هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: عوامل موثر برای جذب کاربر بیشتر برای وب سایت های تجاری  (دفعات بازدید: 3361 بار)
itnews
کاربر جدید
*

تشكرها : 6
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 13


ديدن مشخصات
« : 23 خرداد 1391,ساعت 10:54:22 »

بسياري از سايت هايي كه خوب طراحی آرم و طراحی تم شده اند، دليل خوبي براي ارايه ي نشاني الكترونيك به بازديدكنندگان از سايت مي دهند. به اين طريق، ايجاد كنندگان سايت،‌ابزاري براي كارهاي تجاري بعدي دارند؛ حتي اگر از نشاني هاي سنتي يا بازاري راه دور استفاده شود. متأسفانه بسياري از نشاني ها ( گاهي نصف آنها ) را كاربران به صورت نادرست تايپ مي كنند. در نتيجه، سايت هايي كه نمي خواهند تماسشان با بازديد كننده ها قطع شود علاوه بر نشاني الكترونيك ، شماره ي تلفن يا نشاني عادي را نيز سوال مي كنند. اگر استفاده از نشاني الكترونيك كارگر نيفتاد، مي توان نشاني منزل را مورد استفاده قرار داد.
با تكنولوژي وب همراه بمانيد
اگربه تجارت در وب پرداخته ايد، كار تجارت در يك صنعت پيچيده را كه سرعت تغييرات آن بسيار زياد است، انتخاب كرده ايد. با توجه به قالب زماني عمليات در وب واثري كه وسعت تبليغاتي آن و رقابت تكنولوژي ها در تجارت الكترونيك مي گذارند، حفظ ميزان كنوني سهام بازار كافي نيست. تنها اجازه دهيد كه سهام رشد كنند. پرداختن به تجارت الكترونيك اما مستلزم اين است كه موسس تجارت الكترونيك، يك گام جلوتر از تكنولوژي متوسط روز باشد. بيزاس (موسس آمازون)به گزارشگران گفته بود كه اگر موسس بتواند، بايد تكنولوژي مورد نياز خود را خريداري كند. در زمان راه اندازي آمازون، چنين تکنولوژی‌ای وجود نداشت. در نتيجه، بيزاس و سه كارمند اوليه ي او ، خودشان نرم افزار مورد نیازشان را ایجاد کردند. سیستم سفارش 1-Click نیز اختصاصی این سایت است. از زمان راه اندازی سایت در سال 1995، آمازون اضافات تکنولوژیک و اصلاحات متعددی انجام داده تا به مشتریان احتمالی دلیلی برای دیدار، و به مشتریان جاری خود، رضایت خاطر از خدمات این فروشگاه مجازی بدهد.

امکان سفارش آنلاین را عرضه کنید
زمانی ، کاربران وب، در برابر سفارش آنلاین مقاومت می کردند. این مقاومت به صورتی تدریجی در حال ناپدید شدن است. همراه ناپدید شدن این مقاومت ، امکان سفارش آنلاین محصولات مانند طراحی جلد کتاب ها و....  افزایش می یابد. بسیاری از سیستم های سفارش آنلاین، شبیه سیستم آمازون هستند که در آن کاربران ، اطلاعات کارت اعتباری خود را برای باز کردن یک حساب ارایه می دهند و پس از آن ، به هنگام سفارش مجدد کاربر، این اطلاعات مورد دستیابی و استفاده قرار می‌گیرد. برای افرادی که هنوز در  مقابل ارایه ی اطلاعات کارت اعتباری خود در وب مقاومت می ورزند، بسیاری از سایت ها سفارش آنلاین را به صورتی ارایه می دهند که کاربر بتواند محصول مورد نظر خود را از طریق فاکس یا تلفن سفارش دهد.
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :