پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت  (دفعات بازدید: 2172 بار)
azade1992
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 12


ديدن مشخصات WWW
« : 02 آبان 1396,ساعت 15:36:05 »

چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت، به میزان دفعات تکرار کلمات کلیدی در متن سایت گفته می شود. این عامل در رتبه بندی وبسایت ها در گوگل مورد توجه قرار می گیرد.

در گذشته هرچه میزان تکرار کلمات کلیدی در متن بیشتر بود سایت شانس بهتری برای افزایش رتبه در گوگل داشت. اما با پیشرفت الگوریتم های گوگل، امروزه تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و در واقع چگالی خیلی بالا قطعا موجب اسپم شدن سایت می شود. بنابراین در اصول تولید محتوا برای سئو سایت به این موضوع توجه داشته باشید.

میزان مناسب چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت

چگالی مناسب کلمات کلیدی در متن سایتی که دارد سئو می شود، باید به مقدار معقولی باشد. این مقدار معقول معمولا عددی بین 1 تا 3 درصد است. نحوه محاسبه آن به این صورت است که تعداد "دفعات تکرار کلمه کلیدی" تقسیم بر "تعداد کل کلمات متن مورد نظر" و عدد حاصل "ضربدر 100" عددی به شکل درصد میباشد.
اگر از کلمات کلیدی در متن خود به میان خیلی کمی استفاده کنید، گوگل متوجه کانون توجه متن شما نمی شود. همچنین اگر درصد چگالی کلمات کلیدی خیلی زیاد شود ممکن است در نتایج گوگل پنالتی شوید. سئو سایت کمپانی به شما توصیه می کند به هنگام تولید محتوا برای سئو، در کنار به کارگیری حتمی فنون سئو داخلی، عنوان مطلب خود را دوبار در متن تکرار کنید.
« آخرين ويرايش: 01 آذر 1396,ساعت 17:28:52 توسط كیانی » خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :