پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: راهنمایی  (دفعات بازدید: 1970 بار)
mansooreh13
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 22

ديدن مشخصات
« : 16 بهمن 1390,ساعت 10:52:37 »

با سلام من دانشجوی ترم دوم فوق لیسانس نرم افزارم. تا حالا هیچ سابقه ی کاری نداشتم . بعد از اومدن به دانشگاه به فکر افتادم که جایی مشغول به کار بشم. ولی واقعا نمی دونم باید از کجا شروع کنم؟ می خواهم ابتدا مقداری توانایی هایم را افزایش بدم بعد برم دنبال کار. ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و از چه نرم افزاری؟ از برنامه نویسی شی گرا شروع کنم یا از C# یا طراحی وب . واقعا گیجم . و خیلی نگران مرتب احساس می کنم فقط یک مشت تئوری بلدم که به هیچ دردی نمی خوره. ممنونم می شم راهنمایی ام کنید.
خارج شده است
مجتبی چنانی
Aiapir Team
*

تشكرها : 29
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 112

برنامه نویس!

ديدن مشخصات
« پاسخ #1 : 16 بهمن 1390,ساعت 20:41:26 »

با سلام خدمت شما
دوست عزیز و گرامی، در ابتدا باید علاقه و زمینه که می خواهید در آن شروع به کار کنید رو مشخص کنید. شما با مدرک فوق لیسانس می تونید هم شروع به اموزش در موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها(برای شروع موسسات غیر انتفاعی و دانشگاه آزاد) رو می تونید انتخاب کنید(درخواست بدین).کارهای دیگه ای که یک دانشجو و فارق التحصیل رشته کامپیوتر می تواند در آن فعالیت کند برنامه نویسی و شبکه، طراحی هستند. در زمینه برنامه نویسی و شبکه و... که نیاز به 2 مورد دارند. 1 علاقه و 2 علم و تخصص(کلاس های اموزشی می توانند این را برای شما فراهم کنند). حالا باید به درون خود رجوع کنید و تمامی جوانب و امکانات و زمان و شرایط و علاقه و توانایی خود در زمینه های متفاوت بسنجید و یک زمینه یا چند زمینه(که می تونید اون چند زمینه را در همینجا بیان کنید تا دیگر دوستان و یا بنده بیشتر راهنمایی کنیم) انتخاب کنید.
موفق باشید.
خارج شده است

Life runs on code.... keep writing or die...

كاربران گرامی : لطفاً قبل از هرگونه فعاليت ابتدا قوانين انجمن را مطالعه  و قبل از ارسال جديد در انجمن جستجو نماييد.
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :