پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: نحوه نصب visual web developer express edition  (دفعات بازدید: 5034 بار)
ninja
کاربر جدید
*

تشكرها : 5
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 20

ديدن مشخصات
« : 22 بهمن 1388,ساعت 21:51:58 »

با سلام
برنامه vs2008 را به طور کامل نصب کرده ام.آیا برنامهvisual web developer express هم همرا ه آن نصب شده است یا نه .اگر نصب شده لطفا توضیح دهید که چگونه اجراش کنم.
در ضمن من برنامه vwd را هم از اینترنت گرفتم اما روی سیستم نصب نشد.
با تشکر
خارج شده است

به هرجا که سر زدم دری بسته شد
به هر جا که در زدم سری شکسته شد
تقدسی
Super Manager
*

تشكرها : 100
آفلاین آفلاین

جنسيت : دختر
تعداد ارسال: 380

هیهات من الذله ...

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 24 بهمن 1388,ساعت 18:42:45 »

مسلما برنامهvisual web developer express هم همرا ه آن نصب شده است  .البته اگر شما در هنگام نصب بطور کامل نصب کرده باشید و دکمه custome نزده باشید که خودتون تعیین کنید چه قسمتهایی نصب کنید.میتوانید با باز کردن برنامه آنرا در سمت چپ پنجره مشاهده کنید.
خارج شده است

كاربران گرامی : لطفاً قبل از هرگونه فعاليت ابتدا قوانين انجمن را مطالعه  و قبل از ارسال جديد در انجمن جستجو نماييد.
farshad200
کاربر جدید
*

تشكرها : 8
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 42

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 26 بهمن 1388,ساعت 11:48:24 »

من به طور کامل نصب کردم.من یک کتاب آموزش مرجع asp.net دارم که تالیف آقای مهرداد توانا هستش که با visual web developer express آموزش داده.حالا من می خوهم بدونم که چطور میشه این برنامه رو از روی vs2008 اجرا کرد
در داخل برنامه vs منوی file->new->project  را میزنم و asp.net web site راهم انتخاب می کنم ولی محیط آن ویژوال وب دولوپر نیست.
خارج شده است
انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 26 بهمن 1388,ساعت 11:48:24 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
مهندس قاسم افشار
professor
*

تشكرها : 4
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 8

ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : 26 بهمن 1388,ساعت 18:55:25 »

کاربر گرامی آیا ورژن برنامه نوشته شده با ورژن ویژوال استودیویی که نصب کرده اید یکسان است؟دقت کنید اگر ورژن متفاوت است (بالاتر یا پایین تراست )اطلاع دهید.من فکر میکنم علت اجرا نشدن برنامه تون عدم تطابق ورژن است.زیرا بدون اینکه شما نیازی باشه وارد محیط وب دولوپر شوید با کلیک بر روی برنامه اجرایی بطور خودکار وارد محیط میشود.

سپاسگذارم
خارج شده است
farshad200
کاربر جدید
*

تشكرها : 8
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 42

ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : 28 بهمن 1388,ساعت 12:13:29 »

سلام.ورژن کتاب آموزشی visual web developer 2005 express edition  می باشد که گفته می توانید از سایتی که داده شده دانلود کنید.چون سرعت اینترنت من پایین می باشد زمان می برد تا دانلود کنم .visual studio.net2008 را کامل روی سیستم نصب کرده ام.گفتم شاید وب دولوپر هم جزیی از برنامه های نصب شده باشد.
خارج شده است
حسین جهانبخش
Aiapir Team
*

تشكرها : 47
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 122

دانشجوی فوق لیسانس علوم کامپیوتر

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #5 : 17 مرداد 1389,ساعت 18:04:41 »

سلام.
من خودم برای نوشتن کدهام از خود vs استفاده می کنم و از وب دولوپر فقط برای طراحی صفحات استفاده می کنم. به این دلیل که vs در شناسایی تگ های html یک مقدار مشکل داره.

توی solution bar روی فایلتون کلیک راست کنید و گزینه edit with رو برنید ببینید تو لیستی که تو این قسمت میده وب دولوپر رو بهتون میده یا نه.
اگر بود می تونید با زدن کلید default از این به بعد فایلهاتون رو تو وب دولاپر ادیت کنید.
اگر هم نبود می تونید به صورت جداگونه این برنامه رو نصب کنید و اون رو به این لیست اضافه کنید و defaulش کنید و از اون استفاده کنید.

این در حد آشنایی من بود. نمی دونم تا چه حد درسته. اگه مشکلی هست اساتید راهنمایی کنند...
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران

هاست پرسرعت
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :