پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: یک موضوع مهم  (دفعات بازدید: 2771 بار)
hoodin
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« : 30 مهر 1390,ساعت 10:38:34 »

سلام به دوستان من تازه عضو این سایت شدم وچون دیدم اینجا همه دوستان متخصص هستند یه سوال داشتم که جوابش برام خیلی مهمه و اینه که من الان ترم 1 نرم افزار هستم و میخوام موازی با دانشگاه علم کامپیوترو یاد بگیرم و بیشتر میخئام تخصصمو بزارم روی اینترنت شبکه طراحی وب راستش سردرگم شدم نمیدونم باید از کجا شروع کنم چه کتابی بخونم؟چه شاخه ای رو یاد بگیرم؟و ... خواهش میکنم راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم ممنون
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 30 مهر 1390,ساعت 12:23:55 »

سلام
اینکه میخواهید همزمان با تحصیل تخصص نیز یاد بگیرید کار بسیار عالی و منطقی است. به علایق و سلیقه خودتان نگاه کنید و بازار کار
همچنین پیشنهاد می کنم  موضوعات زیر را به دقت مطالعه نمایید.

*_ کتاب آموزش کامپیوتر برای آماتورها

*_ بازار کار

*_ آینده کاری رشته نرم افزار

اگر سوال دیگری در این زمینه داشتید در همین تاپیک مرقوم فرمایید.

یا علی مدد...
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
hoodin
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 03 آبان 1390,ساعت 15:27:15 »

اقای کیانی واقعا از راهنمایی ممنونم ولی این موضوعاتی که شما فرمودید دیگه مال خیلی اماتور من یادم رفت بگم که من از نظر اطلاعات عمومی کامپیوتر واقعا عالیم و حتی چند سال پیش یعنی تو سن 15 سالگی برنامه نویسی cکار میکردم و خیلی اماتور نیستم اگه میشه یکم حرفه ای تر راهنمایی بفرمایید مخصوصا تو زمینه شبکه و اینترنت
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 03 آبان 1390,ساعت 15:27:15 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #3 : 03 آبان 1390,ساعت 19:41:26 »

بسیار عالیه که مقدمات رو بلدید و حتی زمینه کاری نیز دارید.

برنامه نویسی تحت وب یا اپلیکشن رو یاد بگیرید . ( با کیفیت بالا ، نوع زبان میشه اولویت بعدی)
حداقل های شبکه مانند راه اندازی یک شبکه کوچک ادارای یا خانگی را بیاموزد و مسلط شوید . مثلا بتوانید شبکه و تنظیمات کامل نرم افزاری و سخت افزاری یک کافی نت رو انجام بدهید (این خود ساده ترین راه تجاری شبکه برای کسب درآمد است)
در یک شرکت نرم افزاری / سخت افزاری کارورز و کاراموز شوید یا حداقل در انتخاب محل کاروزی پایانی خود نهایت دقت را به عمل اورید.
در یک پروژه متن باز شرکت کنید.

یا علی مدد...
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :