هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: بازی هوشی و سرعت عمل _ گنجینه هایی از مونتزوما  (دفعات بازدید: 5187 بار)
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« : 06 اسفند 1388,ساعت 19:10:53 »

گنجینه هایی از مونتزوما (گنجینه های معبد ) The Treasures of Montezuma

اگر به فکر یک بازی فکری مناسب هستید این بازی را به شما پیشنهاد می کنم بازی The Treasures of Montezuma یک بازی ساده و با گرافیک مناسب می باشد که روی اکثر سیستم های قدیمی نیز به راحتی اجرا می شود . در این بازی شما در نقش یک خانم جوان که کاشف این دخمه هاست تلاش می کنید تا با چیدمان سریع و درست مهره های یک رنگ در کنار یکدیگر و دریافت الماس های روی مهره ها و به حد نصاب رسیدن در هر مرحله به مرحله بعدی و دخمه بعدی وارد شوید.
بعد از دریافت الماس ها اگر سرعت عمل شما بالا باشد و بتوانید قبل از زمان هر مرحله آنرا به پایان برسانید شما راهی مراحل بالاتر می شوید در غیر اینصورت آن مرحله را باید تکرار کنید.
بعد از هر دور به شما ستاره های جایزه میدهد که میتوانید با استفاده از ان قدرتهای خاصی به بازی اضافه و قدرت آنها را نیز کم و زیاد نمایید.
بعد از هر مرحله زمان باقی مانده شما به امتیاز های ذخیره شده شما اضافه می گردد پس هر چقدر زودتر مرحله را تمام کنید امتیاز بالاتری نصیبتان میشود و بعد از هر چند مرحله یکی از جوایز ویژه نیز به شما داده می شود تا بتوانید به راز اصلی گنجینه پی ببرید .
بازی راحت و ساده می باشد  و سرعت عکس العمل را بالا می برد و قدرت تصمیم گیری را تقویت می کند.

پیشنهاد می کنم نسخه تریال آنرا که رایگان نیز هست دریافت کرده و خود را محک بزنید ! (البته مواظب باشید معتادش نشید!!! )

دانلود : Free Trial - 17 MB
کد:
http://www.games2download.com/free-puzzle-games/treasures-montezuma-download.htm

شاد باشید .
« آخرين ويرايش: 30 دي 1389,ساعت 11:07:13 توسط كیانی » خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :