هنگامی که شما انجمن خود را راه اندازی می کنید و یا دوست دارید در یکی از انجمن های ساخته شده توسط SMF کار کنید در ابتدای کار ثبت نام کردن برای شروع فعالیت شما الزامی می باشد.بعد از عضویت شما امکانات زیادی برایتان فعال می شود و شما قادر به انجام عملیاتی می شوید که در قبل از ثبت نام قادر به انجام آنها نبودید. مشخصات یکی دیگر از امکانات سیستم قدرتمند SMF می باشد. سیستم پیغام های شخصی یکی از امکانات قوی SMF می باشد که می توانید با فعال کردن گزینه ی خبر سازی بعد از دریافت پیغام جدید به سرعت با خبر شوید.

  1. طریقه ثبت نام
  2. صفحه ثبت نام

طریقه ثبت نام

هنگامی که به عنوان مهمان وارد سایت می شوید و علاقه به ثبت نام کردن دارید , باید یکی از دو راه زیر را طی کنید :

  • در تمامی صفحات بخشی به نام ثبت نام موجود است البته در منوی اصلی.
  • در بالای انجمن ها در فرم ورود به سایت به شما اخطار داده می شود که عضو نیستید و دسترسی به بخش هایی از امکانات انجمن ها را ندارید شما بایستی روی گزینه یثبت نام کلیک کنید در منوی اصلی.
اخطار
تنها کاربران عضو به این بخش دسترسی دارند
لطفا برای ورود اینجا و یا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید همراه نام انجمن

صفحه ثبت نام

عضویت - مشخصات ضروری
انتخاب نام کاربری:
شما در انجمن ها با نام کاربری خود شناخته می شوید.
آدرس ایمیل:
آدرس ایمیل باید معتبر باشد
انتخاب رمز عبور: :
تایید رمز عبور: :
در این بخش قوانین سایت که کاربران باید بخوانند و آنرا قبول کنند به نمایش در می آید !


صفحه ورود

  • اگر سیستم طوری تنظیم شده باشد که شما حساب کاربری خود را توسط ایمیل فعال کنید بعد از اتمام عضویت فورا ایمیلی به شما ارسال می شود که در آن لینکی موجود است که با کلیک روی آن می توانید حساب کاربری خود را فعال کنید.
  • اگر سیستم طوری تنظیم شده باشد که مدیر انجمن ها باید تایید کند شما به عضویت درآیید یا خیر باید منتظر ایمیلی از طرف مدیر و خبر تایید آن بعد از بررسی وی باشید.