هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: اینده کاری طراحان وب  (دفعات بازدید: 4875 بار)
hoodin
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« : 17 آبان 1390,ساعت 16:44:53 »

سلام دوستان من میخواستم بصورت کاملا تخصصی طراحی وب یاد بگیرم بنابراین قبلش خواستم یکم تحقیق کنم از همه خواهش میکنم نظرشون رو درباره اینده یک طراح وب بگن بخصوص در ایران.  متشکرم
خارج شده است
مجتبی چنانی
Aiapir Team
*

تشكرها : 29
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 112

برنامه نویس!

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 18 آبان 1390,ساعت 21:09:55 »

با سلام
دوست عزیز طراحی وب امروزه تبدیل به یک نیاز همگانی شده! یعنی هر شغلی حتی آرایشگری یک وبسایت برای کارهای خودش لازم داره. اما پس از یادگیری کار باید بتونی خوب برای کار خودت بازاریابی کنی. بعنوان مثال به پیش پزشکان، مراکز متفاوت رفته و به اونها معرفی کنی که یک وبسایت چی هست و چگونه می تونه به اونها کمک کنه! البته یه پیشنهاد دیگه! با وبسایت های استاتیک شروع کن.
از لحاظ مالی هم فوق العاده درآمد زا هست.
موفق باشید.
خارج شده است

Life runs on code.... keep writing or die...

كاربران گرامی : لطفاً قبل از هرگونه فعاليت ابتدا قوانين انجمن را مطالعه  و قبل از ارسال جديد در انجمن جستجو نماييد.
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #2 : 19 آبان 1390,ساعت 17:14:17 »

سلام
اگر خیلی ساده بخواهیم آینده شغلی طراحان وب را بیان کنیم فکر میکنم این جمله به اندازه کافی گویا خواهید بود :
طراحی وب یکی از چند صنعت برتر پول ساز جهان است.

برای شروع همانطور که دوست عزیزمان جناب آقای چنانی فرمودند با طراحی استاتیک شروع کنید به داینامیک ارتقاء دهید .
زبانهای پیشنهادی نیز :  ASP.net , java , PHP می باشند البته در ابتدا تسلط کامل بر HTML و کمی JAVA SCRIPT نیز لازم خواهد بود.
در این میان کار با پایگاههای داده مانند : sql server , my sql  و... نیز لازم می باشند.

یا علی مدد...

خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 19 آبان 1390,ساعت 17:14:17 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
hoodin
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : 21 آبان 1390,ساعت 15:32:21 »

ممنون از راهنمایی دوستان   خوب توی ایران چی؟ایا یک طراح وب میتونه توی ایران هم موفق باشه؟
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #4 : 23 آبان 1390,ساعت 16:52:02 »

درود

با توجه به در حال پیشرفت بودن ایران و نیاز به طراحی سایتهای جدید و کاملا پویا در صورتی که بتوانید به سطح دانش بالایی در زمینه طراحی وب برسید درآمد بالای شما قطعا دور از ذهن نخواهد بود .

یا علی (ع) ...
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :