پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: ایندکس کردن مطالب در گوگل  (دفعات بازدید: 1840 بار)
arash.mousavi
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 10


ديدن مشخصات
« : 20 آبان 1396,ساعت 13:12:08 »

معرفی Fetch and render

یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در وبمستر تولز گوگل Fetch و Fetch and render می باشد. در مقالات پیشین با وبمستر آشنا شدیم. وبمستر تولز یکی از ابزارهای کاربری در آنالیز و مدیریت طراحی سایت می باشد که می تواند اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار دهد که هم در طراحی وب سایت و هم در سئو سایت به شما کمک می کند. اما وبمستر بخش های مختلفی دارد که یکی از آنها قسمت Fetch کردن می باشد. این ابزار برای معرفی صفحات به گوگل در جهت سریع تر ایندکس شدن محتوای صفحات می باشد. طبیعتاً به دلایل مختلفی ممکن است خزنده های گوگل سراغ سایت شما نیایند و یا اینکه صفحه خاصی و یا جدیدی از سایت شما را شناسایی نکنند. با توجه به اهمیتی که ایندکس صفحات در گوگل دارد برای سریع تر انجام شده ایندکس ابزار Fetch می تواند به شما کمک کند. البته معرفی صفحات از این طریق به گوگل دلیلی بر قطعیت ایندکس شدن آنها ندارد و باید شرایط یک صفحه و محتوای مناسب را رعایت نموده باشید. طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی اپلیکیشن،
طراحی سایت فرهنگسر
طراحی سایت فرهنگسرا امروزه توسط بسیاری از فرهنگسرا و نهادهای فرهنگی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد  و می تواند در راستای اهداف آموزشی و نیز مالی فرهنگسرا  و نیز دیگر نهادهای آموزشی باشد.
طراحی وب سایت فرهنگسرا می تواند اطلاعات و نیز توضیحات در خصوص دوره های آموزشی مانند دوره های آموزشی ، زمان آغاز کلاس ها ، زمان پایان کلاس ها ، ساعات کلاس ها و دیگر موارد را شامل می گردد که می تواند برای افرادی که می خواهند در کلاس های فرهنگی و آموزشی شرکت نمایند بسیار مناسب نمایند.طراحی سایت فرهنگسرا موجب می گردد که اطلاعات و نیز توضیحات را به راحتی درج نمایند که موجب می گردد که افراد به راحتی کسب اطلاع نمایند و این امر می تواند ترافیک بالایی را به سمت فرهنگسرا  و طراحی سایت فرهنگسرا هدایت نماید. امکان ثبت آنلاین نیز می تواند برای کاربران فراهم گردد تا با مشاهده کلاس ها بتوانند در خصوص گرفتن کلاس و نیز همچنین پرداخت آنلاین در خصصوص هزینه کلاس ها را خواهید داشت که می تواند رضایتمندی و نیز راحتی بیشتر کاربران طراحی سایت فرهنگسرا را داشته باشد و در واقع درگاه آنلاین می تواند فاکتوری باشد که در طراحی سایت فرهنگسرا خواهد داشت در واقع برجسته ترین ویژگی در طراحی سایت فرهنگسرا امکان درج نمودن اطلاعات را در خصوص برنامه هایی که فرهنسگرا فراهم نموده است را شامل می گردد و شاید طراحی سایت اطلاعاتی خواهد بود.
« آخرين ويرايش: 21 آبان 1396,ساعت 11:42:11 توسط كیانی » خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :