هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: از اجرای خودکار ویروس آتوران جلوگیری نمائید  (دفعات بازدید: 2540 بار)
ساقي
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 18
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 59

ديدن مشخصات
« : 15 اسفند 1388,ساعت 15:00:44 »

Autorun یکی از ویژگیهای پیش فرض تمامی ویندوز ها بوده که باعث اجرای خودکار برنامه ها در ویندوز ها شده و از طرفی باعث اجرای ویروسهای گوناگونی در ویندوز میشود که از این قابلیت برای اجرای خودکار یک فایل مخرب میگردند . برنامه Autorun Vaccinate یک برنامه مجانی برای تمامی ویندوزها می باشد که میتوانید با یک کلین قابلیت فوق را غیر فعال نمائید .

دانلود برنامه به حجم 500 کیلوبایت
کد:
http://www.moosoft.com/other/autorun.zip

پ.ن : همچنین میتوانید از برنامه Panda Vaccinate نیز برای جلوگیری و واکسینه کرده حافظه های فلش استفاده کنید :

دانلود و اطلاعات بیشتر
کد:
http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/Panda-USB-Vaccine.shtml

خارج شده است

کسی که درخت شخصیت او نرم و بی عیب باشد شاخ و بر گش فراوان است:امام علی علیه السلام
سید مهدی صافی
کاربر فعال

تشكرها : 39
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 132

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 15 اسفند 1388,ساعت 15:12:09 »

البته دوست عزیز اضافه کنم اگر آنتی ویروس آبدیت باشد ویروس Autorun خواهد گرفت و برای اینکه مشکل از بین بردن Autorun بعد از ویروس گیری از بین برد و درایو های ویندوز به حال اولیه برگردند با یک اسکن دیسک ساده که در ویندوز موجود است از تمامی درایورها گرفت و به همین راحتی مشکل حل خواهد شد.
خارج شده است

ساقي
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 18
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 59

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 17 اسفند 1388,ساعت 19:58:09 »

تشکر از توضیحتون همانطور که قبلا هم گفتم مشخصا نمیشه روی یک آنتی ویروس حساب کرد
 پ .ن1: سیستم من تروجانی داشت که ای ست قادر به پاک کردنش نبود و ویروس اوتو رانی داشت که حتی ای ست شناساییش نکرده بود
پ .ن2 : گرچه همیشه از ای ست استفاده می کنم
خارج شده است

کسی که درخت شخصیت او نرم و بی عیب باشد شاخ و بر گش فراوان است:امام علی علیه السلام
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 17 اسفند 1388,ساعت 19:58:09 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :