هاست پرسرعت
نظرسنجی
سوال: به طور کلی شما کدام یک ازگوشی‏ تلفن همراه را بیشتر می‏پسندید؟
نوکیا
سامسونگ
سونی اریکسون
موتورولا
ال‏جی
اپل
اچ‏تی‏سی
سایر

صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: گوشي تلفن همراه مورد پسند شما كدام است ؟  (دفعات بازدید: 5629 بار)
محسن
مدیر بازنشسته

تشكرها : 24
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 109

تنها بدیمان این است که خوبیم !

ديدن مشخصات WWW
« : 17 دي 1388,ساعت 22:55:20 »

سلام بر كاربران گرامي
كدام گوشي تلفن همراه مورد پسند شما است ؟

« آخرين ويرايش: 18 دي 1388,ساعت 14:57:15 توسط كياني » خارج شده است

الهي در تب فقرم بسوزان
                        ولي محتاج نامردان مگردان
انجمن از ارائه پروژه كاملاً آماده به عنوان راهنمايي به كاربران معذور مي باشد.
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 18 دي 1388,ساعت 15:12:55 »

با سلام
آقا محسن موضوع جالبي برا نظر سنجيه ! چشمک
من خودم به شخصه با اينكه امكانات نوكيا برام جذاب تر است ولي به دليل اينكه گوشي هاي سوني اريكسون با امكانات مشابه نوكيا تقريبا نيم بها هستند از سوني اريكسون استفاده مي كنم.
ولي امكان ذخيره دسته بندي شده پيام ها ، جستجو با در مخاطبين و رمز بر گوشي در نوكيا و سادگي كاربري سوني اريكسون را بيشتر مي پسندم.

شاد باشيد.
يا علي
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
محمدی
مدیر بازنشسته

تشكرها : 38
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 118

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #2 : 21 دي 1388,ساعت 17:53:04 »

با تشكر از موضوع جالب شما :
هر كسي ممكنه از يك ديدگاه به گوشي نگاه كنه ولي به نظر من :
گوشيه خوب گوشيه‌اي كه نياز آدم رو بر طرف كنه ، حالا يا نوكيا يا سوني ايركسون و ... ولي خوب مسلماً گوشي‌اي كه هم قيمتش مناسبتر باشه و هم امكاناتش بهتر باشه ، يك گوشي خوب مطرح ميشه و من در اين مورد رأي رو به سوني ايركسون مي دم . البته تمام امكانات نوكيا رو نداره ولي خوب نسبت به قيمتش خيلي مناسبتره و براي كساني كه قيمت براشون مطرح نيست ،نو كيا خيلي بهتره .

موفق باشيد
« آخرين ويرايش: 21 دي 1388,ساعت 19:35:38 توسط محمدي » خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 21 دي 1388,ساعت 17:53:04 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
امیر خواجوی
کاربر جدید
*

تشكرها : 1
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 14

امیر خواجوی

ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : 11 فروردين 1389,ساعت 00:15:15 »

با تشکر از شما دوست عزیز به خاطر انتخاب این نظر سنجی:
انتخاب گوشی بستگی به نحوه استفاده شخص داره (البته اگر قیمت گوشی رو فاکتور بگیریم) مثلا یک دانشجو بیشتر کاراش رو می تونه با یه پاکت پی سی انجام بده یا  یک بازاری یه گوشی نوکیا مدل پایین که مدت زیادی شارژ برای مکالمه داشته باشه اغلب خانمها هم سونی اریکسون رو به خاطر سبکی و قابلیت های پخش موزیکش انتخاب می کنن که در مدل های 2008 به بعد این قابلیتها در نوکیا هم تقویت شده که گل سر سبدشون 5800  و الانم که دیگه x6 نسل جدیدشونه ولی برندهای خیلی بهتری مثل black berry-htc-appel-motorola- متاسفانه توی بازار ایران کمیابه  به نظر من در برند appel حرف اول رو میزنه بعد از اون htc و نوکیا و سونی اریکسون رو می پسندم
در برند appel گوشی فوق العاده Apple iPhone 3GS و در برند htc  گوشی HTC Google Nexus One  و در برند نوکیا گوشی x6 و
در برند سونی اریکسون Sony Ericsson Vivaz Pro عالی هستند
خارج شده است

wWw.izehstar.blogfa.com
ستاره
کاربر جدید
*

تشكرها : 10
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 27

ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : 11 فروردين 1389,ساعت 10:29:53 »

سلام سال نو مبارک.
اگه دوستان یک سری به امار و ارقام و اطلاعات شرکت های تولید کننده گوشی ها بزنند متوجه خواهند شدکه بازار ایران همونطور آقا میر فرمودند بسیار متفاوت از بازار دنیا ست.
بله البته امار نشان میده که نوکیا پرفروش ترین گوشی دنیا ست ولی همین امار بیشترین فروش این گوشی رو در هند ، چین و کشور های در حال پیشرفت مثل ایران و چند کشور آفریقایی است و نشون میده که که نوکیا کمترین بازار فروش رو توی قاره های امریکا (شمالی لاتین و جنوبی ) داره بعد از اون کمترین فروش رو تو اروپا داره.
نتیجه اخلاقی اینکه اگه 10 درصد از مردم چین و هند از نوکیا استفاده کنند پرفروش ترین گوشی دنیا میشه.
اما خو بحث ما در مورد بهترین هستش نه پرفروش ترین .
پس از نظر من نوکیا بین برند های مهم و شاخص تولید کننده گوشی شاید آخرین شرکت باشه .
طی پیش بینی های به عمل اومده توسط کارشناسان pcworld تا چند سال دیگه سامسونگ بهترین تولید کننده گوشی دنیا خواهد شد مگر اینکه سایر شرکت ها بیکار ننشینند .و به قول معروف یه آس رو کنن.
دوستان پیشنهاد میکنم توی گوگل یه سرچ در مورد  Sony Ericsson w1i  بزنند قطا از نتایج حاصل سخت شگفت زده میشن
این یه مدل آخر زمان که سال 2005 شرکت سونی اریکسون رونمایی کرد و در اون زمان قرار شد تا سال 2012 وارد بازار بشه
با تشکر از حوصله دوستان این بحث همچنان ادامه دارد .
خارج شده است
elaheIT
کاربر جدید
*

تشكرها : 1
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : 16 خرداد 1390,ساعت 17:59:50 »

سلام
من به شخصه گوشی سونی اریکسون را م ی پسندم چون هم قیمتش مناسبه هم کاراییاش هم کافیه.هم کار باهاش راحت تره.من که ازش راضیم.
خارج شده است
علی برغمدی
Aiapir Team
*

تشكرها : 20
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 92

برنامه نویس شرکت آرین

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #6 : 21 خرداد 1390,ساعت 10:06:33 »

با سلام خدمت دوستان
به نظر من نمیشه گوشی هارو به طور کلی دسته بندی کرد تا بفهمیم کدوم گوشی بهتره!!! ممکنه هر کسی از یک دیدگاه به گوشی نگاه کنه، شاید یه نفر به قیمت نگاه کنه، یه نفر دیگه به امکانات نرم افزاری که رو گوشی هست و بعضی دیگه فقط زیبایی براشون مهم باشه. در هر صورت دسته بندی جامعی وجود نداره ومعمولا نظر شخصی میدن و بیشتر هر کسی گوشی که خودش داره رو به عنوان بهترین معرفی میکنه.
به نظر منم بسته به پولی که برای گوشی میدیم و امکاناتی که از یه گوشی انتظار داریم نوکیا میتونه بهترین باشه البته گوشی های Apple کلا جدا از این دسته بندی یه اونا واقعا کارشون درسته اما خیلی گرونن وتوصیه نمیشه.
بعد از نوکیا سامسونگ گوشی یای خیلی خوبی داره با امکانات مناسب و قیمت پایین تر از نوکیا شاید سونی اریکسون رده سوم باشه!!!
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :