هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: نکات مهم برای انتخاب متخصص سئو  (دفعات بازدید: 3040 بار)
itnews
کاربر جدید
*

تشكرها : 6
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 13


ديدن مشخصات
« : 18 ارديبهشت 1391,ساعت 10:17:29 »

‏اگر می‌خواهید از کسی برای کارهای SEO ‏ ی وب سایت خود کمک بگیرید، به چند نکته توجه کنید :
-   ¬از چه مراجعی استفاده کرده‌اند؟ این مراجع را در مورد مشتریان قبلی که رتبه‌ی خوبی در جستجوها کسب کرده‌اند بررسی کنید . یک موسسه‌ی SEO ‏ موفق، مراجع و مطالعات موردی خود را که سبب اثبات شرکت شده است را در اختیار شما قرار خواهد داد.
-   از شرکت بخواهید که در مورد عملکردهای غیر قانونی که مطرح شده توضیح بدهد، و اینکه تا چه اندازه به این مسئله توجه دارد. تکنیک‌های SEO غیرا خلاقی می‌تواند سبب حذف کامل سایت شما از فهرست جستجو شود. در نتیجه ممکن است خود را با صورت حسابی بزرگ مواجه ببینید آن هم در شرایطی که حتی در نتایج جستجو ظاهر نشده اید. در صورت امکان، لیستی از فعالیت‌های غیرا خلاقی آن‌ها تهیه کنید و آن را با همین عنوان برچسب گذاری نموده و به قرار داد ضمیمه کنید ، علاوه بر آن جریمه‌هایی را که برای استفاده از این تاکتیک‌ها وجود دارد را نیز قرار دهید.
-   هیچ متخصص یا شرکت SEO‏ ای نتیجه را ضمانت نمی‌کند. اگر شرکت یا متخصصی که انتخاب نموده‌اید چنین ضمانتی کرده است، آن را عوض کنید . یک شرکت SEO‏ ی خوب هیچ گاه چیزی را که کاملا تحت کنترل ندارد را ضمانت نمی‌کند (رتبه بندی موتور جستجو تحت کنترل موسسه نیست زیرا هیچ کس از خصوصیات الگوریتم رتبه بندی هیچ موتور جستجویی اطلاع ندارد).
‏وقتی که شرکت SEO ‏ ای را که قادر باشد تمام نیازهای شما را تامین کند یافتید، آنگاه می‌توانید انتظار سرویس‌های مشخصی را از او داشته باشید. سرویس‌ها ممکن است از شرکتی به شرکت دیگر تغییر یابد، در این جا فهرستی آورده شده است که می‌توانید از آن به عنوان یک حساب سرانگشتی خوب استفاده کنید :
-   یک ناظر SEO ‏ حرفه‌ای. این ناظر باید سایت و طراحی سایت و فعالیت‌های SEO ‏ شما را تماما مورد بازرسی قرار دهد، تا پس از آن تعیین کند چه چیزهایی به خوبی در حال کار کردن هستند و چه چیزهایی نیاز به بهبود یا انجام دارند.
-    کلمات کلیدی و تحقیقات رقابتی
-   SEO ‏ی فعال در صفحه نحوه بهینه سازی هر یک از صفحات وب سایت را توضیح می‌دهد. و شامل عناصری از جمله تگ های Html، کلمات کلیدی، و محتوی است.
-   بهینه سازی جابه جایی درون سایتی. این جابه جایی می‌تواند اثر جدی روی نحوه نمایش سایت در میان نتایج جستجو داشته باشد. بنابراین یک SEO ‏ی خوب ساختار جابه جا کننده را بازرسی و بهینه سازی می‌کند.
-   ساختار لینک
-   نظارت بر پیشرفت
-   آموزش کارکنان.  SEO ‏به تلاش‌های مداوم نیاز دارد. کارمندان شما نیاز دارند که برای بقای بهینه سازی تحت موفق‌ترین متدها آموزش ببینند.
‏شرکت‌های حرفه‌ای SEO ‏می‌توانند مزایای زیادی برای سایت شما فراهم کنند. یک شرکت خوب می‌تواند قسمت عمده‌ای از کار را در SEO ‏ تخصصی کرده و سایت و سرویس‌های شما را به طور کامل و در زمانی کمتر از آنچه خود بتوانید انجام دهید، تکمیل سازد. احتمالا SEO  ‏ در تجارت شما بنیان کار نیست، اما برای شرکت SEO ‏ همه چیز است.و همین دلیل به تنهایی می‌تواند برای استخدام یک شرکت  SEO ‏، برای شما کافی باشد. با این حال باز هم به خودتان بستگی دارد که این کار را انجام دهید یا خیر.
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت
*****

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341


اليس الله بكاف عبده ؟!


ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 18 ارديبهشت 1391,ساعت 11:29:59 »

با سلام
مطالب مختصر و مفیدی بود.

انشا الله با افتتاح دانشنامه تخصصی کامپیوتر آیاپیر که در دست اجرا می‌باشد در یک رده ویژه که برای مباحث seo  منظور شده است می‌توانید مقالات خود را منتشر نمایید.

سپاس
یا علی مدد...
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
itnews
کاربر جدید
*

تشكرها : 6
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 13


ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 18 ارديبهشت 1391,ساعت 12:34:28 »

خواهش می کنم. چشمک
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 18 ارديبهشت 1391,ساعت 12:34:28 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :