پنل اس ام اس
نظرسنجی
سوال: به نظر شما برترین کدام سرویس دهنده وبلاگ فارسی کدام است ؟
ایران بلاگ - 0 (0%)
بلاگ اسکای - 0 (0%)
بلاگ پارس - 0 (0%)
بلاگفا - 1 (16.7%)
بلاگـ‌ها - 0 (0%)
پرشین بلاگ - 1 (16.7%)
پرشین گیگ - 1 (16.7%)
ثامن بلاگ - 0 (0%)
جوان بلاگ - 0 (0%)
میهن بلاگ - 2 (33.3%)
دیگر سرویس دهندگان - 1 (16.7%)
مجموع آراء: 6

صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: نظرسنجی انتخاب سرویس دهنده برتر وبلاگ ایرانی  (دفعات بازدید: 3549 بار)
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« : 04 فروردين 1390,ساعت 17:28:55 »

سلام به همه دوستان
از آنجا که  سرویس دهندگان وبلاگ فارسی دارای تنوع و ویزگی های متفاوتی هستند برآن شدیم تا طی یک نظر سنجی در مورد عوامل انتخاب یک سرویس دهنده وبلاگ نظر سنجی را ترتیب دهیم ، تا برترین سرویس دهنده وبلاگ فارسی را از دیدگاه کاربران به صورت تخصصی بررسی کنیم.

به نظر شما برترین کدام سرویس دهنده وبلاگ فارسی کدام است ؟
در کنار اعلام رای ، لطفاً در صورتی که دلایل خود را نیز دارید به صورت یک پاسخ مجزا شرح دهید.

(اگر یک سیستم در نظر سنجی لحاظ نشده باشد درصورتی که در حداقل 5 پاسخ به عنوان گزینه انتخابی شما باشد به نظر سنجی اضافه خواهد شد)

یا حق
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
حسین جهانبخش
Aiapir Team
*

تشكرها : 47
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 122

دانشجوی فوق لیسانس علوم کامپیوتر

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 06 فروردين 1390,ساعت 00:11:38 »

من میهن بلاگ رو انتخاب کردم.
مدیران میهن بلاگ یادمه یکی دو سال پیش از این که یکی از روزنامه ها سرویس اونها رو جدی نگرفته بود و سرویس های دیگه وبلاگ دهی رو بالاتر از اونها دونسته بود شاکی شده بودند و می گفتن که حقشون خورده شده.

درسته که پرشین بلاگ اولینه (از نظر زمان تاسیس)، درسته که بلاگفا پر کاربر ترینه و در الکسا بالاتر از میهن بلاگه ولی من عاشق میهن بلاگم به یک دلیل.
میهن بلاگ همیشه در حال پیشرفته مثل همین دو سه هفته پیش که دو امکان جدید رو به وبلاگ هاش اضافه کرد. حتی بسیاری از امکانات جدید سرویسهای دیگه کپی برداری از میهن بلاگه، مثل پست رمز دار در بلاگفا و دیگر سرویس ها. علاقه به میهن بلاگ هم داره روزانه افزایش بیشتری نسبت به بقیه سرویس ها پیدا می کنه و حالا به چهارمین سایت برتر ایران طبق نظر سایت الکسا تبدیل شده. (البته اگر گوگل و یاهو رو کنار بذاریم بعد از بلاگفا دومه).

در نهایت اینکه میهن بلاگ رو دوست دارم چون همیشه می تونم منتظر یه غافل گیری ازشون باشم.
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :