صفحه: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10]
 91 
 : 27 مرداد 1397,ساعت 10:11:39 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
طراحی وب سایت را می توان یکی از علل موفقیت کسب و کارهای بزرگ و پیشرفت کسب و کارهای کوچک دانست. طراحی سایت در تهران اگر کامل و حساب شده باشد، می تواند تغییرات اساسی در روند پیش روی و سود دهی مشاغل داشته باشد.

در ایران کارخانجات زیادی با استخدام نیروی انسانی زیاد، مشغول به کار و تولید هستند و سهم بزرگی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص می دهند.

هر کارخانه اگر بتواند در کار خود پیشرفت کرده و کالای خود را در سطح وسیع تری به فروش برساند، می تواند افراد بیشتری را استخدام کرده و نقش بیشتری در اشتغال زایی داشته باشد.

یکی از راه هایی که یک کارخانه می تواند با استفاده از آن میزان درآمد و فروش خود را بالا ببرد، تبلیغات می باشد. تبلیغات اثر زیادی در دیده شدن یک کالا و بالا رفتن محبوبیت آن بین مردم دارد.
یکی از بهترین راه هایی که برای انجام تبلیغات پیشنهاد می شود، طراحی سایت است. این راه تبلیغات توانسته است بیشترین میزان اثردهی را داشته باشد.

ویژگی های طراحی سایت کارخانه
یکطراحی سایت حرفه ای می تواند به صورت تمام وقت و در سراسر کشور و حتی دنیا تبلیغ محصولات را انجام دهد. این وب سایت باید به صورت اختصاصی طراحی شده و دارای گرافیکی عالی باشد.

ریسپانسیو بودن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل که در حال حاضر تعداد افرادی که برای ورود به وب سایت های مختلف از موبایل استفاده می کنند بسیار زیاد بوده و در حال افزایش نیز می باشند.

سایت باید بتواند رتبه خوبی در گوگل به دست آورد پس سئوی وب سایت نیز بسیار مهم می باشد. اگر شخصی در موتور جستجو نام کالای تولید کارخانه را سرچ کند، در صورتی که وب سایت کارخانه جزء نتایج اولیه نمایش داده شوند، شانس فروش محصول بالا می رود.


 92 
 : 22 مرداد 1397,ساعت 07:51:44 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
مدارس نیز مانند سایر ارگان ها نیاز به یک وب سایت عالی دارند. مدیران مدارس می توانند به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرده و سفارش طراحی سایت خود را بدهند.

قابلیت های طراحی سایت مدارس
وب سایت های مخصوص مدارس دارای و امکانات زیادی هستند، و قابلیت انجام بسیاری کارها را به مدیر مدرسه می دهد.

همان گونه که همه ما در جریان هستیم، پیشرفت تکنولوژی و ورود انسان به دنیای اینترنت بسیار زیاد بوده است. به همین خاطر بهتر است که دانش آموزان نیز با امکانات موجود در وب سایت مدرسه خود آشنا شوند.

در این وب سایت ها می توان توضیحات کاملی راجع به مربیان و کارکنان مدرسه وارد کرده، سابقه علمی و سطح تحصیلات هر یک را عنوان کرد، تا والدین دانش آموزان با کادر مدرسه آشنا شده و آن ها را بشناسند.

از طریق سایت دانش آموزان می توانند در کلاس های فوق برنامه که توسط مدرسه برگزار می شوند، شرکت کنند. همچنین در اردوهایی که از طرف مدرسه راه اندازی می شوند، شرکت کرده و ثبت نام کنند.

دانش آموزان می توانند در وب سایت مدرسه ثبت نام کرده و پیام های اطلاع رسانی که از طرف مدیر مدرسه ارسال می شوند را دریافت نمایند.

مدیر مدرسه می تواند از بخش ها و امکانات مختلف مدرسه تصاویری تهیه کرده و در بخش گالری تصاویر وب سایت قرار دهد. در این صورت والدین می توانند راجع به محل ثبت نام فرزند خود، بهتر تصمیم گیری کنند.

در آخر هر ترم تحصیلی، می توان اسامی و عکس های دانش آموزان ممتاز را در وب سایت قرار داد، تا هم این دانش آموزان تشویق شده و هم سایر دانش آموزان به تلاش بیشتر ترغیب شوند.

مدیر مدرسه می تواند از طریق وب سایت، والدین دانش آموزان را با وضعیت تحصیلی، پیشرفت یا پسرفت او مطلع کنند.

طراحی وب سایت مدارس قابلیت های بیشتری نیز دارد که می توان با مراجعه به شرکت های معتبر طراحی سایت از آن ها مطلع شد.

 93 
 : 21 مرداد 1397,ساعت 08:18:50 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
زمان مناسب برای طراحی مجدد سایت

امروز می خواهیم در مورد زمان مناسب برای طراحی مجدد توضیحاتی برای شما ارائه دهیم . برای ما سخت است که اعتراف کنیم که سایت شما زشت است. اگر شما ساعت های در مورد طراحی سایت خود فکر کردید چند قدم جلو هستید.

نشانه هایی که شما نیاز به یک طراحی مجدد وب سایت دارید:

  • نرخ تبدیل کاربران شما کاهش یافته است.
  • فروش وب سایت کم شده است
  • گرافیک وب سایت شما مورد پند کاربران نیست
  • وب سایت شما ریسپانسیو نباشد
  • وب سایت با برند ونام تجاری شما همخوانی نداشته باشد.
  • وب سایت شما در موتور جستجو رتبه نمی گیرد.
  • مدیریت وب سایت شما بسیار سخت است و محتوا سایت قدیمی است.
  • زمانی زیادی است که وب سایت شما آپدیت نشده است.

شما فرایند ساده ای برای تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت مجدد ندارید. با این حال اگر می خواهید رشد کسب و کار داشته باشید باید برای طراحی مجدد تصمیم بگیرید. حتی ممکن است تعمیرات یا قسمتی از وب سایت شما کافی نباشد. هدف هر وب سایت در دنیای اینترنت مشخص است.

تجربه کاربری ضعیف
اگر کاربران وب سایت را دوست نداشته باشند نمی توانند از آن استفاده کنند. گاهی اوقات ما چیزهایی درک می کنیم که برای اجرای آن کار بزرگی است. اما در هر حال باید نظرات کاربران برای شما مهم باشد ممکن است بی توجهی به نظرات کاربران آنها را از وب سایت دور کند. گاهی اوقات بهترین راه برای شناسایی مشکلات وب سایت همین نظرات کاربران است. شما می توانید اطلاعات کاربران را تجزیه و تحلیل کنید به اطلاعات ارزشمندی دست یابید و همین اطلاعات باعث جذب بیشتر کاربران به وب سایت می شود. با یک طراحی سایت مجدد بسیاری از مشکلات مربوط به فروش حل خواهد شدو ارزش نام تجاری شما بالاتر می رود.

ترافیک وب سایت شما در موبایل خوب است؟
اگر وب سایت شما از تلفن همراه پشتیبانی نمی کند از پتانسیل کاربران بالقوه کاسته می شود. در حال حاضر استفاده کاربران از موبایل  روز به روز بیشتر می شود و صفحات وب بیشتری را در موبایل خود مشاهده می کنند. اگر وب سایت نسخه موبایلی نداشته باشد ممکن است کاربران به خرید نروند. سایت ها در نسخه موبایل نیاز به برنامه نویسی و چارچوب های کدنویسی دارند. بنابراین هنگام طراحی مجدد سایت این موارد را در نظر داشته باشید.

برند شما را تضعیف کند
در دنیای تجارت تنها چیز بد این که نام تجاری شما نامناسب کند وب سایت است که جز جدایی ناپذیر در برند و نام تجاری شما است. طراحی وب سایت به نام تجاری و ماهیت و شخصیت کسب و کار شما را انعکاس می دهد. در عین حال باید رقابت پذیر با سایت های دیگر باشد. به کسب و کار و نام تجاری شما اعتبار بخشد و در جذب کاربران مناسب باشد.

رفع مشکلات فنی وب سایت زمان زیادی می خواهد
یک مشکل عمده ای وجود دارد که به جای حمایت از مشتریان ، وقت را در مورد عیب یابی و پشتیبانی فنی سایت هدر می رود. اگر شما به جای هدر دادن برای عیب یابی مشکلات وب سایت این زمان را برای بهینه سازی وب سایت انجام دهید به نتایج بهتری می رسید. پس برای طراحی مجدد به دنبال گزینه های بهتر میزبانی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا و رابط های گرافیکی و تجربه کاربری بهتر باشید. اگر وب سایت شما توانایی رشد در محتوا و صفحات جدید نداشته باشد به احتمال زیاد طراحی مجدد با شکست مواجه خواهد شد.

گوگل و موتورهای جستجوی دیگر شما پیدا نمی کنند
اگر ربات های خزنده موتورهای جستجو شما را پیدا نمی کنند پس کاربران شما را نمی توانند در نتایج جستجو مشاهده کنند. این سوال را باید از خود بپرسید آیا صفحات شما به خوبی طراحی و بهینه سازی شده است؟ اگر به خوبی بهینه سازی شده باشد کاربران به راحتی می توانند روی سایت کلیک کنند. به یاد داشته باشید محتوای آموزنده و جالب با بهینه سازی در نتایج جستجوی ارگانیک کمک فراوانی می کند. اطمینان حاصل کنید که عکس های خوب، اطلاعات خوب و مصولات با کیفیت در وب سایت قرار دهید. 94 
 : 18 مرداد 1397,ساعت 10:56:46 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
VMware vSphere 6.5 cookbook

VMware vSphere یک مجموعه کامل و قوی مجازی سازی است که به ساده سازی ساختار مراکز داده کمک می کند این کتاب بر روی آخرین نسخه از VMware vSphere تمرکز دارد و مبتنی بر دستورالعمل است و به شما دستورالعمل های لازم برای راه اندازی و مدیریت محیط vSphere را می دهد.

سرفصل ها :

CH 1: Upgrading to vSphere 6.5

CH 2: Greenfield Deployment of vSphere 6.5

CH 3: Using vSphere Host Profiles

CH 4: Using ESXi Image Builder

CH 5: Using vSphere Auto Deploy

CH 6: Using vSphere Standard Switches

CH 7: Using vSphere Distributed Switches

CH 8: Creating and Managing VMFS Datastore

CH 9: Managing Access to the iSCSI and NFS Storage

CH 10: Storage IO Control, Storage DRS, and Profile Driven Storage

CH 11: Creating and Managing Virtual Machines

CH 12: Configuring vSphere 6.5 High Availability

CH 13: Configuring vSphere DRS, DPM, and VMware EVC

CH 14: Upgrading and Patching using vSphere Update Manager

CH 15: Using vSphere Certificate Manager Utility

CH 16: Using vSphere Management Assistant

CH 17: Performance Monitoring in a vSphere Environment

دانلود کتاب:
کد:
http://dl.hiva-network.com/Library/Virtualization/VMware%20vSphere%206.5%20cookbook.rar

منبع: هیوا شبکه

 95 
 : 14 مرداد 1397,ساعت 08:17:30 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
در این مقاله می خواهیم در مورد این که چگونه برای پروژه طراحی سایت بهترین شرکت را انتخاب کنید؟ نکاتی را برای شما شرح دهیم . شما به دنبال استخدام یک شرکت طراحی وب برای ساخت سایت هستید. چه چیزی باعث می شود که یک شرکت بهتر از دیگری باشد؟ اگر شما به نیاز به یک توسعه دهنده وب برای طراحی وب سایت دارید. چگونه می دانید که شرکتی که انتخاب می کنید تخصص کامل را در این مورد داشته باشد. این مقاله به افرادی مانند شما کمک می کند تا بهترین شرکت طراحی سایت اختصاصی را برای ایجاد وب انتخاب کنند به دلیل این که وب سایت شما نام برند و هویت کسب و کار شما را نشان می دهد.


چه چیزهایی باید در هنگام انتخاب شرکت طراحی وب مورد توجه شما قرار گیرد:

شرکت هایی که تجارب زیادی در طراحی سایت دارند

* نمونه کارهای قوی
* اعضای حرفه ای تیم طراحی
* توانایی بازاریابی و سئو
* تعداد مشتریان و کاربران
* قیمت گذاری در پروژه های وب سایت

انتخاب یک شرکت طراحی وب شباهت به انتخاب یک سازنده خانه دارد . شما می خواهید خانه ای بسازید که سازنده آن قابل اعتماد باشد و خوب به نظر برسد. برای رسیدن به این هدف ، اولین گام یافتن شرکتی است که تجربه های زیادی دارد. اطمینان حاصل کنید که این شرکت در این صنعت بوده است و چند سال تجربه داشته باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب یک شرکت طراحی وب داشتن تیم توسعه است . یک تیم توسعه دهنده به شما کمک می کند هر زمان که بخواهید وب سایت خود را توسعه و ارتقا دهید. هنگام ایجاد یک وب سایت به یک طراح گرافیک ، یک برنامه نویس و یک مدیر بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر نیاز خواهد بود . داشتن یک وب سایت که چندین نفر بر روی آن کار می کنند می تواند برای داشتن یک وب سایت حرفه ای تضمین دهد.

نمونه کارهای پروژه وب
نمونه کارهای طراحی سایت بهترین روش برای اثبات این است که شرکت مورد نظر به چه میزان وب سایت شما را توسعه می دهد. اگر چه بسیاری از شرکت ها هستند که از وب سایت خود استفاده نمی کنند . باید نمونه کارهایی که فعال هستند را مشاهده کنید. مطمئن شوید شرکتی که شما انتخاب می کنید قبلا وب سایت های تجاری را توسعه داده باشند. با مشاهده نمونه کارها می توانید گذشته شرکت را برای انتخاب طراحی وب تصمیم درست را بگیرید.

خدمات به مشتریان
شرکت با مشتریان خود چگونه رفتار می کند. شرکتی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش به مشتریان داشته باشد و همچنین سیستم مدیریتی شما را به روز نگه دارند. اطمینان حاصل کنید به پیام و تماس شما پاسخ سریع می دهند یا نه. اما به یاد داشته باشید که ممکن است برخی از درخواست زمانبر باشد . این نشانه خوبی است زیرا شرکت مورد نظر زمان زیادی را صرف بررسی جزئیات پروژه شما می کند.

قیمت گذاری در پروژه طراحی سایت
آنچه بیشتر از همه شما می خواهید بدانید این است که چقدر باید برای طراحی وب سایت حرفه ای پرداخت کنید. ما به شما توصیه می کنیم به جای تمرکز برآنچه برای وب سایت جدید می خواهید پرداخت کنید را به چگونگی داشتن یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود اختصاص دهید. پس قیمت یکی از عوامل مهم است اما با داشتن یک تیم حرفه ای برای ایجاد وب خیال شما آسوده خواهد بود.

با بررسی نکاتی که گفته شد مطمئن شوید که با انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بهترین نتایج را داشته باشید. که علاوه برای این که یک وب سایت با گرافیک بالا داشته باشید در کنار آن هم در موتورهای جستجو نیز رتبه خوبی داشته باشید. ما در طراحی سایت اسپیناس وب برای طراحی یک وب سایت زیبا با سئو در موتور جستجو را به شما پیشنهاد می کنیم .

 96 
 : 03 مرداد 1397,ساعت 10:09:32 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
آموزش پارتیشن بندی ، نصب ویندوز و تهیهImage

سلام به شما همراهان همیشگی هیواشبکه

در این درس به مباحث پارتیشن بندی، نصب ویندوز و گرفتن Image خواهیم پرداخت که دو مبحث پارتیشن بندی و گرفتن Image را از طریق WinPE انجام خواهیم داد.

همانطور که می دانیم، قبل از اینکه ویندوزی را روی هارد خام نصب کنیم،نیاز به پارتیشن بندی هارد داریم.این کار را می توانیم در زمان نصب ویندوز و یا بعد از اتمام نصب ویندوز، از طریق Disk Management و یا با استفاده از نرم افزارهای پارتیشن بندی،انجام دهیم.

همانطور که اشاره کردیم،قبل از نصب ویندوز نیز می توانیم هارد را پارتیشن بندی کنیم.در دوره MCITP به دلیل طرح مباحث مربوط به سیستم عامل،کار با این موارد در محیط مجازی و محیط real تفاوت چندانی با هم ندارند.بنابراین اگر شما بتوانید در محیط آزمایشگاهی که در منزل دارید، این مباحث را به طور موفقیت آمیز پیاده سازی کنید و بر سر فصل های آموزشی مسلط باشید، در محیط real با مشکلی روبه رو نخواهید شد.

در درس قبل ابزار WinPE را ساختیم.

01-winpe-image

اکنون قصد داریم از این ابزار برای پارتیشن بندی هارد خام استفاده کنیم.برای این کار از یک هارد مجازی استفاده می کنیم.

1.وارد Virtual Box می شویم بر روی New کلیک کرده و یک هارد جدید به نام hiva می سازیم و ویندوز انتخابی را Windows 7 (64bit) انتخاب می کنیم :

02-create-virtual-box

2.مقدار فضای RAM را برای اینکه سرعت بیشتری داشته باشیم 1024 در نظر می گیریم.

03-create-virtual-box

3.قصد داریم هارد جدید بسازیم بنابراین گزینه Create virtual hard drive now را انتخاب کرده و بر روی Create کلیک می کنیم.

04-create-virtual-box

4.در صفحه Hard drive file type، پسوند VDI را برای هارد جدید در نظر می گیریم.

05-create-virtual-box

5.در صفحه Storage on physical hard drive، گزینه Dynamic allocated را انتخاب می کنیم.

06-create-virtual-box

6.در صفحه File location and Size، مسیر پیش فرض را برای آن در نظر می گیریم و بر روی Create کلیک می کنیم.

07-create-virtual-box

7.مشاهده می کنیم که هارد جدید به نام hiva ساخته شد.

08-create-virtual-box

اکنون هارد ساخته شد، در واقع می توانیم این هارد را همانند یک هارد واقعی در سیستم خود در نظر بگیریم که قصد داریم آن را پارتیشن بندی کرده و سپس بر روی آن ویندوز نصب کنیم.

برای پارتیشن بندی کردن این هارد، کافی است WinPE را بر روی یک دیسک داشته باشیم و با قرار دادن آن در CD-ROM و بوت شدن با WinPE،عمل پارتیشن بندی را انجام دهیم.در اینجا ما از فایل iso شده WinPE در محیط Virtual Box استفاده خواهیم کرد.

منبع: هیوا شبکه

 97 
 : 03 مرداد 1397,ساعت 08:27:11 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
نام دامنه چیست؟ تعریف و انواع نام دامنه

در این مقاله  نام دامنه و انواع آن و همچین ثبت دامنه و چگونگی ثبت دامنه را بررسی میکنیم.

یک نام دامنه وب یک دنباله ای از حروف و / یا اعداد / است که توسط یک یا چند دوره (“.”) جدا شده اند که به عنوان یک نشانگر به یک آدرس عددی منحصر به فرد ip  در یک شبکه کامپیوتری نظیر اینترنت عمل می کنند. این آدرس ممکن است محتوای قابل دسترس (مثلا وب سایت) را در اختیارتان قرار دهد یا ممکن است یک اینترانت خصوصی باشد.

نام دامنه وب همیشه با یک پسوند از 2 یا 3 کاراکتر به پایان می رسد. این کاراکترها میتوانند نشاندهنده کشور آدرس وبسایت یا نوع سازمان باشد؛ اما این همیشه صدق نمیکند.چطور نامهای دامنه کار می کنند؟
آنها تحت سیستم نام دامنه (DNS) عمل می کنند که عمدتا کتاب آدرس اینترنتی است که به بازدیدکنندگان در وب سایت شما کمک می کند تا  نام را به پیوند شماره IP مربوط به آن منبع ذخیره کنند.

انواع مختلف نامهای دامنه چیست؟
اصطلاحات رایج که به صورت دسته جمعی برای دامنه های دوم و سوم استفاده می شود به صورت زیر است.

TLD – دامنه های سطح بالا
این در بالاترین سطح در ساختار DNS اینترنت است. انواع مختلفی از TLD وجود دارد:

ccTLD – دامنه سطح بالا کد کشور
دو حوزه نامه برای مکان های جغرافیایی؛ مثلا؛ .au به معنای استرالیا است ، معمولا تنها ساکنان یک کشور می توانند مستعمره های مربوط به ccTLD خود را ثبت کنند؛ اما در طول سالها، تعداد کمی از کشورها اجازه دادند که احزاب خارج از سواحل خود ثبت نام نام های وب را ثبت کنند.

در مورد نام دامنه .au، قوانین سخت افزاری هنوز در محل هستند (و این یک چیز خوب است). به عنوان مثال، ثبت نام .com.au هنوز باید استرالیایی باشد یا علائق تجاری را در استرالیا ثبت کرده باشند. معیارهای واجد شرایط ثبت نام برای نامهای صحیح به این معنی است که هنوز هم به شدت با استرالیا ارتباط دارد و از اعتماد و اطمینان زیادی در خریداران داخلی و حتی خارج از کشور حمایت کرده است.

gTLD – دامنه سطح بالا عمومی
بهترین TLD های عمومی شناخته شده عبارتند از .com، .net، .biz، .org و .info – این می تواند توسط هر کسی در هر جای دنیا ثبت شود. با این حال، بعضی از جدیدترین gTLD ها محدودیت های مختلفی دارند.

IDN ccTLD – دامنه سطح بالا در سطح کشور بین المللی است
یک نام سطح بالا با یک فرمت خاص کدگذاری شده که اجازه می دهد آن را در یک مجموعه کاراکتر غیر لاتین (یعنی کاراکترهای ویژه) نمایش داده شود.

در پایین TLD، سطوح مختلف دیگری هستند:

سطح دوم
به طور مستقیم زیرسطح یک TLD در سلسله مراتب DNS، به عنوان مثال .com.au

سطح سوم
به طور مستقیم زیر سطح دوم در سلسله مراتب DNS. به عنوان مثال، domainregistration.com.au

تفاوت سطح دوم و سوم می تواند کمی گیج کننده باشد. به عنوان مثال، hotmail.com دامنه سطح دوم محسوب می شود، اما hotmail.com.au به عنوان سطح سوم طبقه بندی می شود.

زیر دامنه
بخشی از نام دامنه رتبه بالاتر در سلسله مراتب DNS؛ به عنوان مثال، example.domainregistration.com.au

بعضی از خدمات ثبت نام “دامنه” را ارائه می دهند – اما این معمولا برای کسب و کار ها ایده آل نیست و باید برای ایجاد یک وب سایت تجاری به عنوان ثبت نام نام سلسله مراتب بالا مورد استفاده قرار گیرد. داشتن نام خودتان نیز می تواند به اعتبار کمک کند.

همانطور که ذکر شد، درک تفاوت های بالا واقعا مهم نیست – اما چیزی که شما باید بدانید این است که چگونه ثبت نام نام دامنه را انجام دهید همچنین پیش از آغاز جستجو و ثبت نام، توصیه ای برای انتخاب دامنه ها وجود دارد.

 98 
 : 31 تير 1397,ساعت 08:22:36 
نويسنده eh3an2010 - آخرين ارسال: توسط eh3an2010
در دنیای دیجیتالی امروزه یکی از مهم ترین ارکان یک بیزنس داشتن یک وب سایت کاربرپسند و جداب است.

اما می خواهیم بدانیم چرا داشتن طراحی وب سایت خوب برای کسب و کار شما حیاتی است ؟

در زیر به برخی از دلایلی اشاره می کنیم:
سایت می تواند بهترین راه برای ارتباط بین مشتری و مدیر سایت باشد
تصویر بیزنس برای مشتریان احتمالی صورت می گیرد
بهترین انتخاب برای معرفی به رقبا می باشد

رنگ بندی در طراحی سایت
یکی از ارکان مهم در فرایند طراحی سایت می توانیم انتخاب رنگ مناسب است. با انتخاب درست رنگ در طراحی سایت نظر کاربران را به خود جلب می کند.  استفاده از رنگ هایی که مکمل و باهم هارمونی دارند و ترکیب رنگ های باهم از نظر بصری برای کاربران بسیار جذاب می باشد. از روش های گوناگونی شما می توانید یک انتخاب رنگ درست برای طراحی سایت داشته باشید مثلا می توانید از رنگ سازمانی شرکت به همراه رنگ های مکمل در طراحی سایت استفاده کنید. یا این که از رنگ هایی که در طبیعت وجود دارد می توانید از آنها الهام بگیرید و ترکیب رنگی زیبا داشته باشید. انتخاب رنگ حتی در محتوا هم می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. اگر به درستی انتخاب رنگ را نداشته باشید مطمئن باشید مخاطبان سریعا سایت شما را می بندند.

ریسپانسو
یکی از عوامل کلیدی که در طراحی سایت باید به آن توجه بسیاری شود . واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن سایت است . حال می خواهیم بدانیم ریسپانسیو بودن چیست؟ ریسپانسیو یعنی سایت شما با هر نوع دستگاهی سازگاری داشته باشد مثلا شما سایت را در گوشی موبایل خود باز می کنید نباید سایت بهم ریختگی داشته باشد و سایت به اندازه دستگاه شما باشد و نیازی به زوم کردن نداشته باشید . این فاکتور مهم باید در دستگاه هایی نظیر تبلت و فبلت نیز واکنش گرا باشد.

 99 
 : 15 تير 1397,ساعت 22:55:56 
نويسنده sitecode - آخرين ارسال: توسط sitecode
نکات گرافیک در طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت در طراحی سایت گرافیک یکی از مهم ترین عوامل جذب می باشد برای رسانه های اجتماعی و یا طراحی یک دعوت نامه برای یک رویداد آینده، استفاده از طراحی گرافیکی گسترده و همه کاره است. از جفت شدن فونت و مقیاس، تراز و فضای سفید، عناصر دنیای طراحی پیچیده هستند. اجازه دهید این 26 نکات طراحی حماسی به شما کمک کند از طریق چاله ها و قله های فرآیند خلاق به شما کمک کند.

فونت در گرافیک طراحی سایت
هنگام انتخاب یک فونت یا قلم برای سرصفحه ها، زیرنویس ها و متن بدن، از فونت ساده برای خواندن برای طراحی ساده و موثر گرافیکی استفاده کنید. چشم، سخت است که چندین تایپ اسکن را اسکن کند، بنابراین به یک مجموعه ساده از فونتها بستگی دارد. این طراحی با استفاده از انواع خانواده فونت Aileron، یک هندسه بدون خطی که دارای زیبایی شناسی ساده و مدرن است.

مقیاس در گرافیک
اعمال مقیاس به نوع، اشکال و یا ویژگی های ترکیباتی که نیاز به تطبیق متناسب. رنگ های مناسب برای ارتقاء این تکنیک را در حین ساخت مناسب قالب های مناسب که هنگام بزرگ شدن در نظر گرفته می شوند، استفاده کنید. در اینجا، Raleway برای کلمه "Scale" قوی و پررنگ با اشکال روشن است.

استفاده از فضاها در گرافیک طراحی سایت
استفاده از فاصله نامه برای پر کردن فضای مرده، تراز کردن متن و یا کلمات متراکم که فضای بسیار زیادی را بر می دارند. با این حال، مراقب نباشید که فاصله نامه را کاهش دهید تا بتوانید آن را بخوانید یا آن را زیاد کنید که نامه ها از یکدیگر جدا می شوند. در اینجا، فاصله فاصله نامه ای که بر روی کلمه "Respect" کاهش می یابد، یک اثر متراکم، به عنوان نمایشی بصری از فضا یا عدم آن است.

رنگ ها در گرافیک طراحی سایت
یک طرح رنگی که دارای رنگهای اصلی 1 تا 3 و رنگهای ثانویه 1 تا 3 است که از یکدیگر متمایز می شوند را انتخاب کنید. با تنظیم روشنایی برای کنتراست، از تنهای متفاوت یک رنگ برای انطباق استفاده کنید. بنرهای متناسب با تمایلات قویتری نسبت به پس زمینه رنگی نیاز دارند. در اینجا، آبی روشن در برابر زمینه سبز جنگل برای وضوح و قابل خواندن است.با تنظیم روشنایی تصویر پس زمینه، متن را تنظیم کنید تا رنگ متن را خنثی کند و طراحی را آسان و روشن کنید. این یک روش عالی برای اعمال متن سفید یا سیاه و سفید بر روی یک تصویر برای ایجاد یک اثر قوی برش است.

اصل ساده سازی در گرافیک طراحی سایت
آن را ساده نگه دار، اما اصول خود را فراموش نکن. اطمینان حاصل کنید که هر عنصر دلیلی دارد که در طراحی باشد و تعداد فونت ها، رنگ ها، شکل ها و فریم ها را به حداقل برسانید. استفاده از ترکیب رنگ های متضاد متن را به متن تیز و آسان برای خواندن استفاده کنید. با استفاده از یک قاب جامد برای حاوی کپی خود، ساختار ترکیبی adesign را افزایش می دهد.

خلاقیت در گرافیک طراحی سایت
برای رسیدن به گرافیک اصلی، توانایی های خلاقانه و مهارت های طراحی گرافیک خود را پر کنید نوآوری و تجربی باشید و انتخاب کنید و متن ها و فیلتر های مختلف را ترکیب کنید. اجتناب از روند و ایجاد طرح هایی که با سبک منحصر به فرد خود مطابقت دارند، مهر و موم شخصیت خود را در کار خود قرار دهید.


 100 
 : 13 تير 1397,ساعت 11:40:42 
نويسنده hiva shabake - آخرين ارسال: توسط hiva shabake
CompTIA Security+ Study Guide: SY0-401, 6th Edition

CompTIA Security Study Guide SY0 401 6th Edition

اگر شما یک فعال در زمینه ی IT هستید که در شغل خود رو به پیشرفت هستید احتمالا با آزمون CompTIA Security+ آشنایی دارید که یکی از با ارزش ترین مدارک موجود می باشد. از زمان معرفی آن در سال 2002 بیش از یک چهارم میلیون حرفه ای موفق به دریافت این مدرک شدند که خود سکوی پرتاپی برای مدارک با اعتباری نظیر CASP، CISSP و CISA است. CompTIA Security+ Study Guide: SY0-401 100 درصد مطالب آزمون Security+ را با اطلاعات روشن و مختصر در مورد موضوعات امنیتی پوشش می دهد.

سرفصل ها:

Chapter 1: Measuring and Weighing Risk

Chapter 2: Monitoring and Diagnosing Networks

Chapter 3: Understanding Devices and Infrastructure

Chapter 4: Access Control, Authentication, and Authorization

Chapter 5: Protecting Wireless Networks

Chapter 6: Securing the Cloud

Chapter 7: Host, Data, and Application Security

Chapter 8: Cryptography

Chapter 9: Malware, Vulnerabilities, and Threats

Chapter 10: Social Engineering and Other Foes

Chapter 11: Security Administration

Chapter 12: Disaster Recovery and Incident Response

https://goo.gl/zcYcGZ

منبع: هیوا شبکه

صفحه: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10]