صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10
 71 
 : 21 آذر 1397,ساعت 11:12:39 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
اکسس پوینت (Access Point):

Access Point 00

Access Point که معنی آن به فارسی نقطه ی دسترسی می باشد، یکی از تجهیزات حیاتی در شبکه های بیسیم می باشد که بصورت اختصاری به آنها AP یا WAP نیز می گویند. عملکرد اکسس پوینت ها مشابه ی سوئیچ های شبکه ی کابلی منتها در شبکه های بیسیم است یعنی وظیفه ی ارتباط دستگاه های وایرلس در شبکه را با سایر دستگاه ها بر عهده دارد و باعث می شود که شبکه ی بی سیم با شبکه ی سیمی ارتباط داشته باشد.

Access Point 02

از اکسس پوینت ها برای افزایش بُرد شبکه ی وایرلس نیز استفاده می شود برای این کار اکسس پوینت ها باید در فواصل معین از هم نصب شوند به گونه ای که هر دو اکسس پوینت مجاور، در بُرد موثر یکدیگر قرار بگیرند. در این چینش اکسس پوینت مورد نظر داده را از اکسس پوینت قبلی تحویل گرفته و بدون کم و زیاد برای اکسس پوینت بعدی منتشر می کند.

Access Point 05

تفاوتی که اکسس پوینت ها با روترها دارند در این است که روترها نسبت به اکسس پوینت ها جامع تر و پر کاربردتر می باشند و به این دلیل گرانتر نیز هستند. با استفاده از یک روتر امکان توزیع سیگنال‌های شبکه در سطح دسترسی‌های مختلف (Addressing)، با امکان رمزگزاری (Authentication) و حتی فیلترینگ دیتا (Firewall) وجود دارد. به عبارت فنی‌تر، برخلاف اکسس‌پوینت‌ها که درکی از شبکه (Network) ندارند و فقط یک سیگنال را می‌بینند، روتر‌ها با شبکه(ها) سروکار دارند و قادر به پروسس سطح دسترسی‌های بسته‌های دیتا (Data packets) هستند.

منبع: هیوا شبکه

 72 
 : 14 آذر 1397,ساعت 13:16:50 
نويسنده nooshin88 - آخرين ارسال: توسط nooshin88

هرگز نباید از نقش صفحه فرود در بازاریابی دیجیتال و اهمیت بالا بردن نرخ تبدیل وب سایت غافل باشید و باید بدانید نادیده گرفتن آن‌ها و بکارگیری تکنیک‌های اشتباه می‌تواند پیامدهایی جبران ناپذیر، برای شما به بار آورد. قدم اشتباه در این مسیر می‌تواند منجر به شکست کسب و کار شما در این رقابت شود.

توجه داشته باشید، در طراحی سایت، صفحه فرود شما قرار است تنها برای یک هدف خاص طراحی شود و آن چیزی نیست جز، بالابردن نرخ تبدیل وب سایت و در نهایت افزایش فروش شما، از این رو باید به هنگام طراحی و تولید محتوای آن، نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید.

متاسفانه، این مساله به این سادگی‌ها که بیان می‌شود، نیست و شما برای اینکار نیاز به کسب دانش و تجربه و آموختن یکسری تکنیک‌های کاربردی در جهت بهینه سازی صفحه فرود و کاهش ‌Bounce Rate دارید.

ضریب بازگشت (Bounce Rate) چیست؟

واژه Bounce Rate به درصد کاربرانی اشاره دارد که پس از ورود به وب سایت بدون مشاهده صفحات دیگر از آن خارج می‌شوند.

اگر قصد طراحی صفحه فرودی متفاوت و جذاب را دارید، تکنیک های معرفی شده در این مقاله می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید تا با کمک مثا‌ل‌ها و ابزار کارآمد معرفی شده، طراحی صفحه فرود برای شما هر چه بیشتر لذت بخش‌ شود.

1- هماهنگی میان انتظار و تجربه

طبیعی است که بازدیدکنندگان شما که توسط تبلیغات کلیلکی به سایت شما فراخوانده شده‌اند، انتظار دارند تا با آنچه شما وعده داده‌اید روبرو شوند در نتیجه شما باید نسبت به این مهم توجه کافی داشته باشید. عدم هماهنگی میان آنچه شما وعده داده‌اید، با آنچه بازدیدکنندگان با آن روبرو می‌شوند، می‌تواند موجبات ترک زودهنگام کاربران را فراهم کند.

2- تفاوت‌های  خود را تا می‌توانید پر رنگ کنید و به روشنی بیان کنید

 پیشنهاد شما چیست؟ چگونه پاسخگوی نیاز مخاطبانتان خواهد بود؟

آیا این پیشنهاد نیاز فعلی کاربرانتان را نشانه گرفته ‌است؟

شما یک انتخاب بیشتر ندارید، یا برای مشکلات کاربرانتان اهمیت قائل شوید یا بهتر است با کسب و کارتان خداحافظی کنید.

3- درنظر گرفتن دکمه های فراخوان (CTA) واضح، با طراحی منحصر بفرد

اطمینان حاصل کنید که مخاطبانتان به خوبی متوجه شده‌اند که شما از آن‌ها چه انتظاراتی دارید، این یک نکته‌ای کلیدی برای شما خواهد بود. بسیاری از صفحات فرودی که فراموش شده‌اند و یا از بین رفته اند در اثر کوتاهی در این مساله بوده‌اند.

اگر مخاطب شما در همان مدت زمان کوتاه نتواند متوجه شود که دقیقا شما به او چه پیشنهادی داده‌اید و از او چه انتظاری دارید، او در چشم برهم زدنی صفحه شما را ترک خواهد گفت.

زمان بسیار کوتاه است، پس مطمن شوید که CTAیی که در نظر گرفته‌اید به اندازه کافی واضح و زیبا باشد.

نکته دیگر آنکه،در اغلب اوقات، هدف اصلی از فراخوان را در بخش‌های پایینی صفجه فرود قرار می‌دهند، این یک اشتباه بزرگ است چرا که، زمانی که بازدیدکنندگان به وب سایت شما می‌آیند توجه شان به موارد دیگر جلب خواهد شد و هدف شما بی فرجام خواهد ماند.

بعلاوه در عباراتی که برای فراخوان‌ها بکار می‌برید کاملا دقت داشته باشید و با ریزبینی و تأمل آن‌ها را انتخاب کنید. سعی کنید تا آنجا که مقدور است، جملات را به صورت توصیفی بکار ببرید. از اینکه عبارت شما طولانی می‌شود اصلا خجالت نکشید. بعنوان مثال، اگر شما درباره مزایای دوچرخه سواری مطلبی تدارک دیده‌اید می‌توانید  به جای عبارت کوتاه "دانلود کنید"، عبارت ”راهنمای ما را درباره مزایای دوچرخه سواری دانلود کنید.” را بکار ببرید.

4- فرم های مزاحم

ایجاد فرم های مزاحم قبل از ارائه آنچه وعده داده‌اید چیزی جز دلسردی برای مخاطبانتان، به ارمغان نخواهد آورد.

نگاهی به فرم بالا بیاندازید.

شما تنها با سوالات بیهوده، شانس خود را برای جذب کاربر و تبدیل آن به مشتری پایین خواهید آورد و در مقابل احتمال Bounce Rate را بالا خواهید برد.

5- سادگی را در طراحی صفحه فرود فراموش نکنید.

همانطور که در ابتدای امر اشاره کردیم، هدف از طراحی صفحه فرود در طراحی سایت تنها یک چیز است، بالابردن نرخ تبدیل. بنابراین هرگز صفحه خود را با اطلاعات اضافی و کم ارزش شلوغ نکنید و حتی پیشنهاد میکنیم در آن صفحه‌ی بخصوص، منوهای وب سایتتان را حذف نمایید.

برای مثال: صفحه فرودی که در پایین می‌بینید با توجه به توضیحات ذکر شده از هدف ما بسیار دور است.

از طرفی دیگر می‌توانید از رنگ‌هایی متفاوت با کنتراست بالا برای دکمه‌ها کمک بگیرید تا درصد موفقیت شما را بالاتر ببرد.

6- سرعت لود صفحه فرود:

از آنجایی که بیشتر ترافیک های وب ناشی از دستگاه‌های موبایل است از این رو، می‌توان سرعت بالای یک صفحه فرود را عامل موفقیت آن دانست. شما می‌توانید با کمک ابزار Google Page Speed Tools  و  توصیه های آن، سرعت لود صفحه‌تان را بهبود بخشید.

مخاطبان شما توقع دارند که صفحه شما در کمتر از ۲ ثانیه لود شود. کندتر بودن این زمان احتمال ترک صفحه فرود شما را بالا خواهد برد.

در مقاله تأثیر سرعت سایت بر سئو ببینید چگونه می‌توانید سرعت وب سایت خود را افزایش دهید.

۷ - آزمایش آزمایش آزمایش:

شما باید به دقت تمامی المان های موثر در بهبود صفحه فرودتان را امتحان کنید و تا حد ممکن Bounce Rate آن را کاهش دهید.

می‌توانید از ابزارهایی که در پایین معرفی شده‌اند برای تست این المان‌ها استفاده کنید:

 HubSpot’s landing pages and website pages

 Visual Website Optimizer (VWO):

 HotJar

۸– استفاده از وب سایت‌های مخصوص ساخت صفحه فرود

شما می توانید از وب سایت‌های مخصوص ساخت صفحه فرود استفاده کنید. سازنده صفحه فرود، قالبی را برای شما آماده خواهد کرد که به کمک آن مرحله طراحی به مراتب ساده تر خواهد شد.

استفاده از این امکانات به شما امکان می‌دهد تا بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی بتوانید صفحات موردعلاقه خود را طراحی کنید.

چه چیز یک صفحه فرود را متمایز می‌کند؟

در اینجا مواردی  که در طول این مقاله به آن‌ها اشاره شد را تیتروار برای شما آورده‌ایم:

هماهنگی میان انتظار و تجربه

تفاوت‌های  خود را تا می‌توانید پررنگ کنید و به روشنی بیان کنید

درنظرگرفتن دکمه های فراخوان (CTA) واضح، با طراحی منحصربفرد

فرم های مزاحم

سادگی را در طراحی صفحه فرود فراموش نکنید

سرعت لود صفحه فرود

آزمایش آزمایش آزمایش

استفاده از وب سایت‌های مخصوص ساخت صفحه فرود

زمانیکه بهینه سازی صفحه فرود شما با موفقیت انجام شد میتوانید شاهد نتیجه مطلوب در بهبود نرخ تبدیل و رشد قابل ملاحظه آن در کسب و کارتان باشید.

منبع: طراحی سایت خاقانه

 73 
 : 03 آذر 1397,ساعت 17:02:38 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
 امروزه با رشد و گسترش علم و تکنولوژی، اینترنت به عنوان یک ابزار ارتباطی مناسب افراد مختلف را بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی به یکدیگر متصل نموده است. همچنین با ورود تقریبا تمامی مشاغل به این عرصه بسیاری از معاملات تجاری در این بستر انجام می گردد. شما نیز به عنوان یک طراح صنعتی می توانید از موقعیت به وجود آمده در زمینه ی کاری خود بهره مند شوید. بنابراین با طراحی سایت طراح صنعتی شما می توانید با معرفی کسب و کار خود و جذب کاربران بیشتر به بازدید ازطراحی سایت از رقبای خود پیشی بگیرید و موفقیت بسیاری را در کسب و کارتان به ارمغان بیاورید.

امکانات موجود در طراحی سایت طراح صنعتی عبارتند از:
• امکان ثبت رزومه کاری در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان ارائه پیوندهای سایت در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان درج اخبار و اطلاعیه های مربوطه در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان درج مقالات و مطالب مرتبط در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان مدیریت دسته بندی ها در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان مدیریت کاربران در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان اسلایدشو متحرک در صفحه اصلی در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان ارائه سوالات متداول در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان ارائه فرم تماس با ما در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان پرسش و پاسخ در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان ارائه گالری از تصاویر و امکان مدیریت آن ها در طراحی سایت طراح صنعتی
• امکان عضویت کاربران در طراحی سایت طراح صنعتی
و هزاران امکانات دیگر...
قابلیت ریسپانسیو در طراحی سایت طراح صنعتی
در یک تعریف کلی با قابلیت ریسپانسیو امکان بازدید از طراحی سایت با انواع دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت و.. جهت کاربران فراهم می گردد. ریسپانسیو بودن طراحی سایت در افزایش جذب کاربران به طراحی سایت شما نقش بسزایی دارد.

 74 
 : 01 آذر 1397,ساعت 09:42:28 
نويسنده nooshin88 - آخرين ارسال: توسط nooshin88

بیشتر شرکت‌های کوچک با بودجه بازاریابی محدود کار می‌کنند. این شرکت‌ها در حالی که هنوز با شرکت‌های بزرگتر برای جلب توجه مخاطبان خود رقابت می‌کنند مجبور می‌شوند بودجه بازاریابی خود را افزایش دهند. پس چگونه می‌توانید در بازاریابی دیجیتال با بودجه محدود رقابت کنید؟

متاسفانه، هیچ استراتژی بازاریابی جادویی برای کسب و کارهای کوچک وجود ندارد. با این حال، تعداد زیادی از استراتژی های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک وجود دارد که ثابت کرده است که بیشترین اثر را در خود دارند.

در اینجا به چند مورد از برترین استراتژی‌های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک می‌پردازیم و چند پیشنهاد که چگونه آن‌ها را در جهت رشد و توسعه شرکت بکار ببریم:

۱- سئو (SEO)

بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یا سئو یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک است. سئو به روند بهینه سازی سایت (ساختار و محتوا) گفته می‌شود تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند آسان‌تر آن را بخوانند. شما می‌توانید با ایجاد تغییرات کوچک در سایت و تولید محتوایی که روی کلمات کلیدی شما متمرکز شده‌اند رتبه بالاتری در نتایج موتورهای جستجو کسب کنید. رتبه بالاتر شما در گوگل، فرصت‌های بیشتری ایجاد می‌کند تا ترافیک بیشتری به سایت شما هدایت شود.

سئو برای کسب و کارهای کوچک بسیار مهم است زیرا مصرف کنندگانی که در جستجوی برند خاصی می‌گردند اغلب از تلفن‌های همراه خود استفاده می‌کنند تا نزدیک ترین مکان را پیدا کنند. با بهینه سازی سایت و محتوا برای سئوی محلی، شما می‌توانید شانس خود را در نتایج جستجوی محلی تلفن همراه افزایش دهید. همچنین مهم است که طراحی سایت شما ریسپانسیو(واکنش‌گرا) باشد و برای موبایل بهینه شده باشد تا سریعتر و راحت‌تر قابل دسترس باشد.حال چگونه سئو را برای کسب و کار کوچک خود بهبود دهیم؟ شما می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید یا یک شرکت سئو استخدام کنید.

سئو و بهینه سازی سایت مهم است، اما می‌تواند کمی دشوار باشد، به ویژه اگر شما کارشناسان داخلی نداشته باشید تا در مورد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل بداند. خوشبختانه، این چیزی است که می‌توانید براحتی به یک آژانس بازاریابی سئو برون سپاری کنید.

۲- بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در مرکز بسیاری از استراتژی های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک قرار دارد. بازاریابی محتوا فرایند ایجاد و انتشار محتوای با کیفیت است که مرتبط با مخاطبان هدف شماست که زمان ارزشمندی به خوانندگان یا بینندگان شما می‌دهد. کلید توسعه بازاریابی محتوا عالی این است که بدانید مخاطبان شما بیشتر به چه اهمیت می‌دهند، از جمله بزرگ‌ترین چالش‌ها، نیازها و خواسته‌های آن‌ها.

بر خلاف برخی از استراتژی‌های بازاریابی‌ برای کسب و کارهای کوچک، بازاریابی محتوا روی دراز مدت تمرکز دارد. شما می‌توانید از محتوای با کیفیت برای بهبود سئو استفاده کنید. با این حال، اگر بخواهید حس اعتماد در مخاطبان خود ایجاد کنید، تصویر مثبتی از نام تجاریتان ایجاد کنید و رابطه‌ای قوی را بین رهبران و مشتریان خود پرورش دهید بسیار مفید خواهد بود.

در پایان، بازاریابی محتوا یک بازگشت سرمایه جذاب برای هر برندی را فراهم می‌کند زیرا شما مدت‌ها بعد از آن که نسخه اصلی منتشر شد می‌توانید همچنان آن را ترویج دهید و به اشتراک بگذارید.

قبل از شروع بازاریابی محتوا، باید اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود را به روشنی تعریف کرده اید و اطلاعات مربوط به آنها را جمع آوری کرده اید. ایجاد شخصیت خریدار یک راه عالی است برای اطمینان از اینکه مخاطبان شما در مرکز تلاشهای بازاریابی محتوای شما قرار دارند.

شخصیت خریدار نمایه های تعاملی خریداران هدف شما، حاوی داده هایی مانند جمعیت شناسی، چالش ها، علاقه ها و ترجیحات، رفتارهای خرید و سایر اطلاعاتی است که برای شناخت مشتری خود ضروری است.

هنگامی که شما خریداران خود را به خوبی شناختید، وقت آن رسیده است تا طوفان فکری آغاز کنید و برخی از عنوان‌های محتوای ممکن را بیابید. با بزرگترین چالش های مخاطبان خود شروع کنید. مشتریان اغلب چه سؤالاتی را مطرح می کنند؟ مصرف کنندگان قبل از تصمیم خرید چه چیزی را باید بیشتر بدانند؟ این یک نقطه شروع عالی برای توسعه موضوعات، برای طیف گسترده ای از محتوای بلاگ و پست های رسانه های اجتماعی تا اینفوگرافیک و کتاب‌های الکترونیکی است.

ایجاد و انتشار محتوای با کیفیت به طور صحیح آسان نیست. این نیاز به زمان و منابع دارد تا اطمینان حاصل شود که محتوای شما نه تنها مناسب و ارزشمند است، بلکه از همان کیفیت بالایی برخوردار باشد که محصولات و خدمات دارند.

۳- تبلیغات کلیکی(PPC)

تبلیغات کلیکی (پرداخت به ازای کلیک)، نوعی از مدل تبلیغاتی آنلاین است که به کسب و کارهای کوچک اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را به افرادی که در جستجوی آنلاین برای محصولات و خدمات مرتبط هستند، نمایش دهند.

در تبلیغات کلیکی شما هر بار که یک مصرف کننده روی محتوای تبلیغ کلیک می‌کند پرداخت می‌کنید.

شما ممکن است شگفت زده شوید که تبلیغات کلیکی چگونه در موتورهای جستجو کار می‌کنند؟

تبلیغ کنندگان باید بر اساس کلمات کلیدی خاصی که مربوط به ارائه محصولات یا خدمات آنها هستند، پیشنهاد دهند. موتور جستجو با استفاده از یک الگوریتم تعیین می‌کند که کدام تبلیغات در صفحه نتایج موتور جستجوگر (SERP) بر اساس کیفیت، ارتباط و اعتبار بالاتر قرار بگیرد.

همانند سئو، کلمات کلیدی نقش مهمی را در کمپین تبلیغات کلیکی بازی می‌کند زیرا شما باید برای کلمات کلیدی رقم پیشنهاد دهید که احتمالا توسط کاربران جستجو می‌شود.

تبلیغات گوگل (شما ممکن است با نام گوگل ادوردز هم شنیده باشید)، محبوب‌ترین پلتفرم تبلغات کلیکی است. از آنجایی که اکثر مشتریان از موتور جستجوی گوگل برای یافتن اطلاعات درباره محصولات و خدمات استفاده می‌کنند، گوگل محل خوبی برای شروع تبلیغات کلیکی است.

گوگل با استفاده از مرتبط بودن کلمات کلیدی، کیفیت صفحه فرود(Landing Page) و فاکتورهای دیگر ارزش گذاری کیفیت شما است که تشخیص می‌دهد که تبلیغ شما در کجای نتایج نشان داده شده برای جستوجوی کلمات مرتبط قرار گیرد.

اولین قدم برای ایجاد کمپین تبلیغات کلیکی، انجام تحقیقات کلمات کلیدی است. این یک فرآیند حیاتی است زیرا کل کمپین شما بر محور کلمات کلیدی که انتخاب می‌کنید ساخته شده است.

یک لیست تاثیر گذار کلمات کلیدی برای تبلیغات کلیکی باید مرتبط و جامع باشد، می‌تواند شامل کلماتی باشد که محبوب هستند و اغلب جستجو می‌شوند یا کلمات کلیدی دنباله دار بلندتری که رقابت کم تری دارند. همانطور که روند جستجو دائما در حال تغییر است، مهم است که در طول زمان به گسترش و اصلاح لیست کلمات کلیدی خود اقدام کنید تا مطمئن شوید که بهترین بازگشت سرمایه را به همراه دارد.

اگر هیچ کس در تیم شما تجربه مدیریت تبلیغات گوگل یا ایجاد و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی را نداشته باشد، ما به شدت توصیه می‌کنیم که سعی نکنید خودتان این کار را انجام دهید. تبلیغات کلیکی هر زمانی که کسی روی آن کلیک می‌کند برای شما هزینه دارد، این بدان معناست که اگر شما از چند و چون تبلیغات کلیکی آگاه نباشید، ممکن است بودجه خود را با استراتژی‌ها و روش‌هایی که کار نمی‌کنند فقط هدر دهید. در عوض می‌توانید از شرکت‌هایی که در زمینه تبلیغات گوگل فعالیت دارند کمک بگیرید.

۴- تبلیغات فیس بوک

طبق گفته فیس بوک، در این پلتفرم رسانه ای 2 میلیون تبلیغ کننده کوچک و متوسط وجود دارد. تبلیغات فیس بوک یکی از ارزان‌ترین راه‌های تبلیغ محصولات شماست که به نزدیک‌ترین مخاطبانتان نشان داده می‌شود. مهم نیست که در چه صنعتی هستید یا بازار هدف‌تان چیست، شانس خوبیست که در گوگل به خریداران هدف خود برسید. متاسفانه به علت تحریم، این سیستم در ایران کاربرد ندارد.

۵- بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

استفاده از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای رسیدن به مخاطبان هدف دیگر یک آپشن نیست - باید باشد! به جای اینکه از خود سوال کنید که آیا باید در شبکه‌های اجتماعی فعال باشم، شما باید از خودتان سوال کنید که قصد دارید چقدر زمان و منابع به آن اختصاص دهید تا مخاطبان شبکه‌های اجتماعی خود را افزایش دهید و روابط خود را با مشتریانتان تقویت کنید.

نخستین گام برای ایجاد استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، انتخاب شبکه اجتماعی است که قرار است برای آن زمان بگذارید. شما شبکه‌ی اجتماعی می‌خواهید که مخاطبان هدف شما اغلب از آن‌ها استفاده می‌کنند و مزایایی برایتان فراهم آورد که می‌تواند شما را در رسیدن به مخاطبانتان یاری دهد.

هنگامی که شما شبکه اجتماعی را انتخاب کردید که با استفاده از آن با خریداران ایده‌ال خود ارتباط برقرار کنید، وقت آن است که فکر کنید که چه نوع محتوایی می‌خواهید ارسال کنید و قصد دارید چند وقت یک بار این کار را انجام دهید.

داشتن یک تقویم محتوای شبکه‌های اجتماعی به شما در ردیابی و پیگیری آنچه در جایی نوشته‌اید کمک می‌کند. مهم است که رسانه‌های مختلفی اعم از متن، تصویر و ویدیو در صفحه شما باشد.

آیا زمان یا منابع خود را برای مدیریت بازاریابی رسانه های اجتماعی خود ندارید؟ ما می توانیم کمک کنیم! ما مجموعه‌ای از خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی را ارائه می دهیم از جمله:

بازاریابی فیس بوک

بازاریابی اینستاگرم

تیم ما به شما در ایجاد استراتژی رسانه های اجتماعی کمک می کند، محتوای قانع کننده ای را ایجاد می‌کند، مدیریت تعامل و هر چیز دیگری که ممکن است به کمک نیاز داشته باشید.

۶- بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیل یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک است. بیشتر مصرف کنندگان وقتی برای اولین بار از سایت شما بازدید می‌کنند از شما خرید نمی‌کنند. به همین دلیل مهم است راهی پیدا کنید که بعد از این که سایت شما را ترک کردند بتوانید با آن‌ها در تماس باشید. هنگامی که توانستید اطلاعات تماس بادیدکنندگان خود را بدست آورید می‌توانید این موارد را پرورش دهید. و بازاریابی ایمیل یک استراتژی عالی برای این کار است.

قبل از اینکه بتوانید طراحی و پیاده سازی کمپین بازاریابی ایمیل را شروع کنید، نیاز دارید راهی پیدا کنید که بتوانید اطلاعات تماس مخاطبان هدف خود را بگیرید. یکی از این راه‌ها دادن یک پیشنهاد قانع کننده به بازدیدکنندگان سایت است تا بتوان آدرس ایمیل آن‌ها را دریافت کرد. این پیشنهاد می‌تواند یک محتوای ویژه مانند یک کتاب الکترونیکی یا یک مقاله یا یک تبلیغ خاص باشد.

هنگامی که شما یک لیست از مشترکین ایمیل داشته باشید، می توانید شروع به طراحی کمپین هدفمند کنید که به شما امکان ایجاد روابط قدرتمند و پرورش یافته با رهبران و مشتریان را می‌دهد. برای نتیجه بهتر، لیست ایمیل خود را بخش بندی کنید تا بتوانید محتوا و پیشنهادهای هدفمند را به مشترکین خود ارسال کنید. برای مثال، شما ممکن است یک لیست از مشترکین داشته باشید که در یک سطح خرید باشند یا شخصیت مشابهی داشته باشند.

از لحاظ محتوای بازاریابی ایمیل، پیام‌های مختلفی است که شما می‌توانید برای لیست ایمیل خود فراهم کنید. مصرف کنندگان اغلب ترجیح می‌دهند تبلیغات و جزییات فروش را از طریق ایمیل دریافت کنند. شما همچنین می‌توانید از بازاریابی ایمیل برای ارائه محتوای هدفمند و با ارزش مانند پست‌های وبلاگ، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافیک و هر نوع محتوای بازاریابی دیگر که ایجاد کرده‌اید استفاده کنید.

خبرنامه‌های الکترونیکی نیز یک راه عالی است برای این اینکه در ذهن مشتریان خود باقی بمانید در حالیکه به آن‌ها اجازه می‌دهید درباره آخرین تبلیغات شما آگاه شوند.

امروز از این استراتژی‌ها برای کسب و کار کوچک خود استفاده کنید

فقط به این دلیل که شما یک بودجه بازاریابی کوچک دارید، به این معنا نیست که نمی‌توانید از این استراتژی‌های قدرتمند و سودآور برای کسب وکارهای کوچک استفاده کنید. همانطور که شروع به توسعه برنامه بازاریابی خود می‌کنید، به یاد داشته باشید که چگونه هر استراتژی می‌تواند برای کسب و کار شما مفید باشد:

 بهبود سئو به دیده شدن آنلاین شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که خریداران جدید می توانند شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کنند.
 با توسعه بازاریابی محتوا، می‌توانید نقاط تماس جدیدی ایجاد کنید که به شما امکان ایجاد اعتماد و ارتباطات را می‌دهد که منجر به مشتریان مادام العمر می‌شود.
 تبلیغات کلیکی به عنوان یک مکمل عالی برای تلاش‌های جستجوی طبیعی شما عمل می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا بلافاصله ترافیک مربوط به سایت خود را مدیریت کنید.
 با تبلیغات فیس بوک، شما می توانید برای رسیدن به رهبران و مشتریان جدید، در این پلت فرم رسانه‌های اجتماعی محبوب کار کنید.
 از طریق بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، کسب و کار شما می‌تواند با رهبران و مشتریان ارتباط برقرار کند در حالی که دسترسی آنلاین خود را افزایش می‌دهید.
 بازاریابی ایمیل یک راه عالی برای ماندن در ذهن مشتریان شما است و می‌توانید با آن‌ها در ارتباط بمانید.
با گرفتن مقداری کمک و کار و تلاش فراوان، شما در مسیر خود قرار خواهید گرفت. چه در یک صنعت جدید باشید یا سال‌ها در این کسب وکار بوده باشید، استراتژی‌های بالا جایگاه درستی برای شروع است.

آیا برای اجرای برخی از این استراتژی‌های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک نیازمند کمک هستید؟ تیم ما در بازاریابی ستروکیت دارای دانش و تجارب فراوانی است که ما برای کمک به شرکت‌های کوچک مانند کسب و کار شما، برای رسیدن به خریداران هدف خود، استفاده می‌کنیم.

منبع: قالب سایت ستروکیت

 75 
 : 27 آبان 1397,ساعت 19:47:44 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
 بسیاری از افراد جامعه قبل از مراجعه حضوری به مجتمع اداری - تجاری اقدام به سرچ آن در گوگل می کنند. از طریق سرچ در گوگل طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری را پیدا می کنند و آدرس دقیق اینترنتی آن را در نقشه ی گوگل بررسی می کنند. بعضی از افراد می خواهند غرفه های تجاری و فضای داخلی و خارجی آن را مشاهده کنند که طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری این امکان را برایشان فراهم می کند.

از طرفی دیگر این مجتمع ها دارای واحد های اداری و مغازه های تجاری برای فروش و اجاره می باشد که مدیریت طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری اقدامات لازم از جمله اطلاع رسانی و ... را از طریق پنل مدیریتی در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری انجام میدهد.
برخی از خدمات و اقدامات قابل ارائه در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری عبارتند از:
• طراحی بخش درباره ما جهت ارائه ی اطلاعات کامل درباره مجتمع مانند تاریخچه، نقشه ی فضای داخلی و خارجی، سال ساخت، سازنده ی آن، متراژ، تعداد واحدهای اداری، تعداد واحد های تجاری و ... در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• طراحی بخش استخدام و فرصت های شغلی در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• ارائه ی تازه ترین اخبار و رویدادها در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• امکان ثبت نظرات، پیشنهادات و شکایات کاربران و رسیدگی به امور آن ها توسط مدیریت در طراحی سایت مجتمع اداری - تجاری
• اطلاع رسانی جهت اجاره و فروش واحد های اداری و مغازه های تجاری جهت فروش و اجاره در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• ارائه ی لیستی از برندهای تجاری معروف و معتبر فعال در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• امکان خرید اینترنتی از کالاهای هر فروشگاه به صورت مجزا در طراحی سایت مجتمع اداری – تجاری
• امکان پرداخت الکترونیکی از درگاه های بانکی معتبر در طراحی سایت مجتمع اداری - تجاری

 76 
 : 27 آبان 1397,ساعت 09:44:47 
نويسنده nooshin88 - آخرين ارسال: توسط nooshin88

1-مخاطبان خود  را بشناسید

در تمامی کسب و کارها شناخت مخاطب یک اصل الزامی به حساب می‌آید. براستی مخاطبین شما چه افرادی هستند؟

آن‌ها گروهی از مردم خواهند بود که به خدمات و محصولات شما علاقه مندند.

واضح است که شما، برای تولید یک محتوای خوب و تاثیرگذار باید به شناختی درست نسبت به مخاطبانتان دست یابید. شناخت مخاطبان به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید با کلمات کلیدی مناسب، متنی تاثیرگذار ایجاد کنید.

بنابراین شناخت درست از مخاطبانتان می‌تواند به تولید محتوای هدفمند کمک کند و به یک رابطه‌‌ی قوی میان شما و مخاطبانتان بیانجامد.

از یاد نبرید مخاطبان شما محتویاتی که براساس نیاز آن‌ها نباشد مطالعه نمیکنند و تولید محتوای شما هرگز  باعث افزایش ترافیک وب سایت شما  نخواهد شد.

۲- انجام تحقیق جامع:

پس از آنکه مخاطبان خود را به طور کامل شناسایی کردید زمان آن است که درباره مشکلات آن‌‌ها کنکاش کنید. یک کارآفرین موفق از این فرصت به خوبی استفاده خواهد کرد و با ارائه  راه حل‌های درست طرفداران بیشتری را برای خود بدست می‌آورد. پس همیشه، هنگام تولید محتوا نسبت به مشکلات مخاطبانتان دقیق باشید و در متن خود به آن‌ها بپردازید و با ارائه راهکارهای مناسب و کاربردی متنی تاثیرگذار ایجاد کنید.

تحقیق یکی از جنبه‌های اصلی بازاریابی محتوا است و به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید تمامی جنبه‌های بازار پیش روی خود را ببینید و نسبت به نیازها و تقاضاهای مخاطبانتان درک درستی داشته باشید. اگر در این تحقیق موفق باشید می‌توانید اطمینان داشته باشید که محتوای تولیدی شما، مورد پسند مخاطبانتان خواهد بود و در فرآیند اعتمادسازی مشتریان گامی بزرگ برداشته‌اید.

۳- طراحی وب سایت کاربرپسند:

برخی از مقالات، کاربرپسند بودن وب سایت را فاکتوری بسیار مهم در افزایش تعامل کاربران با وب سایت معرفی کرده‌اند. وب سایت شما می‌تواند منبعی جامع و حاوی محتویاتی ارزشمند باشد اما به شرط آنکه کاربران شما برای حرکت در وب سایت و خواندن محتویات آن به دردسر نیافتند در غیر اینصورت مطمئن باشید هرگز وب سایت شما را برای خواندن مطالب انتخاب نخواهند کرد. چه راهکارهایی برای حل این مساله وجود دارد؟

۱-۳- طراحی وب سایت ریسپانسیو:

در طراحی وب سایت همواره در نظر داشته باشید که سایت شما ممکن است در دستگاه‌های مختلفی نمایش داده شود.(موبایل‌، تبلت).

امروزه اکثریت کاربران با موبایل و تبلت خود به اینترنت وصل می‌شوند و به مراتب شاهد کمرنگ‌تر شدن نقش کامپیوترهای خانگی برای دسترسی کاربران به اینترنت هستیم.

از این رو بسیار مهم است که طراحی سایت شما به صورت ریسپانسیو باشد.

۲-۳- سرعت بارگیری:

به خوانندگان مطالبتان، به چشم دارایی‌های کسب و کارتان بنگرید. هرگز صبر آن‌ها را نیازمایید. پر واضح است که کاربران اینترنت، وب سایت‌های سریع و پر سرعت را ترجیح می‌دهند در نتیجه اگر شما نتوانید در این مقوله موفق عمل کنید، اصلا دور از ذهن نخواهد بود که آن‌ها وب سایت‌های سریعتر را جایگزین وب سایت شما کنند.

۳-۳- خوانا بودن:

بسیار مهم است زمانی که یک کاربر از سایت شما بازدید می‌کند بتواند به راحتی کلمات کلیدی‌ که جستجو می‌کند را، پیدا کند. بنابراین برای افزایش ترافیک وب سایتتان، باید خوانایی را به عنوان یک فاکتور مهم لحاظ کنید. انتخاب فونت‌هایی زیبا برای نگارش مطالب می‌تواند مخاطبانتان را تحت تأثیر قرار دهد.

رنگ‌های مناسبی را برای متن و پس زمینه خود انتخاب کنید و توجه کنید که برای افزایش خوانایی حتما فاکتور کنتراست را درنظر بگیرید.

۴- استفاده از کلمات کلیدی مناسب:

جلب توجه کردن در پلتفرم‌های آنلاین موضوعی است که نباید آن را دست کم گرفت. نباید نقش مهم کلمات کلیدی را فراموش کنید. بهینه سازی محتوای شما براساس کلمات کلیدیتان می‌تواند کلید موفقیت شما باشد. در مبارزات بازاریابی دیجیتال برای موفقیت در امر ترافیک و رقابت، لازم است کلمات کلیدی مفید و تاثیرگذار را به خوبی بشناسید.

به شما پیشنهاد می‌کنم برای شروع از کلمات کلیدی که رقابت کمتری بر سر آن‌هاست و به موضوع شما مرتبطتر هستند استفاده کنید.

۵- ایجاد صفحه فرود هدفمند:

صفحه فرود وب در تجارت آنلاین نقشی بسیار مهم بازی می‌کند.

صفحه فرود شما باید کاملاً هدفمند طراحی شده‌باشد تا بتوانید شاهد آمار بالای بازدیدکنندگان وب سایتتان باشید.

به یاد داشته باشید، بازاریابی محتوا و صفحه فرود دو جزء کاملاً مجزا هستند. صفحه فرود پلتفرمی است برای برقرای ارتباط هرچه بهتر شما با مخاطبانتان که می‌تواند در بهبود استرانژی بازاریابی محتوای شما بسیار کارآمد باشد.

۶- ایجاد محتوای با کیفیت و قدرتمند:

محتوای قوی برای هر نوع بازاریابی محتوایی می‌تواند مؤثر باشد. محتوای مناسب و مرتبط، یکی از قوی‌ترین ابزار بازاریابی محتواست که به شدت می‌تواند بر تصمیم گیری مخاطبانتان مؤثر باشد.

هر اندازه در تولید محتوای ارزشمند و مؤثر، موفق‌تر عمل کنید راحت‌تر می‌توانید در میان مخاطبینتان اعتماد سازی کنید.

نکته دیگری که در تولید محتوا باید حتما به شما بگویم، ”استمرار” است. تنها با این روش است که می‌توانید در بازار جهانی موردنظر قدرتمند ظاهر شوید.

در حالیکه مشغول تولید محتوایی مناسب برای رقابت دیجیتال هستید از کلمات کلیدی مهم غافل نباشید و متنی بهینه با کلمات کلیدی مناسب تولید کنید.

محتوا پادشاه است. با ما می‌توانید محتوایی قدرتمند و تأثیرگذار برای سایتتان ایجاد کنید.

۷- انتخاب عنوان قدرتمند:

درفرآیند تولید محتوا، انتخاب عنوان مطلب، بخشی پراهمیت است و در به دام انداختن مخاطبانتان در اولین نگاه، نقش بسزایی دارد.

زمانی که شما قصد دارید با تولید محتوا، ترافیک وب سایتتان را بالا ببرید حتماً باید نسبت به انتخاب عنوان‌های مناسب دقت داشته باشید. درست همانند محتوای شما، عنوان مطلب شما نیز می‌بایست کاملاً بهینه انتخاب شده باشد چرا که موتورهای جستجو آن را به عنوان یک معیار برای رتبه دهی وب سایت‌ها در نظر می‌گیرند.برای انتخاب عنوان درست حتماً به علاقه‌مندی‌های خوانندگان خود توجه کنید، تنها در اینصورت است که آن‌ها از مطالب خوانده نشده وب سایت شما به راحتی نخواهند گذشت.

عنوان شما می‌بایست با کلیت مطلب شما مرتبط باشد و از سویی دیگر به صورت اجمالی بیانگر مطلب شما باشد.

۸- قالب‌ها متفاوت محتوای سایت

تا به اینجا شما به خوبی با میزان اهمیت محتوا برای جلب اعتماد و اطمینان مخاطبانتان پی برده‌اید حال وقت آن است تا با انواع قالب‌هایی که می‌توانید محتویات خود را منتشر کنید نیز آشنا شوید.

۱-۸- بلاگ:

مطالب موجود در بخش بلاگ، مطالبی آموزنده هستند. در‌واقع بلاگ جایی است که شما می‌توانید دیدگاه‌های خود را در قالب موضوعات مختلف با دیگران به اشتراک بگذارید. این شکل از محتوا گذاری بسیار راحت و متداول است و البته بسیار مستدل و قابل اعتماد.

عموما مطالب بلاگ طولانی نیستند و در سئوی سایت بسیار مؤثر می‌باشند.

۲-۸- مطالب طولانی:

در این قالب معمولاً محتویات به صورت طولانی تولید می‌شوند و می‌توانند به تنهایی بکار گرفته شوند. از این قالب بیشتر در زمینه ارتقاء محتوا استفاده می‌شود و حاوی اطلاعاتی جامع از کسب و کار شماست.

۳-۸- محتویات ویدئویی:

مطالعات نشان داده، محتویات ویديویی نسبت به محتویات متنی بسیار تأثیرگذارترند.

ویدئوها وسیع‌ترین رسانه ارتباطی مدرن هستند که می‌توانند به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند، در اینجا بکارگرفته‌شوند. با پلتفرم‌هایی نظیر یوتیوب می‌توان نفوذ بیشتری در میان مخاطبان داشت.

۴-۸- محتویات بصری:

در دنیای رقابتی امروزه، برند شما می‌تواند در میان رقیبانتان خوش بدرخشد تنها اگر شما بتوانید از المان‌ها بدرستی استفاده کنید.

محتویات بصری  قالبی دیگر از محتویات هستند که طرفداران خاص خودشان را دارند. انواع مختلفی از این محتویات وجود دارند که شما می‌توانید در بازاریابی محتوای خود بکاربگیرید تا ترافیک وب سایتتان را افزایش دهید. تصاویر، اینفوگرافی و … نمونه‌هایی از محتویات بصری هستند که می‌توانند بازاریابی دیجیتال شما را به سطح بالاتری ارتقاء دهند.

۵-۸- پادکست:

درست همانند محتویات ویدئویی، محتویات صوتی نیز دارای محبوبیت روزافزون هستند. پادکست‌ها به مخاطبان شما این اجازه را خواهند داد که به محتویات راحت‌تر دسترسی داشته باشند.

۶-۸- فرمت‌های دیگر محتوا:

بغیر از فرمت‌هایی که در بالا برای محتوا ذکر شد، انواع دیگری از فرمت‌ها نیز وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را نیز، در تولید محتوای خود مدنظر قرار دهید: E-books, Emails, …

۹- استفاده از CTA های تاثیرگذار:

CTAها عناصری هستند که اغلب به صورت دکمه‌هایی تاثیرگزار طراحی می‌شوند و با کلیک بر روی آن‌ها فرآیندی از پیش تعیین شده، صورت می‌گیرد. استفاده از CTA های تاثیرگذار می‌تواند در فرآیند پیگیری مطالب شما بسیار مهم باشد.

این روزها که مشتریان شما با پیام‌های تبلیغاتی پی در پی، مورد هدف قرار گرفته می‌گیرند، یک CTA مناسب می‌تواند در افزایش ترافیک سایت شما کارآمد باشد.

CTAها محتویاتی هستند که با استراتژی مشخصی طراحی شده‌اند تا مخاطبان را هرچه سریعتر به مقصودشان برسانند.

CTAها یکی از بهترین استراتژی‌های بازاریابی محتوا هستند، چرا که علاوه بر آنکه به محبوبیت وب سایت شما کمک می‌کنند، می‌توانند در بازاریابی و فرآیند فروش شما نیز مؤثر واقع شوند. بنابراین شما باید بسیار دقت کنید کجا CTA‌ها را بکار می‌برید.

۱۰- تحلیل رفتار رقیبانتان:

واضح است که برای پیروزی در یک رقابت، شناخت رقیبان بسیار مهم خواهد بود. تحقیقات در رابطه با رقیبانتان به شما اجازه خواهد داد تا نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید و متناسب با آن نوع رفتار و استراتژی خود را برنامه‌ریزی کنید.

با این روند شما می‌توانید با یک استراتژی منحصربفرد و قدرتمند ظاهر شده و تصویری جاودانه از برند تجاری خود در ذهن‌ها بسازید.

از این رو در نظر داشته باشید که هم شما و هم رقیبان شما، مخاطبان مشترکی دارید بنابراین شما باید عمیقا با استراتژی های بازاریابی دیجیتال آشنایی داشته باشید. برای پیروز شدن سعی کنید همیشه نقاط ضعف رقیبانتان را نشانه بگیرید تا بتوانید نقاط قوت آن‌ها را درهم بشکنید.

با این استراتژی شما حتماً می‌توانید در جایگاه یک مدیر مدبر در بازاریابی کسب و کارتان فعالیت داشته باشید.

۱۱- تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی:

در استراتژی بازاریابی محتوا، برای کسب درآمد تنها ایجاد محتوای قدرتمند کافی نیست.

فعال باشید و محتوای خود را در شبکه‌های اجتماعی برای مخاطبانتان به اشتراک بگذارید. این روش یکی از روش‌های اصلی است که برای هدایت مخاطبان به وب سایت شما می‌تواند بسیار قدرتمند عمل کند. توئیتر، فیس بوک، لینکد این و … پلتفرم‌های اجتماعی هستند که می‌توانند حضور نام تجاری شما را در دنیای دیجیتال تضمین کنند.

اگر شما بدنبال راهی هستید تا ارتباطتان را با مخاطبانتان گسترش دهید، محتویات خود را در این شبکه‌ها به اشتراک بگذارید و طرفدارانی وفادار برای خود پیدا کنید. هیچ شبکه ای به اندازه شبکه‌های اجتماعی نمی‌تواند با نفوذ باشد و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما شود.

۱۲- توجه به سئو:

مطالبی که در پلتفرم‌های دیجیتال منتشر می‌کنید اگر توسط مخاطبانتان دیده نشوند، فاقد ارزش خواهند بود.

در اینجا موضوع اهمیت سئو به میان می‌آید که در بر گیرنده فعالیت‌های گوناگونی است و می‌تواند منجر به افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما شود.

به چند مورد از راه‌های تأثیر سئو بر بازاریابی محتوا در زیر توجه کنید:

 سئو اگر بدرستی انجام شود می‌تواند باعث بهبود تجربه کاربران شما شود و درنتیجه رضایت کاربران را بدنبال خواهد داشت.

 یکی از استراتژی‌های بازاریابی مؤثر است که می‌تواند به تدریج مشتریان شما را افزایش دهد. اگر دقیق بخواهم بگویم، سئو می‌تواند به شما کمک کند تا به طور دقیق مخاطبانتان را نشانه بگیرید.

 وب سایت‌هایی که برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده‌اند دارای سرعت بالاتری هستند.

سئو به جهت بهینه سازی کلمات کلیدی، می‌تواند به رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک کند.

 سئو در شناخته شدن برند شما نقش بسیار مهمی دارد.

 سئو به شما کمک خواهد کرد تا در رقابت با رقیبانتان یک قدم بالاتر بایستید.

سئو و بهینه سازی سایت مؤثرترین روش برای افزایش مخاطبان شماست.

۱۳- تمرکز بر روی کلمات کلیدی دنباله‌دار:

حالا که شما نسبت به اهمیت کلمات کلیدی و بهینه سازی موتورهای جستجو آگاه شدید، زمان آن است که نسبت به یک نوع معمول از کلمات کلیدی که اغلب جستجوهای وب را تشکیل می‌دهند نیز توجه کافی داشته باشید. بازاریابان دیجیتال دریافته‌اند که کلمات کلیدی دنباله‌دار یک راه مؤثر جهت ارتباط با مخاطبان شما هستند. این کلمات طولانی‌تر و خاص تر از کلمات کلیدی هستند که به طور معمول استفاده می‌شوند. استفاده از این کلمات کلیدی در محتوا می‌تواند رابطه بهتری بین شما و خوانندگانتان برقرار کنند.

برخلاف کلمات کلیدی کوتاه که تنها بر رتبه شما در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارند، کلمات کلیدی دنباله‌دار می‌توانند بازگشت سرمایه را برای شما تضمین کنند. به این معنی که شما با استفاده از این کلمات می‌توانید دقیق‌تر مخاطبانتان را هدف مبگیرید و به سمت وب سایتتان هدایت کنید.

۱۴- پست مقالاتتان در سایت‌های پربازدید:

 شما می‌توانید از این استراتژی در رقابت بازاریابی خود استفاده کنید و بر اعتبار برند تجاری خود بیافزایید.

بدنبال سایت‌های پربازدید بگردید و مقالات خود را در آن منتشر کنید تا بتوانید ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت خود روانه کنید.

۱۵- ویدئو کنفرانس:

آیا خواهان تعامل بیشتر کاربرانتان با وب سایت هستید؟ ویدئو کنفرانس می‌تواند در آگاهی مخاطبان شما نقش بسزایی داشته باشد. ویدئو کنفرانس یک سمینار آنلاین است که کارآفرینان برای گسترش نام تجاری خود انجام خواهند داد.

در این جلسات شما می‌توانید از ایده‌های مبتکرانه مخاطبانتان برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید. همانند بخش بلاگ ، ویدئو کنفرانس‌ها نیز می‌توانند برای سال‌ها مشاهده شوند و سبب افزایش ترافیک وبسایت شما شوند

۱۶- لینک سازی:

یکی دیگر از ابزار مهم بازاریابی محتوا که نباید فراموش شود، بک لینک سازی است. بازاریابان بزرگ و حرفه‌ای بر این باورند که اگر شما در صنعت کسب و کار خود از بک لینک استفاده نکرده باشید، مطمینا از پتانسیل کسب و کار خود بدرستی بهره نخواهید برد.

بک لینک چیست؟ متدی است که براساس آن کاربران از سایت دیگر به سایت شما هدایت خواهند شد. موتورهای جستجو براساس محبوبیت سایت شما برای آن امتیازهایی را در نظر خواهند گرفت. بنابراین اگر از لینک‌ها در محتوای خود بدرستی استفاده کنید، موتورهای جستجو امتیاز بالاتر را به وب سایت شما نسبت خواهند داد.

ایجاد اعتماد و اقتدار در بین مخاطبانتان یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. برای پیروز بودن در این میدان و هدایت هرچه بیشتر مخاطبانتان شما باید تمامی این تاکتیک‌ها را در بازاریابی محتوای خود بکاربگیرید. توجه کنید که نکات اشاره شده در بالا زمانی به درستی عمل خواهند کرد که به درستی بکار گرفته شوند.

منبع: طراحی سایت خلاقانه ستروکیت

 77 
 : 26 آبان 1397,ساعت 09:50:45 
نويسنده nooshin88 - آخرين ارسال: توسط nooshin88
انتخاب درست زبان برنامه نویسی همواره مهمترین چالش برای برنامه نویسان است. جواب‌های گوناگون برنامه نویسان به این مساله توانسته این موضوع را به یکی از داغترین موضوعات دنیای برنامه نویسی تبدیل کند. انتخاب شما چیست؟ ASP.NET یا PHP ؟

پاسخ به این موضوع کاملا نسبی است و متناسب با پروژه‌های پیش روی شما می‌تواند متفاوت باشد. نباید فراموش کرد که دو زبان ASP.NET وPHP ابزار هایی بسیار قدرتمند برای مدیریت برنامه‌ تحت وب هستند از این رو بهتر است برای داشتن یک انتخاب درست میان آن‌ها، نسبت به آن‌ها آگاهی کافی داشته باشید.

در ادامه این مقاله ما به توصیف این دو زبان خواهیم پرداخت و به ویژگی های اصلی آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

ASP.NET

یک تکنولوزی متن باز (open-source) سمت سرور است که قابلیت ساخت نرم افزار تحت وب را دارد. خوب است بدانید برخلاف PHP زبان ASP.NET به خودی خود یک زبان برنامه نویسی نیست، به عبارتی دیگر، بیشتر فریم ورک به حساب می‌آید. در واقع ASP.NET  یک تکنولوژی برنامه نویسی تحت وب با استفاده از دات نت است.

همانطور که می دانید فریم ورک ها کتابخانه هایی هستند که به منظور های مختلف ایجاد شده‌اند و مورد استفاده قرار می گیرند. از نکات قابل توجه ASP آن است که ASP.NET زاییده افکار شرکت مایکروسافت است، از این رو برای راه اندازی بر روی سیستم عامل ویندوز طراحی  و پیاده سازی شده‌است.

ویژگی های کلیدی ASP.NET:

فریم ورک تحت ویندوز
متن باز
امکان ساخت فرم تحت وب و همچنین امکان ایجاد API
کاربردی

PHP چیست؟

PHP یک زبان برنامه نویسی  پرطرفدار متن باز با کاربردهای فراوان در راستای توسعه وب است. این زبان همانند ASP.NET یک زبان سمت سرور بوده و به شما امکان ایجاد نرم افزارهای داینامیک تحت وب را می دهد، مانند ایجاد صفحه ورود، انجمن ها و نظرسنجی ها.

برای کارکردن با زبان PHP در قدم نخست نیاز به یک مفسر(Interpreter) دارید (مانند Apache که رایج ترین انتخاب ممکن است). PHP را می‌توان بر روی هر سروری که HTML را پشتیبانی کند، اجرا کنید. پایگاه داده‌ای که برای نرم افزارهای PHP استفاده می‌شود پایگاه داده رایگان MYSQL است. نام PHP و HTML همواره در طراحی نرم افزار تحت وب کنار هم می آیند از این رو برای شما بهتر است که تا حدی به زبان HTML نیز آشنایی داشته باشید.

ویژگی های کلیدی PHP:

محبوبیت برای طراحان وب
امکان طراحی نرم افزار تحت وب
امکان جایگذاری در HTML
متن باز
عدم نیاز به IDE خاص جهت توسعه نرم افزار
زبان سروری و امکان اجرا بر روی تمام پلتفرم‌ها

مقایسه ASP.NET و PHP:

اگر به یاد داشته باشید ابتدای مقاله اشاره کردم که PHP و ASP.NET دو ابزار  برای رسیدن به اهداف مشابه می‌باشند، اما سوال اصلی اینجاست:

تفاوت ASP.NET و PHP در چیست؟

در پاسخ به این سوال لازم است مجددا یادآوری کنم که ASP.NET و PHP به صورت هسته ای و ریشه‌ای متفاوت هستند .

ASP.NET فریم ورکی است که به صورت عمده از C# استفاده می کند(اگرچه که همه جایگزین ها را نیز پشتیبانی می کند) اما PHP یک زبان برنامه نویسی مستقل است. در نتیجه به لحاظ منطقی، از نظر کارآیی نمی‌توان این دو را با یکدیگر مقایسه کرد. در واقع مقایسه درست در این میان، مقایسه کارآیی PHP و C# خواهد بود.

اگر می خواستیم یکی از این دو زبان را انتخاب کنیم، ممکن بود در بحث کارایی، C# به PHP برتری هایی داشته باشد اما خوشبختانه سخت افزار های روز دنیا به گونه ای ساخته شده اند که دیگر برای کارایی ذاتی بیشتر زبان ها، محدودیتی ایجاد نخواهند کرد. به عبارت دیگر زمانی که بحث کارکرد باشد تنها انتخاب شما در نحوه کد زدن نرم افزارتان تعیین کننده خواهد بود.

ممکن است تا اینجا شما فکر کرده باشید که این اطلاعات برای انتخاب میان این دو زبان کمکی نکرده‌است، حق با شماست. واقعیت آن است که این انتخاب به ابزار و امکانات انتخابی شما وابسته خواهد بود برای مثال نوع سیستم عامل شما.

جمع بندی:

انتخاب زبان مناسب برنامه نویسی هرگز کار ساده ای نیست. همانطور که گفته شد PHP و ASP.NET هر دو دارای قدرت فوق العاده‌ و انتخاب هایی عالی برای بیشتر پروژه های توسعه وب هستند. وقتی می خواهیم یکی از این ابزار را انتخاب کنیم دیگر فقط سلیقه شخصی شما نقش کلیدی را بازی خواهد کرد. اگر دنبال آسان ترین انتخاب هستید احتمالا PHP بهترین انتخاب شماست، گرچه که ASP.NET به همان اندازه قوی است و شما نباید آن را از آپشن های خود به طور کلی حذف کنید.

آیا از نظر شما بین ASP.NET و یا PHP برنده ای وجود دارد؟

منبع: طراحی سایت فروشگاهی ستروکیت

 78 
 : 21 آبان 1397,ساعت 21:42:29 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
با توجه به رشد و گسترش نقش اینترنت و زیاد شدن کاربران اینترنتی تمامی صاحبان فروشگاه های بزرگ و کوچک به داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی و اصول آنجهت معرفی و برندسازی کالا و خدمات خود اقدام نموده اند و شرایط مناسبی را جهت خرید آنلاین برای کاربران فراهم کرده اند.
عوامل تاثیرگذار زیادی به منظور بهبود یک طراحی سایت فروشگاهی و اصول آنوجود دارد. طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن شما باید به گونه ای باشد که با ایجاد حس امنیت، مشتریان را به خرید دائمی از طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن شما ترغیب نماید.

امکانات موجود در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن عبارتند از:
• امکان توسعه ی امکانات در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان مدیریت دسته بندی و معرفی محصولات در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان ایجاد فیلدهای اختصاصی محصول در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان ایجاد گالری تصاویر در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان درج نظرات بر روی هر محصول در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان ریسپانسیو متناسب با انواع موبایل و تبلت در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان مدیریت منوی اطلاعات در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان سئو و بهینه سازی در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان مدیریت سفارشات کاربران در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان ایجاد سیستم تخفیف در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان پرداخت آنلاین در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان پشتیبانی در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان عضویت کاربران در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان جستجوی ساده و پیشرفته در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• امکان درج مقالات در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن
• تماس با ما در طراحی سایت فروشگاهی و اصول آن


 79 
 : 10 آبان 1397,ساعت 09:14:23 
نويسنده nooshin88 - آخرين ارسال: توسط nooshin88
اگر ساختار لینک‌های داخلی شما شبیه سیم‌های در هم پیچیده باشد، و برای رسیدن به پستی که هفته پیش منتشر کرده‌اید نیاز به ۱۰ کلیک باشد، شما مسیر را اشتباه رفته‌اید.

لینک‌های داخلی ضعیف نه تنها روی تجربه کاربران شما نتیجه منفی می‌گذارد بلکه مانع بالا رفتن رتبه شما نیز می‌شود. خوشبختانه، لینک‌های داخلی یکی از فاکتورهای سئو است و ۱۰۰٪ تحت کنترل شماست. و در بیشتر موارد شما نیاز به مهارت‌های فنی برای درست کردن آن‌ها ندارید.

محتویات:

لینک‌های داخلی و اهمیت آن‌ها
باید های لینک‌های داخلی
۶ استراتژی لینک‌های داخلی برای سئوی بهتر
 لینک‌های داخلی و اهمیت آن‌ها

لینک‌های داخلی لینک‌هایی هستند که به یک صفحه در سایت با دامنه یکسان اشاره می‌کند. به عبارت دیگر، یک لینک در mysuperwebsite.com/about-us که به صفحه mysuperwebsite.com/contact-us اشاره می‌کند یک لینک داخلی است، وقتی که یک لینک به anotherwebsite.com دامنه دیگر اشاره کند لینک خارجی محسوب می‌شود.

لینک‌های داخلی بصورت کامل(Absolute) یا نسبی(Relative) هستند. یک لینک کامل، نشانی اینترنتی کامل شامل دامنه و پروتکل است. یک لینک نسبی بطور واضح دامنه و پروتکل را مشخص نمی‌کند، در نتیجه مرورگر را مجبور می‌کند که به دامنه موجود مراجعه کند. در HTML، این دو نوع لینک دهی بصورت زیر است:

 لینک کامل(Absolute):

کد:
<a href="http://mysuperwebsite.com/about-us">Anchor Text</a>
لینک نسبی(Relative):

کد:
<a href="/about-us">Anchor Text</a>
منوها و عناصر راهبری، مانند header، footer، tags و breadcrumbs بیشتر لینک داخلی هستند. لینک‌های اینچنینی به ساختار سلسله مراتبی سایت کمک می‌کنند. معمولا لینک‌های ناوبری کاربران را به صفحه های دیگر هدایت می‌کنند.در پست امروز ما قصد داریم در درجه اول به لینک‌های داخلی بغیر از لینک‌های ناوبری اشاره کنیم. به عبارت دیگر، لینک‌هایی که در محتوای اصلی هستند بخشی از منو، ستون‌ها یا عناصر راهبری به حساب نمی‌آیند. این لینک‌ها اهداف زیر را دنبال می‌کنند:

فراهم آوردن اطلاعات سودمند مرتبط با محتوای صفحه
ترویج محصولات و خدمات پولی مناسب با مخاطبان هدف صفحه
بهبود رتبه برای کلمات مشخص
کمک به موتورهای جستجو جهت پیمایش سریع‌تر در سایت

مشابه خیلی از عوامل سئو، لینک‌های داخلی تأثیر دو برابر روی وب‌سایت شما دارد. از یک طرف، روی معیارهای جذب کاربر، شامل زمان سپری شده در سایت، تعداد صفحات دیده شده و نرخ تبدیل(conversion rate) تأثیر می‌گذارد. از طرف دیگر، معیار قابل توجه برای رتبه بندی است و میتواند رتبه شمار بالا برده و ترافیک طبیعی بیشتری را بصورت رایگان برای شما بیاورد.

بایدهای لینک‌های داخلی

قبل از اینکه به استراتژی لینک‌های داخلی که به شما در بالا بردن رتبه کمک می‌کند بپردازیم، اجازه بدهید مطمئن شویم که شما اصول اولیه رو درست متوجه شده‌اید. ما در اینجا ۸ مورد که شما باید در ساختار لینک‌های داخلی داشته باشد بیان می‌کنیم.

۱. ساختار سایت را کم عمق یا سطحی نگه دارید.

برای رسیدن به هر صفحه سایت بهتر است که با ۲ یا ۳ کلیک از صفحه اصلی به آن دسترسی داشت. این روزها، کاربران خواهان سرعت وب سایت هستند، که شامل زمان بارگذاری صفحه و زمان لازم برای تکمیل کردن اقدام مشخصی است. آن ها انتظار دارند به سرعت به هدفشان برسند. چرا باید از طریق ده‌ها لینک غیر ضروری به هدفشان برسند در صورتی که تعداد زیادی سایت مشابه هستند که می‌توانند آن‌ها را خیلی زودتر به اهدافشان برسانند؟ خیلی حوصله سر بر و خسته‌کننده است که بتوان اقدام‌های زائد انجام داد. بنابراین حیاتی است که تعداد کلیک‌هایی را که باعث می‌شود به صفحه هدف برسیم کاهش دهیم.

در سایت‌های پیچیده این هدف می‌تواند با استفاده از بریدکرامب(‌breadcrumb)، برچسب‌ها(tags) و جستجوی داخلی بدست بیاید که در هنگام طراحی سایت در نظر گرفته شده‌اند.

۲. مطمئن شوید تمام صفحه‌های مهم لینک شده باشند.

این روزها، موتورهای جستجو بر پایه سایت مپ و لینک‌ها، صفحات وب را پیدا می‌کنند. این بدین معنا است که اگر صفحه‌ای لینک نشود (اصطلاحا به این صفحات یتیم گفته می‌شود) می‌تواند بر پایه‌ی لیست صفحات سایت مپ توسط موتورهای جستجو پیدا شود. این غیر ممکن است که این نوع لینک ها را با گشتن در وب سایت پیدا کنید. این صفحات عملاً برای کاربران وجود ندارند. ایده‌ی خوبیست که از شر این‌گونه لینک‌ها خلاص شوید، یا با حذف کردن آن‌ها (اگر بلا استفاده هستند) یا در صفحات دیگر به آن‌ها لینک دهید.

یک ساختار خوب برای وب سایت به این معنی است که همه‌ی صفحات اصلی آن لینک شده باشند و حداکثر با ۳ کلیک بتوان به پایین‌ترین سطح آن رسید.


یک مثال از ساختار لینک داخلی بد این هست که صفحات بدون لینک وجود داشته باشد و الگوی لینک صحیح نداشته باشند.


۳. تعداد لینک‌های هر صفحه را معقول نگه دارید

هر صفحه شامل تعدادی لینک شامل داخلی و خارجی است که هر کدام به صفحه‌ی دیگری اشاره می‌کند. نباید تعدادآن‌ها بیش از حد باشد و برای کاربران حوصله سربر باشد. تعداد زیاد لینک ممکن است سیگنال اسپم برای موتورهای جستجو ارسال کند.

۴. لینک دار کردن کلیدواژه‌ها

گذاشتن کلمات کلیدی در عنوان لینک هنوز هم می‌تواند رتبه این کلمات را بهبود دهد. به این معناست که لینک‌های داخلی شبیه بک‌لینک عمل می‌کنند. بنابراین استفاده از عنوان مرتبط برای لینک‌ها یک راه حل ساده و رایگان است که بتوان موضعی رتبه را تقویت کرد.

۵. مطمئن شوید عکس‌های لینک دار ویژگی alt داشته باشند.

ویژگی alt برای تصاویر مانند عنوان لینک (anchor text) برای لینک‌های متنی است. بنابراین یک موقعیت دیگر است که یه سیگنال به موتورهای جستجو بفرستید.

۶. لینک‌هایی را که به یک آدرس اشاره می‌کنند در ‌ذهن داشته باشید.

اگر چندین لینک در یک صفحه وجود دارند که به یک آدرس اشاره می‌کنند، موتورهای جستجو اولویت را به متن لینک اول می‌دهند.

۷. لینک ها را در محتوای اصلی صفحه‌ها بگذارید.

لینک‌هایی که در داخل محتوای صفحه هستند از لحاظ سئو ارزش بیشتری نسبت به آن‌هایی دارند که در داخل هدر، فوتر و کنار سایت هستند. لینک در داخل محتوای اصلی، اطلاعات جدید دارد و ارزش به متن می‌دهد. علاوه بر این متن و کلمات کلیدی اطراف یک لینک نیز برای رتبه گرفتن صفحه‌ی هدف مهم هستند.

۸. باز کردن لینک‌های غیر ناوبر در تب جدید

تصور کنید که شما در حال خواندن یک مقاله هستید که تعدادی لینک به مقاله‌های دیگر داده است. بخاطر این که شما کنجکاو هستید روی برخی از این لینک‌ها کلیک می‌کنید. شما مقاله دیگری را می‌خوانید و دوباره لینک‌هایی که به مقاله‌های دیگر لینک شده‌اند و این داستان همچنان ادامه دارد… سرانجام، شما فیلمی را در آپارات یا یوتیوب تماشا کرده‌اید به جای خواندن مقاله‌ی اولیه.

برعکس، اگر شما لینکی با اطلاعات اضافه را مجبور کنید که در تب جدید باز شود، خیلی آسان‌تر خواهد بود که به محتوای اصلی برگردید.

برای اینکه مرورگر را مجبور کنید تا یک لینک را در تب جدید باز کند، باید ویژگی targrt را به آن در HTML اضافه کنید:

کد:
<a href="http://targeturl.com" target="_blank">Anchor Text</a>

۶ استراتژی لینک‌های داخلی برای سئوی بهتر

در اینجا ما به ۶ استراتژی می‌پردازیم که برای بهبود لینک‌های داخلی خود می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. از تعداد زیادی استراتژی که وجود دارد، ما این ۶ استراتژی را انتخاب کردیم که تأثیر بزرگی در سئو و رتبه شما دارد. می‌توانید فقط یکی از آن‌ها را انتخاب کنید یا ترکیب چند تا از آن‌ها را برای نتیجه بهتر انتخاب کنید.

۱. در صفحه‌های پرترافیک به صفحه‌های هدف خود لینک دهید.

خیلی از شرکت‌ها در وب سایت خود یک بلاگ دارند که برای آن مطالب جذاب و سودمند تولید می‌کنند. برخی از آن‌ها به هدفشان می‌رسند و پست‌هایشان ترافیک کافی را جذب می‌کنند. مسأله‌ای که وجود دارد این است که این پست‌ها به ندرت نرخ تبدیل را افزایش می‌دهند. چرا کاربران را از پست‌های با ترافیک بالا به صفحه‌هایی که برای تبدیل شدن آن‌ها به مشتری، بهینه و طراحی شده‌اند هدایت نکنیم؟

) صفحه‌های فرود (Landing page) با ترافیک بالا و نرخ تبدیل (Conversion rate) نسبتا پایین را پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از گوگل آنالتیک استفاده کنید.
) صفحه‌های با نرخ تبدیل بالا را شناسایی کنید.

) از صفحه‌های با ترافیک بالا به صفحه‌های هدف با تبدیل بالا (high-conversion page) لینک دهیم. تصویر لینک دار یا بنر نسبت به متن لینک دار احتمال بیشتری دارد که کلیک بیشتری را جذب کند. شما می‌توانید جابجا کردن لینک‌ و بنر در داخل صفحه برای جذب کلیک بیشتر را امتحان کنید.

۲. در صفحه‌های با رتبه بالا به صفحه‌هایی که در صفحه دوم موتورهای جستجو هستند لینک دهید.

بیایید فرض کنیک که شما یک بلاگ با محتوای مفید زیادی دارید. و همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم، محتوای مفید بک لینک‌های خارجی زیادی را جذب می‌کنند. ما می‌توانیم از لینک‌های این پست‌های بلاگ بهره ببریم و صفحاتی را که در صفحه‌ی دوم موتورهای جستجو هستند را ارتقا دهیم که به اصطلاح آن‌ها را میوه‌های پایین دست می‌گویند که چیدن آن‌ها راحت‌تر است.


در نظر داشته باشید که این لینک‌ها مرتبط با محتوای صفحه باشند. بعد از مدتی خواهید دید که کلمات کلیدی شما  جزء ۱۰ تای برتر خواهد بود.

۳. با استفاده از لینک‌های داخلی به صفحات اصلی کمک کنید تا برای کلمات کلیدی در موتورهای جستجو رتبه بگیرند.

در این سناریو، سایت شما برای تعداد کمی کلمات با حجم بالای جستجو و رقابت زیاد بهینه شده است. این کلمات معمولاً معنای کلی می‌دهند.

معمولاً شما محتوای صفحه‌ی اصلی را برای این کلمات بهینه می‌کنید، که صفحات دیگر برای این هدف خدمت می‌دهند. این صفحات همچنان اطلاعات مفیدی را به کاربران می‌دهند، اما قرار نیست خودشان برای هیچ کلمات کلیدی رتبه بگیرند.

به وضوح، شما لینک‌های راهبری دارید که به کاربران اجازه می‌دهد در سایت شما بچرخند. اما اکثر لینک‌های متنی به صفحه اصلی شما اشاره می‌کنند. این خیلی مهم است که کلمات کلیدی را مداوم لینک دهید و فقط از مترادف‌های نزدیک به کلمات کلیدی استفاده کنید.

در چنین ساختار لینک‌های داخلی، به صفحه اصلی خیلی بیشتر از صفحات دیگر اشاره می‌شود.


۴. ایجاد ساختار لینک‌های داخلی با هدف کلمات با حجم جستجوی متوسط

در این سناریو، شما در درجه اول روی کلمات با حجم جستجوی متوسط متمرکز می‌شوید. معمولاً این کلمات دو یا سه بخشی هستند و معنای خاص‌تری نسبت به کلمات کلی که در بالا به آن اشاره شد دارند. آن‌ها اغلب متعلق به دسته بندی محصولات در فروشگاه اینترنتی یا دسته‌بندی‌های موضوعی در وب سایت‌هایی شبیه بلاک هستند.

این بدان معنا است که در این رویکرد، صفحه‌های دسته‌بندی اولویت بیشتری دارند. بخاطر این است که لینک‌های داخلی متنی باید به آن‌ها اشاره کنند.

به خاطر داشته باشید تا از لینک‌های متنی مداوم استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که صفحات دسته‌بندی بیشتر از یک کلیک از صفحه اصلی دور نباشند.


۵. نشانه رفتن کلمات کلیدی با حجم جستجوی پایین بوسیله لینک‌های داخلی

به جای هدف‌گذاری کلمات کلیدی کم با حجم جستجوی بالا، ممکن است شما ترجیج دهید که از کلمات کلیدی طولانی و حجم جستجوی کم استفاده کنید. در بیشتر موارد آن‌ها به سطح‌های پایین وب سایت‌ها تعلق دارند، مخصوصاً پست‌های بلاگ یا لیست محصولات.

در این مورد، بیشتر لینک‌های متنی باید به صفحه‌های با سطح پایین‌تر اشاره کنند، و این صفحات باید بطور صحیح با هم در ارتباط باشند.


۶. طبیعی نگهداشتن آن

این استراتژی دلالت بر این دارد که شما به تعداد لینک‌های داخلی، متن‌های لینک شده یا دیگر ترفندهای سئو اهمیت نمی‌دهید. شما فقط به طور طبیعی رفتار می‌کنید و برای محتوایی لینک ایجاد می‌کنید که ممکن است برای کاربرانتان مفید باشد، به همین سادگی و ظرافت.

برای جمع‌بندی، شما یاد گرفتید که لینک داخلی چیست و چرا مهم است که یک ساختار لینک داخلی مستحکم داشته باشید. شما بایدها و نبایدهای لینک‌های داخلی را باید وب مسترها از آن استفاده می‌کنند را فرا گرفتید. و سرانجام ۶ استراتژی لینک‌های داخلی را مطالعه کردید که اگر درست اجرا شود می‌توانند تأثیر زیادی در رتبه شما داشته باشد. من مطمئن هستم ترفندها و استراتژی‌های دیگر وجود دارند. اگر شما پیشنهاد یا ایده‌ای دارید لطفاً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: طراحی سایت فوری ستروکیت

 80 
 : 01 آبان 1397,ساعت 16:46:23 
نويسنده alireza-res - آخرين ارسال: توسط alireza-res
حالا شاید برای بعضی ها این سوال مطرح شود که سایت ما مخاطبان خاص خودش را دارد و نیازی به سئو ندارد! من جوابم به این دوستان این است یک مغازه اگر در نقطه ای قرار داشته باشد که هر روز فقط ۵۰ نفر آدم خاص از آنجا عبور کنند فروش بیشتری دارد یا اینکه اگر در نقطه ای باشد که علاوه بر آن ۵۰نفر خاص که هر روز از آنجا عبور می‌کنند محل رفت و آمد انسان های دیگر هم باشد؟

خیلی واضح است هرچه بیشتر در معرض رفت و آمد ها باشد بیشتر فروش دارد. در یک وب سایت هم بدین شکل است اگر یک وب سایت روزی ۵۰۰ آی پی (بازدیدکننده منحصر به فرد) داشته باشد بازدهی بیشتری دارد یا علاوه بر این میزان، روزی بصورت میانگین ۵۰۰ آی پی دیگر هم از موتورهای جستجو مثل گوگل ورودی داشته باشد؟ پس هر وب سایتی برای بازدهی بیشتر نیاز به سئو و ورودی از موتورهای جستجو دارد. علاوه بر این مزیت، سئو باعث اعتماد کاربران سایت هم می‌شود. به طور مثال اگر کاربر کلمه “خرید موبایل” را جستجو کند به سایت هایی که در رتبه های بالاتر قرار دارد بیشتر اعتماد می‌کند تا سایت هایی که در رتبه های پایین تر و صفحات بعدی نتایج جستجو هستند. و یکسری ویژگی های دیگر که شاید برای هر فرد اهمیت داشته باشد، مثلاً خود شما چه حسی نسبت به سایت های بالاتر در نتایج جستجو دارید تا سایت های دیگر ؟چیکار کنیم سایتمان سئو شود؟
اول از همه باید دانش سئو رو داشته باشید، اگر وقت یادگیری و تجربه در امور سئو رو ندارید حتماً سئو سایت خودتان را به یک کارشناس سئو بسپارید زیرا اگر اشتباهی در سئو سایت خود انجام بدید ممکن است به سایت خود ضرر برسانید. سئویک فاکتور ندارد که بگوییم با یک کار می‌شود سایت رو سئو کرد! خیر اینطور نیست و خیلی فاکتورها باید در یک وب سایت رعایت شود تا آن سایت از لحاظ سئو قوی تر شود. (در ادامه مطالب از این به بعد سعی می‌کنیم همه فاکتورهای موجود را بصورت کامل در بخش آموزش سئو برای شما عزیزان قرار بدهیم.)

چرا دیجیتال مارکتینگ؟


با توجه به فضای بسیار زیادی که در دنیای دیجیتال مارکتینگ برای تجارت آنلاین فراهم شده است، امروزه شاهد این هستیم که افراد با شرایط سنی مختلفی در این حوزه در حال فعالیت و درآمدزایی هستند؛ از افراد نوجوان تا مدیران شرکت و کارخانجات امروزه قدرت دیجیتال مارکتینگ را درک کرده اند و از این طریق نسبت به گسترش کار خود و معرفی خدمات و محصولات خود اقدام می‌کنند.

صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10