پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب  (دفعات بازدید: 11 بار)
fns4565
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

ديدن مشخصات
« : 24 ارديبهشت 1398,ساعت 12:46:58 »

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با قسمت هفدهم از پرسش و پاسخ های استاد امیر شریفی در مورد قانون جذب و فراوانی در خدمت شما هستیم. لطفا در ادامه ما را همراهی کنید.

سوال: من 24 ساله هستم و از همسرم جدا شده ام و یک دختر 5 ساله دارم. دوست دارم ازدواج کنم اما در این صورت باید حضانت دخترم را به همسر سابقم واگذار کنم. چون کسی با زنی که یک بچه دارد ازدواج نمی کند. مرا راهنمایی کنید.

اول از همه باید از شما بپرسم که چرا چنین فکری می کنید؟ اگر باور شما این است که کسی با وجود یک فرزند با شما ازدواج نخواهد کرد، بر اساس قانون جذب همین اتفاق برای شما خواهد افتاد. مطمئن باشید این ذهنیت را خودتان ایجاد کرده اید. به نظر شما کسی مانند آنتونی رابینز کم موقعیت ازدواج عالی دارد؟ اما او رفت با یک زن مطلقه که 10 سال از او بزرگتر و به شدت افسرده بود و چهار فرزند هم داشت ازدواج کرد.

پس می بینید؟ این را خود شما تعیین می کنید. از طرف دیگر وقتی می گویید دوست دارید با پسری ازدواج کنید که تا به حال ازدواج نکرده باشد، این یعنی این که خودتان جدا شدن را عیب می دانید. ایده آل شما این است که آن فرد ازدواج نکرده باشد در حالی که خودتان همین مورد را دارید. خب طبیعتا ذهن شما در برابر این طرز فکر مقاومت می کند. لطفا به این موارد حواستان باشد تا بتوانید در ایده آل ترین شرایط ممکن مجدد ازدواج کنید.

سوال: بدهی سنگین مالی دارم و زمان بازی فراوانی فکرم دائم درگیر بدهی هایم است. باید چیکار کنم؟

شما زمانی که دارید بازی فراوانی را انجام می دهید دیگر نباید فکر کنید بدهی دارید، تا با آن بتوانید بدهی های خود را تسویه کنید. من به شما می گویم تا زمانی که از لحاظ ارتعاشی در شرایط کنونی هستید، بر اساس قانون جذب از لحاظ فیزیکی هم در شرایط کنونی خواهید بود.

شما الان شغلی دارید با درآمد 1 میلیون تومان. فرد دیگر شغلی با درآمد 10 میلیون تومان دارد. بعد می بینید که آن شخص بعد از مدتی شغل خود را عوض می کند و باز هم درآمدش ماهی 10 میلیون تومان است؛ اما شما شغلتان را عوض می کنید و باز هم 1 میلیون تومان درآمد دارید! می دانید چرا؟

چون شما هر روز دارید ارتعاش این چیزی که دارید را می فرستید. شما در وضعیت حال خود گیر کرده اید. شما وقتی که دارید بازی فراوانی را انجام می دهید باید به ثروت و فروانی فکر کنید. اگر قرار باشد این بازی را هم انجام دهید و به بدهی های خود فکر کنید که هیچ فایده ای برای شما ندارد. من بارها گفته ام فرض شما همه چیز دارید و زندگی تان از هر لحاظی عالی است. روزی 1 میلیون فردای آن 2 میلیون و به همین ترتیب به شما پول می دهند و می گویند این را همین امروز باید خرج کنید، وگرنه شب از شما پس گرفته می شود.
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :