پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: پروژه درس شبکه محلی، Teamviewer; Netsupport !  (دفعات بازدید: 5055 بار)
Ozv
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 17

ديدن مشخصات
« : 16 اسفند 1390,ساعت 21:38:02 »

سلام به همه ی دوستان و اساتید گل و محترم.
من واقعا از شوک سادگی این درس و مبتدیانه بودنش بیرون نمیام و مثلا پروژه ای سخت رو انتخاب کردم(سختتر از نحوه نصب و اپدیت انتی ویروس،نصب اکتیو دایرکتوری،تعریف DNS،نصب ویندوز سرور 2003 و 2008(که هرکدومو یکی برداشت!)،یا نصب و کار VMWare... بگذریم) واسه اموزش حالا عملی و زنده در کارگاه یا ارائه ی پاورپوینت.
من درخواستی دارم و اینکه برای نرم افزار های نام برده، اسلایدهای کاملی یا متن نیاز دارم و متاسفانه اسلایدها رو از هیچ سایت خارجی و داخلی پیدا نکردم و اگه باشه واقعا عالی میشه و در وقتم صرفه جویی.مطمئنا اگر با تصویر باشه بهتره.
با تشکر فراوان
خارج شده است

با دیدن شوهرخواهرم یک نصیحت به همه میکنم، اینکه هیچوقت از خدا نخواه یه شوهر یا همسر مومن بهت بده چون ممکنه یک مومن ولی کودن و *-*-* ( اسکل ) بهت بده و این اصلا خوب نیست. البته خب اینم هست که به خواهرم به هم میخورن ولی اطرافیان چه گناهی کردن نمیدونم.
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 20 اسفند 1390,ساعت 18:11:40 »

سلام
به این فایل نگاه کنید فکر میکنم برای شروع مناسب باشه.

کد:
https://www.netsupport247.com/resources/NS24-7_e_Book_UK_Standard2.pdf

یا علی مدد...
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
Ozv
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 17

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 24 اسفند 1390,ساعت 22:31:56 »

خیلی ممنون خلاصه و مفید بود.

در مورد nns که مقاله تکمیله و اگه اسلاید موجود باشه بهتره ولی مهمتر از اون مقاله و اسلاید در مورد teamviewer هست که واقعا فوری و ضروریه. از کمکتون ممنونم.

*_ ارسالهاي پياپي ادغام شدند.
« آخرين ويرايش: 24 اسفند 1390,ساعت 23:55:51 توسط كیانی » خارج شده است

با دیدن شوهرخواهرم یک نصیحت به همه میکنم، اینکه هیچوقت از خدا نخواه یه شوهر یا همسر مومن بهت بده چون ممکنه یک مومن ولی کودن و *-*-* ( اسکل ) بهت بده و این اصلا خوب نیست. البته خب اینم هست که به خواهرم به هم میخورن ولی اطرافیان چه گناهی کردن نمیدونم.
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 24 اسفند 1390,ساعت 22:31:56 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :