پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: آموزش طراحی سایت با جاوا اسکریپت  (دفعات بازدید: 620 بار)
sitecode
مهمان
« : 07 مرداد 1398,ساعت 22:58:53 »

آموزش طراحی سایت  با جاوا اسکریپت

در هنگام کار با جاوا اسکریپت بسیار سرگرم کننده است حتی برای توسعه دهندگان که روزانه با آن ارتباط برقرار می کنند، بعضی از قسمت های زبان ناشناخته در طراحی سایت باقی می مانند. من می خواهم به برجسته کردن هفت چیز که شما ممکن است در مورد جاوا اسکریپت نمی دانم. توجه من قصد دارم از مثال در طراحی سایت استفاده کنم کلمه کلیدی بلافاصله شما می توانید آن را با وار تغییر دهید اگر شما یک مترجم با پشتیبانی ندارید.
عملکردهای فلش به صورت متناوب، شما می توانید کد را به صورت اتوماتیک در طراحی سایت باطل کنید. دو صفر وجود دارد معمولا از مقدار مثبت صفر استفاده میکنیم. اما یک نیز در طراحی سایت وجود دارد! به دلیل اینکه چگونه آنها رشته ای هستند، شما آنها را در کنسول طراحی سایت نمی بینید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید.

اصول مهم جهت طراحی سایت
شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! اپراتورهای بیتی در طراحی سایت این کاملا زبان اگنوستیک است، اما از آنجا که اپراتورهای بیتی در جاوا اسکریپت در طراحی سایت پشتیبانی می شوند، من قصد دارم به شما برخی از چیزهای خوب را با استفاده از آنها در طراحی سایت نشان بدهم. ضرب عددی در طراحی سایت مورد استفاده می تواند زمانی باشد که شما می خواهید.
یک انیمیشن دی تری پیچیده را روی یک بوم بزرگ در طراحی سایت ارائه دهید. شما می خواهید فریم ها را سریعتر و سریع تر تولید کنید. بیایید فرض کنیم شما نیاز به ریاضی دارید مطمئنا شما وقتی می خواهید چیزی را با یا هر قدرت دیگر از چند برابر کنید، ترفند این است که از اپراتورهای بیتی در طراحی سایت استفاده کنید که بیت اعداد را به سمت راست تقسیم یا سمت چپ حرکت می دهند ضرب پیام های رمزگذاری شده در طراحی سایت اپراتور ایکس او آر در رمزنگاری استفاده می شود.
اپراتورهای منطقی در طراحی سایت
در عبارت باینری، عمق دوم ارزیابی نمی شود، اگر اولین نفر با شرایط نتیجه در طراحی سایت مواجه شود شما می توانید پیام ها را در طراحی سایت با استفاده از آن رمزگذاری و رمزگشایی کنید. یونیکد در طراحی سایت اگر بخواهید، برای بعضی از عجیب و غریب رشته ای را در کد مخفی کنید، بدون هیچ گونه توابع تماس بگیرید، می توانید آن را در طراحی سایت بومی کنید اجرای اوال در طراحی سایت بله، اوال شر است.
اما شاید آن ویژگی های خاصی دارد که می تواند به شما در پروژه های طراحی سایت علمی تخیلی کمک کند هنگام اجرای اوال در حالت سخت، این اجازه نمی دهد که متغیرهایی را در محدوده اطراف در طراحی سایت ایجاد کنید. ایجاد توابع در طراحی سایت ما می توانیم توابع پویا را با استفاده از سازنده تابع جدید تعریف کنیم. یک مورد استفاده هنگامی که این مورد استفاده می شود در کتابخانه های قالب بندی در طراحی سایت است که قالب را تجزیه می کند.
اطلاعات در طراحی سایت
در نهایت اجازه دهید پوشش کارت های غنی را که بیشترین مشخصه های ایجاد شده را دارند، پوشش دهیم. آنها می توانند از دستورالعمل ها به بررسی محصولات به لیست آیتم ها یا جدول های مقایسه با حقایق مربوط به درخواست های خاصی در طراحی سایت متفاوت باشند. کارت های غنی محدود به پرس و جو است که می تواند با انواع خاصی از مطالب پاسخ داده شود. گوگل به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم خود است.
بنابراین سخت است که بگوییم کدام پست ها برای کارت های غنی در طراحی سایت بهتر است.اما همانطور که جستجو می کنید، برای این کارت ها چشم انداز کنید تا ایده هایی برای آنچه که می توانید انجام دهید را بدست آورید. به عنوان مثال، همه طراحی سایت های دستور غذا به طور معمول کارت های غنی برای بهترین پست های خود را دارند. حتی بسیاری از قطعه های برجسته در طراحی سایت یک تابع که داده های قالب را در آن می پذیرد را باز می کند. قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت سایتکد می باشد را نیز مطالعه نمایید.
دستور گوگل برای طراحی سایت
اما اخیرا گوگل کارت های غنی برای بسیاری از ویژگی های دیگر مانند اخبار را اضافه کرد. بهترین راه برای ورود به عنوان یک کارت خبری، افزودن طراحی سایت شما به عنوان یک ناشر خبری گوگل است. اما باید هشدار داد سخت است پذیرفته شود. شما باید یک وبلاگ را که به طور مرتب به روزرسانی شده را اجرا کنید و سریع اخبار را پوشش دهد. و اخیرا گوگل هنگامی که شما برای یک شخص یا یک نام تجاری جستجو کردید.
توییت های خود را از حساب های تأیید شده در طراحی سایت فهرست کرد این ثابت می کند گوگل به طور مداوم الگوریتم های کارت خود را تغییر داده است بهانه ای برای گفتن برای ارائه نتایج مفید که به کاربران در طراحی سایت کمک می کند. متاسفانه کارت های غول پیکر فقط با زمان همراه هستند و انواع مختلفی وجود دارد. قطعه برجسته که قبلا آن را پوشانده ام، یک نمونه از یک کارت غنی است. پس چه کاری می توانید انجام دهید تا این کارت های غنی را در طراحی سایت تضمین کنید.
داده های سازه ای در طراحی سایت
داده های سازه ای یک ابزار قدرتمند است و بهترین روش برای جلب توجه طراحی سایت شما به کار سخت شماست. داده های ساختاری می توانند شامل طرح هایی برای پودرهای سوخاری، بررسی محصولات و منابع پیچیده تر مانند دستور العمل ها در طراحی سایت باشند. تمام چیزهای دیگر مانند سایت های سایت، لینک های پرش و قطعه های برجسته را نمی توان تضمین کرد. همه چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که محتوای محتوا به خوبی ساختار یافته را بنویسید.
تا گوگل بتواند طراحی سایت خود را به عنوان یک مقام قانع کننده پیدا کند و اعتماد کند. در نهایت فقط با طرح بندی بهینه سازی شده و محتوای بسیار جذاب را بنویسید. با گذشت زمان گوگل متوجه خواهد شد و امیدوارم طراحی سایت شما در نتایج جستجو مربوطه باشد. اما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام مقالات شما می توانید از طریق این مقدمه از دستورالعمل های توسعه دهنده گوگل در طراحی سایت خوشتان بیایید. توجه شما نباید از تابع اوال یا جدید استفاده کنید.
پی اچ پی در طراحی سایت
آخرین قطعه ای از توسعه وب به توسعه بیس بال کمک می کند. این یک منطقه وسیع است که دارای بسیاری از زبان های مختلف است، برخی از محبوبیت بیشتری نسبت به دیگران در طراحی سایت دارند. چندین دهه پیش، سی جی آی زبان مورد نظر برای توسعه باطن بود. امروزه تقریبا وجود ندارد روند در اغلب موارد تغییر می کند، بنابراین برنامه ریزی پیش رو و حرکت با صنعت در طراحی سایت ضروری است همچنین تبلیغات اینترنتی در رشد و پیشرفت وب سایت کمک های بسیار زیادی می کند.
توسعه دهندگان با نام تجاری جدید، بحث زیادی در مورد پی اچ پی دارند. این یکی از زبان های برنامه نویسی وب قدیمی است و به طور خاص برای توسعه وب ساخته شده است. به طرز جادویی خالق پی اچ پی در طراحی سایت هرگز آن را یک زبان برنامه نویسی نبود. برای مواردی مانند تجزیه داده های جی اس او ان، ارزش یک کلید شیء پویا در طراحی سایت تهران می باشد. اما در طول سال ها آن را به سرعت گیر کرد و رشد کرد. در حال حاضر پروژه هایی مانند وردپرس است.
اهمیت پی اچ پی در طراحی سایت
جوملا و مگنتو همه بر روی پی اچ پی به درستی در طراحی سایت کار می کنند. این به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق از توسعه دهندگان وب حداقل حداقل یک پی اچ پی را برای استفاده در زمان مورد نیاز انتخاب می کنند. دو زبان دیگر بسیار محبوب روبی و پایتون در طراحی سایت هستند. این ها سرگرم کننده برای یادگیری هستند زیرا آنها زبان های برنامه نویسی هستند که می توانند از برنامه های طراحی سایت استفاده کنند.
من نمی توانم به شما بگویم که زبان اول برای یادگیری اول، چرا که هر توسعه دهنده باید برای خود تصمیم بگیرد. اگر میخواهید یک طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن خبری باشد، نباید نگران یادگیری هر یک از این موارد باشید. اما اگر شما می خواهید مقدمه ای آسان برای توسعه باطن شما باید با پی اچ پی شروع کنید. این به شما اجازه می دهد تا پروژه های سفارشی وردپرس را از ابتدا بسازید و پیدا خواهید کرد که بیشتر شرکت های میزبانی به طور پیش فرض پی اچ پی را در طراحی سایت پشتیبانی می کنند.
کدها در طراحی سایت
یادگیری کدهای نوشتن بهتر است که دستان خود را کثیف کنید. هنگامی که شما با مشکلی مواجه می شوید مجبور خواهید شد آنها را در طراحی سایت حل کنید، و هنگامی که یک مشکل را حل کنید کمی از روند یاد می گیرید. این لحظات کوچک در طول زمان اضافه شده و کمک به شکل گیری توانایی های توسعه خود را در طراحی وب سایت است. اما همه این زبان ها کاملا رایگان و منبع باز هستند. هر زبان همچنین دارای یک چارچوب دقیق است که می توانید از آن برای ساخت سریع پروژه های طراحی سایت استفاده کنید.
اگر شما نمیدانید کجا شروع کنید، اما واقعا میخواهید به کدنویسی بپردازید، سپس به پی اچ پی وارد شوید. شما راهنماهای رایگان و بسیاری از راه حل های را در سرریز پشته در طراحی سایت پیدا خواهید کرد. همانطور که برای روبی و پایتون نیز اشاره شده است، اگرچه ممکن است نیاز به دستکاری بیشتر در هنگام تنظیم و تمرین در یک سرور طراحی سایت واقعی باشد. فقط شروع و شروع به کوچک کردن ساخت پروژه ها به صورت محلی و یادگیری اصول و هر زمان که اشتباه می کنید، به یاد داشته باشید که گوگل بهترین دوست شما است و اغلب موانع راه حل اغلب بهترین معلمان در طراحی سایت است.
« آخرين ويرايش: 30 مهر 1398,ساعت 20:38:33 توسط كیانی » خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
   

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  
 
پرش به :