هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: سردرگمی!!  (دفعات بازدید: 2280 بار)
hoodin
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« : 06 بهمن 1390,ساعت 14:24:13 »

با سلام  من یه مدتی شروع به یادگیری تخصصی طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب کردم،ولی راستش الان بعد از مدتی دچار سردرگمی شدم،خوب من زمانی شروع کردم که دوستان گفتند از وبسایتهای استاتیک شروع کن و به داینامیک ارتقا بده،خوب بعد رفتم و نرم افزار dreamweaverرو نصب کردم و یه کتاب اموزشش هم که خیلی قدیمی بود پیدا کردم و شروع به یادگیری کردم خوب حالا من سردرگمم و یه سوال منو درگیر کرده:
_ایا العان همینها کافی هستند برای یادگیری یا باید موازی با اینها برنامه نویسی تحت وب هم شروع کنم،مانندphp.java script., . . . ؟
_این کتاب دریم ویور خیلی قدیمی است و اصلا با نسخه های جدید نرم افزار همخونی نداره برای یادگیری نرم افزار چکار باید بکنم؟(کلاس های بیرون اصلا نمیتونم برم چون توی شهرما نداره!!)
راستی یه چیزدیگه که اگه یه نفر از دوستان متخصص پیدا میشد و دقیقا مرحله به مرحله میگفت که باید چکار کنم و منابعی هم معرفی میکرد خیلی خیلی ممنون میشدم.
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 06 بهمن 1390,ساعت 20:44:02 »

با سلام
اینکه دوستان گفتند با سایتهای ساده و ایستا شروع کنید راهنمایی خوبی بود ولی منظورشان ماندن در استاتیک نبوده قطعاً !
فکر کنم اشتباه دید شما از اینجا شروع میشه که تسلط بر نرم افزار تا زبان طراحی وب را کمی با هم آمیخته نگاه می کنید ، دریو ویور ، فرونت پیج و ... فقط یک اپلیکشن برای راحتی در طراحی هستند ، و زبان php یا asp یک زبان پایه وب است و java scrpt یا vb script زبانهای اسکریپتی و تکمیلی در طراحی وب می باشند.
حالا شما اگر بر یک نرم افزار طراحی مانند دریم ویور و امثالهم تسلط داشته باشید قدرت طراحی را بالاتر خواهید برد.
در جواب سوال دیگر شما : هم باید عرض کنم که حضور در کلاش و تمرین عملی قطعا بهتر و مفید تر خواهد بود اما استفاده از نرم افزارهای آموزشی (به ویژه اینتراکتیو) در کنار تمرین درس به درس همراه با فعالیت و حل نمونه پروژه می تواند مثمر ثمر باشد.
سوالی بود در ادامه در خدمتیم.
یا علی مدد...

خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :