هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: گزارش مربوط به پیدا شدن یک ویروس جدید به نام ....  (دفعات بازدید: 4615 بار)
iziran
کاربر نیمه فعال
**

تشكرها : 31
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 92

ديدن مشخصات WWW
« : 29 خرداد 1389,ساعت 18:27:49 »

با سلام
من امروز به صورت کاملان اتفاقی متوجه یک ویروس جدید شدم.
البته اسمش رو دقیق نمی دونم چی بزارم ولی خودش رو بانام رندر معرفی میکنه.
خوب اما این ویروس چیکار میکنه خیلی قشنگ و مهمه .
این ویروس بعد از کانتک شدن شما به اینترنت حدود 4 یا 5 تا حافظه مقیم میشه بدون اینکه کار خاصی انجام  بده و بعد  ارتباط  شما رو با اینترنت قطع میکنه در صورتی که هنوز کانکت هستین.
در واقع این ویروس تمام پورت های مربوط به ایترنت رو محکم میبنده و خودش از یک پورت مخصوص برای اتصال به اینترنت استفاده میکنه که یک پورت رزرو هست و شما بهش دسترسی ندارین.
در صورتی که شما دیسکانکت کنین دیگه نمی تونین کانکت بشین مگه اینکه کامپیوتر رو ریست کننین در این مورد لوگ آف کردن ویندوز هیچ کاربردی نداره.
راه های مقابله و پاکسازی در حال بررسی هستش و هنوز نتونستم قسمت ریجیستری ویروس رو پیدا کنم که بگم چطور میشه محوش کرد.
نکته : من اینقدر صواتم میرصه که اینا ویروص نیصتن بلکه تروجان هستن ولی بخاطر اینکه بقیه صواتشون نمیرسه بحشون میگم ویروس.
موفق و بهروز باشید
خارج شده است

اطمینان به هرکس پیش از آزمودنش از کمی خِرد است. امام علی (ع)
ستاره
کاربر جدید
*

تشكرها : 10
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 27

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 29 خرداد 1389,ساعت 18:37:40 »

سلام آقای پروفوسور.
شما ماشاالله غلط املایی داری در حد مرگ.
راستی شما مدرک چیه ؟
در ضمن اگه هنوز راه از بین بردن یک ویروس رو بلد نیستی و حتی هنوز اسمش نمی دونی پس دیگه خبر چیو میدی ؟
اصلا که که نوشتی اخطار بود خبر بود پیام بازرگانی بود چی بود.
موفق و دلپذیر باشید
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #2 : 30 خرداد 1389,ساعت 19:20:58 »

سلام
خدمت شما دوست عزیز
این تروجان از چندی قبل ما یک ملاقاتی با ایشون داشتیم وچون فکر میکردیم ویندوز خراب شده  چشمک
بالاخره ویندوز عوض شد تا سیستم مجدد راه بیاد. در صورتی که روشی برای مقابله با این تروجان پیدا کردید حتماً بقیه دوستان رو نیز مطلع نمایید.
و ما به سواد بالای کامپیوتری شما ایمان داریم  ....  چشمک
با تشکر.
پیروز باشید.
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 30 خرداد 1389,ساعت 19:20:58 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
iziran
کاربر نیمه فعال
**

آفلاین آفلاین

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #3 : 30 خرداد 1389,ساعت 20:06:00 »

سلام گرم خدمت مدیریت گرامی سایت.
البته من مسطقیم با این ویروس مواجه نشدم  بیشتر ادارات که مشتری هستند با این مشکل روربرو شدن هیچ گزارشی هم مبنی بر ویروسی شدن ویندوز سون و ویستا بدست من نرسیده و تمام ویندوز ها اکس پی بوده که ویروسی شده. که خوشبختانه من از سون 64 بیت استفاده میکنم .
در ضمن تا پیدا شدن نام ویروس نام این ویروس رو موقتا ویروس کانکشن میزاریم.
ولی فردا قرار یه سر به سرور اداره آموزش و پرورش بزنم که به همین ویروس دچار شده و سعی میکنم از روند پاک کردنش فیلم تهیه کنم.
ولی در حال حاضر هیچ راهی رو پیشنهاد نمیکنم حتی nod 32 با آپدیت جدید هم پیشنهاد نمیکنم (اینو به بعضی از مدیران سایت میگم که حافظ منافع nod 32 با آپدیت در ایران هستند)
فعلا هر آنتی ویروسی رو که دارین آپدیت کنید و به خدا توکل کنین و بعد از خدا هم امیدتون به من باشه که امیدوارم نا امید از دنیا نرین.
موفق و پیروز ، بهروز ، دلپذیر و ..... باشید
خارج شده است

تقدسی
Super Manager
*

تشكرها : 100
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 380

هیهات من الذله ...

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #4 : 31 خرداد 1389,ساعت 09:45:26 »

با سلام
چقدر خوب میشه ما همیشه امیدمون به شما باشه...وای...من به شما و موفقیت چشم انگیزتون تبریک میگم.انشالله شما رو در مقام نود 32 و بالاترین طراح آنتی ویروس ببینیم.الهی آمین
خارج شده است

كاربران گرامی : لطفاً قبل از هرگونه فعاليت ابتدا قوانين انجمن را مطالعه  و قبل از ارسال جديد در انجمن جستجو نماييد.
iziran
کاربر نیمه فعال
**

آفلاین آفلاین

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #5 : 31 خرداد 1389,ساعت 20:56:23 »

سلام
تشویق های شما باعث دلگرمی ماست.
ویروس مذکور اسمش worm conficker هستش نام فایل اجراییش هم asr_zweysd.exe هست که در مسیر c:\windows\system32 قرار داره که باید end process بشه و در ضمن در همین مسیر یک پوشه به نام x درست میکنه که انو باید با تمام محتویات پاک کنید.
این ویروس 8 قسمت ریجیستری رو خراب میکنه و باید به حالت اول برش گردونین اگه زیاد به ریجیستری وارد نیستین تو قسمت یوزر اکانت ویندوز یه یوزر جدید بسازین و یوزر قبلی رو پاک کنید.
خبر دیگه اینکه در راستای تحقق اهداف بعضی ها ریپورت این ویروس برای شرکت Avira ارسال شد و چند دقیقه پیش چواب دادن که از ساعت 10:35 به وقت ایران آپدیت جدید می تونه این ویروس رو پاک کنه.
فقط و فقط موفق باشید
خارج شده است

كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #6 : 31 خرداد 1389,ساعت 21:34:15 »

سلام
به پاس این خدمت شما یک تشکر به شما تقدیم می کنم. اگر بتونید فکری هم به حال نیوفولدر جدید (چشمک بکنید عالی میشه .

پیروز باشید.
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :