هاست پرسرعت
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: من بک دامنه رو چسبوندم به وبلاگم...!(کلیک کنید)  (دفعات بازدید: 2890 بار)
رضا هلالی
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات
« : 24 دي 1388,ساعت 14:26:51 »

سلام
من یک دامنه رو چسبوندم به وبلاگم!
حالا چه طوری می تونم اون رو با نرم افزار web page maker  طراحی و درست کنم؟!
لطفاً خیلی زود جواب بدید!
(خیلی عجله دارم به والله!)
یاعلی
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 24 دي 1388,ساعت 16:12:11 »

سلام
دوست عزيز لطفاً تا دريافت پاسخ سوال خود شكيبا باشيد و از ارسال تاپيك تكراري خودداري فرماييد.

شما نمي توانيد وبلاگ خود را به وسيله web page maker طراحي كنيد زيرا اين نرم افزار جهت طراحي صفحات سايت است نه وبلاگ.
بجز اينكه سرويس دهنده وبلاگ به شما فضا نيز جهت تخصيص ده كه به همان روش انتشار (كه قبلاً توضيح داده شد) اقدام به انتشار صفحات توليدي خود در هاست نماييد.
(كه اگه اينطوري باشه ديگه نگيد وبلاگ فكر كنم وب سايت بگيد خيلي بهتره ) چشمک

موفق باشيد.
يا علي
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
رضا هلالی
کاربر جدید
*

تشكرها : 0
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 4

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 24 دي 1388,ساعت 18:55:44 »

سلام
من یک وبلاگ درست کردم!(بلاگفا)
یک دامنه (.com) و (50مگابایت هاست رایگان) به اون چسبوندم!
به طور کامل توضیح بدید که اولاً آیا می شه با این نرم افزار روش کار کنم؟! بگید بله یا خیر!
دوماً کاملاً توضیح دهید که اگر می شه چه طور؟(به طور ساده برایم توضیح دهید!)(می دونیم با سوادید بابا...!)
توضیح کامل می خوام ها...!
یاعلی
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 24 دي 1388,ساعت 18:55:44 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #3 : 24 دي 1388,ساعت 19:24:55 »

سلام
اول چند نكته رو خدمت شما عرض كنم كه بنده هيچ وقت داعيه با سواد بودن نداشته و نخواهم داشت. و يك نكته كلي و مهم اينكه اعضاي تيم فقط به خاطر علاقه شخصي فعاليت مي كنند و بابت زحمات خود از هيچ محلي حقوق و مزايايي دريافت نمي كنند. پس بهتر است كاربران گرامي در نوع و ادبيات طرح سوالات خود و تمام فعاليت خود در اينگونه انجمن ها فقط ادب نگه دارند. (فقط همين ، انتظار زيادي فكر نكنم باشه ؟!)

و اما جواب سوال شما كاربر گرامي:
اگر هاست و دامنه داريد پس مي شود وب سايت ديگر اينجا صحبت طراحي وبلاگ نيست بلكه وب سايت است.
اگر در طراحي مشكل داريد يك آموزش ساده و ابتدايي از web page maker هست كه خود نيز از ساده ترين برنامه هاي طراحي وب است. كه شما بايد طراحي ياد بگيريد و اين آموزش كه به تدريج در حال تكميل است رو از سايت دانلود كنيد.

* اگر در انتشار سايت طراحي شده به هاست مشكل داريد كه پاسخ شما در تاپيك ( آموزش انتشار سايت در web page maker ) داده شد كه اگر نخواهيد از اين نرم افزار استفاده كنيد نرم افزارهاي تخصصي براي انتشار سايت بر روي وب هست.

يا علي
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :