پنل اس ام اس
صفحه: [1]   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: نحوه اسکن تصاویر  (دفعات بازدید: 10271 بار)
farshad200
کاربر جدید
*

تشكرها : 8
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر
تعداد ارسال: 42

ديدن مشخصات
« : 05 اسفند 1388,ساعت 10:15:32 »

با سلام
می خواهم صفحه اول شناسنامه خود را اسکن کنم با حجم حداکثر 150 کیلوبایت و با اندازه 640*428 پیکسل. چه گونه باید این کار را انجام دهم
نوع اسکنر من plustek opticpro st48 می باشد. سه تا برنامه به نام های presto page manager , presti image folio,presto mr photo4 همراه اسکنر نصب شده اند.
خارج شده است
كیانی
مديريت سايت

تشكرها : 172
آنلاین آنلاین

تعداد ارسال: 1341

اليس الله بكاف عبده ؟!

ديدن مشخصات WWW
« پاسخ #1 : 05 اسفند 1388,ساعت 13:42:38 »

سلام
دوست عزیز به جای استفاده از انواع نرم افزار رنگارنگ ! ساده ترین راه ممکنه این است که شما شناسنامه خود را ابتدا اسکن کنید سپس با استفاده از نرم افزار فتوشاپ یک صفحه جدید با اندازه دلخواه (640*428) ایجاد نمایید . حالا تصویر شناسنامه را به کادر جدید برده ، تنظیم و ذخیره نمایید.
 فقط برای ذخیره با کیفیت مناسب و حجم پایین به جای ذخیره به صورت معمول از منوی File گزینه Save For Web & Devices... را انتخاب کنید و تصویر را ذخیره نمایید.
در این حالت با حفظ کیفیت نسبی تصویر حجم آن تا چندین برابر کاهش میابد. (به عنوان مثال خروجی یک عکس در این اندازه (640*428) را ما با حجم فقط  37.8K ذخیره کردیم!)

موفق باشید.
یا علی (ع)
خارج شده است

" فقال رب انی لما انزلت الی من خیر فقیر (قصص 24) * اللهم عجل لوليك الفرج"

جستجو | قوانين انجمن | عضویت در تیم آیاپیر | دانشنامه تخصصی کامپیوتر | آپلودسنتر | مترجم آنلاین | سامانه پیامک ملی
سید مهدی صافی
کاربر فعال

تشكرها : 39
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 132

ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : 05 اسفند 1388,ساعت 14:55:51 »

سلام
در ادامه صحبت های کامل دوست عزیزم آقای کیانی اضافه میکنم
 به قول آقای کیانی نیازی نیست از برنامه های رنگارنگ استفاده کنید اکثر نرم افزار های گرافیکی مثل Photoshop یا CorelDraw گزینه اتصال به اسکنر و مدیریت و نحوه اسکن را دارند.
به عنوان مثال: شما می توانید با نرم افزار CorelDraw از منوی فایل به راحتی فایل خود را اسکن و ویرایش کنید و با هر سایز و فرمتی که بخواهید Export کنید. خودم از این نرم افزار ارزشمند برای کارهای گرافیکی زیاد استفاده می کنم و خیلی راضیم.
خارج شده است

انجمن تخصصی استادان و دانشجویان کامپیوتر ایران
« پاسخ #2 : 05 اسفند 1388,ساعت 14:55:51 »

پنل اس ام اس
 خارج شده است
صفحه: [1]   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :