پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: کیبورد همراه روزنامه نگار  (دفعات بازدید: 1317 بار)
Yas
کاربر جدید
*

تشكرها : 7
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 40ديدن مشخصات
« : 02 مهر 1389,ساعت 22:20:12 »


تکنولوژی ساخت نمايشگر های لمسی کم کم تحرک و پويايی را در بازار ساخت و فروش کیبورد ها کمرنگ تر می کند. اما در سرعت تایپ هنوز کیبوردها با فاصله زیادی مقام اول را دارند. اگر شما هنوز جزو آن دسته از کاربران هستید که تایپ کردن با کيبوردهای حقیقی را دوست داريد، می توانید در کنار تلفن همراه، یک کيبورد همراه نيز داشته باشيد.


این یک کيبورد کامل QWERTY است که Jorno نام دارد. به کمک بلوتوث با دستگاه های مختلفی نظير آیفون، آی پد، انواع گوشی های HTC و نوکیا و خلاصه هر وسیله دارای بلوتوث2.1+EDR، ارتباط برقرار کرده و تبدیل به یک کیبورد بلوتوث برای آن می شود.

دکمه های آن 15% از اندازه استاندارد هر دکمه کيبورد معمولی کوچکتر و تقریبا برای هر کاربری قابل استفاده است. اين کیبورد از دو قسمت خم شده و همانند یک جعبه بسته می شود. ابعاد اش هنگام جمع شدن8.5*8.5 سانتیمتر و ضخامت 0.7 سانتیمتر است. باتری لیتیومی آن با یک بار شارژ برای یک ماه کار کافی است و وزن اش 240 گرم است.

این کیبورد برای کسانی است که همه جا نیاز دارند ابزار تایپشان همراهشان باشد و همیشه هم لپ تاپ حمل نمی کنند. بنابراین روزنامه نگاران و خبرنگاران یکی از گروه های هدف اصلی شرکت سازنده این کیبورد محسوب می شوند. از هم اکنون تا پايان اکتبر 2010 می توانيد سفارش خريد این کيبورد همراه را با قيمت 79$ بدهيد. به نظر من این کیبورد حتی می تواند يک وسیله بسيار مفید برای جزوه نوشتن و يادداشت برداری در کلاس های درس باشد
خارج شده است

يا رب نظر تو برنگردد    برگشتن روزگار سهل است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :