پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: لطفا کمکم کنید آنتی ویروس همه برنامه های ویندوز رو از بین میبره  (دفعات بازدید: 3818 بار)
hamid_2021
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات
« : 19 فروردين 1390,ساعت 22:06:37 »

با سلام و تبریک سال جدید به همه عزیزان
مشکلی که برای من پیش آمده اینکه به یک از سایتهای کرک سر زده بودم و از اون موقع تا الان نمیدونم چیکار کنم چندین با ویندوز عوض کردم ولی اصلا جواب نمیده

بعد اینکه به اون سایت واردشدم (سایتی اصلی که کرک نارسیس رو ساخته )موقع خروج ویروس کشم فعال شد و هر چی برنامه اصلی خود ویندوز هست رو بعنوان ویروس از بین برد همون برنامه هایی داخل سیستم 32 هستند رو میگم نه برنامه هایی که نصب کردم
بعدش ویندوز عوض کردم ولی بعد 1 روز باز دوباره همون طور شد. و الانم همین مشکل رو پیدا کردم الانم تمامی برنامه ها مانند notepad , wordpad windows media player ...
ویروس کشم Avast بود برا دومین با آخرین ورژن ناد 32 رو نصب کردم که اونم مثل avast هر چی بود بعنوان ویروس شناخت و حذف کرد

آیا کسی میتونه کمکم کنه؟
چه جوری میتون بودن نصب دوباره ویندوز همون برنامه های رو بازیابی کنم؟
خارج شده است
samannorallahy
کاربر جدید
*

تشكرها : 5
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 14

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 19 فروردين 1390,ساعت 22:39:52 »

سلام
شما برای بازیابی برنامه ها می توانید وقتی که ویندوز بالا می آید کلید F8 را فشار دهید و با Safe mod بالا بیاید آنگاه ویندوز نمیگذارد برنامه ای به صورت اتوماتیک باز شود و سپس با System Restore می توانی برگردانید.
اگر هم توانستید هار خودتان را Fdisk کنید. و دوباره ویندوز نصب کنید.
خارج شده است
hamid_2021
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 2

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 21 فروردين 1390,ساعت 00:18:51 »

من الان فهمیدم فایل rundll32 از سیستم 32 حذف شده که نمیزاره اون برنامه ها اجرا بشن

آیا راهی هست اونو بدون تعویض ویندوز بازیابی کرد؟

چون یه برنامه ای نصب کردم که نمیتون ویندوز عوض کنم

دوستان متخصص خواهشا کمکم کنید
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 21 فروردين 1390,ساعت 00:18:51 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #3 : 21 فروردين 1390,ساعت 09:18:59 »

سلام
cd ویندوز رو توی درایور بذارید سیستم را از سی دی بوت و  ویندوز خود را تعمیر (repair ) کنید. فایلهای مورد نیاز به صورت خودکار توسط سیستم عامل جایگزین می شوند و نیاز به نصب مجدد ویندوز رفع می گردد.

پیروز باشید.
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
حسین جهانبخش
Aiapir Team
*

تشكرها : 47
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 122

دانشجوی فوق لیسانس علوم کامپیوتر

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #4 : 21 فروردين 1390,ساعت 17:36:05 »

سلام. من هم یک مدتی با این مشکل مواجه بودم و بعد از چندبار(حدود 5-6 بار)  نصب ویندوز به محض اینکه ناد رو نصب می کردم شروع می کرد به حذف فایل های ویندوزی. دقیق یادم نیست چی کار کردم ولی تا اونجایی که یادمه آخرین باری که ویندوز عوض کردم دیگه ناد نصب نکردم کسپر نصب کردم.

حالا این راه رو هم امتحان کنید شاید جواب داد.
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :