باشد و کاملاً قابل درک است که دوست دارید همه آنها را در طراحی سایت خود امتحان کنید و از آنها یاد کنید. با این حال ، مخاطبان شما فقط علاقه مند هستند که چگونه آنها را حل کنید. شما باید از این به عنوان نقطه شروع در طراحی سایت خود استفاده کنید. پیام رسانی در طراحی سایت تهران شما باید از بازدید کنندگان طراحی سایت خود انتظار داشته باشید که از فاصله کوتاهی برخوردار باشند.
اسکنرهای کوچک در طراحی سایت
افراد تمایل دارند خیلی سریع صفحه وب را اسکن کنند. این بدان معناست که شما باید اطمینان حاصل کنید که نکات مهم شما در صفحه مشخص است و یعنی مواردی که مشکلات آنها را در بهینه سازی سایت حل می کند. بهترین کار این است که پیام های کلیدی را در عنوان ها ، نقاط گلوله یا به صورت پررنگ وارد کنید. همچنین ، درک این نکته مهم است که افراد از چند مکان ، نه تنها صفحه اصلی ، به طراحی سایت شما وارد شوند.
بنابراین ، هر صفحه باید طوری نوشته شود که گویی این یک فرصت برای جلب توجه آنهاست. اگر آنها آنچه را که می خواهند نبینند ، به سایت دیگری منتقل می شوند. بیشتر اوقات مردم تصمیم خود را در مورد اینکه آیا طراحی سایت مربوط به آنچه در جستجوی آن هستند مرتبط می داند ، به خصوص اگر از صفحه نتایج موتور جستجو وارد شده باشند ، تصمیم گیری می کند. بنابراین مهمترین پیام های خود را به اولین مواردی که می بینید ، تبدیل کنید.
چگونه یک مشکل را در طراحی سایت حل کنیم
شما فقط نمی توانید روش های بهتر بودن محصول شما را نسبت به رقبای خود ذکر کنید همچنین نمی توانید ویژگی های محصولات و خدمات خود را به سادگی در طراحی سایت لیست کنید. آنچه شما باید انجام دهید تفاوت های ظریف تر است. شما باید یک داستان بگویید البته یک داستان کوتاه در چند سطر از نسخه طراحی سایت می باشد. مراحل داستان گویی در طراحی سایت مشتری شما نقش شخصیت اصلی را در طراحی سایت بر عهده می گیرد.
مشکلات تجاری آنها چالش هایی است که قهرمان باید بر آن غلبه کند راه حل شما و محصولات شما ویژگی ها و مزایا خدمات و کارمندان شخصیت های پشتیبانی کننده ای هستند که به شخصیت اصلی کمک می کند تا در طراحی سای موفق شود. داستان این است که چگونه مشتری شما می تواند با کمک شرکت شما مشکل خود را حل کند. کپی در تبلیغات اینترنتی طراحی سایت شما باید به دو دلیل نوشتار خود را تا حد امکان مختصر و آسان بخوانید.
طراحی سایت هوشمندانه
ابتدا باید توجه خواننده را فوراً دستگیر کنید. نیازی نیست بیش از حد هوشمندانه یا خلاق باشید. دوم ، خوانایی برای سئو در طراحی سایت مهم است. به کلمات ساده و جملات کوتاه فکر کنید. درمان سئو به عنوان یک تمرین باکسینگ می تواند وسوسه انگیز باشد. اما به یاد داشته باشید که برای مردم می نویسید در طراحی سایت نه ربات ها و حداقل در زمان نوشتن این واقعیت دارد.
یک رویکرد بهتر رویکرد سئو جامع به سئو است که توسط متخصصان یوست مطرح شده است. گوگل برای همیشه با الگوریتم های خود سر و کار دارد تنها راه برای مرتب کردن رتبه خوب ، در طراحی سایت انجام کارهای مناسب به دلایل مناسب است. محتوای قابل خواندن و عملی که مشکلات بازدید کننده شما را حل می کند به شما در انجام این کار در طراحی سایت کمک می کند.
CTA در طراحی سایت
هر داستان پایان دارد. وقتی نوبت به کپی طراحی سایت می رسد این به معنای یک تماس خوب برای اقدام است. اجازه ندهید مردم حدس بزنند که قرار است چه کاری انجام دهند. شما باید آنها را به یک آزمایش رایگان ، نسخه ی نمایشی ، لیست پستی و غیره هدایت کنید. دلیل نوشتن مطالب شما به هر دلیل که باشد ، می خواهید سی تی ای خود را بسازید. به یاد داشته باشید داستان گویی در بازاریابی همه چیز در مورد سفر خواننده است. به این فکر کنید که کجا هستند.
با چه مشکلی در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن روبرو هستند و می خواهید که در محصولات یا خدمات شرکت خود سرمایه گذاری کنید. اگر بتوانید جریان اولی را وارد جریان دوم کنید ، می توانید با مخاطبان خود درگیر شوید و امیدوارم آنها را نیز در طراحی سایت ترغیب کنید. نکات اصلی وبلاگ نویسی در طراحی سایت نکته اصلی که باید هنگام وبلاگ نویسی مهمان در ذهن داشته باشید ، ماهیت پیوندهایی است که در متن خود وارد می کنید. وقتی پیوندهایی را در محتوای خود گنجانید.
اهمیت وبلاگ نویسی مهمان در طراحی سایت
در چند سال گذشته در مورد کاهش وبلاگ مهمان به عنوان یک استراتژی جستجوگرها اعتیاد به مواد مخدره در طراحی سایت وجود دارد. هنگامی که وبلاگ نویسی مهمان برای اولین بار شروع شد ، دریافت پست در سایت دیگری نشانه موفقیت بود. موتورهای جستجو براساس آن رتبه بندی شده اند و بک لینک ها سیگنال در طراحی سایت کیفیت می شوند. کلمات واقعی لینک شده به متن در طراحی سایت متصل می شوند. وقتی یک آدرس اینترنتی را پیوند می دهید.
باید مطمئن شوید که حاوی کلماتی است که مفید هستند کدام کلمات مفید هستند گوگل از متون لنگر برای ارزیابی ارتباط یک صفحه استفاده می کند ، بنابراین کلمات کلیدی را در متون لنگرهایی که به آن پیوند دارید ، در طراحی سایت گنجانید. فقط مطمئن شوید که بیش از حد از آن استفاده نکنید ، زیرا گوگل همچنین برای پیوندهای هرزنامه مجازات می کند. مانند اکثر استراتژی های سئو ، مهمترین کاری که باید انجام دهید انجام همه کارهایی است.
وبلاگ نویسی طراحی سایت
از آنجا که وبلاگ نویسی مهمان تبدیل به روشی ثابت و شناخته شده برای تقویت سئو شد وبلاگ نویسان جعلی برای به دست آوردن بک لینک شروع به چیرگی اسپم کردند. بنابراین بک لینک ها به خودی خود در هنگام رده بندی کمتر در ترکیب برجسته می شوند. اما این بدان معنا نیست که وبلاگ نویسی مهمان در طراحی سایت رو به زوال است. هنگامی که مت کاتس گوگل از استفاده از بلاگ مهمان برای افزایش رتبه بندی هشدار داد ، منظور وی این بود که از وبلاگ نویسی مهمان نباید در طراحی سایت سوء استفاده شود. که به صورت ارگانیک انجام می دهید و در طراحی سایت اگر این امر منطقی باشد. طراحی سایت شرکت های خدماتی که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 13 
 : 10 مرداد 1398,ساعت 14:09:28 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode

طراحی سایت  و نقش رتبه ی الکسا
یکی از اصلی ترین مسائل پس از طراحی سایت، بررسی عملکرد و رتبه ی ان است الکسا سایتی ست که به گرداوری اطلاعات ترافیکی طراحی سایت می پردازد و آنها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد به وسیله ی همین الکسا می توان تعداد بازدید های یک سایت را بررسی کرد در شرایطی که کاربران از طریق الکسا وارد طراحی سایت شده باشند می توان تعداد انها در مدت 6 ماه اخیر محاسبه کرد الکسا همچنین به خاطر نرم افزار های رایگانی که ارایه می کند نقش بهینه سازی نیز دارد زیرا این نرم افزار ها باعث می شود رتبه ی طراحی سایت وطراحی اپلیکیشن بهبود یابد.

تاریخچه الکسا در طراحی سایت
همانطور که می دانید الکسا طراحی سایت ست که اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می هد انتخاب نام الکسا از روی کتابخانه ای در کشور مصر است که کتاب های معتبر جهانی در ان نگه داری می شود الکسا با تول بار نصب شده بر روی مرور گرها میزان ورودی طراحی سایت های مختلف را بررسی می کند در حقیقت این تول بار اطلاعات بازدید از هر طراحی سایت را به سرور مرکزی منتقل می کند و در نهایت رتبه ی سایت اعلام می شود الکسا در بهینه سازی سایت ها تاثیر دارد ولی نمی تواند براورد های خود را بر نتیجه نهایی رتبه بندی گوگل اعمال کند تنها با ثبت نام در الکسا وبا کسب مجوز های لازم می توان اطلاعات مربوط به بهینه سازی سایت را مشاهده کرد.
برخی از این اطلاعات به شرح زیر است :
•   رتبه ی الکسای طراحی سایت در بین بقیه سایت های موجود
•   رتبه ی طراحی سایت در کشوری که بیشترین بازدید کننده در انجا بوده است
•   میانگین زمان حضور هر کاربر
•   موقعیت مکانی بازدید کنندگان
•   تعداد صفحات بازدید شده
•   لیست پنج سایتی که به شما لینک زده اند
طراحی سایت و بررسی رنکیگ در الکسا
بررسی رنکینگ طراحی سایت در گوگل یکی از بهتررین راه ها برای بررسی وضعیت سایت محسوب می شود رتبه بندی در گوگل از عدد یک آغاز می شود و تا 100 و بالاتر هم ادامه می یابد و هرچه این عدد به یک نزدیک تر باشد رتبه ی طراحی وب سایت بهتر است برای مثال سایتی که رتبه 9 دارد از سایتی که رتبه 80 را دارد، وضعیت بهتری دارد. کدام زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت مناسب است از جمله کاربردی ترین مقالات وب سایت سایت کد می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
چگونه پس از طراحی سایت رتبه ی خود را در الکسا افزایش دهیم
•   مطالب جدیدی بنویسید که به درد اکثر کاربران اینترنتی می خورد.
•   الکسا تول بار را روی مرورگر خود نصب کنید تا باعث بهبود رتبه ی خود شوید.
•   اسکریپ ویجت را بر روی طراحی سایت تهران خود نصب کنید برای این منظور باید کدی را از سایت الکسا دریافت کنید و بر روی س طراحی سایت خود قرار دهید تا الکسا میزان پیشرفت سایت شما را مورد ارزیابی قرار دهد.

 14 
 : 09 مرداد 1398,ساعت 15:44:14 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
برنامه ریزی روزانه برای طراحی سایت
اما در مورد کار روزمره طراحی وب سایت خود به عنوان یک مترجم آزاد اهداف روزانه شما و شرکت شما را سازماندهی و افزایش بهره وری را حفظ خواهد کرد نگه داشتن زبانه ها در اهداف خود می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر شما یک تیم را مدیریت کنید. خوشبختانه، یک تون از ابزارهای مدیریت طراحی سایت پروژه و ردیابی زمان وجود دارد که به شما کمک می کند تا پیشرفت را ثبت کنید، صفحه های حسابداری صادراتی را وارد کنید و زمان خود را به تیم خود برگردانید. البته، اهداف طراحی سایت شما به کسب و کار آزاد در حال حاضر وب سایت محدود نیست چه آرمان های شخصی شما دارید یک لیست ایجاد کنید شاید میخواهید یک مهارت جدید ایجاد کنید یا راهی برای درآمد بیشتری کسب کنید پر از بودن رئیس خود شما این است که شما می توانید استانداردها را برای طراحی سایت تنظیم کنید و کمی بالاتر برسید.
دانشجویان طراحی سایت تخفیف در سایت CMS را برای سال دریافت می کنند از آنجا که ما به قدرت آموزش طراحی سایت اعتقاد داریم. تخفیف خود را دریافت کنید نام بازی را بازی کنید با کسب و کار شما، اهداف و پیشنهادات در محل، وقت آن است که کسب و کارتان را نام ببرید. تأثیر نام خود را نفی نکنید. این اولین چیزی است که مشتریان شما درباره آن یاد می گیرند شما، با دقت طراحی سایت انتخاب کنید.

انتخاب نام تجاری مناسب برای طراحی وب سایت
برخی از مترجمان آزاد از نام خود به عنوان یک نام تجاری طراحی سایت استفاده می کنند. از آنجا که نام و شهرت شما در خط هستند، این پیامی ارسال می کند که مشتریان می توانند به شما برای ایجاد بهترین کار شما برسند. این همچنین به مشتریان کمک می کند احساس کنند که آنها شخصا طراحی سایت شما را می شناسند و پیوندی قوی برقرار می کنند. اما وقتی شروع می کنید، با استفاده از نام خود می توانید آن را برای ایجاد آنچه که انجام می دهید، پیچیده کنید. در هر صورت، یک نام جامد به کسب و کار آزاد شما کمک خواهد کرد گام به سمت راست برود. نام تجاری طراحی سایت شما باید به مردم بگوید چه کاری انجام می دهید یا چه چیزی را انجام می دهید، اما همچنین باید جذاب و قابل توجه باشد. دریغ نکنید که زمانی که شما به طغیان می روید، بازی کنید علیرغم سوال مشهور شکسپیر، نام یک کل است.
یک نمونه خوب از یک نام تجاری طراحی سایت خلاق یک شرکت است که به تیم ها کمک می کند تا محتوای وب سایت را سازماندهی و تولید کنند. این به راحتی تلفظ، بی نظیر به یاد ماندنی و مهمتر از همه، به مشتریان ایده بسیار خوبی را که شرکت می دهد، می دهد به یاد داشته باشید مسائل بازار داشتن بازار هدف در ذهن برای راه اندازی موفقیت آمیز طراحی سایت بسیار مهم است. از خودتان بپرسید که آیا محصول یا مهارت های شما نیاز دارد یا خیر. یک استراتژی بازاریابی را آماده کنید که مشتریان را در آن بازار طراحی سایت جذب کند.

مشخص کردن بازار هدف در طراحی سایت
اول، شما باید وارد درون روان بازار هدف خود شوید. چه چیزی برای آنها جذاب است چه چیزی باعث می شود آنها محصولات را خریداری کنند شما می توانید این کار را از طریق تحقیقات گسترده ای انجام دهید، مخصوصا با کسب و کارهای دیگر مشابه با شما مشتریان هدف را چند راه برای شناختن شما و نام تجاری خود قرار دهید. یک وب سایت را ایجاد کنید ایجاد و نگهداری حساب های رسانه های اجتماعی. از سایت و رسانه های اجتماعی خود برای معرفی خود استفاده کنید. نمایش آنچه را که با نمونه کارها یا گالری محصولات خود ارائه می دهید. توجه به طرح و طراحی وب سایت شما اطمینان حاصل کنید که حرکت آسان و لذت زیباییشناسی آسان است. مقالات مربوط به مهارت یا محصولات خود را بنویسید یا به اشتراک بگذارید.

حساب های رسانه های اجتماعی طراحی سایت می توانند تصویری را که می خواهید نام تجاری خود را برای پروژه نمایش دهد، نمایش می دهد. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و سریع به نظرات و پیام ها پاسخ دهید. این به مشتریان می گوید که آنها یک اولویت هستند. از راه اخبار به سرعت در رسانه های اجتماعی استفاده کنید و از حساب های خود برای استفاده از شبکه و به دست آوردن مشتریان طراحی سایت استفاده کنید.

تعیین هزینه های جانبی طراحی سایت
هزینه های خود را تحت کنترل طراحی سایت نگه دارید هنگامی که شما شروع به کسب و کار آزاد، یکی از اولین چیزهایی که باید در نظر بگیرید، پتانسیل درآمد شماست. اجتناب از عیب شدن با اعداد و تعیین هدف درآمد ماهانه. هدف شما باید واقع بینانه و قابل دسترس باشد. پیگیری امور مالی طراحی سایت خود را با جزئیات بسیار دقیق دنبال کنید یک بودجه داشته باشید. روش ایده آل برای نگه داشتن مالیات خودتان، این است که سهم درآمدتان را سه برابر کنید شخصی، کسب و کار و اوراق قرضه اضطراری. شما حتی ممکن است بخواهید سه حساب جداگانه بانک ایجاد کنید، یکی برای هر صندوق طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که شما به بودجه اختصاص داده شده برای هر یک از این صندوق ها بستگی دارد. در مورد تقسیم صندوق های شخصی و کسب و کار طراحی سایت خود را سخت، به عنوان این باعث می شود.
کسر مالیات طراحی سایت خود را بسیار آسان تر برای پیگیری یک صندوق اضطراری ممکن است مهم نباشد. اما به یاد داشته باشید که آزادسازی، راهکارهای را برای پرداخت حقوق ثابت طراحی سایت فراهم نمی کند. ممکن است زمانی وجود داشته باشد که کسب و کار آهسته باشد برای ناکامی آماده باشید. نرم افزار می تواند به خصوص برای مدیریت امور مالی مفید باشد، بنابراین از بخش بهترین ابزار مالی و مالیاتی مقاله ما ابزار و برنامه های کاربردی برای طراحان طراحی سایت آزاد برای توصیه ها استفاده کنید.

در طراحی سایت ریسک کنید
ریسک طراحی سایت خود را کاهش دهید با برنامه ریزی کسب و کار خود را آزادانه قبل از اینکه شما را به جهش شروع کار با یک تجارت آزاد، قطعا خطرناک است و زمان و تلاش را خواهد برد. اما هنگامی که شما در حال رفتن هستید، هیچ چیز بیشتر از انجام دادن کار سخت خود طراحی سایت راضی نخواهد شد اگر سؤال یا راهنمایی بیشتری برای مترجمان آینده دارید، افکار خود را به اشتراک بگذارید و نظر خود را در زیر بنویسید در کار با لورن از قبیله طراحی سایت بدانید چه لورن می بایست در مورد ارزش طراحی، چگونگی مجدد پیام های تلفن همراه و اینکه چرا ساخت یک سایت نمونه کارها می تواند اتلاف وقت باشد، می گویند. ما را برای کمک به طراحان ایده های خود را به زندگی در قالب طرح های زیبا طراحی شده با کد تولید آماده ساخته ایم. بنابراین طبیعی است که طراحی سایت توسط مردم پشت طرح طراحی شده است.
با توجه به این موضوع، طراحی سایت من از هر طرف با لورن دسریری، طراح بنیانگذار تیم در قبیله یک برنامه و که آنها را پیکر بندی شده نامیدند، نشستم در اینجا چیزی است که او در مورد ارزش طراحی، فرایندش و نحوه ساختن طراحی سایت نمونه کارهاش می تواند اتلاف وقت باشد درباره لورا لوران دسوری طراح تیم تاسیس در قبیله ظاهرا کمی عجیب و غریب در اطراف دوربین ها شما یک قوس حرفه ای بسیار جالب دارید. شما چگونه از کارآفرین وبلاگ نویس هنری به تکنسین طراحی سایت یاری رسانید.

آشنایی با نسخه های قدیمی طراحی سایت
این همه با نسخه بسیار قدیمی طراحی سایت آغاز شد من حتی به یاد نمی آورد که من آن را داشته، اما من شروع به یادگیری نحوه استفاده از آن را از کنجکاوی من حدس می زنم این که من شروع به طراحی، بدون توجه هنگامی که من ساله بودم، من شروع به ساختن طراحی سایت های کسب و کار کوچک در وردپرس و ویکس کردم تا پولی به دست بیاورم. در آن زمان، من نیز یک مدرسه کسب و کار در پاریس، آغاز کردم. به عنوان بخشی از مطالعات من، زمانی که من ساله بودم، مجبور بودم یک کارآموزی در خارج از کشور پیدا کنم. من تصمیم گرفتم طراحی سایت بروم و در یک گالری هنری خیابانی در بروکلین کار کنم. سپس من به پاریس برگشتم تا را در شرکت مالی به پایان برسانم.
من شروع به گرفتن پروژه های متنوعی طراحی سایت کردم. در انتهای من، برخی از سرمایه گذاران می خواستند در یکی از پروژه های جانبی که ساخته شد آن را یکسال بعد تعطیل کنیم. این زمانی بود که من آزاد شدم من کمی بیشتر از یک سال به صورت رایگان طراحی سایت بودم این زمانی است که من نشت و هر دو ساخته شده با راه اندازی شد. سپس سیریل را دیدم و به تیم طراحی سایت پیوستم تا قبیله را بسازم.

توسعه محصولات در طراحی سایت
شما خود را به عنوان طراحی سایت توصیف می کنید آیا شما در توسعه محصول نیز نقش داشته اید مطمئن. من واقعا نمی دانم چطور می توانم آنچه را که انجام می دهم تعریف کنم. طراحی سایت یک روش بسیار کاربردی برای تعریف یک محصول است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی نیست. حتی کلمات هم نیست این چیزی است که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. چیزی که من دوست دارم، ساختن محصولاتی است که مردم دوست دارند، مگر اینکه سرگرم کننده یا جدی تر باشند. من همیشه نوعی صاحب محصول بوده ام، زیرا ساده ترین راه برای اطمینان از این است که محصول متناسب با طراحی سایت است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی سایت حتی کلمات هم نیست.
این چیزی است طراحی سایت که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. شما خود را به عنوان طراح دیجیتال محصول ساختن برنامه ها و طراحی سایت های ساده و عاطفی توصیف می کنید. چرا در هنگام توصیف برنامه ها و وبسایت هایی که ساخته اید، به ساده و عاطفی تأکید می کنید این چطور من محصولات را دوست دارم به هر شخصی خود، درست است. از جدید ترین مقالات وب سایت سایتکد پیروی از قوانین در طراحی سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 15 
 : 09 مرداد 1398,ساعت 15:29:05 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
چگونه در ۱۵ دقیقه یک سایت واکنشگرا طراحی کنیم

آموزش طراحی سایت

در این آموزش CSS و HTML5 سریع نحوه ایجاد وب سایت پاسخگو باشید. هر دو نسخه ویدئویی و متن در دسترس هستند.
جعبه ابزار طراح شما
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی

ما وعده داده بودیم که فقط 15 دقیقه طول بکشد تا یک وبسایت پاسخگو ایجاد کنیم و ما به کلمه ی ما احتیاج داریم. ما با ایجاد یک وب سایت ساده یک صفحه شروع خواهیم کرد.
طراحی وب پاسخگو چیست؟

اگر به این اصطلاح نسبتا جدید هستید، ما مواد خواندن کامل برای شما داریم!
هدف ما

در پایان این آموزش CSS پاسخگو شما با چیزی شبیه به صفحه بالا خواهید شد. این یک طراحی بسیار ساده است، اما در حال حاضر این فریب را انجام می دهد. این تصویر نسبتا آسان است، همانطور که در بالا دیده شد، اما هدف اصلی این است که آن را پاسخگو باشیم. برای ایجاد وب سایت پاسخ بر اساس اندازه اندازه صفحه دستگاه شما.

سعی کنید نسخه ی نمایشی را بر روی گوشی هوشمند خود باز کنید و این را ببینید:

iphone-screenshot-responsive

این همان چیزی است که بنیاد میتواند همراه با چندین چارچوب دیگر که بر روی ایجاد وبسایتهای پاسخگو برای دستگاههای تلفن همراه تمرکز دارد، انجام شود.

شما تمام فایل ها، از جمله تصاویر، را در لینک دانلود زیر پیدا خواهید کرد.

قبل از رفتن، بستر Web Framework را دانلود کنید و آن را به یک پوشه ای که تمامی فایل های خود را برای این آموزش در آن قرار دارید را بردارید. این باید مانند این باشد:با استفاده از ویرایشگر متن مورد علاقه خود، یک فایل با نام index.html ایجاد کنید و سپس در ابتدای فایل زیر را اضافه کنید:

به بنیاد خوش آمدید

کد بالا این است که در آن ما مقابله با بد اینترنت اکسپلورر. همچنین جایی است که ما به شیوه های مختلفی نیاز داریم که لازم است همه چیز را پاسخگو و در دستگاه های تلفن همراه اجرا کنیم. با بنیاد می آید سپس کد زیر را تایپ کنید:

ما قبلا توضیح دادیم که این "ردیفها" و "دوازده ستون" بالا هستند.

نکته: اگر برای شما روشن نیست که چرا باید نوار کناری و بدن را با "12 ستون" بسته کنیم، می توانید آن را پاک کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد!

ما هنوز سبک های سبک را اضافه نکرده ایم، اما شما می توانید ببینید که چگونه با هدف ما در ارتباط است. من خیلی از طراح نیستم، اما ما بهترین ها را برای ایجاد این نگاه شگفت آور خواهیم کرد.
صبر کن صبر کن صبر کن! این نوار ناوبری چیست؟ بپرسید؟ همانطور که قبلا ذکر شد، این یکی از زیبایی های بنیاد است. این مستندات گسترده ای است که به شما نحوه استفاده درست از فرم ها، ناوبری، دکمه ها، شبکه ها، CSS و سایر عناصر تحت پوشش بنیاد را آموزش خواهد داد.

همه چیز اساسا در حال حاضر انجام می شود، همه ما باید انجام دهیم اضافه کردن برخی از تصاویر و پاراگراف و طراحی کل چیز. اگر شما این آموزش را دنبال کرده اید، اکنون شما در حال حاضر اولین صفحه پاسخگو خود را ایجاد کرده اید!
مرحله 3: افزودن محتوا به وب سایت

این مرحله لازم است تا ببینید که چگونه صفحه وب در شکوه کامل آن ظاهر خواهد شد. کپی برخی از Lorem Ipsum و آن را بر روی دیسک "body" خود قرار دهید و سپس تصاویر را با استفاده از برچسب وارد کنید، سپس شما در راه تبدیل شدن به یک ستاره فوقالعاده هستید!
اگر شما به عقب برگردید و نسخه آزمایشی را بررسی کنید، ممکن است متوجه شوید که پس زمینه دقیقا سفید نیست، اما با یک الگوی ظریف یکی را انتخاب کنید در SubtlePatterns و برای خودتان که بهترین کار را انجام دهید، را انتخاب کنید.
مرحله 4: مرحله 4 وجود ندارد

خوب، در واقع یک مرحله 4 وجود دارد. چیز بعدی که شما باید انجام دهید این است که فایل هایی را که دانلود کرده اید مطالعه کنید و از ایجاد صفحه وب پاسخگو خود را از ابتدا .

بسیاری از ابزارهای دیگر شما می توانید از بنیاد استفاده کنید، اما این ایده اساسا یکسان است. فراموش نکنید که مستندات را بررسی کنید!
چگونه یک وب سایت پاسخگو ویدئویی ایجاد کنید

در حال حاضر اگر شما به دنبال یک ویدیو هستید و شما آماده ساخت یک طراحی وب پاسخگو با HTML5 و CSS3 هستید، شما در جای مناسب قرار می گیرید. فقط فایلهای منبع را دانلود کنید، نسخه ی نمایشی را مشاهده کنید و روی ویدیوی بازی کلیک کنید - اجازه دهید یک وبسایت پاسخگو ایجاد کنیم!

 16 
 : 09 مرداد 1398,ساعت 15:24:05 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
نحوه نوشتن یک پست بلاگ بهینه شده ( SEO )در وردپرس

وردپرس

بلافاصله  پست وبلاگ یا وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید و تنها با کپی آدرس   پست  سایت خود و کلیک چند دکمه  فرایند ارسال و معرفی آغاز   می شود.
برای اینکه موتورهای جستجو پست های جدید را انتخاب کنند و آنها را به داده های موتور خود تزریق کنند، باید پست های خود را بهینه سازی کنید.
این شامل کلمات کلیدی است که ما در هدر وبلاگ و یا وب سایت اضافه می کنیم و همچنین عنوان ها و برچسب ها . بنابراین برای نوشتن یک پست وبلاگ کاملا بهینه شده در SEO، ما باید  نکات زیر را  استفاده و در نظر کنیم.

ما به طور عمده بر وردپرس تمرکز می کنیم،

 17 
 : 07 مرداد 1398,ساعت 22:58:53 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
آموزش طراحی سایت  با جاوا اسکریپت

در هنگام کار با جاوا اسکریپت بسیار سرگرم کننده است حتی برای توسعه دهندگان که روزانه با آن ارتباط برقرار می کنند، بعضی از قسمت های زبان ناشناخته در طراحی سایت باقی می مانند. من می خواهم به برجسته کردن هفت چیز که شما ممکن است در مورد جاوا اسکریپت نمی دانم. توجه من قصد دارم از مثال در طراحی سایت استفاده کنم کلمه کلیدی بلافاصله شما می توانید آن را با وار تغییر دهید اگر شما یک مترجم با پشتیبانی ندارید.
عملکردهای فلش به صورت متناوب، شما می توانید کد را به صورت اتوماتیک در طراحی سایت باطل کنید. دو صفر وجود دارد معمولا از مقدار مثبت صفر استفاده میکنیم. اما یک نیز در طراحی سایت وجود دارد! به دلیل اینکه چگونه آنها رشته ای هستند، شما آنها را در کنسول طراحی سایت نمی بینید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید.

اصول مهم جهت طراحی سایت
شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! اپراتورهای بیتی در طراحی سایت این کاملا زبان اگنوستیک است، اما از آنجا که اپراتورهای بیتی در جاوا اسکریپت در طراحی سایت پشتیبانی می شوند، من قصد دارم به شما برخی از چیزهای خوب را با استفاده از آنها در طراحی سایت نشان بدهم. ضرب عددی در طراحی سایت مورد استفاده می تواند زمانی باشد که شما می خواهید.
یک انیمیشن دی تری پیچیده را روی یک بوم بزرگ در طراحی سایت ارائه دهید. شما می خواهید فریم ها را سریعتر و سریع تر تولید کنید. بیایید فرض کنیم شما نیاز به ریاضی دارید مطمئنا شما وقتی می خواهید چیزی را با یا هر قدرت دیگر از چند برابر کنید، ترفند این است که از اپراتورهای بیتی در طراحی سایت استفاده کنید که بیت اعداد را به سمت راست تقسیم یا سمت چپ حرکت می دهند ضرب پیام های رمزگذاری شده در طراحی سایت اپراتور ایکس او آر در رمزنگاری استفاده می شود.
اپراتورهای منطقی در طراحی سایت
در عبارت باینری، عمق دوم ارزیابی نمی شود، اگر اولین نفر با شرایط نتیجه در طراحی سایت مواجه شود شما می توانید پیام ها را در طراحی سایت با استفاده از آن رمزگذاری و رمزگشایی کنید. یونیکد در طراحی سایت اگر بخواهید، برای بعضی از عجیب و غریب رشته ای را در کد مخفی کنید، بدون هیچ گونه توابع تماس بگیرید، می توانید آن را در طراحی سایت بومی کنید اجرای اوال در طراحی سایت بله، اوال شر است.
اما شاید آن ویژگی های خاصی دارد که می تواند به شما در پروژه های طراحی سایت علمی تخیلی کمک کند هنگام اجرای اوال در حالت سخت، این اجازه نمی دهد که متغیرهایی را در محدوده اطراف در طراحی سایت ایجاد کنید. ایجاد توابع در طراحی سایت ما می توانیم توابع پویا را با استفاده از سازنده تابع جدید تعریف کنیم. یک مورد استفاده هنگامی که این مورد استفاده می شود در کتابخانه های قالب بندی در طراحی سایت است که قالب را تجزیه می کند.
اطلاعات در طراحی سایت
در نهایت اجازه دهید پوشش کارت های غنی را که بیشترین مشخصه های ایجاد شده را دارند، پوشش دهیم. آنها می توانند از دستورالعمل ها به بررسی محصولات به لیست آیتم ها یا جدول های مقایسه با حقایق مربوط به درخواست های خاصی در طراحی سایت متفاوت باشند. کارت های غنی محدود به پرس و جو است که می تواند با انواع خاصی از مطالب پاسخ داده شود. گوگل به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم خود است.
بنابراین سخت است که بگوییم کدام پست ها برای کارت های غنی در طراحی سایت بهتر است.اما همانطور که جستجو می کنید، برای این کارت ها چشم انداز کنید تا ایده هایی برای آنچه که می توانید انجام دهید را بدست آورید. به عنوان مثال، همه طراحی سایت های دستور غذا به طور معمول کارت های غنی برای بهترین پست های خود را دارند. حتی بسیاری از قطعه های برجسته در طراحی سایت یک تابع که داده های قالب را در آن می پذیرد را باز می کند. قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.
دستور گوگل برای طراحی سایت
اما اخیرا گوگل کارت های غنی برای بسیاری از ویژگی های دیگر مانند اخبار را اضافه کرد. بهترین راه برای ورود به عنوان یک کارت خبری، افزودن طراحی سایت شما به عنوان یک ناشر خبری گوگل است. اما باید هشدار داد سخت است پذیرفته شود. شما باید یک وبلاگ را که به طور مرتب به روزرسانی شده را اجرا کنید و سریع اخبار را پوشش دهد. و اخیرا گوگل هنگامی که شما برای یک شخص یا یک نام تجاری جستجو کردید.
توییت های خود را از حساب های تأیید شده در طراحی سایت فهرست کرد این ثابت می کند گوگل به طور مداوم الگوریتم های کارت خود را تغییر داده است بهانه ای برای گفتن برای ارائه نتایج مفید که به کاربران در طراحی سایت کمک می کند. متاسفانه کارت های غول پیکر فقط با زمان همراه هستند و انواع مختلفی وجود دارد. قطعه برجسته که قبلا آن را پوشانده ام، یک نمونه از یک کارت غنی است. پس چه کاری می توانید انجام دهید تا این کارت های غنی را در طراحی سایت تضمین کنید.
داده های سازه ای در طراحی سایت
داده های سازه ای یک ابزار قدرتمند است و بهترین روش برای جلب توجه طراحی سایت شما به کار سخت شماست. داده های ساختاری می توانند شامل طرح هایی برای پودرهای سوخاری، بررسی محصولات و منابع پیچیده تر مانند دستور العمل ها در طراحی سایت باشند. تمام چیزهای دیگر مانند سایت های سایت، لینک های پرش و قطعه های برجسته را نمی توان تضمین کرد. همه چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که محتوای محتوا به خوبی ساختار یافته را بنویسید.
تا گوگل بتواند طراحی سایت خود را به عنوان یک مقام قانع کننده پیدا کند و اعتماد کند. در نهایت فقط با طرح بندی بهینه سازی شده و محتوای بسیار جذاب را بنویسید. با گذشت زمان گوگل متوجه خواهد شد و امیدوارم طراحی سایت شما در نتایج جستجو مربوطه باشد. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام مقالات شما می توانید از طریق این مقدمه از دستورالعمل های توسعه دهنده گوگل در طراحی سایت خوشتان بیایید. توجه شما نباید از تابع اوال یا جدید استفاده کنید.
پی اچ پی در طراحی سایت
آخرین قطعه ای از توسعه وب به توسعه بیس بال کمک می کند. این یک منطقه وسیع است که دارای بسیاری از زبان های مختلف است، برخی از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگران در طراحی سایت دارند. چندین دهه پیش، سی جی آی زبان مورد نظر برای توسعه باطن بود. امروزه تقریبا وجود ندارد روند در اغلب موارد تغییر می کند، بنابراین برنامه ریزی پیش رو و حرکت با صنعت در طراحی سایت ضروری است همچنین تبلیغات اینترنتی در رشد و پیشرفت وب سایت کمک های بسیار زیادی می کند.
توسعه دهندگان با نام تجاری جدید، بحث زیادی در مورد پی اچ پی دارند. این یکی از زبان های برنامه نویسی وب قدیمی است و به طور خاص برای توسعه وب ساخته شده است. به طرز جادویی خالق پی اچ پی در طراحی سایت هرگز آن را یک زبان برنامه نویسی نبود. برای مواردی مانند تجزیه داده های جی اس او ان، ارزش یک کلید شیء پویا در طراحی سایت تهران می باشد. اما در طول سال ها آن را به سرعت گیر کرد و رشد کرد. در حال حاضر پروژه هایی مانند وردپرس است.
اهمیت پی اچ پی در طراحی سایت
جوملا و مگنتو همه بر روی پی اچ پی به درستی در طراحی سایت کار می کنند. این به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق از توسعه دهندگان وب حداقل حداقل یک پی اچ پی را برای استفاده در زمان مورد نیاز انتخاب می کنند. دو زبان دیگر بسیار محبوب روبی و پایتون در طراحی سایت هستند. این ها سرگرم کننده برای یادگیری هستند زیرا آنها زبان های برنامه نویسی هستند که می توانند از برنامه های طراحی سایت استفاده کنند.
من نمی توانم به شما بگویم که زبان اول برای یادگیری اول، چرا که هر توسعه دهنده باید برای خود تصمیم بگیرد. اگر میخواهید یک طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن خبری باشد، نباید نگران یادگیری هر یک از این موارد باشید. اما اگر شما می خواهید مقدمه ای آسان برای توسعه باطن شما باید با پی اچ پی شروع کنید. این به شما اجازه می دهد تا پروژه های سفارشی وردپرس را از ابتدا بسازید و پیدا خواهید کرد که بیشتر شرکت های میزبانی به طور پیش فرض پی اچ پی را در طراحی سایت پشتیبانی می کنند.
کدها در طراحی سایت
یادگیری کدهای نوشتن بهتر است که دستان خود را کثیف کنید. هنگامی که شما با مشکلی مواجه می شوید مجبور خواهید شد آنها را در طراحی سایت حل کنید، و هنگامی که یک مشکل را حل کنید کمی از روند یاد می گیرید. این لحظات کوچک در طول زمان اضافه شده و کمک به شکل گیری توانایی های توسعه خود را در طراحی وب سایت است. اما همه این زبان ها کاملا رایگان و منبع باز هستند. هر زبان همچنین دارای یک چارچوب دقیق است که می توانید از آن برای ساخت سریع پروژه های طراحی سایت استفاده کنید.
اگر شما نمیدانید کجا شروع کنید، اما واقعا میخواهید به کدنویسی بپردازید، سپس به پی اچ پی وارد شوید. شما راهنماهای رایگان و بسیاری از راه حل های را در سرریز پشته در طراحی سایت پیدا خواهید کرد. همانطور که برای روبی و پایتون نیز اشاره شده است، اگرچه ممکن است نیاز به دستکاری بیشتر در هنگام تنظیم و تمرین در یک سرور طراحی سایت واقعی باشد. فقط شروع و شروع به کوچک کردن ساخت پروژه ها به صورت محلی و یادگیری اصول و هر زمان که اشتباه می کنید، به یاد داشته باشید که گوگل بهترین دوست شما است و اغلب موانع راه حل اغلب بهترین معلمان در طراحی سایت است.

 18 
 : 04 مرداد 1398,ساعت 02:21:33 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
ایجاد بازتاب آینه ای با استفاده از CSS و Reflection.js


روش شگفت انگیز که می توانید با طراحی وب مدرن امروز   کمک کند یک اثر بازتاب تصویر   است.

با این حال، ایجاد یک اثر انعکاسی تصویر با استفاده از CSS  برای سایت شما می تواند زمان زیادی صرف کند، هنگامی که شما نیاز به تغییر تصاویر در سایت خود دارد ، شما همچنین نیاز به تغییر برخی از بخش های CSS خود را را دارید. یکی دیگر از مشکلات که شما ممکن است  با آن مواجه شوید این است که در تمام مرورگرها کار نکند.


 یک ابزار جاوا اسکریپت جدید به نام Reflection.js برای  جی کوئری  و MooTools  موجود است. باعث می شود ایجاد انعکاسی برای سایت شما بسیار ساده تر و سریعتر باشد.

خوب شروع کنید.

نسخه CSS3

برای HTML ما، ما به سادگی یک تصویر اضافه می کنیم و آن را بر روی یک عنصر HTML5 قرار می دهیم.

        rocket
   
برای CSS ما قصد داریم به موارد زیر عمل کنیم:

1. با استفاده از مقدار خودکار، حاشیه 60px را در بالای صفحه قرار دهید و آن را روی صفحه قرار دهید.
2. بعد، از منوی -webkit-box-reflect CSS برای نشان دادن تصویر به پایین استفاده کنید.
3. سپس تصویر را با استفاده از -webkit-gradient ماسک می کنیم تا تصویر را در پایین پایین بیاوریم و فقط یک قسمت یا کمتر از تصویر را نمایش می دهیم.

با استفاده از کدهای بالا، شما یک تصویر بازتابی شبیه تصویر زیر دارید.

 19 
 : 04 مرداد 1398,ساعت 02:13:33 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
راحی سایت وردپرس با پروسه ساده

طراحی سایت آیا شما نیز جزء افرادی هستید که ساخت طراحی سایت به نظرتان کار سختی بوده است باید بگوییم که این فکر تنها فقط برای شما کافی نیست بلکه اکثر افراد همین فکر را می کنند اما با ورد پرس و طراحی وب سایت سازهایی که وجود دارند که ساختن یک طراحی سایت ساده شده است .شما نیاز به کد نویسی نخواهید داشت و تنها با داشتن یک دانش پایه از کامپیوتر شما نیز می توانید به راحتی یک طراحی سایت بسازید در ابتدا برای ساختن یک طراحی سایت باید پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.
که ما به شما ورد پرس را پیشنهاد می کنیم چون هم رایگان است وهم نیازی به هزینه ندارد ثانیا به دلیل اینکه نمایندگی طراحی سایت ورد پرس درایران وجود دارد، برای ایرانیان بهترین گزینه است .البته کار با آن آسان است وبا کمترین میزان دانش از کامپیوتر شما می توانید به وسیله آن طراحی سایت انجام دهید که دارای سیستم مدیریت محتوا نیز شده است در نتیجه بهترین گزینه برای تازه کاران در طراحی سایت است وحتی برای بزرگترین طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

ریسپانسیو بودن وردپرس در طراحی وب سایت
از دیگر فواید وردپرس ریسپانسیو بودن آن است که باعث می شود در موبایل وتبلت وهر سیستم عامل با هر اندازه قابل تطبیق باشد. در مرحله بعد باید به دنبال خرید دامنه و هاست برای طراحی سایت تان باشید منظور از دامنه آدرس طراحی سایت شما در صفحات وب است که برای انتخاب نام آن می توانید از نام شرکت یا از نام خدمات ارائه دهنده تان استفاده کنید که باید بگویم دومین انتخاب است زیرا سئوطراحی سایت شما و رتبه طراحی سایت شما رادر گوگل بالا خواهد برد. اهمیت هارد برای ذخیره اطلاعات است و سبب می شود اطلاعات محلی برای ذخیره در صفحات وب را داشته باشد در این قسمت ممکن است متحمل هزینه کمی شوید برای خرید هاست ودامنه در طراحی سایت به سایت های معتبر مراجعه کنید و ازهر جایی هاست و دامنه تهیه نکنید .
انتخاب قالب طراحی سایت در ورد پرس
بعد از نصب ورد پرس حالا نوبت انتخاب قالب برای طراحی سایت است انتخاب قالب برای طراحی سایت به این صورت است که به داشبورد طراحی سایت ورد پرس وارد شده و در سمت راست بروی نمایش پوسته ها کلیک کنید وقالب را نیز بروی ورد پرس نصب کنید اما در صورتی که در بین پوسته های ورد پرس در طراحی سایت هیچ کدام نظرتان را جلب نکرد فایل زیپی دیگر بروی ورد پرس آپلود کنید. سفارشی سازی ابزارهای طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 20 
 : 04 مرداد 1398,ساعت 02:07:45 
نويسنده hostcode - آخرين ارسال: توسط hostcode
زیبایی یا عملکرد در طراحی وب

طراحی رابط کاربری

به فکر ساختن ساتی با بهترین طراحی ممکن هستید، ممکن است برای طراحی از ابتدا و یا طراحی مجدد سایت، بفکر یک طراح وب خوب باشید. اما بیاد داشته باشید حتی حرفه ای ها در این زمینه نمی توانند زیبایی و عملکرد را کاملا متوازن پیاده سازی کنند. اجازه دهید توافق کنیم که جنبه های خاصی از طراحی  بیش از حد معمول طول می کشد. بعنوان مثال در طراحی وب سایت، زمان زیادی را برای تولید نتیجه مطلوب  مورد نظر مشتری قبل از تحویل پروژه طول می کشد. طراحان وجود دارند که تجارب بسیار بدی با مشتریان دارند، زیرا  از هدف وبسایت و طراحی مورد نظر مشتری خسته شده اند.
طراحی برای زیبایی
همیشه ممکن است به دنبال یک وب سایت، لوگو یا پوستر باشید و به خودتان بگویید "خوب، این بهتر است"  و بخواهید سایت یا طرح خود را بروزرسانی کنید.همیشه باید   تفکر کاربران را  دنبال کنید. آیا آنها به طراحی فعلی عادت کرده اند؟ اگر تغییری ایجاد شود از آن  خوششان می آید؟
طراحی زیبایی  فقط به ظاهر را بهبود می بخشد. اما موجب پیچیدی و  افزودن قابلیت ها یا اطلاعات جدید می شود، زیرا یک طراحی مجدد به معنی تغییر هویت است. در حال حاضر ما بر روی طراحی وب تمرکز می کنیم، اما به خاطر داشته باشید که این امر در مورد همه چیزهایی است که می تواند طراحی شود صادق است. در طراحی وب، چرا مجبور به طراحی مجدد هستند؟ به دو دلیل: 1. طراحی موجود شکست بخورد و 2. نگاه تازه مورد نیاز است.
در مورد اول اگر همه چیز درست باشد به احتمال زیاد کاربران به طراحی جدید علاقه مند می شوند. فقط به خاطر داشته باشید که برای سهولت دسترسی طراحی مجدد شده است تا  استفاده از سایت را آسوده تر کند.
درباره دلیل شماره دو  کمی هوشمندانه تر باید عمل کرد. بازطراحی فقط برای بدست آوردن چیزهای تازه واقعا کار  عاقلانه نیست. یک شانس 50-50 وجود دارد که اگر طرح قبلی  مقبولیت زیادی داشته باشد و تغییر ناگهانی ، ممکن است تغییراتی ایجاد کند که می تواند منجر به کاهش شدید خوانندگان شود ، مانند آنچه در Digg و شبکه Gawker اتفاق افتاد 
طراحی برای کارایی

هیچ چیز فانتزی در اینجا وجود ندارد ، درست مانند بسیاری از وب سایت های خبری. در واقع، اگر به وب سایت های خبری نگاه کنید، ممکن است در ابتدا سرگیجه را تجربه کنید زیرا همه چیز به نظر می رسد پراکنده شده است. این وب سایت ها زمان زیادی را برای ایجاد عادت  در کاربران صرف می کنند، اما هنگامی که کاربران شناخت پایه پیدا می کنند، همه چیز خوب است.
یک مثال کامل Reddit است. بیش از سه سال پیش، وقتی که من برای اولین بار وارد وبسایت شدم، به خودم گفتم: " این چه طراحی؟ حتما همه کاربرا رو فراری میده "، اما همانطور که چند دقیقه و چند ساعت در آنجا سپری کردم،  به همه چیز عادت کرده ام، من ترجیح می دهم  با همین رنگها و لوگوها و ظاهر از این سایت استفاده کنم. چرا؟ از آنجا که هدف خواندن، اشتراک گذاری و مشاهده رسانه های مختلف از منابع دیگر است.

صفحه: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10