هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: معرفی کتاب برای درس مدار منطقی  (دفعات بازدید: 6096 بار)
aseman313
کاربر جدید
*

تشكرها : 1
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1


ديدن مشخصات
« : 28 آبان 1392,ساعت 22:32:31 » دوستانی که اطلاعات بسیار کمی در مورد سرفصلهای درس طراحی دیجیتال یا مدار منطقی دارند، می تونن از کتابی که در لینک زیر قرار داده شده استفاده کنند.

    این کتاب تا جایی که بنده اطلاع دارم هم به درد بچه های کاردانی نرم افزار و الکترونیک میخوره و هم به درد بچه های سوم هنرستان الکترونیک (البته شاید در برخی از رشته های دیگر هم استفاده بشه_که متاسفانه از دروس رشته های دیگه دقیقا مطلع نیستم.)

    و نکته قابل توجه اینکه ، در این کتاب تمام مطالب از ابتدا توضیح داده شده و با استفاده از شکل و رنگ های مختلف و بطور کاملا واضح مباحث مربوط به مبانی دیجیتال را توضیح داده.


    برخی از سرفصلهای این کتاب :

    مفهوم صفرو یک منطقی / گیت های AND , OR , NOT / سیستم های ده دهی ، دودویی ، هشت تایی و شانزده تایی / مکمل های اعداد / تبدیل مبناهای اعداد به یکدیگر / جمع و تفریق باینری / ساختمان دروازه های منطقی پایه و ترکیبی / جبر بول / چند مدار ترکیبی کاربردی / مدارهای ترتیبی - فلیپ فلاپ ها / شیفت رجیسترها و شمارنده ها / مدارهای منطقی پیشرفته و ...

    ضمنا کسانی هم که تغییر رشته داده اند و نیازمند مطالعه مباحث از پایه و به صورت ابتدایی هستند، مطالعه این کتاب برای آن ها بسیار مفید هست.


    لینک دانلود این کتاب :

دانلود : کتاب مبانی دیجیتال سوم هنرستان فنی و حرفه ای رشته الکترونیک_ چاپ 1392


http://www.chap.sch.ir/books/1525
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :